Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 20. forduló

2021.04.10 - 16:00

Pécel, Péceli sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
PETŐ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERENDI TAMÁS CSABA, KOVÁCS FANNI
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
90'
45'

Gólok

LOVAS DÁNIEL

11'

1 - 0

 

LOVAS DÁNIEL

51'

2 - 0

 

SZABÓ CSABA

72'

3 - 0

 

 

3 - 1

76'

HOMOKI MÁRK

 

3 - 2

92'

BALOG MIHÁLY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 19 17 0 2 58 14 44 51 8.1
2 Péceli SSE Péceli SSE 18 15 1 2 54 23 31 46 8.7
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 20 14 2 4 69 31 38 44 8.9
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 19 13 1 5 48 26 22 40 8.3
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 19 12 2 5 73 40 33 38 8.8
6 Dány KSK Dány KSK 20 12 2 6 55 32 23 38 9.3
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 17 10 1 6 45 27 18 31 8.8
8 Turai TC Turai TC 19 6 4 9 36 38 -2 22 9
9 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 19 6 3 10 31 44 -13 21 8.7
10 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 17 6 1 10 24 42 -18 19 8.9
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 19 5 3 11 26 61 -35 18 8.6
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 19 5 2 12 28 45 -17 17 7.9
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 19 5 1 13 35 60 -25 16 8.5
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 19 4 2 13 32 54 -22 14 8.2
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 19 4 2 13 16 60 -44 14 8.3
16 Úri KSK Úri KSK 20 3 1 16 31 64 -33 10 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Sülysápi SE 10 7 2 1 12 5 7 23 9 5 3 1 13 6 7 18 19 12 5 2 25 11 14 41
2 Úri KSK Abonyi Kid FC 10 7 0 3 18 6 12 21 10 6 1 3 9 4 5 19 20 13 1 6 27 10 17 40
3 Úri KSK Inárcs VSE 8 5 2 1 19 7 12 17 11 6 4 1 20 6 14 22 19 11 6 2 39 13 26 39
4 Úri KSK Dány KSK 10 5 2 3 9 6 3 17 10 5 4 1 16 10 6 19 20 10 6 4 25 16 9 36
5 Úri KSK Ecser SE 10 5 5 0 13 1 12 20 9 4 4 1 11 5 6 16 19 9 9 1 24 6 18 36
6 Úri KSK Péceli SSE 9 5 4 0 15 4 11 19 9 4 3 2 9 5 4 15 18 9 7 2 24 9 15 34
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 8 3 3 2 10 9 1 12 9 4 3 2 9 6 3 15 17 7 6 4 19 15 4 27
8 Úri KSK Turai TC 11 5 3 3 15 11 4 18 8 2 2 4 7 11 -4 8 19 7 5 7 22 22 0 26
9 Úri KSK Galgahévíz SK 10 3 1 6 5 16 -11 10 9 2 4 3 4 4 0 10 19 5 5 9 9 20 -11 20
10 Úri KSK Zsámboki SE 9 3 4 2 7 6 1 13 10 1 4 5 10 13 -3 7 19 4 8 7 17 19 -2 20
11 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 9 3 3 3 7 7 0 12 10 1 5 4 3 10 -7 8 19 4 8 7 10 17 -7 20
12 Úri KSK Újszilvás KSE 9 3 4 2 4 5 -1 13 10 1 0 9 4 22 -18 3 19 4 4 11 8 27 -19 16
13 Úri KSK Újlengyeli DSE 9 2 4 3 7 11 -4 10 8 1 2 5 2 9 -7 5 17 3 6 8 9 20 -11 15
14 Úri KSK Úri KSK 10 3 2 5 10 15 -5 11 10 0 4 6 3 14 -11 4 20 3 6 11 13 29 -16 15
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 9 2 3 4 6 6 0 9 10 1 1 8 7 21 -14 4 19 3 4 12 13 27 -14 13
16 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 10 2 3 5 8 13 -5 9 9 0 1 8 1 19 -18 1 19 2 4 13 9 32 -23 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Ecser SE 10 10 0 0 37 5 32 30 9 7 0 2 21 9 12 21 19 17 0 2 58 14 44 51
2 Úri KSK Péceli SSE 9 9 0 0 30 9 21 27 9 6 1 2 24 14 10 19 18 15 1 2 54 23 31 46
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 10 8 1 1 43 12 31 25 10 6 1 3 26 19 7 19 20 14 2 4 69 31 38 44
4 Úri KSK Sülysápi SE 10 7 1 2 23 13 10 22 9 6 0 3 25 13 12 18 19 13 1 5 48 26 22 40
5 Úri KSK Inárcs VSE 8 6 0 2 36 16 20 18 11 6 2 3 37 24 13 20 19 12 2 5 73 40 33 38
6 Úri KSK Dány KSK 10 7 0 3 22 10 12 21 10 5 2 3 33 22 11 17 20 12 2 6 55 32 23 38
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 8 6 0 2 26 14 12 18 9 4 1 4 19 13 6 13 17 10 1 6 45 27 18 31
8 Úri KSK Turai TC 11 4 4 3 22 18 4 16 8 2 0 6 14 20 -6 6 19 6 4 9 36 38 -2 22
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 9 5 2 2 21 20 1 17 10 1 1 8 10 24 -14 4 19 6 3 10 31 44 -13 21
10 Úri KSK Újlengyeli DSE 9 5 0 4 19 22 -3 15 8 1 1 6 5 20 -15 4 17 6 1 10 24 42 -18 19
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 10 4 2 4 16 25 -9 14 9 1 1 7 10 36 -26 4 19 5 3 11 26 61 -35 18
12 Úri KSK Zsámboki SE 9 3 1 5 12 18 -6 10 10 2 1 7 16 27 -11 7 19 5 2 12 28 45 -17 17
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 9 3 0 6 15 21 -6 9 10 2 1 7 20 39 -19 7 19 5 1 13 35 60 -25 16
14 Úri KSK Galgahévíz SK 10 2 1 7 19 36 -17 7 9 2 1 6 13 18 -5 7 19 4 2 13 32 54 -22 14
15 Úri KSK Újszilvás KSE 9 3 2 4 10 21 -11 11 10 1 0 9 6 39 -33 3 19 4 2 13 16 60 -44 14
16 Úri KSK Úri KSK 10 2 0 8 17 33 -16 6 10 1 1 8 14 31 -17 4 20 3 1 16 31 64 -33 10
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3---6 - 08 - 13 - 12 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
-0 - 12 - 02 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 22 - 0-
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 03 - 0-4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-0 - 7-1 - 34 - 5--2 - 11 - 43 - 1-3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 41 - 33 - 0-1 - 38 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4---4 - 10 - 33 - 2-2 - 0--3 - 0-5 - 26 - 2
Péceli SSE
3 - 24 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 1-7 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 2---0 - 4-1 - 4-4 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 2-4 - 21 - 1---2 - 02 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1-3 - 11 - 42 - 2--4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3-3 - 02 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 1-2 - 1--
Turai TC
-1 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 20 - 12 - 1
Újlengyeli DSE
-0 - 60 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 0-3 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3-2 - 2-2 - 11 - 0--2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3--2 - 51 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3---2 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Péceli SSE

2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Péceli SSE
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Ecser SE
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Péceli SSE
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
2020. 09. 12. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Péceli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Újszilvás KSE
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
2020. 10. 04. 16:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Péceli SSE
2020. 10. 10. 15:00
Péceli sportpálya
2020. 10. 10. 15:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Sülysápi SE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Péceli SSE
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 10. 24. 14:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Péceli SSE
2020. 10. 31. 13:30
Péceli sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Turai TC
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 11. 08. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Péceli SSE
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
2021. 02. 20. 11:00
Újlak utcai sporttelep
Péceli SSE
Dány KSK
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Péceli SSE
2021. 05. 05. 17:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 05. 17:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
2021. 03. 13. 10:00
UFC Gyömrő Sporttelep
Péceli SSE
Úri KSK
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Péceli SSE
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Zsámboki SE
2021. 04. 21. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 04. 21. 16:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
INFO
Péceli SSE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 18. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 04. 18. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
INFO
Péceli SSE
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
04. 24. 16:30
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 05. 01. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 05. 01. 16:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
05. 01. 16:30
Péceli SSE
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 08. 16:30
Tápiószőlősi KSE
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 15. 17:00
Nyáregyházi SK
2021. 05. 22. 17:00
Turai sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Turai sportpálya
Turai TC
05. 22. 17:00
Péceli SSE
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
05. 29. 17:00
Inárcs VSE
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2021. 06. 06. 17:00
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
06. 06. 17:00
Péceli SSE
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
06. 12. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 26. 17:00
Péceli SSE

Abonyi Kid FC

2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Tápiószőlősi KSE
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Jászkarajenői sportpálya
Újszilvás KSE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
SK Tóalmás-TT Sport
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 09. 12. 12:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
Abonyi Kid FC
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Péceli SSE
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2020. 09. 26. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Turai TC
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 10. 11. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Abonyi Kid FC
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
2020. 10. 17. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Dány KSK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
2020. 11. 07. 13:30
Úri sportpálya
Úri KSK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 11. 14. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Ecser SE
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
2021. 02. 28. 14:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 03. 07. 11:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Abonyi Kid FC
Tápiógyörgye KSK
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 03. 13. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Abonyi Kid FC
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újszilvás KSE
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
2021. 03. 27. 15:30
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Abonyi Kid FC
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Sülysápi SE
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
Abonyi Kid FC
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
INFO
Nyáregyházi SK
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Turai sportpálya
Turai TC
04. 24. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 01. 16:30
Inárcs VSE
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 05. 09. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
05. 09. 16:30
Abonyi Kid FC
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 15. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 29. 17:00
Úri KSK
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
06. 05. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
06. 12. 17:00
Zsámboki SE
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 26. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 26. 17:00
Abonyi Kid FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch