Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 29. forduló

2021.06.12 - 17:00

Üllő, Üllő Városi Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
ZUIGÉBER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS TAMÁS, SZEIFERT DÁVID
Üllői SE
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

RUTTERSCHMID ROBIN
VILLÁNYI GERGELY

16'

1 - 1

 

 

1 - 2

23'

RUTTERSCHMID ROBIN
POTEMKIN KÁROLY

38'

2 - 2

 

 

2 - 3

52'

CZILI BENCE

 

2 - 4

55'

RUTTERSCHMID ROBIN

 

2 - 5

70'

RUTTERSCHMID ROBIN
NEMÉNYI GERGŐ ATTILA

72'

3 - 5

 

 

3 - 6

75'

GÁSPÁR ZSOMBOR

 

3 - 7

79'

FARKAS ZSOLT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 29 23 3 3 87 23 64 72 9
2 Pereg SE Pereg SE 29 23 2 4 93 32 61 71 9.1
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 29 19 5 5 71 30 41 62 9
4 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 29 17 2 10 85 55 30 53 9
5 Bugyi SE Bugyi SE 29 15 6 8 82 52 30 51 8.7
6 FC Dabas II. FC Dabas II. 29 14 6 9 72 44 28 48 8.9
7 Halásztelki FC Halásztelki FC 29 14 5 10 65 55 10 47 8.5
8 Üllői SE Üllői SE 29 12 3 14 61 74 -13 39 8.4
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 29 10 6 13 55 63 -8 36 8.6
10 Szigethalom SC Szigethalom SC 29 10 3 16 41 63 -22 32 8.7 Büntetőpont: -1
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 29 8 7 14 42 52 -10 31 8.1
12 Péteri KSK Péteri KSK 29 8 5 16 35 72 -37 29 8.3
13 Albertirsai SE Albertirsai SE 29 8 4 17 39 75 -36 28 8.2
14 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 29 7 3 19 45 87 -42 24 7.9
15 Tárnok KSK Tárnok KSK 29 7 2 20 31 74 -43 23 8
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 29 5 2 22 35 88 -53 17 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Pereg SE 14 9 4 1 27 3 24 31 15 8 5 2 16 6 10 29 29 17 9 3 43 9 34 60
2 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 14 8 4 2 18 6 12 28 15 9 3 3 18 5 13 30 29 17 7 5 36 11 25 58
3 Taksony SE II. FC Dabas II. 15 11 3 1 18 5 13 36 14 6 3 5 15 13 2 21 29 17 6 6 33 18 15 57
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 15 9 2 4 25 10 15 29 14 8 2 4 20 12 8 26 29 17 4 8 45 22 23 55
5 Taksony SE II. Örkényi SE 15 8 2 5 19 6 13 26 14 8 4 2 17 10 7 28 29 16 6 7 36 16 20 54
6 Taksony SE II. Bugyi SE 14 7 4 3 19 13 6 25 15 7 3 5 16 11 5 24 29 14 7 8 35 24 11 49
7 Taksony SE II. Üllői SE 14 7 4 3 19 12 7 25 15 3 8 4 10 11 -1 17 29 10 12 7 29 23 6 42
8 Taksony SE II. Alsónémedi SE 14 5 5 4 11 9 2 20 15 5 7 3 12 8 4 22 29 10 12 7 23 17 6 42
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 15 8 2 5 17 16 1 26 14 3 3 8 7 18 -11 12 29 11 5 13 24 34 -10 38
10 Taksony SE II. Halásztelki FC 15 8 2 5 19 9 10 26 14 2 3 9 7 18 -11 9 29 10 5 14 26 27 -1 35
11 Taksony SE II. Szigethalom SC 14 5 9 0 13 5 8 24 15 2 2 11 7 21 -14 7 29 7 11 11 20 26 -6 31
12 Taksony SE II. Péteri KSK 14 5 5 4 9 7 2 20 15 1 6 8 6 21 -15 9 29 6 11 12 15 28 -13 29
13 Taksony SE II. Tárnok KSK 15 4 3 8 7 15 -8 15 14 2 4 8 9 19 -10 10 29 6 7 16 16 34 -18 25
14 Taksony SE II. Tápiószelei SE 14 4 3 7 11 21 -10 15 15 1 3 11 5 39 -34 6 29 5 6 18 16 60 -44 21
15 Taksony SE II. Albertirsai SE 15 3 6 6 11 14 -3 15 14 0 4 10 4 18 -14 4 29 3 10 16 15 32 -17 19
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 15 3 4 8 13 22 -9 13 14 1 2 11 4 26 -22 5 29 4 6 19 17 48 -31 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Taksony SE II. Örkényi SE 15 11 3 1 43 8 35 36 14 12 0 2 44 15 29 36 29 23 3 3 87 23 64 72
2 Taksony SE II. Pereg SE 14 12 0 2 52 14 38 36 15 11 2 2 41 18 23 35 29 23 2 4 93 32 61 71
3 Taksony SE II. Aranyszarvas SE 14 9 2 3 38 18 20 29 15 10 3 2 33 12 21 33 29 19 5 5 71 30 41 62
4 Taksony SE II. Ráckeve VAFC 15 9 1 5 47 26 21 28 14 8 1 5 38 29 9 25 29 17 2 10 85 55 30 53
5 Taksony SE II. Bugyi SE 14 9 2 3 47 22 25 29 15 6 4 5 35 30 5 22 29 15 6 8 82 52 30 51
6 Taksony SE II. FC Dabas II. 15 8 3 4 38 21 17 27 14 6 3 5 34 23 11 21 29 14 6 9 72 44 28 48
7 Taksony SE II. Halásztelki FC 15 8 4 3 41 26 15 28 14 6 1 7 24 29 -5 19 29 14 5 10 65 55 10 47
8 Taksony SE II. Üllői SE 14 7 1 6 33 32 1 22 15 5 2 8 28 42 -14 17 29 12 3 14 61 74 -13 39
9 Taksony SE II. Újhartyán VSE 15 7 2 6 32 32 0 23 14 3 4 7 23 31 -8 13 29 10 6 13 55 63 -8 36
10 Taksony SE II. Szigethalom SC 14 8 2 4 26 20 6 26 15 2 1 12 15 43 -28 6 29 10 3 16 41 63 -22 32
11 Taksony SE II. Alsónémedi SE 14 3 3 8 18 27 -9 12 15 5 4 6 24 25 -1 19 29 8 7 14 42 52 -10 31
12 Taksony SE II. Péteri KSK 14 5 2 7 16 21 -5 17 15 3 3 9 19 51 -32 12 29 8 5 16 35 72 -37 29
13 Taksony SE II. Albertirsai SE 15 7 3 5 28 30 -2 24 14 1 1 12 11 45 -34 4 29 8 4 17 39 75 -36 28
14 Taksony SE II. Tápiószelei SE 14 5 1 8 30 34 -4 16 15 2 2 11 15 53 -38 8 29 7 3 19 45 87 -42 24
15 Taksony SE II. Tárnok KSK 15 5 1 9 19 35 -16 16 14 2 1 11 12 39 -27 7 29 7 2 20 31 74 -43 23
16 Taksony SE II. Taksony SE II. 15 3 2 10 21 44 -23 11 14 2 0 12 14 44 -30 6 29 5 2 22 35 88 -53 17
 
Albertirsai SE
2 - 21 - 23 - 31 - 04 - 31 - 71 - 21 - 01 - 23 - 11 - 02 - 11 - 02 - 34 - 4
Alsónémedi SE
2 - 01 - 00 - 20 - 32 - 30 - 30 - 32 - 33 - 42 - 21 - 34 - 0-1 - 10 - 0
Aranyszarvas SE
3 - 11 - 02 - 1-3 - 01 - 33 - 40 - 00 - 42 - 06 - 03 - 37 - 02 - 15 - 1
Bugyi SE
6 - 03 - 11 - 13 - 01 - 10 - 31 - 47 - 22 - 43 - 28 - 13 - 05 - 1-4 - 2
FC Dabas II.
4 - 01 - 01 - 41 - 10 - 11 - 32 - 37 - 21 - 14 - 22 - 03 - 04 - 02 - 25 - 2
Halásztelki FC
5 - 03 - 30 - 23 - 12 - 23 - 21 - 31 - 14 - 23 - 05 - 04 - 02 - 13 - 32 - 6
Örkényi SE
3 - 01 - 11 - 11 - 01 - 13 - 01 - 012 - 03 - 04 - 12 - 15 - 01 - 31 - 04 - 0
Pereg SE
6 - 02 - 02 - 31 - 31 - 02 - 14 - 34 - 0-5 - 03 - 112 - 12 - 15 - 13 - 0
Péteri KSK
0 - 00 - 10 - 22 - 40 - 3-1 - 20 - 13 - 24 - 22 - 11 - 11 - 02 - 10 - 1
Ráckeve VAFC
2 - 11 - 10 - 14 - 22 - 53 - 40 - 21 - 48 - 36 - 23 - 06 - 05 - 03 - 13 - 0
Szigethalom SC
2 - 11 - 22 - 12 - 11 - 13 - 1-1 - 14 - 23 - 11 - 32 - 13 - 20 - 11 - 2
Taksony SE II.
2 - 50 - 50 - 03 - 43 - 21 - 02 - 40 - 20 - 23 - 80 - 13 - 21 - 11 - 42 - 4
Tápiószelei SE
4 - 05 - 00 - 63 - 32 - 40 - 20 - 31 - 51 - 03 - 40 - 1-1 - 34 - 16 - 2
Tárnok KSK
3 - 22 - 40 - 30 - 31 - 41 - 21 - 20 - 41 - 02 - 12 - 03 - 20 - 23 - 30 - 3
Újhartyán VSE
3 - 11 - 31 - 22 - 43 - 22 - 50 - 43 - 32 - 21 - 42 - 03 - 03 - 13 - 03 - 1
Üllői SE
-2 - 12 - 53 - 33 - 74 - 11 - 33 - 21 - 20 - 13 - 14 - 22 - 33 - 02 - 1

Meccsek

Üllői SE

2020. 08. 22. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 08. 22. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Ráckeve VAFC
2020. 08. 30. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2020. 08. 30. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
Üllői SE
2020. 09. 05. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Taksony SE II.
2020. 09. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllői SE
2020. 10. 21. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 21. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Örkényi SE
2020. 10. 07. 18:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2020. 10. 07. 18:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Üllői SE
2020. 10. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2020. 10. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Aranyszarvas SE
2020. 10. 10. 15:00
Péteri sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Üllői SE
2020. 10. 18. 15:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2020. 10. 18. 15:00
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Üllői SE
Szigethalom SC
2021. 04. 20. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 04. 20. 18:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllői SE
2021. 05. 12. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 12. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Tápiószelei SE
2020. 11. 08. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllői SE
2021. 03. 24. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 03. 24. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Pereg SE
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2021. 03. 06. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2021. 03. 06. 14:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Albertirsai SE
Üllői SE
2021. 06. 02.
Ráckevei Sporttelep
2021. 06. 02.
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllői SE
2021. 03. 20. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 03. 20. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Tárnok KSK
2021. 03. 27. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2021. 03. 27. 15:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Üllői SE
2021. 04. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 04. 03. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Újhartyán VSE
2021. 04. 11. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 04. 11. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Üllői SE
2021. 04. 17. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Halásztelki FC
2021. 04. 24. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 04. 24. 17:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllői SE
2021. 05. 01. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Péteri KSK
2021. 05. 08. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 08. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Szigethalom SC
Üllői SE
2021. 05. 15. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Bugyi SE
2021. 05. 22. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Üllői SE
2021. 05. 29. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Alsónémedi SE
2021. 06. 06.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2021. 06. 06.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Üllői SE
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 06. 17. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 17. 19:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE

FC Dabas II.

2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2020. 08. 22. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 08. 30. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2020. 09. 05. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
FC Dabas II.
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 09. 19. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tárnok KSK
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2020. 09. 27. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 03. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Taksony SE II.
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2020. 10. 10. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 10. 17. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 10. 18:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2020. 11. 08. 13:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
FC Dabas II.
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2020. 11. 14. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 02. 27. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 06. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 14. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 03. 28. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 03. 15:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
2021. 04. 10. 16:00
Tárnok KSK sportpályája
Tárnok KSK
FC Dabas II.
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 04. 17. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2021. 04. 24. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
FC Dabas II.
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 02. 14:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 05. 09. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 16. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 05. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Pereg SE
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 06. 05. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 06. 17. 18:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->