Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 5. forduló

2020.09.22 - 17:00

Budapest, Merkapt Maraton SE (Sörgyár pálya)

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
GAJZÁGÓ IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MERKAPT SE
CSMTE-SKÁLA
70'
35'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSMTE-SKÁLA CSMTE-SKÁLA 5 4 1 0 26 13 13 13 10.6
2 IKARUS BSE IKARUS BSE 4 4 0 0 27 5 22 12 10.8
3 FC DABAS FC DABAS 4 3 1 0 24 8 16 10 12
4 CITY TAXI SE CITY TAXI SE 5 3 1 1 8 5 3 10 8.4
5 MALÉV SC MALÉV SC 4 3 0 1 19 13 6 9 12
6 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 5 2 0 3 14 16 -2 6 8.6
7 MERKAPT SE MERKAPT SE 5 2 0 3 12 16 -4 6 6.6
8 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 1 2 1 7 11 -4 5 7.3
9 BEAC BEAC 4 1 1 2 10 12 -2 4 4.5
10 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 5 1 1 3 17 21 -4 4 3.4
11 DINI SE DINI SE 5 1 1 3 11 24 -13 4 6
12 MATÁV TELEKOM MATÁV TELEKOM 4 1 0 3 6 11 -5 3 9.3
13 GAMMA LSE GAMMA LSE 5 1 0 4 13 24 -11 3 4.4
14 MLTC MLTC 5 1 0 4 13 28 -15 3 4.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MLTC IKARUS BSE 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 11 2 9 9 4 4 0 0 13 2 11 12
2 MLTC FC DABAS 2 1 1 0 4 2 2 4 2 2 0 0 6 1 5 6 4 3 1 0 10 3 7 10
3 MLTC CSMTE-SKÁLA 2 2 0 0 7 4 3 6 3 1 0 2 5 6 -1 3 5 3 0 2 12 10 2 9
4 MLTC MALÉV SC 2 1 0 1 4 5 -1 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 8 6 2 9
5 MLTC GÖDÖLLŐ-SZADA SE 2 2 0 0 3 0 3 6 3 0 2 1 4 7 -3 2 5 2 2 1 7 7 0 8
6 MLTC GAMMA LSE 3 1 0 2 4 6 -2 3 2 1 0 1 3 2 1 3 5 2 0 3 7 8 -1 6
7 MLTC MLTC 3 2 0 1 6 5 1 6 2 0 0 2 2 5 -3 0 5 2 0 3 8 10 -2 6
8 MLTC MATÁV TELEKOM 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 0 2 1 4 -3 3 4 2 0 2 3 5 -2 6
9 MLTC CITY TAXI SE 3 0 2 1 2 3 -1 2 2 1 1 0 2 1 1 4 5 1 3 1 4 4 0 6
10 MLTC DUNAHARASZTI MTK 3 1 1 1 3 5 -2 4 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 2 1 4 6 -2 5
11 MLTC MERKAPT SE 2 1 1 0 3 2 1 4 3 0 1 2 2 6 -4 1 5 1 2 2 5 8 -3 5
12 MLTC 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 0 2 6 6 0 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 5 1 1 3 9 10 -1 4
13 MLTC BEAC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 2 2 5 8 -3 2
14 MLTC DINI SE 3 0 1 2 2 7 -5 1 2 0 0 2 2 5 -3 0 5 0 1 4 4 12 -8 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MLTC CSMTE-SKÁLA 2 1 1 0 11 7 4 4 3 3 0 0 15 6 9 9 5 4 1 0 26 13 13 13
2 MLTC IKARUS BSE 1 1 0 0 6 2 4 3 3 3 0 0 21 3 18 9 4 4 0 0 27 5 22 12
3 MLTC FC DABAS 2 1 1 0 9 4 5 4 2 2 0 0 15 4 11 6 4 3 1 0 24 8 16 10
4 MLTC CITY TAXI SE 3 2 0 1 5 4 1 6 2 1 1 0 3 1 2 4 5 3 1 1 8 5 3 10
5 MLTC MALÉV SC 2 1 0 1 11 8 3 3 2 2 0 0 8 5 3 6 4 3 0 1 19 13 6 9
6 MLTC GÖDÖLLŐ-SZADA SE 2 2 0 0 9 1 8 6 3 0 0 3 5 15 -10 0 5 2 0 3 14 16 -2 6
7 MLTC MERKAPT SE 2 1 0 1 6 6 0 3 3 1 0 2 6 10 -4 3 5 2 0 3 12 16 -4 6
8 MLTC DUNAHARASZTI MTK 3 1 1 1 5 9 -4 4 1 0 1 0 2 2 0 1 4 1 2 1 7 11 -4 5
9 MLTC BEAC 2 1 0 1 4 4 0 3 2 0 1 1 6 8 -2 1 4 1 1 2 10 12 -2 4
10 MLTC 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 0 2 12 12 0 3 2 0 1 1 5 9 -4 1 5 1 1 3 17 21 -4 4
11 MLTC DINI SE 3 0 1 2 5 14 -9 1 2 1 0 1 6 10 -4 3 5 1 1 3 11 24 -13 4
12 MLTC MATÁV TELEKOM 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 1 0 2 3 7 -4 3 4 1 0 3 6 11 -5 3
13 MLTC GAMMA LSE 3 0 0 3 6 16 -10 0 2 1 0 1 7 8 -1 3 5 1 0 4 13 24 -11 3
14 MLTC MLTC 3 1 0 2 9 15 -6 3 2 0 0 2 4 13 -9 0 5 1 0 4 13 28 -15 3
 
1908 SZAC BUDAPEST
--------8 - 11 - 73 - 4----
BEAC
-0 - 2------4 - 2------
CITY TAXI SE
--------3 - 2--0 - 12 - 1--
Csep-Gól FC
---------------
CSMTE-SKÁLA
7 - 34 - 4-------------
DINI SE
-----2 - 2---1 - 82 - 4----
DUNAHARASZTI MTK
--1 - 1------1 - 6-3 - 2---
FC DABAS
2 - 2----7 - 2---------
GAMMA LSE
----0 - 5--3 - 6----3 - 5--
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
--------4 - 1---5 - 0--
IKARUS BSE
-------------6 - 2-
MALÉV SC
--------4 - 6----7 - 2-
MATÁV TELEKOM
-----3 - 4---------
MERKAPT SE
-4 - 2--2 - 4----------
MLTC
----4 - 6--1 - 9----4 - 0--
RÓNA SC
---------------

Meccsek

MERKAPT SE

2020. 08. 25. 18:00
Csep-Gól FC
2020. 08. 25. 18:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
MERKAPT SE
2020. 09. 01. 18:00
Merkapt Maraton SE
2020. 09. 01. 18:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
BEAC
2020. 09. 07. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 09. 07. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
MERKAPT SE
2020. 09. 15. 19:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 09. 15. 19:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
MERKAPT SE
2020. 09. 22. 17:00
Merkapt Maraton SE
2020. 09. 22. 17:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 28. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2020. 09. 28. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
MALÉV SC
INFO
MERKAPT SE
2020. 10. 06. 18:30
FC Dabas Sporttelep
2020. 10. 06. 18:30
FC Dabas Sporttelep
FC DABAS
10. 06. 18:30
MERKAPT SE
2020. 10. 13. 19:00
Ikarus BSE
2020. 10. 13. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
10. 13. 19:00
MERKAPT SE
2020. 10. 20.
Merkapt Maraton SE
2020. 10. 20.
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
10. 20.
MATÁV TELEKOM
2020. 10. 27.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 10. 27.
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
10. 27.
MERKAPT SE
2020. 11. 03. 14:30
Merkapt Maraton SE
2020. 11. 03. 14:30
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
11. 03. 14:30
DINI SE
2020. 11. 10.
Mátyásföldi LTC
2020. 11. 10.
Mátyásföldi LTC
MLTC
11. 10.
MERKAPT SE
2020. 11. 17.
Merkapt Maraton SE
2020. 11. 17.
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
11. 17.
1908 SZAC BUDAPEST

CSMTE-SKÁLA

2020. 09. 23. 17:00
Mátyásföldi LTC
2020. 09. 23. 17:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 01. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 01. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 09. 08. 17:30
Csep-Gól FC
2020. 09. 08. 17:30
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 15. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 15. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
BEAC
2020. 09. 22. 17:00
Merkapt Maraton SE
2020. 09. 22. 17:00
Merkapt Maraton SE
MERKAPT SE
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 29. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 29. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
INFO
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
2020. 10. 05. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 10. 05. 16:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
10. 05. 16:00
CSMTE-SKÁLA
2020. 10. 12. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2020. 10. 12. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
MALÉV SC
10. 12. 19:30
CSMTE-SKÁLA
2020. 10. 20. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 10. 20. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
10. 20. 19:45
FC DABAS
2020. 10. 27. 19:00
Ikarus BSE
2020. 10. 27. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
10. 27. 19:00
CSMTE-SKÁLA
2020. 11. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 03. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
11. 03. 19:45
MATÁV TELEKOM
2020. 11. 10. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 11. 10. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
11. 10. 19:30
CSMTE-SKÁLA
2020. 11. 17. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 11. 17. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
CSMTE-SKÁLA
11. 17. 19:45
DINI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple