Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 16. forduló

2021.03.13 - 15:00

Tápiószőlős, Tápiószőlős KSE Sporttelep

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
JÓZAN CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
OLÁH ATTILA, CSERESNYÉS CSABA
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

19'

KÁLLAI ISTVÁN
SZABÓ TAMÁS ISTVÁN

89'

1 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 16 14 0 2 50 13 37 42 8.7
2 Péceli SSE Péceli SSE 15 13 1 1 48 19 29 40 9.5
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 16 11 2 3 51 27 24 35 9.1
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 15 11 0 4 42 22 20 33 7.9
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 16 10 2 4 60 35 25 32 8.6
6 Dány KSK Dány KSK 16 8 2 6 42 32 10 26 8.4
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 15 8 1 6 40 26 14 25 8.2
8 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 15 6 1 8 23 33 -10 19 8.9
9 Turai TC Turai TC 16 5 4 7 34 33 1 19 8.8
10 Zsámboki SE Zsámboki SE 16 5 2 9 27 38 -11 17 8.6
11 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 16 5 2 9 27 40 -13 17 8.8
12 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 16 5 0 11 32 51 -19 15 8.4
13 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 16 4 3 9 23 57 -34 15 7.9
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 15 3 2 10 29 41 -12 11 8.3
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 15 3 1 11 13 47 -34 10 8.5
16 Úri KSK Úri KSK 16 2 1 13 27 54 -27 7 7.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Abonyi Kid FC 8 6 0 2 12 5 7 18 8 5 1 2 8 3 5 16 16 11 1 4 20 8 12 34
2 Úri KSK Sülysápi SE 8 6 1 1 10 4 6 19 7 4 2 1 12 6 6 14 15 10 3 2 22 10 12 33
3 Úri KSK Inárcs VSE 7 5 2 0 19 6 13 17 9 4 4 1 13 6 7 16 16 9 6 1 32 12 20 33
4 Úri KSK Ecser SE 8 5 3 0 13 1 12 18 8 3 4 1 10 5 5 13 16 8 7 1 23 6 17 31
5 Úri KSK Péceli SSE 7 3 4 0 12 4 8 13 8 4 2 2 9 5 4 14 15 7 6 2 21 9 12 27
6 Úri KSK Dány KSK 7 2 2 3 5 6 -1 8 9 4 4 1 14 10 4 16 16 6 6 4 19 16 3 24
7 Úri KSK Turai TC 9 4 2 3 13 11 2 14 7 2 1 4 7 11 -4 7 16 6 3 7 20 22 -2 21
8 Úri KSK Nyáregyházi SK 7 2 3 2 9 9 0 9 8 3 3 2 7 5 2 12 15 5 6 4 16 14 2 21
9 Úri KSK Galgahévíz SK 8 3 1 4 5 11 -6 10 7 2 3 2 4 3 1 9 15 5 4 6 9 14 -5 19
10 Úri KSK Zsámboki SE 8 3 3 2 7 6 1 12 8 1 4 3 10 9 1 7 16 4 7 5 17 15 2 19
11 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 8 2 3 3 5 7 -2 9 8 1 4 3 2 8 -6 7 16 3 7 6 7 15 -8 16
12 Úri KSK Úri KSK 8 3 2 3 9 10 -1 11 8 0 3 5 3 13 -10 3 16 3 5 8 12 23 -11 14
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 8 2 3 3 6 5 1 9 8 1 1 6 7 17 -10 4 16 3 4 9 13 22 -9 13
14 Úri KSK Újlengyeli DSE 8 2 4 2 7 9 -2 10 7 0 2 5 1 9 -8 2 15 2 6 7 8 18 -10 12
15 Úri KSK Újszilvás KSE 7 1 4 2 1 5 -4 7 8 1 0 7 4 15 -11 3 15 2 4 9 5 20 -15 10
16 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 9 2 2 5 8 13 -5 8 7 0 1 6 1 16 -15 1 16 2 3 11 9 29 -20 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Ecser SE 8 8 0 0 32 5 27 24 8 6 0 2 18 8 10 18 16 14 0 2 50 13 37 42
2 Úri KSK Péceli SSE 7 7 0 0 24 7 17 21 8 6 1 1 24 12 12 19 15 13 1 1 48 19 29 40
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 8 6 1 1 31 11 20 19 8 5 1 2 20 16 4 16 16 11 2 3 51 27 24 35
4 Úri KSK Sülysápi SE 8 6 0 2 20 12 8 18 7 5 0 2 22 10 12 15 15 11 0 4 42 22 20 33
5 Úri KSK Inárcs VSE 7 6 0 1 35 13 22 18 9 4 2 3 25 22 3 14 16 10 2 4 60 35 25 32
6 Úri KSK Dány KSK 7 4 0 3 15 10 5 12 9 4 2 3 27 22 5 14 16 8 2 6 42 32 10 26
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 7 5 0 2 24 14 10 15 8 3 1 4 16 12 4 10 15 8 1 6 40 26 14 25
8 Úri KSK Újlengyeli DSE 8 5 0 3 19 16 3 15 7 1 1 5 4 17 -13 4 15 6 1 8 23 33 -10 19
9 Úri KSK Turai TC 9 3 4 2 20 16 4 13 7 2 0 5 14 17 -3 6 16 5 4 7 34 33 1 19
10 Úri KSK Zsámboki SE 8 3 1 4 12 16 -4 10 8 2 1 5 15 22 -7 7 16 5 2 9 27 38 -11 17
11 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 8 4 2 2 18 19 -1 14 8 1 0 7 9 21 -12 3 16 5 2 9 27 40 -13 17
12 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 8 3 0 5 15 17 -2 9 8 2 0 6 17 34 -17 6 16 5 0 11 32 51 -19 15
13 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 9 3 2 4 13 25 -12 11 7 1 1 5 10 32 -22 4 16 4 3 9 23 57 -34 15
14 Úri KSK Galgahévíz SK 8 1 1 6 16 28 -12 4 7 2 1 4 13 13 0 7 15 3 2 10 29 41 -12 11
15 Úri KSK Újszilvás KSE 7 2 1 4 7 19 -12 7 8 1 0 7 6 28 -22 3 15 3 1 11 13 47 -34 10
16 Úri KSK Úri KSK 8 2 0 6 14 25 -11 6 8 0 1 7 13 29 -16 1 16 2 1 13 27 54 -27 7
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3---6 - 08 - 1-2 - 07 - 13 - 21 - 0---
Dány KSK
-0 - 1-2 - 32 - 0--1 - 32 - 1--4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 1--5 - 24 - 09 - 0--4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6---1 - 34 - 5--2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 4-3 - 0-1 - 38 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4---4 - 10 - 33 - 2----3 - 0-5 - 26 - 2
Péceli SSE
-4 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 1-7 - 02 - 1-
SK Tóalmás-TT Sport
-3 - 21 - 2---0 - 4-1 - 4-4 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 2-4 - 2-----2 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1--1 - 42 - 2--4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3--2 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 1-2 - 1--
Turai TC
-1 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 2--
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 0-3 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3---2 - 1---2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3----2 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3---2 - 22 - 4--4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Tápiószőlősi KSE

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Dány KSK
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 06. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Újszilvás KSE
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 04. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Sülysápi SE
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
2020. 10. 10. 10:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Péceli SSE
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 24. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Nyáregyházi SK
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Tápiószőlősi KSE
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 20. 13:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Turai TC
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 02. 28. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Inárcs VSE
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Tápiószőlősi KSE
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 06. 30.
Kókai sportpálya
2021. 06. 30.
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
INFO
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 04. 24. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
04. 24. 16:30
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 01. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 01. 16:30
Úri KSK
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 08. 16:30
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 15. 17:00
Ecser SE
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 05. 22. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
05. 22. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 05. 29. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
05. 29. 17:00
Zsámboki SE
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
06. 05. 17:00
Tápiószőlősi KSE
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 06. 12. 17:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
06. 12. 17:00
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
05. 26. 17:00
Tápiószőlősi KSE

Abonyi Kid FC

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
04. 24. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 01. 16:30
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 09. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 15. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 12. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 26. 17:00
Abonyi Kid FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch