Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megyei I. osztály 26. forduló

2021.05.22 - 17:00

Bonyhád, Bonyhád VLC Sporttelep (Stadion)

Tolna

Megyei I. osztály

Játékvezető
ILLÉS TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ÁLLÓ TIBOR, DEBRECENI KATA
BONYHÁD VLC
KAKASD SE
90'
45'

Gólok

GENCZLER KORNÉL

10'

1 - 0

 

ÁGICS PÉTER

29'

2 - 0

 

SÁSDI BENCE

34'

3 - 0

 

SÁSDI ANDRÁS

38'

4 - 0

 

CSIGI ÁDÁM

44'

5 - 0

 

 

5 - 1

54'

KÓSA EDMOND
ÁGICS PÉTER

55'

6 - 1

 

 

6 - 2

58'

SEBESTYÉN MIKLÓS
CSIGI ÁDÁM

70'

7 - 2

 

CSIGI ÁDÁM

86'

8 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GERJENI SK  GERJENI SK  23 17 1 5 69 28 41 52 5.5
2 BÖLCSKEI SE BÖLCSKEI SE 23 16 4 3 57 28 29 52 5.3
3 BONYHÁD VLC  BONYHÁD VLC  23 16 1 6 90 36 54 49 5.3
4 BÁTASZÉK SE  BÁTASZÉK SE  23 15 3 5 70 36 34 48 5
5 TAMÁSI 2009 FC TAMÁSI 2009 FC 23 9 6 8 37 36 1 33 5.1
6 TEVELI MEDOSZ SE TEVELI MEDOSZ SE 23 8 1 14 43 51 -8 25 5
7 KAKASD SE KAKASD SE 23 6 2 15 43 76 -33 20 4.9
8 DOMBÓVÁR FC  DOMBÓVÁR FC  24 5 4 15 31 69 -38 19 4.6
9 DUNAFÖLDVÁRI FC   DUNAFÖLDVÁRI FC   23 0 2 21 30 110 -80 2 4.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAFÖLDVÁRI FC   BÁTASZÉK SE 13 9 4 0 23 4 19 31 10 5 4 1 17 5 12 19 23 14 8 1 40 9 31 50
2 DUNAFÖLDVÁRI FC   GERJENI SK 11 7 3 1 15 4 11 24 12 6 4 2 13 8 5 22 23 13 7 3 28 12 16 46
3 DUNAFÖLDVÁRI FC   BONYHÁD VLC 12 8 3 1 32 4 28 27 11 4 3 4 9 8 1 15 23 12 6 5 41 12 29 42
4 DUNAFÖLDVÁRI FC   BÖLCSKEI SE 11 7 3 1 19 8 11 24 12 5 3 4 8 6 2 18 23 12 6 5 27 14 13 42
5 DUNAFÖLDVÁRI FC   TAMÁSI 2009 FC 13 4 6 3 11 9 2 18 10 4 0 6 10 12 -2 12 23 8 6 9 21 21 0 30
6 DUNAFÖLDVÁRI FC   TEVELI MEDOSZ SE 12 6 2 4 17 13 4 20 11 2 4 5 4 13 -9 10 23 8 6 9 21 26 -5 30
7 DUNAFÖLDVÁRI FC   DOMBÓVÁR FC 12 4 1 7 9 17 -8 13 12 2 4 6 10 21 -11 10 24 6 5 13 19 38 -19 23
8 DUNAFÖLDVÁRI FC   KAKASD SE 11 3 3 5 12 15 -3 12 12 1 3 8 7 25 -18 6 23 4 6 13 19 40 -21 18
9 DUNAFÖLDVÁRI FC   DUNAFÖLDVÁRI FC 9 0 2 7 4 13 -9 2 14 0 2 12 9 44 -35 2 23 0 4 19 13 57 -44 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAFÖLDVÁRI FC   GERJENI SK 11 10 0 1 36 11 25 30 12 7 1 4 33 17 16 22 23 17 1 5 69 28 41 52
2 DUNAFÖLDVÁRI FC   BÖLCSKEI SE 11 10 1 0 35 13 22 31 12 6 3 3 22 15 7 21 23 16 4 3 57 28 29 52
3 DUNAFÖLDVÁRI FC   BONYHÁD VLC 12 11 0 1 66 14 52 33 11 5 1 5 24 22 2 16 23 16 1 6 90 36 54 49
4 DUNAFÖLDVÁRI FC   BÁTASZÉK SE 13 10 2 1 41 16 25 32 10 5 1 4 29 20 9 16 23 15 3 5 70 36 34 48
5 DUNAFÖLDVÁRI FC   TAMÁSI 2009 FC 13 5 5 3 23 18 5 20 10 4 1 5 14 18 -4 13 23 9 6 8 37 36 1 33
6 DUNAFÖLDVÁRI FC   TEVELI MEDOSZ SE 12 5 1 6 32 27 5 16 11 3 0 8 11 24 -13 9 23 8 1 14 43 51 -8 25
7 DUNAFÖLDVÁRI FC   KAKASD SE 11 4 0 7 24 30 -6 12 12 2 2 8 19 46 -27 8 23 6 2 15 43 76 -33 20
8 DUNAFÖLDVÁRI FC   DOMBÓVÁR FC 12 3 2 7 17 34 -17 11 12 2 2 8 14 35 -21 8 24 5 4 15 31 69 -38 19
9 DUNAFÖLDVÁRI FC   DUNAFÖLDVÁRI FC 9 0 1 8 10 23 -13 1 14 0 1 13 20 87 -67 1 23 0 2 21 30 110 -80 2
 
BÁTASZÉK SE
4 - 21 - 21 - 16 - 24 - 27 - 42 - 02 - 1
BONYHÁD VLC
3 - 03 - 111 - 213 - 02 - 38 - 24 - 03 - 0
BÖLCSKEI SE
3 - 22 - 22 - 08 - 55 - 03 - 01 - 01 - 0
DOMBÓVÁR FC
2 - 50 - 21 - 16 - 11 - 81 - 32 - 02 - 1
DUNAFÖLDVÁRI FC
1 - 13 - 42 - 51 - 20 - 21 - 30 - 22 - 3
GERJENI SK
3 - 11 - 00 - 25 - 27 - 07 - 03 - 21 - 0
KAKASD SE
1 - 40 - 20 - 22 - 16 - 30 - 82 - 41 - 2
TAMÁSI 2009 FC
2 - 43 - 10 - 12 - 23 - 31 - 01 - 11 - 2
TEVELI MEDOSZ SE
2 - 40 - 30 - 44 - 23 - 01 - 42 - 22 - 3

Meccsek

BONYHÁD VLC

2020. 08. 23. 17:00
Szászvári SE
2020. 08. 23. 17:00
Szászvári SE
BONYHÁD VLC
DUNAFÖLDVÁRI FC
2020. 08. 30. 17:00
Gerjeni SK Sporttelep
2020. 08. 30. 17:00
Gerjeni SK Sporttelep
GERJENI SK
BONYHÁD VLC
2020. 09. 12. 16:30
Bölcskei SE Sporttelep
2020. 09. 12. 16:30
Bölcskei SE Sporttelep
BÖLCSKEI SE
BONYHÁD VLC
2021. 02. 13. 14:30
Bonyhád VLC Sporttelep
2021. 02. 13. 14:30
Bonyhád VLC Sporttelep
BONYHÁD VLC
DOMBÓVÁR FC
2020. 09. 27. 16:00
Teveli MEDOSZ Sportegyesület
2020. 09. 27. 16:00
Teveli MEDOSZ Sportegyesület
TEVELI MEDOSZ SE
BONYHÁD VLC
2020. 10. 03. 13:00
Bátaszék Sportegyesület Sporttelepe
2020. 10. 03. 13:00
Bátaszék Sportegyesület Sporttelepe
BÁTASZÉK SE
BONYHÁD VLC
2020. 10. 10. 15:00
Szászvári SE
2020. 10. 10. 15:00
Szászvári SE
BONYHÁD VLC
KAKASD SE
2020. 10. 17. 14:30
Tamási 2009 FC Sporttelepe
2020. 10. 17. 14:30
Tamási 2009 FC Sporttelepe
TAMÁSI 2009 FC
BONYHÁD VLC
2020. 10. 25. 14:30
Dunaföldvár FC sporttelepe
2020. 10. 25. 14:30
Dunaföldvár FC sporttelepe
DUNAFÖLDVÁRI FC
BONYHÁD VLC
2020. 10. 31. 13:30
Bonyhád-Börzsönyi Sportegyesület Sporttelepe
2020. 10. 31. 13:30
Bonyhád-Börzsönyi Sportegyesület Sporttelepe
BONYHÁD VLC
GERJENI SK
2021. 02. 20. 14:00
Bonyhád VLC Sporttelep
2021. 02. 20. 14:00
Bonyhád VLC Sporttelep
BONYHÁD VLC
BÖLCSKEI SE
2021. 02. 27. 14:00
Dombóvár Szuhay Sportcentrum
2021. 02. 27. 14:00
Dombóvár Szuhay Sportcentrum
DOMBÓVÁR FC
BONYHÁD VLC
2021. 03. 06. 14:30
Bonyhád VLC Sporttelep
2021. 03. 06. 14:30
Bonyhád VLC Sporttelep
BONYHÁD VLC
TEVELI MEDOSZ SE
2021. 03. 13. 14:30
Bonyhád VLC Sporttelep
2021. 03. 13. 14:30
Bonyhád VLC Sporttelep
BONYHÁD VLC
BÁTASZÉK SE
2021. 04. 05. 11:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
2021. 04. 05. 11:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
KAKASD SE
BONYHÁD VLC
2021. 05. 12. 17:00
Bonyhád VLC Sporttelep
2021. 05. 12. 17:00
Bonyhád VLC Sporttelep
BONYHÁD VLC
TAMÁSI 2009 FC
2021. 04. 02. 14:00
Bonyhád VLC Sporttelep
2021. 04. 02. 14:00
Bonyhád VLC Sporttelep
BONYHÁD VLC
DUNAFÖLDVÁRI FC
2021. 04. 10. 16:30
Gerjeni SK Sporttelep
2021. 04. 10. 16:30
Gerjeni SK Sporttelep
GERJENI SK
BONYHÁD VLC
2021. 04. 24. 17:00
Bölcskei SE Sporttelep
2021. 04. 24. 17:00
Bölcskei SE Sporttelep
BÖLCSKEI SE
BONYHÁD VLC
2021. 05. 01. 15:00
Bonyhád VLC Sporttelep
2021. 05. 01. 15:00
Bonyhád VLC Sporttelep
BONYHÁD VLC
DOMBÓVÁR FC
2021. 05. 09. 17:00
Teveli MEDOSZ Sportegyesület
2021. 05. 09. 17:00
Teveli MEDOSZ Sportegyesület
TEVELI MEDOSZ SE
BONYHÁD VLC
2021. 05. 15. 17:00
Bonyhád VLC Sporttelep
2021. 05. 15. 17:00
Bonyhád VLC Sporttelep
BONYHÁD VLC
BÁTASZÉK SE
2021. 05. 22. 17:00
Bonyhád VLC Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Bonyhád VLC Sporttelep
BONYHÁD VLC
KAKASD SE
2021. 05. 29. 17:00
Tamási 2009 FC Sporttelepe
2021. 05. 29. 17:00
Tamási 2009 FC Sporttelepe
TAMÁSI 2009 FC
BONYHÁD VLC

KAKASD SE

2020. 08. 22. 17:00
Tamási 2009 FC Sporttelepe
2020. 08. 22. 17:00
Tamási 2009 FC Sporttelepe
TAMÁSI 2009 FC
KAKASD SE
2020. 08. 30. 17:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
2020. 08. 30. 17:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
KAKASD SE
DOMBÓVÁR FC
2020. 09. 06. 17:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
2020. 09. 06. 17:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
KAKASD SE
DUNAFÖLDVÁRI FC
2020. 09. 13. 16:30
Teveli MEDOSZ Sportegyesület
2020. 09. 13. 16:30
Teveli MEDOSZ Sportegyesület
TEVELI MEDOSZ SE
KAKASD SE
2020. 09. 20. 16:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
2020. 09. 20. 16:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
KAKASD SE
GERJENI SK
2020. 09. 26. 16:00
Bátaszék Sportegyesület Sporttelepe
2020. 09. 26. 16:00
Bátaszék Sportegyesület Sporttelepe
BÁTASZÉK SE
KAKASD SE
2020. 10. 10. 15:00
Szászvári SE
2020. 10. 10. 15:00
Szászvári SE
BONYHÁD VLC
KAKASD SE
2021. 02. 13. 17:30
Dunaújvárosi Radar Tömegsporttelep
2021. 02. 13. 17:30
Dunaújvárosi Radar Tömegsporttelep
BÖLCSKEI SE
KAKASD SE
2020. 10. 25. 14:30
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
2020. 10. 25. 14:30
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
KAKASD SE
TAMÁSI 2009 FC
2020. 10. 31. 13:30
Ujvári Kálmán Sporttelep
2020. 10. 31. 13:30
Ujvári Kálmán Sporttelep
DOMBÓVÁR FC
KAKASD SE
2020. 11. 08. 13:30
Dunaföldvár FC sporttelepe
2020. 11. 08. 13:30
Dunaföldvár FC sporttelepe
DUNAFÖLDVÁRI FC
KAKASD SE
2021. 02. 21. 14:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
2021. 02. 21. 14:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
KAKASD SE
TEVELI MEDOSZ SE
2021. 02. 27. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2021. 02. 27. 14:00
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
GERJENI SK
KAKASD SE
2021. 03. 07. 14:30
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
2021. 03. 07. 14:30
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
KAKASD SE
BÁTASZÉK SE
2021. 04. 05. 11:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
2021. 04. 05. 11:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
KAKASD SE
BONYHÁD VLC
2021. 03. 27. 15:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
2021. 03. 27. 15:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
KAKASD SE
BÖLCSKEI SE
2021. 04. 02. 13:00
Tamási 2009 FC Sporttelepe
2021. 04. 02. 13:00
Tamási 2009 FC Sporttelepe
TAMÁSI 2009 FC
KAKASD SE
2021. 04. 11. 16:30
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
2021. 04. 11. 16:30
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
KAKASD SE
DOMBÓVÁR FC
2021. 04. 18. 17:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
2021. 04. 18. 17:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
KAKASD SE
DUNAFÖLDVÁRI FC
2021. 04. 25. 17:00
Teveli MEDOSZ Sportegyesület
2021. 04. 25. 17:00
Teveli MEDOSZ Sportegyesület
TEVELI MEDOSZ SE
KAKASD SE
2021. 05. 02. 17:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
2021. 05. 02. 17:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
KAKASD SE
GERJENI SK
2021. 05. 08. 17:00
Bátaszék Sportegyesület Sporttelepe
2021. 05. 08. 17:00
Bátaszék Sportegyesület Sporttelepe
BÁTASZÉK SE
KAKASD SE
2021. 05. 22. 17:00
Bonyhád VLC Sporttelep
2021. 05. 22. 17:00
Bonyhád VLC Sporttelep
BONYHÁD VLC
KAKASD SE
2021. 05. 29. 17:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
2021. 05. 29. 17:00
Kakasdi Sportegyesület Sporttelepe
KAKASD SE
BÖLCSKEI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->