Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 18. forduló

2021.03.27 - 15:30

Kóka, Kókai sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
SZABÓ GYÖRGY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DANKÓ ATTILA, OLÁH ATTILA
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

BALOG MIHÁLY

 

0 - 2

60'

KÁLLAI MÁRK ZOLTÁN

 

0 - 3

63'

DEBRECZENI ERIK

 

0 - 4

80'

BALOG MIHÁLY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 17 15 0 2 52 13 39 45 8.3
2 Péceli SSE Péceli SSE 17 14 1 2 51 21 30 43 9
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 18 13 2 3 64 27 37 41 9.6
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 17 12 1 4 45 23 22 37 8.1
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 17 11 2 4 67 35 32 35 8.9
6 Dány KSK Dány KSK 18 10 2 6 47 32 15 32 9.1
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 16 9 1 6 43 27 16 28 8.7
8 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 18 6 3 9 31 42 -11 21 8.8
9 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 15 6 1 8 23 33 -10 19 8.8
10 Turai TC Turai TC 17 5 4 8 34 34 0 19 9.2
11 Zsámboki SE Zsámboki SE 18 5 2 11 27 43 -16 17 7.9
12 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 18 5 0 13 33 58 -25 15 8.1
13 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 18 4 3 11 23 61 -38 15 8.1
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 17 4 1 12 14 56 -42 13 8.4
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 17 3 2 12 29 50 -21 11 7.9
16 Úri KSK Úri KSK 18 3 1 14 29 57 -28 10 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Abonyi Kid FC 9 7 0 2 18 5 13 21 9 6 1 2 9 3 6 19 18 13 1 4 27 8 19 40
2 Úri KSK Inárcs VSE 7 5 2 0 19 6 13 17 10 5 4 1 17 6 11 19 17 10 6 1 36 12 24 36
3 Úri KSK Sülysápi SE 9 6 2 1 11 5 6 20 8 4 3 1 12 6 6 15 17 10 5 2 23 11 12 35
4 Úri KSK Ecser SE 9 5 4 0 13 1 12 19 8 3 4 1 10 5 5 13 17 8 8 1 23 6 17 32
5 Úri KSK Péceli SSE 8 4 4 0 14 4 10 16 9 4 3 2 9 5 4 15 17 8 7 2 23 9 14 31
6 Úri KSK Dány KSK 9 4 2 3 8 6 2 14 9 4 4 1 14 10 4 16 18 8 6 4 22 16 6 30
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 7 2 3 2 9 9 0 9 9 4 3 2 9 6 3 15 16 6 6 4 18 15 3 24
8 Úri KSK Turai TC 10 4 3 3 13 11 2 15 7 2 1 4 7 11 -4 7 17 6 4 7 20 22 -2 22
9 Úri KSK Zsámboki SE 9 3 4 2 7 6 1 13 9 1 4 4 10 11 -1 7 18 4 8 6 17 17 0 20
10 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 9 3 3 3 7 7 0 12 9 1 5 3 3 9 -6 8 18 4 8 6 10 16 -6 20
11 Úri KSK Galgahévíz SK 9 3 1 5 5 15 -10 10 8 2 3 3 4 4 0 9 17 5 4 8 9 19 -10 19
12 Úri KSK Úri KSK 9 3 2 4 10 12 -2 11 9 0 4 5 3 13 -10 4 18 3 6 9 13 25 -12 15
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 9 2 3 4 6 6 0 9 9 1 1 7 7 19 -12 4 18 3 4 11 13 25 -12 13
14 Úri KSK Újszilvás KSE 8 2 4 2 2 5 -3 10 9 1 0 8 4 21 -17 3 17 3 4 10 6 26 -20 13
15 Úri KSK Újlengyeli DSE 8 2 4 2 7 9 -2 10 7 0 2 5 1 9 -8 2 15 2 6 7 8 18 -10 12
16 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 9 2 2 5 8 13 -5 8 9 0 1 8 1 19 -18 1 18 2 3 13 9 32 -23 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Ecser SE 9 9 0 0 34 5 29 27 8 6 0 2 18 8 10 18 17 15 0 2 52 13 39 45
2 Úri KSK Péceli SSE 8 8 0 0 27 7 20 24 9 6 1 2 24 14 10 19 17 14 1 2 51 21 30 43
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 9 7 1 1 40 11 29 22 9 6 1 2 24 16 8 19 18 13 2 3 64 27 37 41
4 Úri KSK Sülysápi SE 9 6 1 2 21 13 8 19 8 6 0 2 24 10 14 18 17 12 1 4 45 23 22 37
5 Úri KSK Inárcs VSE 7 6 0 1 35 13 22 18 10 5 2 3 32 22 10 17 17 11 2 4 67 35 32 35
6 Úri KSK Dány KSK 9 6 0 3 20 10 10 18 9 4 2 3 27 22 5 14 18 10 2 6 47 32 15 32
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 7 5 0 2 24 14 10 15 9 4 1 4 19 13 6 13 16 9 1 6 43 27 16 28
8 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 9 5 2 2 21 20 1 17 9 1 1 7 10 22 -12 4 18 6 3 9 31 42 -11 21
9 Úri KSK Újlengyeli DSE 8 5 0 3 19 16 3 15 7 1 1 5 4 17 -13 4 15 6 1 8 23 33 -10 19
10 Úri KSK Turai TC 10 3 4 3 20 17 3 13 7 2 0 5 14 17 -3 6 17 5 4 8 34 34 0 19
11 Úri KSK Zsámboki SE 9 3 1 5 12 18 -6 10 9 2 1 6 15 25 -10 7 18 5 2 11 27 43 -16 17
12 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 9 3 0 6 15 21 -6 9 9 2 0 7 18 37 -19 6 18 5 0 13 33 58 -25 15
13 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 9 3 2 4 13 25 -12 11 9 1 1 7 10 36 -26 4 18 4 3 11 23 61 -38 15
14 Úri KSK Újszilvás KSE 8 3 1 4 8 19 -11 10 9 1 0 8 6 37 -31 3 17 4 1 12 14 56 -42 13
15 Úri KSK Galgahévíz SK 9 1 1 7 16 35 -19 4 8 2 1 5 13 15 -2 7 17 3 2 12 29 50 -21 11
16 Úri KSK Úri KSK 9 2 0 7 15 28 -13 6 9 1 1 7 14 29 -15 4 18 3 1 14 29 57 -28 10
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3---6 - 08 - 1-2 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
-0 - 12 - 02 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 2--
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 0--4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-0 - 7-1 - 34 - 5--2 - 11 - 4--3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 4-3 - 0-1 - 38 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4---4 - 10 - 33 - 2----3 - 0-5 - 26 - 2
Péceli SSE
-4 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 1-7 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 2---0 - 4-1 - 4-4 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 2-4 - 21 - 1----2 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1-3 - 11 - 42 - 2--4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3--2 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 1-2 - 1--
Turai TC
-1 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 20 - 1-
Újlengyeli DSE
--0 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 0-3 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3---2 - 11 - 0--2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3---1 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3---2 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

SK Tóalmás-TT Sport

2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újszilvás KSE
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 09. 20. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 26. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 26. 15:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Péceli SSE
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 10. 15:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 18. 15:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Turai TC
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 25. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Dány KSK
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újlengyeli DSE
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Úri sportpálya
Úri KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 06. 14:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Ecser SE
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
2021. 03. 13. 15:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Zsámboki SE
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 03. 21. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 04. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 30.
Kókai sportpálya
2021. 06. 30.
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
INFO
Tápiószőlősi KSE
2021. 04. 17. 16:30
Kókai sportpálya
2021. 04. 17. 16:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
INFO
Sülysápi SE
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
04. 24. 16:30
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 01. 16:30
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 01. 16:30
Nyáregyházi SK
2021. 05. 08. 16:30
Turai sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
05. 08. 16:30
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 15. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 15. 17:00
Inárcs VSE
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 23. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 23. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 29. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
06. 05. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 12. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
06. 12. 17:00
Úri KSK
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 26. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport

Abonyi Kid FC

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
04. 24. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 01. 16:30
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 09. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 15. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 12. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 26. 17:00
Abonyi Kid FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch