Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-19 Közép "A" Csoport 20. forduló

2021.03.23 - 14:00

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

MLSZ Regionális U-19 Közép "A" Csoport

Játékvezető
FEKETE LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GRÜNVALD GÁBOR, VÉGH MÁRTON
AIRNERGY FC
FC DABAS
90'
45'

Gólok

JUHÁSZ TAMÁS

46'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 20 19 0 1 129 10 119 57 9.2
2 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 20 18 0 2 125 15 110 54 8.4
3 BUDAFOKI LC BUDAFOKI LC 20 15 1 4 92 29 63 46 9
4 FC DABAS FC DABAS 20 14 1 5 65 19 46 43 9
5 MONORI SE MONORI SE 20 12 2 6 79 46 33 38 8.6
6 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 20 11 1 8 52 48 4 34 8.8
7 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 20 9 2 9 58 48 10 29 8.4
8 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 20 9 1 10 44 56 -12 28 8.5
9 GRUND 1986 FC GRUND 1986 FC 20 8 1 11 63 70 -7 25 8
10 IKARUS BSE IKARUS BSE 20 7 3 10 46 61 -15 24 8.5
11 DALNOKI AKADÉMIA SE DALNOKI AKADÉMIA SE 20 6 4 10 43 49 -6 22 8.3
12 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 20 6 3 11 50 65 -15 21 7.9
13 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 20 5 1 14 46 80 -34 16 8.2
14 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 20 5 0 15 39 80 -41 15 8.7
15 BSE PALÓC FARKASOK UP SE BSE PALÓC FARKASOK UP SE 20 4 2 14 33 77 -44 14 9.2
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 20 1 0 19 25 236 -211 2 7.8 (-1 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC III. KER. TVE 10 9 1 0 43 2 41 28 10 6 4 0 25 3 22 22 20 15 5 0 68 5 63 50
2 DABAS-GYÓN FC BVSC-ZUGLÓ 13 10 3 0 37 4 33 33 7 4 1 2 21 3 18 13 20 14 4 2 58 7 51 46
3 DABAS-GYÓN FC BUDAFOKI LC 10 8 1 1 24 7 17 25 10 6 3 1 17 5 12 21 20 14 4 2 41 12 29 46
4 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 10 7 2 1 15 5 10 23 10 6 1 3 16 6 10 19 20 13 3 4 31 11 20 42
5 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 9 7 1 1 24 6 18 22 11 4 3 4 19 16 3 15 20 11 4 5 43 22 21 37
6 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC 10 3 3 4 9 10 -1 12 10 5 3 2 13 6 7 18 20 8 6 6 22 16 6 30
7 DABAS-GYÓN FC IKARUS BSE 11 6 3 2 11 11 0 21 9 2 2 5 8 13 -5 8 20 8 5 7 19 24 -5 29
8 DABAS-GYÓN FC GRUND 1986 FC 10 4 2 4 16 15 1 14 10 4 0 6 14 19 -5 12 20 8 2 10 30 34 -4 26
9 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 10 3 3 4 11 12 -1 12 10 4 1 5 9 12 -3 13 20 7 4 9 20 24 -4 25
10 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 10 4 2 4 14 13 1 14 10 2 4 4 8 10 -2 10 20 6 6 8 22 23 -1 24
11 DABAS-GYÓN FC VÁROSI SE DUNAKESZI 10 5 1 4 25 10 15 16 10 1 2 7 5 19 -14 5 20 6 3 11 30 29 1 21
12 DABAS-GYÓN FC BSE PALÓC FARKASOK UP SE 10 3 1 6 7 17 -10 10 10 2 4 4 8 13 -5 10 20 5 5 10 15 30 -15 20
13 DABAS-GYÓN FC DALNOKI AKADÉMIA SE 9 3 4 2 8 6 2 13 11 2 0 9 11 21 -10 6 20 5 4 11 19 27 -8 19
14 DABAS-GYÓN FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 9 3 0 6 7 10 -3 9 11 2 1 8 9 22 -13 7 20 5 1 14 16 32 -16 16
15 DABAS-GYÓN FC 1908 SZAC BUDAPEST 9 2 4 3 5 10 -5 10 11 1 1 9 8 25 -17 4 20 3 5 12 13 35 -22 14
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 10 0 0 10 2 58 -56 0 10 1 1 8 5 65 -60 3 20 1 1 18 7 123 -116 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC III. KER. TVE 10 10 0 0 79 3 76 30 10 9 0 1 50 7 43 27 20 19 0 1 129 10 119 57
2 DABAS-GYÓN FC BVSC-ZUGLÓ 13 13 0 0 82 10 72 39 7 5 0 2 43 5 38 15 20 18 0 2 125 15 110 54
3 DABAS-GYÓN FC BUDAFOKI LC 10 8 0 2 45 12 33 24 10 7 1 2 47 17 30 22 20 15 1 4 92 29 63 46
4 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 10 7 0 3 35 9 26 21 10 7 1 2 30 10 20 22 20 14 1 5 65 19 46 43
5 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 9 7 0 2 48 14 34 21 11 5 2 4 31 32 -1 17 20 12 2 6 79 46 33 38
6 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 10 6 0 4 20 25 -5 18 10 5 1 4 32 23 9 16 20 11 1 8 52 48 4 34
7 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 10 6 1 3 37 24 13 19 10 3 1 6 21 24 -3 10 20 9 2 9 58 48 10 29
8 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC 10 4 0 6 19 25 -6 12 10 5 1 4 25 31 -6 16 20 9 1 10 44 56 -12 28
9 DABAS-GYÓN FC GRUND 1986 FC 10 5 1 4 32 28 4 16 10 3 0 7 31 42 -11 9 20 8 1 11 63 70 -7 25
10 DABAS-GYÓN FC IKARUS BSE 11 4 3 4 28 28 0 15 9 3 0 6 18 33 -15 9 20 7 3 10 46 61 -15 24
11 DABAS-GYÓN FC DALNOKI AKADÉMIA SE 9 4 3 2 22 19 3 15 11 2 1 8 21 30 -9 7 20 6 4 10 43 49 -6 22
12 DABAS-GYÓN FC VÁROSI SE DUNAKESZI 10 4 1 5 41 27 14 13 10 2 2 6 9 38 -29 8 20 6 3 11 50 65 -15 21
13 DABAS-GYÓN FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 9 3 0 6 23 30 -7 9 11 2 1 8 23 50 -27 7 20 5 1 14 46 80 -34 16
14 DABAS-GYÓN FC 1908 SZAC BUDAPEST 9 4 0 5 19 26 -7 12 11 1 0 10 20 54 -34 3 20 5 0 15 39 80 -41 15
15 DABAS-GYÓN FC BSE PALÓC FARKASOK UP SE 10 2 2 6 20 39 -19 8 10 2 0 8 13 38 -25 6 20 4 2 14 33 77 -44 14
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 10 0 0 10 9 111 -102 0 10 1 0 9 16 125 -109 2 20 1 0 19 25 236 -211 2
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 0---3 - 6--3 - 2-0 - 24 - 30 - 61 - 44 - 11 - 2
AIRNERGY FC
-1 - 21 - 3--2 - 61 - 03 - 05 - 3-2 - 13 - 40 - 3-1 - 3
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
3 - 1-1 - 10-8 - 10 - 72 - 22 - 31 - 4--1 - 4-1 - 61 - 1
BUDAFOKI LC
4 - 1--3 - 213 - 13 - 20 - 22 - 110 - 11 - 2-6 - 0--3 - 0
BVSC-ZUGLÓ
6 - 23 - 13 - 07 - 114 - 03 - 1--4 - 23 - 08 - 16 - 16 - 06 - 113 - 0
DABAS-GYÓN FC
1 - 82 - 50 - 71 - 110 - 26---1 - 160 - 161 - 8-1 - 82 - 6-
DALNOKI AKADÉMIA SE
8 - 11 - 1---5 - 40 - 4--0 - 41 - 0-3 - 33 - 11 - 1
FC DABAS
4 - 02 - 3--0 - 25 - 05 - 1--0 - 15 - 03 - 1-9 - 02 - 1
GÖDÖLLŐI SK
10 - 2-3 - 03 - 20 - 412 - 12 - 02 - 4-0 - 7-3 - 32 - 1--
GRUND 1986 FC
3 - 2-6 - 04 - 40 - 2-5 - 11 - 35 - 41 - 9-1 - 3--6 - 0
III. KER. TVE
-10 - 010 - 0-1 - 021 - 0--3 - 05 - 09 - 0-5 - 27 - 18 - 0
IKARUS BSE
4 - 12 - 65 - 10 - 2--2 - 20 - 72 - 23 - 1-2 - 23 - 45 - 0-
MONORI SE
8 - 25 - 33 - 0--19 - 03 - 01 - 2--1 - 3-2 - 16 - 3-
RÁKOSMENTI KSK
--3 - 20 - 5--1 - 03 - 22 - 10 - 4-1 - 23 - 65 - 22 - 1
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
3 - 03 - 44 - 10 - 6---0 - 42 - 310 - 01 - 6--0 - 6-
VÁROSI SE DUNAKESZI
-0 - 2-0 - 31 - 725 - 34 - 1-0 - 53 - 0-2 - 34 - 1-2 - 2

Meccsek

AIRNERGY FC

2020. 08. 30. 14:00
Goldball Park
2020. 08. 30. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
MONORI SE
2020. 09. 05. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
AIRNERGY FC
2020. 11. 04. 19:00
Goldball Park
2020. 11. 04. 19:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
DALNOKI AKADÉMIA SE
2021. 02. 10. 14:00
Goldball Park
2021. 02. 10. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
VÁROSI SE DUNAKESZI
2020. 09. 30. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 30. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
AIRNERGY FC
2020. 10. 04. 12:00
Goldball Park
2020. 10. 04. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
RÁKOSMENTI KSK
2020. 12. 09. 18:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 12. 09. 18:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
AIRNERGY FC
2020. 10. 18. 12:00
Goldball Park
2020. 10. 18. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2020. 10. 27. 12:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 10. 27. 12:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
AIRNERGY FC
2020. 11. 01. 12:00
Goldball Park
2020. 11. 01. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
BUDAFOKI LC
2020. 11. 07. 12:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 11. 07. 12:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
AIRNERGY FC
2021. 02. 13. 10:00
Goldball Park
2021. 02. 13. 10:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
GRUND 1986 FC
2020. 11. 19. 15:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2020. 11. 19. 15:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
AIRNERGY FC
2021. 02. 06. 12:00
Goldball Park
2021. 02. 06. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
GÖDÖLLŐI SK
2021. 02. 18. 14:00
Goldball Park
2021. 02. 18. 14:00
Goldball Park
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
AIRNERGY FC
2021. 02. 27. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2021. 02. 27. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
AIRNERGY FC
2021. 03. 06. 12:00
Goldball Park
2021. 03. 06. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
IKARUS BSE
2021. 04. 15. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 04. 15. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
AIRNERGY FC
2021. 03. 21. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2021. 03. 21. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
AIRNERGY FC
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
FC DABAS
2021. 04. 03. 12:00
Újlak utcai sporttelep
2021. 04. 03. 12:00
Újlak utcai sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
AIRNERGY FC
2021. 05. 05. 14:00
Goldball Park
2021. 05. 05. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 04. 17. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 04. 17. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
AIRNERGY FC
2021. 06. 30.
Goldball Park
2021. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
III. KER. TVE
2021. 05. 01. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 01. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
AIRNERGY FC
2021. 05. 30.
Goldball Park
2021. 05. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 15. 12:00
Grund 1986 FC
2021. 05. 15. 12:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
AIRNERGY FC
2021. 05. 22. 12:00
Goldball Park
2021. 05. 22. 12:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
DABAS-GYÓN FC
2021. 05. 29. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 05. 29. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
AIRNERGY FC
2021. 05. 19. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 05. 19. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
AIRNERGY FC

FC DABAS

2020. 09. 02. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 02. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 06. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 09. 06. 10:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
FC DABAS
2020. 10. 07. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 07. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
IKARUS BSE
2021. 02. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
DALNOKI AKADÉMIA SE
2020. 09. 30. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 30. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
AIRNERGY FC
2020. 10. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
VÁROSI SE DUNAKESZI
2020. 10. 10. 12:00
Újlak utcai sporttelep
2020. 10. 10. 12:00
Újlak utcai sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
FC DABAS
2020. 10. 21. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 21. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
FC DABAS
2020. 11. 04. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 04. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
III. KER. TVE
2020. 11. 07. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 07. 09:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
FC DABAS
2020. 11. 12. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 12. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BVSC-ZUGLÓ
2021. 02. 09. 18:00
Grund 1986 FC
2021. 02. 09. 18:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
FC DABAS
2021. 03. 03. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 03. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
DABAS-GYÓN FC
2021. 02. 20. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 02. 20. 12:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2021. 02. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FC DABAS
2021. 02. 13. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 13. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
MONORI SE
2021. 03. 13. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 03. 13. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
FC DABAS
2021. 03. 17. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 03. 17. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
FC DABAS
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
FC DABAS
2021. 03. 31. 16:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2021. 03. 31. 16:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
FC DABAS
2021. 04. 13. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 13. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
RÁKOSMENTI KSK
2021. 05. 12. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 12. 17:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FC DABAS
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 05. 01. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 01. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
FC DABAS
2021. 04. 06. 12:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 06. 12:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BUDAFOKI LC
2021. 05. 15. 17:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 05. 15. 17:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
FC DABAS
2021. 04. 27. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 27. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
GRUND 1986 FC
2021. 05. 26. 18:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 05. 26. 18:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
FC DABAS
2021. 05. 19. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 19. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->