Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT 20. forduló

2021.05.18 - 14:30

Budapest, Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe

Budapest

BLSZ IFJÚSÁGI U-19 1. CSOPORT

Játékvezető
HORVÁTH BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÉNZÜGYŐR SE
SZENT ISTVÁN SE
90'
45'

Gólok

ALBERT GERGŐ

24'

1 - 0

 

ALBERT GERGŐ

43'

2 - 0

 

SZABÓ BENCE GERGŐ

69'

3 - 0

 

BERGER TAMÁS

78'

4 - 0

 

SÁSDI BENCE DÁVID

81'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC SI SE REAC SI SE 20 19 0 1 101 20 81 57 8.1
2 II. KERÜLET UFC II. KERÜLET UFC 20 13 3 4 84 40 44 42 7.9
3 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 20 12 3 5 74 42 32 39 7.4
4 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 20 12 3 5 44 40 4 39 7.9
5 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 20 11 2 7 68 39 29 35 7.7
6 GERRZO KFT GERRZO KFT 20 10 1 9 45 49 -4 31 7.3
7 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 20 9 2 9 57 48 9 29 7.2
8 SZENT ISTVÁN SE SZENT ISTVÁN SE 20 9 1 10 72 64 8 28 7.1
9 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 20 7 3 10 40 57 -17 24 8.1
10 AIRNERGY FC AIRNERGY FC 20 6 5 9 49 50 -1 23 7.8
11 ÚJPESTI HALADÁS FC ÚJPESTI HALADÁS FC 20 6 5 9 49 60 -11 23 6.9
12 FERIHEGY SA VECSÉS FERIHEGY SA VECSÉS 20 5 1 14 49 112 -63 16 6.6
13 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 20 3 2 15 32 71 -39 11 6.5
14 GOLDBALL’ 94 FC GOLDBALL’ 94 FC 20 2 1 17 25 97 -72 7 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL’ 94 FC REAC SI SE 10 9 0 1 28 3 25 27 10 8 1 1 20 2 18 25 20 17 1 2 48 5 43 52
2 GOLDBALL’ 94 FC GERRZO KFT 10 4 3 3 8 10 -2 15 10 6 2 2 11 6 5 20 20 10 5 5 19 16 3 35
3 GOLDBALL’ 94 FC PÉNZÜGYŐR SE 10 4 2 4 10 11 -1 14 10 6 1 3 15 6 9 19 20 10 3 7 25 17 8 33
4 GOLDBALL’ 94 FC PESTSZENTIMREI SK 9 3 1 5 9 9 0 10 11 7 1 3 16 11 5 22 20 10 2 8 25 20 5 32
5 GOLDBALL’ 94 FC II. KERÜLET UFC 10 4 2 4 13 14 -1 14 10 5 2 3 12 8 4 17 20 9 4 7 25 22 3 31
6 GOLDBALL’ 94 FC SZENT ISTVÁN SE 10 6 1 3 16 11 5 19 10 3 2 5 15 14 1 11 20 9 3 8 31 25 6 30
7 GOLDBALL’ 94 FC AIRNERGY FC 9 5 1 3 7 5 2 16 11 4 1 6 9 15 -6 13 20 9 2 9 16 20 -4 29
