Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 4. forduló

2020.09.15 - 19:45

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
HORVÁTH BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSMTE-SKÁLA
BEAC
70'
35'

Gólok

 

0 - 1

9'

VAJCS MIHÁLY
LADÁNYI MIHÁLY

11'

1 - 1

 

BUCZKÓ PÉTER

14'

2 - 1

 

 

2 - 2

14'

VAJCS MIHÁLY
BAKOS ZOLTÁN

17'

3 - 2

 

BEJCZI ATTILA

31'

4 - 2

 

 

4 - 3

56'

BARTUCZ ANTAL

 

4 - 4

61'

VAJCS MIHÁLY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 IKARUS BSE IKARUS BSE 3 3 0 0 20 4 16 9 12.3
2 MALÉV SC MALÉV SC 4 3 0 1 19 13 6 9 11.8
3 CSMTE-SKÁLA CSMTE-SKÁLA 3 2 1 0 16 7 9 7 9.7
4 CITY TAXI SE CITY TAXI SE 4 2 1 1 5 3 2 7 9
5 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 4 2 0 2 12 13 -1 6 8.8
6 MERKAPT SE MERKAPT SE 4 2 0 2 10 12 -2 6 7.5
7 FC DABAS FC DABAS 2 1 1 0 11 3 8 4 11
8 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 4 1 1 2 16 14 2 4 4.3
9 BEAC BEAC 4 1 1 2 10 12 -2 4 4.5
10 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 1 1 1 5 9 -4 4 5.3
11 MATÁV TELEKOM MATÁV TELEKOM 3 1 0 2 6 7 -1 3 9
12 GAMMA LSE GAMMA LSE 4 1 0 3 10 18 -8 3 4
13 DINI SE DINI SE 3 1 0 2 7 15 -8 3 4.7
14 MLTC MLTC 3 0 0 3 5 22 -17 0 3.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MLTC IKARUS BSE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 8 1 7 6 3 3 0 0 10 1 9 9
2 MLTC CSMTE-SKÁLA 2 2 0 0 7 4 3 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 9 4 5 9
3 MLTC MALÉV SC 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 8 6 2 9
4 MLTC GÖDÖLLŐ-SZADA SE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 1 1 3 6 -3 1 4 2 1 1 6 6 0 7
5 MLTC GAMMA LSE 2 1 0 1 3 3 0 3 2 1 0 1 3 2 1 3 4 2 0 2 6 5 1 6
6 MLTC MATÁV TELEKOM 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 2 0 1 3 3 0 6
7 MLTC CITY TAXI SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 1 0 2 1 1 4 4 1 2 1 3 3 0 5
8 MLTC FC DABAS 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 1 0 4 1 3 4
9 MLTC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 5 3 2 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 8 7 1 4
10 MLTC DUNAHARASZTI MTK 3 1 1 1 3 5 -2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 3 5 -2 4
11 MLTC BEAC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 2 2 5 8 -3 2
12 MLTC MERKAPT SE 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 2 6 -4 1 4 0 2 2 3 7 -4 2
13 MLTC DINI SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 0 3 2 8 -6 0
14 MLTC MLTC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 0 3 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MLTC IKARUS BSE 1 1 0 0 6 2 4 3 2 2 0 0 14 2 12 6 3 3 0 0 20 4 16 9
2 MLTC MALÉV SC 2 1 0 1 11 8 3 3 2 2 0 0 8 5 3 6 4 3 0 1 19 13 6 9
3 MLTC CSMTE-SKÁLA 2 1 1 0 11 7 4 4 1 1 0 0 5 0 5 3 3 2 1 0 16 7 9 7
4 MLTC CITY TAXI SE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 5 3 2 7
5 MLTC GÖDÖLLŐ-SZADA SE 2 2 0 0 9 1 8 6 2 0 0 2 3 12 -9 0 4 2 0 2 12 13 -1 6
6 MLTC MERKAPT SE 1 1 0 0 4 2 2 3 3 1 0 2 6 10 -4 3 4 2 0 2 10 12 -2 6
7 MLTC FC DABAS 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 9 1 8 3 2 1 1 0 11 3 8 4
8 MLTC 1908 SZAC BUDAPEST 2 1 0 1 11 5 6 3 2 0 1 1 5 9 -4 1 4 1 1 2 16 14 2 4
9 MLTC BEAC 2 1 0 1 4 4 0 3 2 0 1 1 6 8 -2 1 4 1 1 2 10 12 -2 4
10 MLTC DUNAHARASZTI MTK 3 1 1 1 5 9 -4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 5 9 -4 4
11 MLTC MATÁV TELEKOM 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 6 7 -1 3
12 MLTC GAMMA LSE 2 0 0 2 3 10 -7 0 2 1 0 1 7 8 -1 3 4 1 0 3 10 18 -8 3
13 MLTC DINI SE 2 0 0 2 3 12 -9 0 1 1 0 0 4 3 1 3 3 1 0 2 7 15 -8 3
14 MLTC MLTC 1 0 0 1 1 9 -8 0 2 0 0 2 4 13 -9 0 3 0 0 3 5 22 -17 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
--------8 - 1-3 - 4----
BEAC
-0 - 2------4 - 2------
CITY TAXI SE
-----------0 - 12 - 1--
Csep-Gól FC
---------------
CSMTE-SKÁLA
7 - 34 - 4-------------
DINI SE
---------1 - 82 - 4----
DUNAHARASZTI MTK
--1 - 1------1 - 6-3 - 2---
FC DABAS
2 - 2--------------
GAMMA LSE
----0 - 5-------3 - 5--
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
--------4 - 1---5 - 0--
IKARUS BSE
-------------6 - 2-
MALÉV SC
--------4 - 6----7 - 2-
MATÁV TELEKOM
-----3 - 4---------
MERKAPT SE
-4 - 2-------------
MLTC
-------1 - 9-------
RÓNA SC
---------------

Meccsek

CSMTE-SKÁLA

2020. 09. 23. 17:00
Mátyásföldi LTC
2020. 09. 23. 17:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
INFO
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 01. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 01. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 08. 17:30
Csep-Gól FC
2020. 09. 08. 17:30
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 15. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 15. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
BEAC
2020. 09. 22. 17:00
Merkapt Maraton SE
2020. 09. 22. 17:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 29. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 29. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
INFO
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 10. 05. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 05. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
10. 05. 16:00
CSMTE-SKÁLA
2020. 10. 12. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2020. 10. 12. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
MALÉV SC
10. 12. 19:30
CSMTE-SKÁLA
2020. 10. 20. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 20. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
10. 20. 19:45
FC DABAS
2020. 10. 27. 19:00
Ikarus BSE
2020. 10. 27. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
10. 27. 19:00
CSMTE-SKÁLA
2020. 11. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
11. 03. 19:45
MATÁV TELEKOM
2020. 11. 10. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 11. 10. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
11. 10. 19:30
CSMTE-SKÁLA
2020. 11. 17. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 17. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
11. 17. 19:45
DINI SE

BEAC

2020. 08. 26. 18:30
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 08. 26. 18:30
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
CITY TAXI SE
2020. 09. 01. 18:00
Merkapt Maraton SE
2020. 09. 01. 18:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
BEAC
2020. 09. 09. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 09. 09. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 09. 15. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 15. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
BEAC
2020. 09. 22.
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 09. 22.
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
INFO
MALÉV SC
2020. 09. 29. 19:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 29. 19:00
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
INFO
BEAC
2020. 10. 07. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 10. 07. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
10. 07. 18:45
IKARUS BSE
2020. 10. 14. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
2020. 10. 14. 19:30
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola
MATÁV TELEKOM
10. 14. 19:30
BEAC
2020. 10. 21. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 10. 21. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
10. 21. 18:45
DUNAHARASZTI MTK
2020. 10. 27. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 10. 27. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
10. 27. 19:00
BEAC
2020. 11. 02. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 11. 02. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
11. 02. 18:45
MLTC
2020. 11. 10. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 10. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 10. 18:45
BEAC
2020. 11. 17.
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 11. 17.
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
11. 17.
GAMMA LSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple