Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ Regionális U-17 Közép "A" Csoport 27. forduló

2021.05.15 - 10:00

BUDAPEST, BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum (BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum Tatai út)

Budapest

MLSZ Regionális U-17 Közép "A" Csoport

Játékvezető
KIRÁLY SZILVESZTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SUDICKY BÁLINT, KISS GERGŐ
BVSC-ZUGLÓ
FC DABAS
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 27 23 3 1 143 26 117 72 8.5
2 III. KER. TVE III. KER. TVE 27 22 4 1 169 21 148 70 9
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 27 18 5 4 115 32 83 59 8.9
4 BUDAFOKI LC BUDAFOKI LC 27 17 5 5 135 30 105 56 8.8
5 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 27 16 7 4 101 29 72 55 8.4
6 GRUND 1986 FC GRUND 1986 FC 27 17 1 9 133 68 65 52 8.1
7 MONORI SE MONORI SE 27 15 1 11 88 61 27 46 8.7
8 GÖDÖLLŐI SK GÖDÖLLŐI SK 27 13 4 10 90 80 10 43 8.4
9 VÁROSI SE DUNAKESZI VÁROSI SE DUNAKESZI 27 10 5 12 53 69 -16 35 9
10 DALNOKI AKADÉMIA SE DALNOKI AKADÉMIA SE 27 11 1 15 62 108 -46 34 8.4
11 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 27 9 4 14 97 85 12 31 8.6
12 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 27 9 1 17 51 74 -23 28 8.8
13 BSE PALÓC FARKASOK UP SE BSE PALÓC FARKASOK UP SE 27 8 1 18 53 129 -76 25 8.9
14 FC DABAS FC DABAS 27 2 3 22 28 112 -84 9 7.9
15 RÁKOSMENTI KSK RÁKOSMENTI KSK 27 2 1 24 40 190 -150 7 8.1
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 27 1 0 26 24 268 -244 3 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC III. KER. TVE 15 13 0 2 48 6 42 39 12 9 3 0 31 2 29 30 27 22 3 2 79 8 71 69
2 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC 14 7 5 2 19 7 12 26 13 9 1 3 29 4 25 28 27 16 6 5 48 11 37 54
3 DABAS-GYÓN FC IKARUS BSE 14 8 6 0 32 7 25 30 13 7 3 3 26 13 13 24 27 15 9 3 58 20 38 54
4 DABAS-GYÓN FC BVSC-ZUGLÓ 13 9 3 1 31 3 28 30 14 5 6 3 41 11 30 21 27 14 9 4 72 14 58 51
5 DABAS-GYÓN FC GRUND 1986 FC 14 8 3 3 38 17 21 27 13 7 1 5 27 15 12 22 27 15 4 8 65 32 33 49
6 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 13 7 4 2 22 12 10 25 14 7 1 6 16 19 -3 22 27 14 5 8 38 31 7 47
7 DABAS-GYÓN FC BUDAFOKI LC 14 8 4 2 31 7 24 28 13 4 7 2 23 8 15 19 27 12 11 4 54 15 39 47
8 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 14 8 3 3 24 12 12 27 13 5 1 7 23 22 1 16 27 13 4 10 47 34 13 43
9 DABAS-GYÓN FC DALNOKI AKADÉMIA SE 12 2 7 3 6 9 -3 13 15 5 3 7 24 36 -12 18 27 7 10 10 30 45 -15 31
10 DABAS-GYÓN FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 13 4 4 5 23 19 4 16 14 3 4 7 20 22 -2 13 27 7 8 12 43 41 2 29
11 DABAS-GYÓN FC VÁROSI SE DUNAKESZI 14 5 4 5 16 16 0 19 13 2 4 7 7 20 -13 10 27 7 8 12 23 36 -13 29
12 DABAS-GYÓN FC 1908 SZAC BUDAPEST 13 4 3 6 17 18 -1 15 14 2 7 5 9 17 -8 13 27 6 10 11 26 35 -9 28
13 DABAS-GYÓN FC BSE PALÓC FARKASOK UP SE 13 3 2 8 12 26 -14 11 14 2 7 5 8 23 -15 13 27 5 9 13 20 49 -29 24
14 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 13 2 4 7 6 22 -16 10 14 2 1 11 9 35 -26 7 27 4 5 18 15 57 -42 17
15 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 14 2 3 9 7 70 -63 9 13 0 3 10 2 56 -54 3 27 2 6 19 9 126 -117 12
16 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 13 0 1 12 8 57 -49 1 14 1 4 9 13 37 -24 7 27 1 5 21 21 94 -73 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DABAS-GYÓN FC BVSC-ZUGLÓ 13 12 0 1 58 11 47 36 14 11 3 0 85 15 70 36 27 23 3 1 143 26 117 72
2 DABAS-GYÓN FC III. KER. TVE 15 12 3 0 109 14 95 39 12 10 1 1 60 7 53 31 27 22 4 1 169 21 148 70
3 DABAS-GYÓN FC IKARUS BSE 14 10 3 1 62 14 48 33 13 8 2 3 53 18 35 26 27 18 5 4 115 32 83 59
4 DABAS-GYÓN FC BUDAFOKI LC 14 10 1 3 79 15 64 31 13 7 4 2 56 15 41 25 27 17 5 5 135 30 105 56
5 DABAS-GYÓN FC AIRNERGY FC 14 7 6 1 49 17 32 27 13 9 1 3 52 12 40 28 27 16 7 4 101 29 72 55
6 DABAS-GYÓN FC GRUND 1986 FC 14 10 0 4 70 34 36 30 13 7 1 5 63 34 29 22 27 17 1 9 133 68 65 52
7 DABAS-GYÓN FC MONORI SE 13 8 0 5 45 23 22 24 14 7 1 6 43 38 5 22 27 15 1 11 88 61 27 46
8 DABAS-GYÓN FC GÖDÖLLŐI SK 14 9 2 3 47 30 17 29 13 4 2 7 43 50 -7 14 27 13 4 10 90 80 10 43
9 DABAS-GYÓN FC VÁROSI SE DUNAKESZI 14 6 3 5 30 32 -2 21 13 4 2 7 23 37 -14 14 27 10 5 12 53 69 -16 35
10 DABAS-GYÓN FC DALNOKI AKADÉMIA SE 12 5 0 7 24 30 -6 15 15 6 1 8 38 78 -40 19 27 11 1 15 62 108 -46 34
11 DABAS-GYÓN FC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 13 4 3 6 46 50 -4 15 14 5 1 8 51 35 16 16 27 9 4 14 97 85 12 31
12 DABAS-GYÓN FC 1908 SZAC BUDAPEST 13 5 0 8 24 35 -11 15 14 4 1 9 27 39 -12 13 27 9 1 17 51 74 -23 28
13 DABAS-GYÓN FC BSE PALÓC FARKASOK UP SE 13 4 1 8 29 60 -31 13 14 4 0 10 24 69 -45 12 27 8 1 18 53 129 -76 25
14 DABAS-GYÓN FC FC DABAS 13 2 1 10 13 43 -30 7 14 0 2 12 15 69 -54 2 27 2 3 22 28 112 -84 9
15 DABAS-GYÓN FC RÁKOSMENTI KSK 13 1 0 12 20 104 -84 3 14 1 1 12 20 86 -66 4 27 2 1 24 40 190 -150 7
16 DABAS-GYÓN FC DABAS-GYÓN FC 14 1 0 13 16 149 -133 3 13 0 0 13 8 119 -111 0 27 1 0 26 24 268 -244 3
 
1908 SZAC BUDAPEST
0 - 41 - 2-0 - 36 - 12 - 33 - 11 - 2-0 - 30 - 81 - 54 - 24 - 12 - 0
AIRNERGY FC
4 - 212 - 10 - 01 - 1-6 - 11 - 14 - 11 - 00 - 30 - 03 - 214 - 22 - 21 - 1
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2 - 11 - 110 - 8-3 - 03 - 45 - 51 - 76 - 1-1 - 80 - 43 - 12 - 72 - 3
BUDAFOKI LC
0 - 00 - 1-1 - 316 - 18 - 08 - 010 - 38 - 00 - 53 - 17 - 09 - 11 - 08 - 0
BVSC-ZUGLÓ
-0 - 23 - 06 - 213 - 1-8 - 13 - 04 - 01 - 03 - 04 - 15 - 15 - 33 - 0
DABAS-GYÓN FC
2 - 40 - 132 - 70 - 190 - 328 - 4-0 - 70 - 130 - 30 - 110 - 32 - 40 - 222 - 7
DALNOKI AKADÉMIA SE
0 - 31 - 43 - 00 - 30 - 35 - 16 - 1-0 - 3-0 - 3-5 - 1-3 - 1
FC DABAS
0 - 30 - 63 - 01 - 50 - 53 - 02 - 4--0 - 21 - 60 - 41 - 11 - 31 - 4
GÖDÖLLŐI SK
5 - 4-3 - 02 - 24 - 45 - 01 - 85 - 02 - 61 - 24 - 34 - 05 - 13 - 03 - 0
GRUND 1986 FC
5 - 43 - 018 - 02 - 11 - 312 - 010 - 03 - 25 - 10 - 131 - 32 - 7-5 - 03 - 0
III. KER. TVE
13 - 12 - 08 - 0-2 - 218 - 013 - 06 - 09 - 12 - 23 - 38 - 210 - 03 - 25 - 0
IKARUS BSE
3 - 02 - 27 - 02 - 21 - 23 - 05 - 07 - 07 - 07 - 32 - 24 - 29 - 03 - 1-
MONORI SE
3 - 21 - 03 - 01 - 23 - 510 - 07 - 14 - 03 - 02 - 33 - 4-3 - 12 - 5-
RÁKOSMENTI KSK
0 - 32 - 63 - 81 - 9--1 - 64 - 20 - 141 - 120 - 212 - 52 - 90 - 24 - 7
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
1 - 0-1 - 50 - 30 - 1217 - 32 - 37 - 15 - 51 - 100 - 2-3 - 39 - 30 - 0
VÁROSI SE DUNAKESZI
1 - 00 - 32 - 10 - 01 - 38 - 13 - 32 - 12 - 20 - 10-0 - 20 - 17 - 24 - 3

Meccsek

BVSC-ZUGLÓ

2020. 08. 29. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2020. 08. 29. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 09. 05. 09:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 09. 05. 09:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
BUDAFOKI LC
2020. 09. 13. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2020. 09. 13. 12:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
BVSC-ZUGLÓ
2020. 09. 19. 10:00
Grund 1986 FC
2020. 09. 19. 10:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
BVSC-ZUGLÓ
2020. 09. 26. 09:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 09. 26. 09:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
DABAS-GYÓN FC
2020. 10. 04. 13:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2020. 10. 04. 13:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
BVSC-ZUGLÓ
2020. 10. 10. 09:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 10. 10. 09:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 10. 17. 17:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 10. 17. 17:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
MONORI SE
2020. 10. 24. 12:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 10. 24. 12:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
IKARUS BSE
2020. 11. 01. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 11. 01. 14:00
Szántóföld utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 11. 07. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2020. 11. 07. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
AIRNERGY FC
2020. 11. 12. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 12. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BVSC-ZUGLÓ
2021. 02. 17. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 02. 17. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
RÁKOSMENTI KSK
2021. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
BVSC-ZUGLÓ
2021. 06. 30.
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 06. 30.
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BVSC-ZUGLÓ
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 02. 27. 12:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 02. 27. 12:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
III. KER. TVE
2021. 05. 05. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 05. 05. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 03. 13. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 03. 13. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
VÁROSI SE DUNAKESZI
2021. 03. 20. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 03. 20. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
GRUND 1986 FC
2021. 03. 28. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 03. 28. 11:00
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 06. 30.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 06. 30.
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
GÖDÖLLŐI SK
2021. 05. 25. 15:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 05. 25. 15:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 17. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2021. 04. 17. 15:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
BVSC-ZUGLÓ
2021. 04. 24. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 04. 24. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
BVSC-ZUGLÓ
2021. 06. 30.
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 06. 30.
Vasgolyó utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 08. 11:00
Goldball Park
2021. 05. 08. 11:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 05. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
FC DABAS
2021. 05. 22. 10:00
Újlak Utcai Sporttelep
2021. 05. 22. 10:00
Újlak Utcai Sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
BVSC-ZUGLÓ
2021. 05. 29. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 05. 29. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 05. 19. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2021. 05. 19. 16:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
BVSC-ZUGLÓ

FC DABAS

2020. 09. 02. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 02. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2020. 09. 06. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2020. 09. 06. 12:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
MONORI SE
FC DABAS
2020. 09. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
IKARUS BSE
2021. 02. 04. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 04. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
DALNOKI AKADÉMIA SE
2020. 09. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
AIRNERGY FC
2020. 10. 04. 12:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
2020. 10. 04. 12:00
FC Dabas Utánpótlás Sporttelep
FC DABAS
VÁROSI SE DUNAKESZI
2020. 10. 10. 10:00
Újlak Utcai Sporttelep
2020. 10. 10. 10:00
Újlak Utcai Sporttelep
RÁKOSMENTI KSK
FC DABAS
2020. 10. 21. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 21. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
1908 SZAC BUDAPEST
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
2020. 10. 28. 10:00
Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
FC DABAS
2020. 11. 04. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 04. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
III. KER. TVE
2020. 11. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2020. 11. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI LC
FC DABAS
2020. 11. 12. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 12. 19:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BVSC-ZUGLÓ
2021. 03. 03. 18:30
Grund 1986 FC
2021. 03. 03. 18:30
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
FC DABAS
2021. 02. 24. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 24. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
DABAS-GYÓN FC
2021. 02. 20. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
2021. 02. 20. 10:00
Szűcs Lajos Sportcentrum (Gödöllő)
GÖDÖLLŐI SK
FC DABAS
2021. 02. 27. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 02. 27. 18:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FC DABAS
2021. 02. 13. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 13. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
MONORI SE
2021. 03. 13. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 03. 13. 12:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
FC DABAS
2021. 03. 21. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2021. 03. 21. 16:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
DALNOKI AKADÉMIA SE
FC DABAS
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
2021. 03. 23. 14:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
FC DABAS
2021. 05. 26. 18:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
2021. 05. 26. 18:00
Dunakeszi Város Fóti úti Sportcentruma
VÁROSI SE DUNAKESZI
FC DABAS
2021. 04. 13. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 13. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
RÁKOSMENTI KSK
2021. 05. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 05. 12. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
FC DABAS
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 06. 30.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BSE PALÓC FARKASOK UP SE
2021. 05. 01. 12:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 05. 01. 12:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
FC DABAS
2021. 04. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 06. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
BUDAFOKI LC
2021. 05. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 05. 15. 10:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
FC DABAS
2021. 05. 06. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 06. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
GRUND 1986 FC
2021. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2021. 06. 30.
Dabas-Gyón FC Sporttelep
DABAS-GYÓN FC
FC DABAS
2021. 05. 19. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 19. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC DABAS
GÖDÖLLŐI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->