Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

VETERÁN II. OSZTÁLY 6. forduló

2020.09.29 - 19:00

Budapest, Ikarus BSE

Budapest

VETERÁN II. OSZTÁLY

Játékvezető
GAJZÁGÓ IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IKARUS BSE
GAMMA LSE
70'
35'

Gólok

CZECZON ZSOLT

5'

1 - 0

 

PROKOPECZ JÁNOS

9'

2 - 0

 

PROKOPECZ JÁNOS

15'

3 - 0

 

LEIDHEIN GÉZA

17'

4 - 0

 

LEIDHEIN GÉZA

18'

5 - 0

 

LEIDHEIN GÉZA

21'

6 - 0

 

 

6 - 1

24'

CSINOS SÁNDOR
LEIDHEIN GÉZA

32'

7 - 1

 

LEIDHEIN GÉZA

33'

8 - 1

 

 

8 - 2

35'

SZÁGER FERENC
LEIDHEIN GÉZA

40'

9 - 2

 

 

9 - 3

43'

VANKA JÓZSEF
LEIDHEIN GÉZA

50'

10 - 3

 

 

10 - 4

57'

VANKA JÓZSEF

 

10 - 5

59'

CSINOS SÁNDOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC DABAS FC DABAS 6 5 1 0 30 12 18 16 11
2 IKARUS BSE IKARUS BSE 5 5 0 0 37 10 27 15 10.8
3 CSMTE-SKÁLA CSMTE-SKÁLA 6 4 1 1 30 19 11 13 10.3
4 MALÉV SC MALÉV SC 6 4 0 2 23 15 8 12 10.7
5 CITY TAXI SE CITY TAXI SE 6 3 1 2 10 9 1 10 8.8
6 GÖDÖLLŐ-SZADA SE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 6 3 0 3 20 20 0 9 8.5
7 MERKAPT SE MERKAPT SE 6 3 0 3 14 17 -3 9 7.3
8 DINI SE DINI SE 6 2 1 3 15 26 -11 7 5.3
9 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 6 1 3 2 13 18 -5 6 6.7
10 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 6 1 2 3 21 25 -4 5 4.5
11 MATÁV TELEKOM MATÁV TELEKOM 5 1 1 3 10 15 -5 4 9
12 BEAC BEAC 6 1 1 4 11 17 -6 4 4.3
13 MLTC MLTC 6 1 1 4 16 31 -15 4 5
14 GAMMA LSE GAMMA LSE 6 1 0 5 18 34 -16 3 3.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GAMMA LSE IKARUS BSE 2 2 0 0 10 2 8 6 3 3 0 0 11 2 9 9 5 5 0 0 21 4 17 15
2 GAMMA LSE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 2 2 0 0 3 0 3 6 4 1 2 1 6 8 -2 5 6 3 2 1 9 8 1 11
3 GAMMA LSE FC DABAS 3 1 1 1 4 3 1 4 3 2 0 1 7 3 4 6 6 3 1 2 11 6 5 10
4 GAMMA LSE MALÉV SC 3 1 0 2 4 7 -3 3 3 2 1 0 4 1 3 7 6 3 1 2 8 8 0 10
5 GAMMA LSE CSMTE-SKÁLA 3 2 0 1 8 6 2 6 3 1 0 2 5 6 -1 3 6 3 0 3 13 12 1 9
6 GAMMA LSE DUNAHARASZTI MTK 5 2 2 1 7 8 -1 8 1 0 1 0 1 1 0 1 6 2 3 1 8 9 -1 9
7 GAMMA LSE MERKAPT SE 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 1 2 4 6 -2 4 6 2 2 2 7 8 -1 8
8 GAMMA LSE 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 0 2 6 6 0 3 3 1 1 1 5 5 0 4 6 2 1 3 11 11 0 7
9 GAMMA LSE MLTC 3 2 0 1 6 5 1 6 3 0 1 2 4 7 -3 1 6 2 1 3 10 12 -2 7
10 GAMMA LSE MATÁV TELEKOM 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 1 4 -3 3 5 2 0 3 4 7 -3 6
11 GAMMA LSE GAMMA LSE 3 1 0 2 4 6 -2 3 3 1 0 2 5 10 -5 3 6 2 0 4 9 16 -7 6
12 GAMMA LSE BEAC 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 1 1 1 4 5 -1 4 6 1 3 2 6 8 -2 6
13 GAMMA LSE CITY TAXI SE 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 1 3 2 5 7 -2 6
14 GAMMA LSE DINI SE 4 1 1 2 5 8 -3 4 2 0 0 2 2 5 -3 0 6 1 1 4 7 13 -6 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GAMMA LSE FC DABAS 3 2 1 0 11 5 6 7 3 3 0 0 19 7 12 9 6 5 1 0 30 12 18 16
2 GAMMA LSE IKARUS BSE 2 2 0 0 16 7 9 6 3 3 0 0 21 3 18 9 5 5 0 0 37 10 27 15
3 GAMMA LSE CSMTE-SKÁLA 3 1 1 1 15 13 2 4 3 3 0 0 15 6 9 9 6 4 1 1 30 19 11 13
4 GAMMA LSE MALÉV SC 3 1 0 2 12 10 2 3 3 3 0 0 11 5 6 9 6 4 0 2 23 15 8 12
5 GAMMA LSE CITY TAXI SE 3 2 0 1 5 4 1 6 3 1 1 1 5 5 0 4 6 3 1 2 10 9 1 10
6 GAMMA LSE GÖDÖLLŐ-SZADA SE 2 2 0 0 9 1 8 6 4 1 0 3 11 19 -8 3 6 3 0 3 20 20 0 9
7 GAMMA LSE MERKAPT SE 2 1 0 1 6 6 0 3 4 2 0 2 8 11 -3 6 6 3 0 3 14 17 -3 9
8 GAMMA LSE DINI SE 4 1 1 2 9 16 -7 4 2 1 0 1 6 10 -4 3 6 2 1 3 15 26 -11 7
9 GAMMA LSE DUNAHARASZTI MTK 5 1 2 2 11 16 -5 5 1 0 1 0 2 2 0 1 6 1 3 2 13 18 -5 6
10 GAMMA LSE 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 0 2 12 12 0 3 3 0 2 1 9 13 -4 2 6 1 2 3 21 25 -4 5
11 GAMMA LSE MATÁV TELEKOM 2 0 1 1 7 8 -1 1 3 1 0 2 3 7 -4 3 5 1 1 3 10 15 -5 4
12 GAMMA LSE BEAC 3 1 0 2 4 7 -3 3 3 0 1 2 7 10 -3 1 6 1 1 4 11 17 -6 4
13 GAMMA LSE MLTC 3 1 0 2 9 15 -6 3 3 0 1 2 7 16 -9 1 6 1 1 4 16 31 -15 4
14 GAMMA LSE GAMMA LSE 3 0 0 3 6 16 -10 0 3 1 0 2 12 18 -6 3 6 1 0 5 18 34 -16 3
 
1908 SZAC BUDAPEST
--------8 - 11 - 73 - 4----
BEAC
-0 - 2------4 - 2-0 - 3----
CITY TAXI SE
--------3 - 2--0 - 12 - 1--
Csep-Gól FC
---------------
CSMTE-SKÁLA
7 - 34 - 4------4 - 6------
DINI SE
--4 - 2--2 - 2---1 - 82 - 4----
DUNAHARASZTI MTK
--1 - 1---3 - 4--1 - 6-3 - 2-3 - 3-
FC DABAS
2 - 22 - 1---7 - 2---------
GAMMA LSE
----0 - 5--3 - 6----3 - 5--
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
--------4 - 1---5 - 0--
IKARUS BSE
--------10 - 5----6 - 2-
MALÉV SC
--------4 - 6---1 - 27 - 2-
MATÁV TELEKOM
4 - 4----3 - 4---------
MERKAPT SE
-4 - 2--2 - 4----------
MLTC
----4 - 6--1 - 9----4 - 0--
RÓNA SC
---------------

Meccsek

IKARUS BSE

2020. 11. 25. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 11. 25. 19:00
Grund 1986 FC
MATÁV TELEKOM
11. 25. 19:00
IKARUS BSE
2020. 08. 25. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 08. 25. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
IKARUS BSE
2020. 09. 08. 19:00
Grund 1986 FC
2020. 09. 08. 19:00
Grund 1986 FC
DINI SE
IKARUS BSE
2020. 09. 15. 19:00
Ikarus BSE
2020. 09. 15. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
MLTC
2020. 09. 22. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 22. 18:45
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2020. 09. 29. 19:00
Ikarus BSE
2020. 09. 29. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
GAMMA LSE
2020. 10. 07. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 10. 07. 18:45
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
IKARUS BSE
2020. 10. 13. 19:00
Ikarus BSE
2020. 10. 13. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
MERKAPT SE
2020. 10. 20. 19:30
Szadai sportpálya
2020. 10. 20. 19:30
Szadai sportpálya
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
IKARUS BSE
2020. 10. 27. 19:00
Ikarus BSE
2020. 10. 27. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
INFO
CSMTE-SKÁLA
2020. 11. 02. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2020. 11. 02. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
MALÉV SC
11. 02. 19:30
IKARUS BSE
2020. 09. 01. 19:00
Ikarus BSE
2020. 09. 01. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FC DABAS
2020. 11. 16. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 11. 16. 14:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
CITY TAXI SE
11. 16. 14:30
IKARUS BSE

GAMMA LSE

2020. 08. 25. 18:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 08. 25. 18:00
Csep-Gól FC Sporttelep
GAMMA LSE
MERKAPT SE
2020. 09. 01. 18:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
2020. 09. 01. 18:30
Gödöllői SK Táncsics Mihály úti Sportcentrum
GÖDÖLLŐ-SZADA SE
GAMMA LSE
2020. 09. 08. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 08. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
GAMMA LSE
CSMTE-SKÁLA
2020. 09. 14. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
2020. 09. 14. 19:30
Kocsis Sándor Sportközpont
MALÉV SC
GAMMA LSE
2020. 09. 22. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 22. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
GAMMA LSE
FC DABAS
2020. 09. 29. 19:00
Ikarus BSE
2020. 09. 29. 19:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
GAMMA LSE
2020. 10. 06. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 06. 16:00
Csep-Gól FC Sporttelep
GAMMA LSE
MATÁV TELEKOM
2020. 10. 13. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2020. 10. 13. 19:30
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
DUNAHARASZTI MTK
GAMMA LSE
2020. 10. 20. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 20. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
GAMMA LSE
DINI SE
2020. 10. 26. 14:30
Mátyásföldi LTC
2020. 10. 26. 14:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
INFO
GAMMA LSE
2020. 11. 03. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 11. 03. 19:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
11. 03. 19:00
GAMMA LSE
2020. 11. 10.
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 11. 10.
Csep-Gól FC Sporttelep
GAMMA LSE
11. 10.
CITY TAXI SE
2020. 11. 17.
Mérnök utcai Sporttelep
2020. 11. 17.
Mérnök utcai Sporttelep
BEAC
11. 17.
GAMMA LSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple