Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-19 Közép "A" Csoport 18. forduló

2021.03.13 - 14:00

Budapest, Ikarus BSE Sporttelep

Budapest

MLSZ Regionális U-19 Közép "A" Csoport

Játékvezető
ZÁM LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZUHODOVSZKI ISTVÁN, KIRÁLY SZILVESZTER
IKARUS BSE
FC DABAS
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

1'

GÁSPÁR ZSOMBOR

 

0 - 2

13'

KUCSVÁN MARTIN

 

0 - 3

17'

GÁSPÁR ZSOMBOR

 

0 - 4

29'

KUCSVÁN MARTIN

 

0 - 5

37'

LUKASIK DÁNIEL PATRIK

 

0 - 6

60'

LUKASIK DÁNIEL PATRIK

 

0 - 7

86'

FARKAS ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 18 17 0 1 120 9 111 51 8.9
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 18 16 0 2 95 13 82 48 7.9
3 BUDAFOKI LC BUDAFOKI LC 18 14 1 3 77 25 52 43 8.6
4 FC DABAS FC DABAS 18 13 1 4 61 18 43 40 9.2
5 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 18 11 0 7 48 43 5 33 8.8
6 MONORI SE MONORI SE 18 10 2 6 70 46 24 32 8.2
7 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 18 8 2 8 55 43 12 26 8.6
8 GRUND 1986 FC GRUND 1986 FC 18 7 1 10 55 66 -11 22 8.1
9 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 18 7 1 10 41 56 -15 22 8.6
10 DALNOKI AKADÉMIA SE DALNOKI AKADÉMIA SE 18 6 3 9 40 42 -2 21 8.8
11 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 18 6 3 9 50 57 -7 21 7.8
12 IKARUS BSE IKARUS BSE 18 5 3 10 40 59 -19 18 8.2
13 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 18 5 0 13 38 70 -32 15 8.9
14 BSE PALÓC FARKASOK UP SE BSE PALÓC FARKASOK UP SE 18 4 2 12 32 68 -36 14 9
15 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 18 4 1 13 39 73 -34 13 7.9
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 18 1 0 17 24 197 -173 2 8.2 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC III. KER. TVE 9 9 0 0 43 2 41 27 9 5 4 0 23 2 21 19 18 14 4 0 66 4 62 46
2 DABAS-GYÓN FC BUDAFOKI LC 9 7 1 1 20 6 14 22 9 6 2 1 16 4 12 20 18 13 3 2 36 10 26 42
3 DABAS-GYÓN FC BVSC-ZUGLÓ 12 9 3 0 33 3 30 30 6 3 1 2 6 3 3 10 18 12 4 2 39 6 33 40
4 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 10 7 2 1 15 5 10 23 8 5 1 2 14 5 9 16 18 12 3 3 29 10 19 39
5 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 8 7 0 1 24 6 18 21 10 3 3 4 17 16 1 12 18 10 3 5 41 22 19 33
6 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 9 3 3 3 11 11 0 12 9 4 1 4 9 10 -1 13 18 7 4 7 20 21 -1 25
7 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC 9 2 3 4 8 10 -2 9 9 4 3 2 12 6 6 15 18 6 6 6 20 16 4 24
8 DABAS-GYÓN FC GRUND 1986 FC 9 3 2 4 12 15 -3 11 9 4 0 5 13 15 -2 12 18 7 2 9 25 30 -5 23
9 DABAS-GYÓN FC IKARUS BSE 10 5 3 2 9 11 -2 18 8 1 2 5 7 13 -6 5 18 6 5 7 16 24 -8 23
10 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 9 4 1 4 13 12 1 13 9 2 3 4 8 10 -2 9 18 6 4 8 21 22 -1 22
11 DABAS-GYÓN FC VÁROSI SE DUNAKESZI 9 5 1 3 25 9 16 16 9 1 2 6 5 15 -10 5 18 6 3 9 30 24 6 21
12 DABAS-GYÓN FC BSE PALÓC FARKASOK UP SE 9 3 1 5 6 15 -9 10 9 2 3 4 8 13 -5 9 18 5 4 9 14 28 -14 19
13 DABAS-GYÓN FC DALNOKI AKADÉMIA SE 7 2 4 1 6 4 2 10 11 2 0 9 11 21 -10 6 18 4 4 10 17 25 -8 16
14 DABAS-GYÓN FC 1908 SZAC BUDAPEST 8 2 4 2 5 8 -3 10 10 1 1 8 8 23 -15 4 18 3 5 10 13 31 -18 14
15 DABAS-GYÓN FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 8 3 0 5 6 8 -2 9 10 1 1 8 7 21 -14 4 18 4 1 13 13 29 -16 13
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 9 0 0 9 2 43 -41 0 9 1 1 7 4 61 -57 3 18 1 1 16 6 104 -98 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC III. KER. TVE 9 9 0 0 76 3 73 27 9 8 0 1 44 6 38 24 18 17 0 1 120 9 111 51
2 DABAS-GYÓN FC BVSC-ZUGLÓ 12 12 0 0 78 8 70 36 6 4 0 2 17 5 12 12 18 16 0 2 95 13 82 48
3 DABAS-GYÓN FC BUDAFOKI LC 9 7 0 2 32 11 21 21 9 7 1 1 45 14 31 22 18 14 1 3 77 25 52 43
4 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 10 7 0 3 35 9 26 21 8 6 1 1 26 9 17 19 18 13 1 4 61 18 43 40
5 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 9 6 0 3 19 23 -4 18 9 5 0 4 29 20 9 15 18 11 0 7 48 43 5 33
6 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 8 6 0 2 45 14 31 18 10 4 2 4 25 32 -7 14 18 10 2 6 70 46 24 32
7 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 9 5 1 3 34 22 12 16 9 3 1 5 21 21 0 10 18 8 2 8 55 43 12 26
8 DABAS-GYÓN FC GRUND 1986 FC 9 4 1 4 26 28 -2 13 9 3 0 6 29 38 -9 9 18 7 1 10 55 66 -11 22
9 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC 9 3 0 6 18 25 -7 9 9 4 1 4 23 31 -8 13 18 7 1 10 41 56 -15 22
10 DABAS-GYÓN FC DALNOKI AKADÉMIA SE 7 4 2 1 19 12 7 14 11 2 1 8 21 30 -9 7 18 6 3 9 40 42 -2 21
11 DABAS-GYÓN FC VÁROSI SE DUNAKESZI 9 4 1 4 41 25 16 13 9 2 2 5 9 32 -23 8 18 6 3 9 50 57 -7 21
12 DABAS-GYÓN FC IKARUS BSE 10 3 3 4 24 27 -3 12 8 2 0 6 16 32 -16 6 18 5 3 10 40 59 -19 18
13 DABAS-GYÓN FC 1908 SZAC BUDAPEST 8 4 0 4 19 20 -1 12 10 1 0 9 19 50 -31 3 18 5 0 13 38 70 -32 15
14 DABAS-GYÓN FC BSE PALÓC FARKASOK UP SE 9 2 2 5 19 33 -14 8 9 2 0 7 13 35 -22 6 18 4 2 12 32 68 -36 14
15 DABAS-GYÓN FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 8 3 0 5 22 24 -2 9 10 1 1 8 17 49 -32 4 18 4 1 13 39 73 -34 13
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 9 0 0 9 9 85 -76 0 9 1 0 8 15 112 -97 2 18 1 0 17 24 197 -173 2
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 0---3 - 6--3 - 2-0 - 24 - 3-1 - 44 - 11 - 2
AIRNERGY FC
-1 - 21 - 3--2 - 6-3 - 05 - 3-2 - 13 - 40 - 3-1 - 3
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
3 - 1-1 - 10-8 - 10 - 72 - 22 - 31 - 4--1 - 4--1 - 1
BUDAFOKI LC
4 - 1--3 - 2-3 - 20 - 22 - 110 - 11 - 2-6 - 0--3 - 0
BVSC-ZUGLÓ
6 - 23 - 13 - 07 - 114 - 03 - 1---3 - 08 - 16 - 16 - 06 - 113 - 0
DABAS-GYÓN FC
1 - 82 - 50 - 71 - 11----1 - 160 - 161 - 8-1 - 82 - 6-
DALNOKI AKADÉMIA SE
8 - 11 - 1---5 - 4---0 - 41 - 0--3 - 11 - 1
FC DABAS
4 - 02 - 3--0 - 25 - 05 - 1--0 - 15 - 03 - 1-9 - 02 - 1
GÖDÖLLŐI SK
10 - 2-3 - 0-0 - 412 - 12 - 02 - 4-0 - 7-3 - 32 - 1--
GRUND 1986 FC
3 - 2-6 - 04 - 40 - 2-5 - 11 - 35 - 41 - 9-1 - 3---
III. KER. TVE
-10 - 010 - 0-1 - 021 - 0---5 - 09 - 0-5 - 27 - 18 - 0
IKARUS BSE
-2 - 65 - 10 - 2--2 - 20 - 72 - 23 - 1-2 - 23 - 45 - 0-
MONORI SE
8 - 25 - 3---19 - 03 - 01 - 2--1 - 3-2 - 16 - 3-
RÁKOSMENTI KSK
--3 - 20 - 5--1 - 03 - 22 - 10 - 4--3 - 65 - 22 - 1
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
3 - 03 - 44 - 10 - 6---0 - 42 - 310 - 0---0 - 6-
VÁROSI SE DUNAKESZI
---0 - 31 - 725 - 34 - 1-0 - 53 - 0-2 - 34 - 1-2 - 2

Meccsek

IKARUS BSE

2020. 08. 29. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 08. 29. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
DALNOKI AKADÉMIA SE
2020. 09. 05. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
AIRNERGY FC
2020. 10. 07. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 07. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
IKARUS BSE
2020. 10. 21. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 10. 21. 16:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
RÁKOSMENTI KSK
2020. 09. 27. 12:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 27. 12:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
IKARUS BSE
2020. 10. 03. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 10. 03. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2020. 10. 10. 09:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 10. 09:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
IKARUS BSE
2021. 04. 01. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 04. 01. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
BUDAFOKI LC
2020. 10. 24. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 10. 24. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
IKARUS BSE
2020. 10. 28. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 10. 28. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
GRUND 1986 FC
2020. 11. 07. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
IKARUS BSE
2020. 11. 19. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 11. 19. 17:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
GÖDÖLLŐI SK
2020. 11. 22. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 11. 22. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 02. 16. 15:45
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 02. 16. 15:45
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
MONORI SE
2021. 02. 03. 16:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
2021. 02. 03. 16:00
Dunakeszi Város Magyarság Sporttelepe
VÁROSI SE DUNAKESZI
IKARUS BSE
2021. 02. 26. 19:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 26. 19:30
Szántóföld utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
IKARUS BSE
2021. 03. 06. 12:00
Goldball Park
2021. 03. 06. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
IKARUS BSE
2021. 03. 13. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 03. 13. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
FC DABAS
2021. 03. 20. 12:00
Újlak utcai sporttelep
2021. 03. 20. 12:00
Újlak utcai sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
IKARUS BSE
2021. 04. 27. 15:45
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 04. 27. 15:45
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 13. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 05. 13. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
IKARUS BSE
2021. 04. 10. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 04. 10. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
III. KER. TVE
2021. 04. 18. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 04. 18. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
IKARUS BSE
2021. 05. 25. 15:30
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 05. 25. 15:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 11. 18:00
Grund 1986 FC
2021. 05. 11. 18:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
IKARUS BSE
2021. 05. 08. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 05. 08. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
DABAS-GYÓN FC
2021. 05. 17. 19:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 05. 17. 19:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
IKARUS BSE
2021. 05. 27. 15:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 05. 27. 15:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
IKARUS BSE
2021. 05. 29. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2021. 05. 29. 13:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
IKARUS BSE
2021. 05. 19. 15:30
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 05. 19. 15:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
VÁROSI SE DUNAKESZI

FC DABAS

2020. 09. 02. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 02. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 06. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 09. 06. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
FC DABAS
2020. 10. 07. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 07. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
IKARUS BSE
2021. 02. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
DALNOKI AKADÉMIA SE
2020. 09. 30. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 30. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
AIRNERGY FC
2020. 10. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
VÁROSI SE DUNAKESZI
2020. 10. 10. 12:00
Újlak utcai sporttelep
2020. 10. 10. 12:00
Újlak utcai sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
FC DABAS
2020. 10. 21. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 21. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
FC DABAS
2020. 11. 04. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 04. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
III. KER. TVE
2020. 11. 07. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 07. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
FC DABAS
2020. 11. 12. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 12. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BVSC-ZUGLÓ
2021. 02. 09. 18:00
Grund 1986 FC
2021. 02. 09. 18:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
FC DABAS
2021. 03. 03. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 03. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
DABAS-GYÓN FC
2021. 02. 20. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 02. 20. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2021. 02. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FC DABAS
2021. 02. 13. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 13. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
MONORI SE
2021. 03. 13. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 03. 13. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
FC DABAS
2021. 03. 17. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 03. 17. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
FC DABAS
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
FC DABAS
2021. 03. 31. 16:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2021. 03. 31. 16:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
FC DABAS
2021. 04. 13. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 13. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
RÁKOSMENTI KSK
2021. 05. 12. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 12. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FC DABAS
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 05. 01. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 01. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
FC DABAS
2021. 04. 06. 12:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 06. 12:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BUDAFOKI LC
2021. 05. 15. 17:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 05. 15. 17:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
FC DABAS
2021. 04. 27. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 27. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
GRUND 1986 FC
2021. 05. 26. 18:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 05. 26. 18:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
FC DABAS
2021. 05. 19. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 19. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->