8 GOLDBALL’ 94 FC BVSC-ZUGLÓ 12 4 3 5 10 12 -2 15 8 4 2 2 16 9 7 14 20 8 5 7 26 21 5 29
9 GOLDBALL’ 94 FC CSEP-GÓL FC 11 4 6 1 13 7 6 18 9 3 2 4 5 9 -4 11 20 7 8 5 18 16 2 29
10 GOLDBALL’ 94 FC ÚJPESTI HALADÁS FC 10 4 3 3 11 11 0 15 10 4 0 6 7 14 -7 12 20 8 3 9 18 25 -7 27
11 GOLDBALL’ 94 FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 11 2 3 6 8 15 -7 9 9 2 3 4 7 9 -2 9 20 4 6 10 15 24 -9 18
12 GOLDBALL’ 94 FC ASR GÁZGYÁR 6 0 5 1 2 4 -2 5 14 1 7 6 10 19 -9 10 20 1 12 7 12 23 -11 15
13 GOLDBALL’ 94 FC GOLDBALL’ 94 FC 10 3 1 6 6 11 -5 10 10 0 4 6 2 17 -15 4 20 3 5 12 8 28 -20 14
14 GOLDBALL’ 94 FC FERIHEGY SA VECSÉS 12 2 1 9 14 28 -14 7 8 1 4 3 6 16 -10 7 20 3 5 12 20 44 -24 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GOLDBALL’ 94 FC REAC SI SE 10 10 0 0 64 7 57 30 10 9 0 1 37 13 24 27 20 19 0 1 101 20 81 57
2 GOLDBALL’ 94 FC II. KERÜLET UFC 10 7 1 2 45 23 22 22 10 6 2 2 39 17 22 20 20 13 3 4 84 40 44 42
3 GOLDBALL’ 94 FC BVSC-ZUGLÓ 12 6 2 4 35 27 8 20 8 6 1 1 39 15 24 19 20 12 3 5 74 42 32 39
4 GOLDBALL’ 94 FC CSEP-GÓL FC 11 10 1 0 31 13 18 31 9 2 2 5 13 27 -14 8 20 12 3 5 44 40 4 39
5 GOLDBALL’ 94 FC PÉNZÜGYŐR SE 10 5 2 3 29 20 9 17 10 6 0 4 39 19 20 18 20 11 2 7 68 39 29 35
6 GOLDBALL’ 94 FC GERRZO KFT 10 4 0 6 18 31 -13 12 10 6 1 3 27 18 9 19 20 10 1 9 45 49 -4 31
7 GOLDBALL’ 94 FC PESTSZENTIMREI SK 9 4 1 4 26 16 10 13 11 5 1 5 31 32 -1 16 20 9 2 9 57 48 9 29
8 GOLDBALL’ 94 FC SZENT ISTVÁN SE 10 5 1 4 32 30 2 16 10 4 0 6 40 34 6 12 20 9 1 10 72 64 8 28
9 GOLDBALL’ 94 FC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 11 3 3 5 21 36 -15 12 9 4 0 5 19 21 -2 12 20 7 3 10 40 57 -17 24
10 GOLDBALL’ 94 FC AIRNERGY FC 9 3 2 4 23 18 5 11 11 3 3 5 26 32 -6 12 20 6 5 9 49 50 -1 23
11 GOLDBALL’ 94 FC ÚJPESTI HALADÁS FC 10 5 1 4 32 21 11 16 10 1 4 5 17 39 -22 7 20 6 5 9 49 60 -11 23
12 GOLDBALL’ 94 FC FERIHEGY SA VECSÉS 12 3 1 8 34 71 -37 10 8 2 0 6 15 41 -26 6 20 5 1 14 49 112 -63 16
13 GOLDBALL’ 94 FC ASR GÁZGYÁR 6 0 0 6 2 19 -17 0 14 3 2 9 30 52 -22 11 20 3 2 15 32 71 -39 11
14 GOLDBALL’ 94 FC GOLDBALL’ 94 FC 10 2 1 7 20 45 -25 7 10 0 0 10 5 52 -47 0 20 2 1 17 25 97 -72 7
 
AIRNERGY FC
4 - 5---2 - 3-----2 - 02 - 27 - 00 - 3---------0 - 2--5 - 21 - 1
ASR GÁZGYÁR
0 - 3---------0 - 3--0 - 3--------0 - 32 - 4-0 - 3--
Budaörs
----------------------------
BUDATÉTÉNY SE
----------------------------
BVSC-ZUGLÓ
2 - 23 - 0--3 - 2----6 - 04 - 31 - 3-2 - 2--------1 - 51 - 2-0 - 47 - 25 - 2
CSEP-GÓL FC
-2 - 1--2 - 2----5 - 2-2 - 13 - 01 - 0--------3 - 25 - 2--2 - 1-
CsHC 94 SE
----------------------------
CSEPEL UP SE
----------------------------
EMBER-ELŐNY SA
----------------------------
Ferencvárosi FC
----------------------------
FERIHEGY SA VECSÉS
1 - 83 - 0--1 - 134 - 4----0 - 51 - 76 - 05 - 7--------0 - 9---4 - 9-
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
-1 - 1---1 - 1----2 - 11 - 34 - 23 - 2--------1 - 33 - 6-2 - 41 - 112 - 2
GERRZO KFT
-3 - 4--0 - 3------2 - 03 - 00 - 3--------3 - 22 - 4-0 - 40 - 105 - 1
GOLDBALL’ 94 FC
5 - 24 - 6--0 - 7------6 - 11 - 40 - 8--------1 - 8--0 - 31 - 42 - 2
II. KERÜLET UFC
6 - 23 - 1--0 - 48 - 1----12 - 2--3 - 0--------6 - 32 - 1-2 - 6-3 - 3
II. KER. UFC II
----------------------------
ISSIMO SE
----------------------------
AIRNERGY FC II.
----------------------------
MUN SE
----------------------------
Műegyetem FC
----------------------------
NAGYTÉTÉNYI KOHÁSZ
----------------------------
Palota SE
----------------------------
Pasarét Fc
----------------------------
PÉNZÜGYŐR SE
3 - 03 - 0---1 - 2----4 - 3--3 - 24 - 4--------3 - 3-1 - 35 - 02 - 3
PESTSZENTIMREI SK
2 - 2----2 - 0----2 - 46 - 11 - 26 - 1---------2 - 3-1 - 2-4 - 1
Pestújhelyi Sport Club
----------------------------
REAC SI SE
3 - 07 - 0--7 - 02 - 0----9 - 1-6 - 214 - 0----------5 - 4-4 - 07 - 0
SZENT ISTVÁN SE
5 - 14 - 4--3 - 5------0 - 40 - 3-2 - 7--------2 - 14 - 2-4 - 18 - 2
ÚJPESTI HALADÁS FC
3 - 35 - 0--2 - 54 - 0----1 - 21 - 23 - 0-----------5 - 1-3 - 75 - 1

Meccsek

PÉNZÜGYŐR SE

2020. 09. 06. 10:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 06. 10:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 09. 13. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 13. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
II. KERÜLET UFC
2020. 10. 01. 18:00
Vecsési Sportcentrum
2020. 10. 01. 18:00
Vecsési Sportcentrum
FERIHEGY SA VECSÉS
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 02.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 02.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
ASR GÁZGYÁR
2020. 10. 27. 11:00
Goldball Park
2020. 10. 27. 11:00
Goldball Park
GOLDBALL’ 94 FC
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 08. 18:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 10. 08. 18:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
PESTSZENTIMREI SK
2020. 10. 14. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 10. 14. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 21. 18:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 10. 21. 18:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
ÚJPESTI HALADÁS FC
2020. 10. 31. 14:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2020. 10. 31. 14:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
GERRZO KFT
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 11. 08. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 11. 08. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
REAC SI SE
2021. 03. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 03. 03. 18:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 02. 02. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 02. 02. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
AIRNERGY FC
2021. 03. 22. 19:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 03. 22. 19:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 03. 10. 17:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 03. 10. 17:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2021. 04. 13. 17:30
Panoráma Sportközpont
2021. 04. 13. 17:30
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 03. 11. 17:30
Vecsési Sportcentrum
2021. 03. 11. 17:30
Vecsési Sportcentrum
PÉNZÜGYŐR SE
FERIHEGY SA VECSÉS
2021. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 06. 30.
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 04. 06. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 04. 06. 10:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
GOLDBALL’ 94 FC
2021. 04. 11. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 04. 11. 11:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 18. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 05. 18. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
SZENT ISTVÁN SE
2021. 04. 25. 16:00
Újpesti Haladás Sporttelep
2021. 04. 25. 16:00
Újpesti Haladás Sporttelep
ÚJPESTI HALADÁS FC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 06. 30.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
GERRZO KFT
2021. 05. 08. 10:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 05. 08. 10:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SI SE
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 16. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 05. 16. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 06. 30.
Goldball Park
2021. 06. 30.
Goldball Park
AIRNERGY FC
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 05. 29. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 05. 29. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
BVSC-ZUGLÓ

SZENT ISTVÁN SE

2020. 12. 10. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 12. 10. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
BVSC-ZUGLÓ
2020. 09. 13. 17:00
Újpesti Haladás Sporttelep
2020. 09. 13. 17:00
Újpesti Haladás Sporttelep
ÚJPESTI HALADÁS FC
SZENT ISTVÁN SE
2020. 09. 20. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 20. 19:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
GERRZO KFT
2020. 09. 27. 13:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2020. 09. 27. 13:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SI SE
SZENT ISTVÁN SE
2020. 10. 28. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 10. 28. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2020. 10. 10. 19:00
Goldball Park
2020. 10. 10. 19:00
Goldball Park
AIRNERGY FC
SZENT ISTVÁN SE
2020. 10. 14. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 10. 14. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
PÉNZÜGYŐR SE
2020. 10. 25. 11:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 10. 25. 11:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ELMARDT
SZENT ISTVÁN SE
2020. 11. 18. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 11. 18. 14:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
SZENT ISTVÁN SE
2020. 11. 01. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 11. 01. 12:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
II. KERÜLET UFC
2020. 11. 04. 16:00
Vecsési Sportcentrum
2020. 11. 04. 16:00
Vecsési Sportcentrum
FERIHEGY SA VECSÉS
SZENT ISTVÁN SE
2020. 11. 23. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 11. 23. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
ASR GÁZGYÁR
2020. 11. 21. 10:00
Goldball Park
2020. 11. 21. 10:00
Goldball Park
GOLDBALL’ 94 FC
SZENT ISTVÁN SE
2020. 12. 01. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 12. 01. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
SZENT ISTVÁN SE
PESTSZENTIMREI SK
2021. 03. 10. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 03. 10. 16:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
SZENT ISTVÁN SE
2021. 05. 12. 17:30
ROKK Sporttelep
2021. 05. 12. 17:30
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
ÚJPESTI HALADÁS FC
2021. 06. 02. 15:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
2021. 06. 02. 15:00
Vasas Pasaréti úti Sporttelep
GERRZO KFT
SZENT ISTVÁN SE
2021. 03. 28. 13:00
ROKK Sporttelep
2021. 03. 28. 13:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
REAC SI SE
2021. 04. 04. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 04. 04. 13:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
SZENT ISTVÁN SE
2021. 04. 14. 18:00
ROKK Sporttelep
2021. 04. 14. 18:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
AIRNERGY FC
2021. 05. 18. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 05. 18. 14:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
SZENT ISTVÁN SE
2021. 04. 25. 19:00
ROKK Sporttelep
2021. 04. 25. 19:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
CSEP-GÓL FC
2021. 05. 02. 10:00
Panoráma Sportközpont
2021. 05. 02. 10:00
Panoráma Sportközpont
II. KERÜLET UFC
SZENT ISTVÁN SE
2021. 05. 06. 18:00
ROKK Sporttelep
2021. 05. 06. 18:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
FERIHEGY SA VECSÉS
2021. 06. 30.
ROKK Sporttelep
2021. 06. 30.
ROKK Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
SZENT ISTVÁN SE
2021. 06. 06. 11:00
ROKK Sporttelep
2021. 06. 06. 11:00
ROKK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
GOLDBALL’ 94 FC
2021. 05. 28. 17:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 05. 28. 17:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
SZENT ISTVÁN SE
PESTSZENTIMREI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->