Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 3. forduló

2020.09.08 - 19:30

Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
HOMOKI ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DUNAHARASZTI MTK
MATÁV TELEKOM
70'
35'

Gólok

DURA MIKLÓS

31'

1 - 0

 

 

1 - 1

47'

TÁBORI ZSOLT
PUSZTAI TIBOR

53'

2 - 1

 

 

2 - 2

54'

TAKÓ SÁNDOR JÁNOS
KECSETI PÁL MIHÁLY

61'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 MALÉV SC MALÉV SC 3 3 0 0 15 7 8 9 11
2 IKARUS BSE IKARUS BSE 2 2 0 0 14 2 12 6 11
3 CSMTE-SKÁLA CSMTE-SKÁLA 2 2 0 0 12 3 9 6 10
4 MERKAPT SE MERKAPT SE 3 2 0 1 10 7 3 6 9
5 CITY TAXI SE CITY TAXI SE 3 2 0 1 4 2 2 6 7
6 FC DABAS FC DABAS 1 1 0 0 9 1 8 3 14
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 0 2 14 12 2 3 5
8 MATÁV TELEKOM MATÁV TELEKOM 2 1 0 1 3 3 0 3 7.5
9 BEAC BEAC 3 1 0 2 6 8 -2 3 6.7
10 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 2 1 0 1 4 8 -4 3 5
11 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 3 1 0 2 7 13 -6 3 9.7
12 DINI SE DINI SE 2 0 0 2 3 12 -9 0 1.5
13 GAMMA LSE GAMMA LSE 3 0 0 3 4 14 -10 0 6
14 MLTC MLTC 2 0 0 2 3 16 -13 0 3.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MLTC MALÉV SC 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6 3 3 0 0 7 3 4 9
2 MLTC IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 8 1 7 6 2 2 0 0 8 1 7 6
3 MLTC CSMTE-SKÁLA 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
4 MLTC CITY TAXI SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 1 1 2 2 0 4
5 MLTC GÖDÖLLŐ-SZADA SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 3 6 -3 1 3 1 1 1 4 6 -2 4
6 MLTC FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
7 MLTC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 5 3 2 3 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 1 0 2 7 6 1 3
8 MLTC GAMMA LSE 2 1 0 1 3 3 0 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
9 MLTC MATÁV TELEKOM 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3
10 MLTC DUNAHARASZTI MTK 2 1 0 1 2 4 -2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 4 -2 3
11 MLTC BEAC 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 3 4 -1 2
12 MLTC MERKAPT SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 0 2 1 3 5 -2 2
13 MLTC MLTC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 2 6 -4 0
14 MLTC DINI SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MLTC MALÉV SC 1 1 0 0 7 2 5 3 2 2 0 0 8 5 3 6 3 3 0 0 15 7 8 9
2 MLTC IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 14 2 12 6 2 2 0 0 14 2 12 6
3 MLTC CSMTE-SKÁLA 1 1 0 0 7 3 4 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 12 3 9 6
4 MLTC MERKAPT SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 6 5 1 3 3 2 0 1 10 7 3 6
5 MLTC CITY TAXI SE 2 1 0 1 2 2 0 3 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 0 1 4 2 2 6
6 MLTC FC DABAS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 1 8 3 1 1 0 0 9 1 8 3
7 MLTC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 11 5 6 3 1 0 0 1 3 7 -4 0 3 1 0 2 14 12 2 3
8 MLTC MATÁV TELEKOM 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 0 1 3 3 0 3
9 MLTC BEAC 2 1 0 1 4 4 0 3 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 1 0 2 6 8 -2 3
10 MLTC DUNAHARASZTI MTK 2 1 0 1 4 8 -4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 8 -4 3
11 MLTC GÖDÖLLŐ-SZADA SE 1 1 0 0 4 1 3 3 2 0 0 2 3 12 -9 0 3 1 0 2 7 13 -6 3
12 MLTC DINI SE 2 0 0 2 3 12 -9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 3 12 -9 0
13 MLTC GAMMA LSE 2 0 0 2 3 10 -7 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 0 3 4 14 -10 0
14 MLTC MLTC 1 0 0 1 1 9 -8 0 1 0 0 1 2 7 -5 0 2 0 0 2 3 16 -13 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
--------8 - 1-3 - 4----
BEAC
-0 - 2------4 - 2------
CITY TAXI SE
-----------0 - 12 - 1--
Csep-Gól FC
---------------
CSMTE-SKÁLA
7 - 3--------------
DINI SE
---------1 - 82 - 4----
DUNAHARASZTI MTK
---------1 - 6-3 - 2---
FC DABAS
---------------
GAMMA LSE
----0 - 5-------3 - 5--
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
--------4 - 1------
IKARUS BSE
---------------
MALÉV SC
-------------7 - 2-
MATÁV TELEKOM
---------------
MERKAPT SE
-4 - 2-------------
MLTC
-------1 - 9-------
RÓNA SC
---------------

Meccsek

DUNAHARASZTI MTK

2020. 10. 08. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 10. 08. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
10. 08. 19:30
FC DABAS
2020. 08. 25. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 08. 25. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
IKARUS BSE
2020. 09. 08. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 09. 08. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
MATÁV TELEKOM
2020. 09. 15. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 09. 15. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
CITY TAXI SE
2020. 09. 22. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 09. 22. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
DUNAHARASZTI MTK
2020. 09. 29. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 09. 29. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
INFO
MLTC
2020. 10. 06. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 10. 06. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
10. 06. 18:45
DUNAHARASZTI MTK
2020. 10. 13. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 10. 13. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
10. 13. 19:30
GAMMA LSE
2020. 10. 21. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 10. 21. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
10. 21. 18:45
DUNAHARASZTI MTK
2020. 10. 27.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 10. 27.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
10. 27.
MERKAPT SE
2020. 11. 03.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 11. 03.
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
11. 03.
DUNAHARASZTI MTK
2020. 11. 10. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 11. 10. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
11. 10. 19:30
CSMTE-SKÁLA
2020. 11. 17. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2020. 11. 17. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
MALÉV SC
11. 17. 19:30
DUNAHARASZTI MTK

MATÁV TELEKOM

2020. 08. 25.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 25.
Fővárosi Vízművek SK
MATÁV TELEKOM
08. 25.
IKARUS BSE
2020. 08. 31. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 31. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
MATÁV TELEKOM
2020. 09. 08. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 09. 08. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
MATÁV TELEKOM
2020. 09. 16. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
2020. 09. 16. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
MATÁV TELEKOM
DINI SE
2020. 09. 21. 17:00
Mátyásföldi LTC
2020. 09. 21. 17:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
MATÁV TELEKOM
2020. 09. 29.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 29.
Fővárosi Vízművek SK
MATÁV TELEKOM
09. 29.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 06. 16:00
Csep-Gól FC
2020. 10. 06. 16:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
10. 06. 16:00
MATÁV TELEKOM
2020. 10. 14. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
2020. 10. 14. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
MATÁV TELEKOM
10. 14. 19:30
BEAC
2020. 10. 20.
Merkapt Maraton SE
2020. 10. 20.
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
10. 20.
MATÁV TELEKOM
2020. 10. 27.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 27.
Fővárosi Vízművek SK
MATÁV TELEKOM
10. 27.
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 11. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
11. 03. 19:45
MATÁV TELEKOM
2020. 11. 10.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 10.
Fővárosi Vízművek SK
MATÁV TELEKOM
11. 10.
MALÉV SC
2020. 11. 17.
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 17.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 17.
MATÁV TELEKOM
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple