Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 4. forduló

2020.09.16 - 19:30

Budapest, Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
HORVÁTH BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MATÁV TELEKOM
DINI SE
70'
35'

Gólok

BARCSAY ANDRÁS

9'

1 - 0

 

LÁZÁR LÁSZLÓ

24'

2 - 0

 

 

2 - 1

34'

LUDÁNYI GYÖRGY

 

2 - 2

41'

HOBOT ISTVÁN
MOHAROS LÁSZLÓ

49'

3 - 2

 

 

3 - 3

51'

HOBOT ISTVÁN

 

3 - 4

66'

HOBOT ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 IKARUS BSE IKARUS BSE 3 3 0 0 20 4 16 9 12.3
2 MALÉV SC MALÉV SC 4 3 0 1 19 13 6 9 11.8
3 CSMTE-SKÁLA CSMTE-SKÁLA 3 2 1 0 16 7 9 7 9.7
4 CITY TAXI SE CITY TAXI SE 4 2 1 1 5 3 2 7 9
5 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 4 2 0 2 12 13 -1 6 8.8
6 MERKAPT SE MERKAPT SE 4 2 0 2 10 12 -2 6 7.5
7 FC DABAS FC DABAS 2 1 1 0 11 3 8 4 11
8 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 4 1 1 2 16 14 2 4 4.3
9 BEAC BEAC 4 1 1 2 10 12 -2 4 4.5
10 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 1 1 1 5 9 -4 4 5.3
11 MATÁV TELEKOM MATÁV TELEKOM 3 1 0 2 6 7 -1 3 9
12 GAMMA LSE GAMMA LSE 4 1 0 3 10 18 -8 3 4
13 DINI SE DINI SE 3 1 0 2 7 15 -8 3 4.7
14 MLTC MLTC 3 0 0 3 5 22 -17 0 3.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MLTC IKARUS BSE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 8 1 7 6 3 3 0 0 10 1 9 9
2 MLTC CSMTE-SKÁLA 2 2 0 0 7 4 3 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 9 4 5 9
3 MLTC MALÉV SC 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 8 6 2 9
4 MLTC GÖDÖLLŐ-SZADA SE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 1 1 3 6 -3 1 4 2 1 1 6 6 0 7
5 MLTC GAMMA LSE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 0 1 3 2 1 3 4 2 0 2 6 5 1 6
6 MLTC MATÁV TELEKOM 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 2 0 1 3 3 0 6
7 MLTC CITY TAXI SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 2 1 3 3 0 5
8 MLTC FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 4 1 3 4
9 MLTC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 5 3 2 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 8 7 1 4
10 MLTC DUNAHARASZTI MTK 3 1 1 1 3 5 -2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 3 5 -2 4
11 MLTC BEAC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 2 2 5 8 -3 2
12 MLTC MERKAPT SE 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 2 6 -4 1 4 0 2 2 3 7 -4 2
13 MLTC DINI SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 2 8 -6 0
14 MLTC MLTC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 0 3 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MLTC IKARUS BSE 1 1 0 0 6 2 4 3 2 2 0 0 14 2 12 6 3 3 0 0 20 4 16 9
2 MLTC MALÉV SC 2 1 0 1 11 8 3 3 2 2 0 0 8 5 3 6 4 3 0 1 19 13 6 9
3 MLTC CSMTE-SKÁLA 2 1 1 0 11 7 4 4 1 1 0 0 5 0 5 3 3 2 1 0 16 7 9 7
4 MLTC CITY TAXI SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 5 3 2 7
5 MLTC GÖDÖLLŐ-SZADA SE 2 2 0 0 9 1 8 6 2 0 0 2 3 12 -9 0 4 2 0 2 12 13 -1 6
6 MLTC MERKAPT SE 1 1 0 0 4 2 2 3 3 1 0 2 6 10 -4 3 4 2 0 2 10 12 -2 6
7 MLTC FC DABAS 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 9 1 8 3 2 1 1 0 11 3 8 4
8 MLTC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 11 5 6 3 2 0 1 1 5 9 -4 1 4 1 1 2 16 14 2 4
9 MLTC BEAC 2 1 0 1 4 4 0 3 2 0 1 1 6 8 -2 1 4 1 1 2 10 12 -2 4
10 MLTC DUNAHARASZTI MTK 3 1 1 1 5 9 -4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 5 9 -4 4
11 MLTC MATÁV TELEKOM 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 6 7 -1 3
12 MLTC GAMMA LSE 2 0 0 2 3 10 -7 0 2 1 0 1 7 8 -1 3 4 1 0 3 10 18 -8 3
13 MLTC DINI SE 2 0 0 2 3 12 -9 0 1 1 0 0 4 3 1 3 3 1 0 2 7 15 -8 3
14 MLTC MLTC 1 0 0 1 1 9 -8 0 2 0 0 2 4 13 -9 0 3 0 0 3 5 22 -17 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
--------8 - 1-3 - 4----
BEAC
-0 - 2------4 - 2------
CITY TAXI SE
-----------0 - 12 - 1--
Csep-Gól FC
---------------
CSMTE-SKÁLA
7 - 34 - 4-------------
DINI SE
---------1 - 82 - 4----
DUNAHARASZTI MTK
--1 - 1------1 - 6-3 - 2---
FC DABAS
2 - 2--------------
GAMMA LSE
----0 - 5-------3 - 5--
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
--------4 - 1---5 - 0--
IKARUS BSE
-------------6 - 2-
MALÉV SC
--------4 - 6----7 - 2-
MATÁV TELEKOM
-----3 - 4---------
MERKAPT SE
-4 - 2-------------
MLTC
-------1 - 9-------
RÓNA SC
---------------

Meccsek

MATÁV TELEKOM

2020. 08. 25.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 08. 25.
Fővárosi Vízművek SK
MATÁV TELEKOM
08. 25.
IKARUS BSE
2020. 08. 31. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 31. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
MATÁV TELEKOM
2020. 09. 08. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 09. 08. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
MATÁV TELEKOM
2020. 09. 16. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
2020. 09. 16. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
MATÁV TELEKOM
DINI SE
2020. 09. 21. 17:00
Mátyásföldi LTC
2020. 09. 21. 17:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
MATÁV TELEKOM
2020. 09. 29.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 29.
Fővárosi Vízművek SK
MATÁV TELEKOM
09. 29.
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 06. 16:00
Csep-Gól FC
2020. 10. 06. 16:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
10. 06. 16:00
MATÁV TELEKOM
2020. 10. 14. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
2020. 10. 14. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
MATÁV TELEKOM
10. 14. 19:30
BEAC
2020. 10. 20.
Merkapt Maraton SE
2020. 10. 20.
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
10. 20.
MATÁV TELEKOM
2020. 10. 27.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 10. 27.
Fővárosi Vízművek SK
MATÁV TELEKOM
10. 27.
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 11. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
11. 03. 19:45
MATÁV TELEKOM
2020. 11. 10.
Fővárosi Vízművek SK
2020. 11. 10.
Fővárosi Vízművek SK
MATÁV TELEKOM
11. 10.
MALÉV SC
2020. 11. 17.
FC Dabas Sporttelep
2020. 11. 17.
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
11. 17.
MATÁV TELEKOM

DINI SE

2020. 08. 25. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 08. 25. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
MALÉV SC
2020. 09. 24. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 24. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
INFO
DINI SE
2020. 09. 08. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 09. 08. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
IKARUS BSE
2020. 09. 16. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
2020. 09. 16. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
MATÁV TELEKOM
DINI SE
2020. 09. 22. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 09. 22. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
DUNAHARASZTI MTK
2020. 09. 29. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 09. 29. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
INFO
CITY TAXI SE
2020. 10. 05. 16:00
Mátyásföldi LTC
2020. 10. 05. 16:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
10. 05. 16:00
DINI SE
2020. 10. 13. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 10. 13. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
10. 13. 19:00
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 20. 15:30
Csep-Gól FC
2020. 10. 20. 15:30
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
10. 20. 15:30
DINI SE
2020. 10. 27. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 10. 27. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
10. 27. 19:00
BEAC
2020. 11. 03. 14:30
Merkapt Maraton SE
2020. 11. 03. 14:30
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
11. 03. 14:30
DINI SE
2020. 11. 10. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 11. 10. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
11. 10. 19:00
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 11. 17. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 17. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
11. 17. 19:45
DINI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple