Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 3. forduló

2020.09.09 - 18:45

Budapest, Mérnök utcai Sporttelep

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
WEIGL ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BEAC
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
70'
35'

Gólok

 

0 - 1

10'

BÁNHEGYI BÉLA
FEJES TAMÁS

17'

1 - 1

 

 

1 - 2

30'

BÁNHEGYI BÉLA
FÜREDI TAMÁS

31'

2 - 2

 

FEJES TAMÁS

41'

3 - 2

 

NIZÁK PÉTER

69'

4 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MALÉV SC MALÉV SC 3 3 0 0 15 7 8 9 11
2 IKARUS BSE IKARUS BSE 2 2 0 0 14 2 12 6 11
3 CSMTE-SKÁLA CSMTE-SKÁLA 2 2 0 0 12 3 9 6 10
4 MERKAPT SE MERKAPT SE 3 2 0 1 10 7 3 6 9
5 CITY TAXI SE CITY TAXI SE 3 2 0 1 4 2 2 6 7
6 FC DABAS FC DABAS 1 1 0 0 9 1 8 3 14
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 0 2 14 12 2 3 5
8 MATÁV TELEKOM MATÁV TELEKOM 2 1 0 1 3 3 0 3 7.5
9 BEAC BEAC 3 1 0 2 6 8 -2 3 6.7
10 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 2 1 0 1 4 8 -4 3 5
11 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 3 1 0 2 7 13 -6 3 9.7
12 DINI SE DINI SE 2 0 0 2 3 12 -9 0 1.5
13 GAMMA LSE GAMMA LSE 3 0 0 3 4 14 -10 0 6
14 MLTC MLTC 2 0 0 2 3 16 -13 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MLTC MALÉV SC 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6 3 3 0 0 7 3 4 9
2 MLTC IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 8 1 7 6 2 2 0 0 8 1 7 6
3 MLTC CSMTE-SKÁLA 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
4 MLTC CITY TAXI SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 1 1 2 2 0 4
5 MLTC GÖDÖLLŐ-SZADA SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 3 6 -3 1 3 1 1 1 4 6 -2 4
6 MLTC FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
7 MLTC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 5 3 2 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 0 2 7 6 1 3
8 MLTC GAMMA LSE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
9 MLTC MATÁV TELEKOM 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
10 MLTC DUNAHARASZTI MTK 2 1 0 1 2 4 -2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
11 MLTC BEAC 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 3 4 -1 2
12 MLTC MERKAPT SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 0 2 1 3 5 -2 2
13 MLTC MLTC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
14 MLTC DINI SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MLTC MALÉV SC 1 1 0 0 7 2 5 3 2 2 0 0 8 5 3 6 3 3 0 0 15 7 8 9
2 MLTC IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 14 2 12 6 2 2 0 0 14 2 12 6
3 MLTC CSMTE-SKÁLA 1 1 0 0 7 3 4 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 12 3 9 6
4 MLTC MERKAPT SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 6 5 1 3 3 2 0 1 10 7 3 6
5 MLTC CITY TAXI SE 2 1 0 1 2 2 0 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 4 2 2 6
6 MLTC FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 1 8 3 1 1 0 0 9 1 8 3
7 MLTC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 11 5 6 3 1 0 0 1 3 7 -4 0 3 1 0 2 14 12 2 3
8 MLTC MATÁV TELEKOM 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 0 1 3 3 0 3
9 MLTC BEAC 2 1 0 1 4 4 0 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 1 0 2 6 8 -2 3
10 MLTC DUNAHARASZTI MTK 2 1 0 1 4 8 -4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 8 -4 3
11 MLTC GÖDÖLLŐ-SZADA SE 1 1 0 0 4 1 3 3 2 0 0 2 3 12 -9 0 3 1 0 2 7 13 -6 3
12 MLTC DINI SE 2 0 0 2 3 12 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 3 12 -9 0
13 MLTC GAMMA LSE 2 0 0 2 3 10 -7 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 0 3 4 14 -10 0
14 MLTC MLTC 1 0 0 1 1 9 -8 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 0 0 2 3 16 -13 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
--------8 - 1-3 - 4----
BEAC
-0 - 2------4 - 2------
CITY TAXI SE
-----------0 - 12 - 1--
Csep-Gól FC
---------------
CSMTE-SKÁLA
7 - 3--------------
DINI SE
---------1 - 82 - 4----
DUNAHARASZTI MTK
---------1 - 6-3 - 2---
FC DABAS
---------------
GAMMA LSE
----0 - 5-------3 - 5--
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
--------4 - 1------
IKARUS BSE
---------------
MALÉV SC
-------------7 - 2-
MATÁV TELEKOM
---------------
MERKAPT SE
-4 - 2-------------
MLTC
-------1 - 9-------
RÓNA SC
---------------

Meccsek

BEAC

2020. 08. 26. 18:30
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 08. 26. 18:30
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
CITY TAXI SE
2020. 09. 01. 18:00
Merkapt Maraton SE
2020. 09. 01. 18:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
BEAC
2020. 09. 09. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 09. 09. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 09. 15. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 15. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
BEAC
2020. 09. 22.
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 09. 22.
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
INFO
MALÉV SC
2020. 09. 29. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 29. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
INFO
BEAC
2020. 10. 07. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 10. 07. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
10. 07. 18:45
IKARUS BSE
2020. 10. 14. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
2020. 10. 14. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
MATÁV TELEKOM
10. 14. 19:30
BEAC
2020. 10. 21. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 10. 21. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
10. 21. 18:45
DUNAHARASZTI MTK
2020. 10. 27. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 10. 27. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
10. 27. 19:00
BEAC
2020. 11. 02. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 11. 02. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
11. 02. 18:45
MLTC
2020. 11. 10. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 10. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 10. 18:45
BEAC
2020. 11. 17.
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 11. 17.
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
11. 17.
GAMMA LSE

GÖDÖLLŐ-SZADA SE

2020. 08. 25. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 08. 25. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 09. 01. 18:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 09. 01. 18:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
GAMMA LSE
2020. 09. 09. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 09. 09. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 09. 15. 19:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 09. 15. 19:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
MERKAPT SE
2020. 09. 21. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 21. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 09. 29. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 29. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
INFO
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 10. 05.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 10. 05.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
10. 05.
MALÉV SC
2020. 10. 13.
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 13.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 13.
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 10. 20. 19:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 10. 20. 19:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
10. 20. 19:30
IKARUS BSE
2020. 10. 27.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 27.
Fővárosi Vízművek SK
MATÁV TELEKOM
10. 27.
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 11. 03.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 11. 03.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
11. 03.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 11. 10. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 11. 10. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
11. 10. 19:00
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 11. 17.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 11. 17.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
11. 17.
MLTC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple