Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 20. forduló

2021.04.10 - 16:00

Galgahévíz, Galgahévízi sportpálya

Pest

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Játékvezető
CSÁSZÁR JÓZSEF CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
EGYÜD RÓBERT, KISS-BILKEI BALÁZS
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

42'

FAJKA ÁKOS RÓBERT
NYÁRÁDI ZOLTÁN

70'

1 - 1

 

BRECSOK BÁLINT LÁSZLÓ

74'

2 - 1

 

MALDRIK DÁVID

85'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Ecser SE Ecser SE 19 17 0 2 58 14 44 51 8.1
2 Péceli SSE Péceli SSE 18 15 1 2 54 23 31 46 8.7
3 Abonyi Kid FC Abonyi Kid FC 20 14 2 4 69 31 38 44 8.9
4 Sülysápi SE Sülysápi SE 19 13 1 5 48 26 22 40 8.3
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 19 12 2 5 73 40 33 38 8.8
6 Dány KSK Dány KSK 20 12 2 6 55 32 23 38 9.3
7 Nyáregyházi SK Nyáregyházi SK 17 10 1 6 45 27 18 31 8.8
8 Turai TC Turai TC 19 6 4 9 36 38 -2 22 9
9 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 19 6 3 10 31 44 -13 21 8.7
10 Újlengyeli DSE Újlengyeli DSE 17 6 1 10 24 42 -18 19 8.9
11 Tápiószőlősi KSE Tápiószőlősi KSE 19 5 3 11 26 61 -35 18 8.6
12 Zsámboki SE Zsámboki SE 19 5 2 12 28 45 -17 17 7.9
13 SK Tóalmás-TT Sport SK Tóalmás-TT Sport 19 5 1 13 35 60 -25 16 8.5
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 19 4 2 13 32 54 -22 14 8.2
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 19 4 2 13 16 60 -44 14 8.3
16 Úri KSK Úri KSK 20 3 1 16 31 64 -33 10 7.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Sülysápi SE 10 7 2 1 12 5 7 23 9 5 3 1 13 6 7 18 19 12 5 2 25 11 14 41
2 Úri KSK Abonyi Kid FC 10 7 0 3 18 6 12 21 10 6 1 3 9 4 5 19 20 13 1 6 27 10 17 40
3 Úri KSK Inárcs VSE 8 5 2 1 19 7 12 17 11 6 4 1 20 6 14 22 19 11 6 2 39 13 26 39
4 Úri KSK Dány KSK 10 5 2 3 9 6 3 17 10 5 4 1 16 10 6 19 20 10 6 4 25 16 9 36
5 Úri KSK Ecser SE 10 5 5 0 13 1 12 20 9 4 4 1 11 5 6 16 19 9 9 1 24 6 18 36
6 Úri KSK Péceli SSE 9 5 4 0 15 4 11 19 9 4 3 2 9 5 4 15 18 9 7 2 24 9 15 34
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 8 3 3 2 10 9 1 12 9 4 3 2 9 6 3 15 17 7 6 4 19 15 4 27
8 Úri KSK Turai TC 11 5 3 3 15 11 4 18 8 2 2 4 7 11 -4 8 19 7 5 7 22 22 0 26
9 Úri KSK Galgahévíz SK 10 3 1 6 5 16 -11 10 9 2 4 3 4 4 0 10 19 5 5 9 9 20 -11 20
10 Úri KSK Zsámboki SE 9 3 4 2 7 6 1 13 10 1 4 5 10 13 -3 7 19 4 8 7 17 19 -2 20
11 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 9 3 3 3 7 7 0 12 10 1 5 4 3 10 -7 8 19 4 8 7 10 17 -7 20
12 Úri KSK Újszilvás KSE 9 3 4 2 4 5 -1 13 10 1 0 9 4 22 -18 3 19 4 4 11 8 27 -19 16
13 Úri KSK Újlengyeli DSE 9 2 4 3 7 11 -4 10 8 1 2 5 2 9 -7 5 17 3 6 8 9 20 -11 15
14 Úri KSK Úri KSK 10 3 2 5 10 15 -5 11 10 0 4 6 3 14 -11 4 20 3 6 11 13 29 -16 15
15 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 9 2 3 4 6 6 0 9 10 1 1 8 7 21 -14 4 19 3 4 12 13 27 -14 13
16 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 10 2 3 5 8 13 -5 9 9 0 1 8 1 19 -18 1 19 2 4 13 9 32 -23 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Úri KSK Ecser SE 10 10 0 0 37 5 32 30 9 7 0 2 21 9 12 21 19 17 0 2 58 14 44 51
2 Úri KSK Péceli SSE 9 9 0 0 30 9 21 27 9 6 1 2 24 14 10 19 18 15 1 2 54 23 31 46
3 Úri KSK Abonyi Kid FC 10 8 1 1 43 12 31 25 10 6 1 3 26 19 7 19 20 14 2 4 69 31 38 44
4 Úri KSK Sülysápi SE 10 7 1 2 23 13 10 22 9 6 0 3 25 13 12 18 19 13 1 5 48 26 22 40
5 Úri KSK Inárcs VSE 8 6 0 2 36 16 20 18 11 6 2 3 37 24 13 20 19 12 2 5 73 40 33 38
6 Úri KSK Dány KSK 10 7 0 3 22 10 12 21 10 5 2 3 33 22 11 17 20 12 2 6 55 32 23 38
7 Úri KSK Nyáregyházi SK 8 6 0 2 26 14 12 18 9 4 1 4 19 13 6 13 17 10 1 6 45 27 18 31
8 Úri KSK Turai TC 11 4 4 3 22 18 4 16 8 2 0 6 14 20 -6 6 19 6 4 9 36 38 -2 22
9 Úri KSK Tápiógyörgye KSK 9 5 2 2 21 20 1 17 10 1 1 8 10 24 -14 4 19 6 3 10 31 44 -13 21
10 Úri KSK Újlengyeli DSE 9 5 0 4 19 22 -3 15 8 1 1 6 5 20 -15 4 17 6 1 10 24 42 -18 19
11 Úri KSK Tápiószőlősi KSE 10 4 2 4 16 25 -9 14 9 1 1 7 10 36 -26 4 19 5 3 11 26 61 -35 18
12 Úri KSK Zsámboki SE 9 3 1 5 12 18 -6 10 10 2 1 7 16 27 -11 7 19 5 2 12 28 45 -17 17
13 Úri KSK SK Tóalmás-TT Sport 9 3 0 6 15 21 -6 9 10 2 1 7 20 39 -19 7 19 5 1 13 35 60 -25 16
14 Úri KSK Galgahévíz SK 10 2 1 7 19 36 -17 7 9 2 1 6 13 18 -5 7 19 4 2 13 32 54 -22 14
15 Úri KSK Újszilvás KSE 9 3 2 4 10 21 -11 11 10 1 0 9 6 39 -33 3 19 4 2 13 16 60 -44 14
16 Úri KSK Úri KSK 10 2 0 8 17 33 -16 6 10 1 1 8 14 31 -17 4 20 3 1 16 31 64 -33 10
 
Abonyi Kid FC
4 - 40 - 3---6 - 08 - 13 - 12 - 07 - 13 - 21 - 09 - 0--
Dány KSK
-0 - 12 - 02 - 32 - 0--1 - 32 - 13 - 0-4 - 04 - 22 - 0-
Ecser SE
--2 - 03 - 02 - 12 - 0-5 - 24 - 09 - 03 - 0-4 - 03 - 2-
Galgahévíz SK
1 - 21 - 6-0 - 7-1 - 34 - 5--2 - 11 - 43 - 1-3 - 33 - 4
Inárcs VSE
5 - 17 - 41 - 33 - 0-1 - 38 - 1------9 - 32 - 1
Nyáregyházi SK
3 - 4---4 - 10 - 33 - 2-2 - 0--3 - 0-5 - 26 - 2
Péceli SSE
3 - 24 - 23 - 2----1 - 03 - 1-4 - 1-7 - 02 - 13 - 0
SK Tóalmás-TT Sport
0 - 43 - 21 - 2---0 - 4-1 - 4-4 - 25 - 00 - 1-1 - 2
Sülysápi SE
2 - 1-1 - 32 - 14 - 01 - 2-4 - 21 - 1---2 - 02 - 14 - 2
Tápiógyörgye KSK
---0 - 73 - 32 - 1-3 - 11 - 42 - 2--4 - 03 - 03 - 2
Tápiószőlősi KSE
1 - 12 - 3-3 - 02 - 21 - 60 - 53 - 10 - 5-2 - 1-2 - 1--
Turai TC
-1 - 13 - 03 - 31 - 21 - 1--1 - 54 - 0-2 - 24 - 20 - 12 - 1
Újlengyeli DSE
-0 - 60 - 43 - 02 - 53 - 2--1 - 33 - 24 - 0-3 - 0--
Újszilvás KSE
1 - 2--0 - 21 - 90 - 3-2 - 2-2 - 11 - 0--2 - 11 - 1
Úri KSK
1 - 50 - 3--2 - 51 - 32 - 42 - 1--4 - 52 - 41 - 2-2 - 1
Zsámboki SE
2 - 40 - 20 - 3---2 - 22 - 40 - 2-4 - 11 - 01 - 0--

Meccsek

Galgahévíz SK

2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 08. 23. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Turai TC
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
2020. 08. 30. 10:00
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 06. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Dány KSK
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 13. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Tápiószőlősi KSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 09. 27. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Úri KSK
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Galgahévíz SK
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 11. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Zsámboki SE
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 10. 18. 15:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
Galgahévíz SK
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 10. 25. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Abonyi Kid FC
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2020. 11. 01. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
Galgahévíz SK
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
2020. 11. 08. 13:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 02. 21. 10:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Sülysápi SE
Galgahévíz SK
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 02. 27. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Péceli SSE
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
INFO
Galgahévíz SK
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
2021. 03. 14. 15:00
Turai sportpálya
Turai TC
Galgahévíz SK
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 03. 20. 15:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Inárcs VSE
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
2021. 03. 28. 15:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Galgahévíz SK
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 03.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
Galgahévíz SK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
2021. 04. 17. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
INFO
Galgahévíz SK
2021. 04. 24. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
04. 24. 16:30
Ecser SE
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
2021. 05. 02. 16:30
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
05. 02. 16:30
Galgahévíz SK
2021. 05. 08. 16:30
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 08. 16:30
Tápiógyörgye KSK
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
2021. 05. 15. 17:00
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
05. 15. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 22. 17:00
Újszilvás KSE
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
2021. 05. 29. 17:00
Tóalmási sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
05. 29. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
06. 05. 17:00
Sülysápi SE
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
2021. 06. 12. 17:00
Péceli sportpálya
Péceli SSE
06. 12. 17:00
Galgahévíz SK
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
05. 26. 17:00
Nyáregyházi SK

Újlengyeli DSE

2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 08. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Nyáregyházi SK
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
2020. 08. 30. 10:00
Turai sportpálya
Turai TC
Újlengyeli DSE
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 05. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Inárcs VSE
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
2020. 09. 13. 16:30
Dány KSK Sporttelep
Dány KSK
Újlengyeli DSE
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 19. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Galgahévíz SK
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 09. 26. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiószőlősi KSE
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
2020. 10. 03. 16:00
Úri sportpálya
Úri KSK
Újlengyeli DSE
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Ecser SE
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
2020. 10. 18. 15:00
Zsámboki sportpálya
Zsámboki SE
Újlengyeli DSE
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 10. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Tápiógyörgye KSK
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
2020. 10. 31. 13:30
Abonyi sportpálya
Abonyi Kid FC
Újlengyeli DSE
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 07. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Újszilvás KSE
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
2021. 02. 20. 13:00
Kókai sportpálya
SK Tóalmás-TT Sport
Újlengyeli DSE
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2020. 11. 21. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Sülysápi SE
2021. 05. 05. 17:30
Péceli sportpálya
2021. 05. 05. 17:30
Péceli sportpálya
Péceli SSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2021. 03. 13.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Nyáregyházi SK
Újlengyeli DSE
2021. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 30.
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
INFO
Turai TC
2021. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
2021. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
Inárcs VSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 03. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
Dány KSK
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2021. 04. 10. 16:00
Galgahévízi sportpálya
Galgahévíz SK
Újlengyeli DSE
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2021. 04. 17. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
Tápiószőlősi KSE
INFO
Újlengyeli DSE
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 04. 24. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
04. 24. 16:30
Úri KSK
2021. 05. 01. 16:30
Ecseri sportpálya
2021. 05. 01. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
05. 01. 16:30
Újlengyeli DSE
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 08. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 08. 16:30
Zsámboki SE
2021. 05. 16. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2021. 05. 16. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Tápiógyörgye KSK
05. 16. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 22. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 22. 17:00
Abonyi Kid FC
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2021. 05. 30. 17:00
Újszilvás KSE Sporttelep
Újszilvás KSE
05. 30. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 06. 05. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
06. 05. 17:00
SK Tóalmás-TT Sport
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2021. 06. 12. 17:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
Sülysápi SE
06. 12. 17:00
Újlengyeli DSE
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2021. 05. 26. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyeli DSE
05. 26. 17:00
Péceli SSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch