Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Felső-ház 4. forduló

2021.05.24 - 19:30

Csömör, Csömöri Sportcsarnok

MLSZ

Férfi Futsal NB II. Nyugati csoport Felső-ház

Játékvezető
CZENE-JOÓ ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TIRINGER MÁTÉ, URGYÁN ANTAL
REAC-SISE
HALADÁS VSE II.
40'
20'

Gólok

 

0 - 1

4'

NÉMETH BENJAMIN
HEGYI PÉTER

21'

1 - 1

 

 

1 - 2

21'

MÉZER VIKTOR RÓBERT
KOLLÁR ZSOLT

22'

2 - 2

 

SZÁNTOVSZKI SOMA

34'

3 - 2

 

 

3 - 3

35'

HORVÁTH FÉLIX GÁSPÁR
SZÁNTOVSZKI SOMA

38'

4 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TFSE-SZERTARSPORT.HU TFSE-SZERTARSPORT.HU 4 4 0 0 20 9 11 19 4.5 Hozott pont: 7
2 REAC-SISE REAC-SISE 4 3 1 0 18 14 4 11 4.5 Hozott pont: 1
3 UTE UTE 4 2 0 2 16 13 3 9 3.3 Hozott pont: 3
4 KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 4 1 1 2 23 25 -2 8 2.8 Hozott pont: 4
5 HALADÁS VSE II. HALADÁS VSE II. 4 0 0 4 9 22 -13 5 3.3 Hozott pont: 5
6 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 4 1 0 3 7 10 -3 5 2.8 Hozott pont: 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELTE-BEAC TFSE-SZERTARSPORT.HU 3 3 0 0 4 1 3 16 1 1 0 0 3 2 1 10 4 4 0 0 7 3 4 19
2 ELTE-BEAC KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 0 0 2 2 5 -3 4 2 2 0 0 11 6 5 10 4 2 0 2 13 11 2 10
3 ELTE-BEAC UTE 1 0 0 1 1 3 -2 3 3 2 0 1 5 2 3 9 4 2 0 2 6 5 1 9
4 ELTE-BEAC HALADÁS VSE II. 1 0 0 1 2 6 -4 5 3 1 1 1 3 3 0 9 4 1 1 2 5 9 -4 9
5 ELTE-BEAC REAC-SISE 3 1 0 2 5 6 -1 4 1 1 0 0 3 1 2 4 4 2 0 2 8 7 1 7
6 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 2 0 1 1 2 4 -2 3 2 0 0 2 0 2 -2 2 4 0 1 3 2 6 -4 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ELTE-BEAC TFSE-SZERTARSPORT.HU 3 3 0 0 13 5 8 16 1 1 0 0 7 4 3 10 4 4 0 0 20 9 11 19
2 ELTE-BEAC REAC-SISE 3 2 1 0 14 12 2 8 1 1 0 0 4 2 2 4 4 3 1 0 18 14 4 11
3 ELTE-BEAC UTE 1 0 0 1 2 4 -2 3 3 2 0 1 14 9 5 9 4 2 0 2 16 13 3 9
4 ELTE-BEAC KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS 2 0 0 2 6 14 -8 4 2 1 1 0 17 11 6 8 4 1 1 2 23 25 -2 8
5 ELTE-BEAC HALADÁS VSE II. 1 0 0 1 3 9 -6 5 3 0 0 3 6 13 -7 5 4 0 0 4 9 22 -13 5
6 ELTE-BEAC ELTE-BEAC 2 1 0 1 6 5 1 5 2 0 0 2 1 5 -4 2 4 1 0 3 7 10 -3 5
 
ELTE-BEAC
---4 - 12 - 4
TFSE-SZERTARSPORT.HU
3 - 0--5 - 25 - 3
REAC-SISE
2 - 1-8 - 84 - 3-
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
-4 - 7--2 - 7
HALADÁS VSE II.
---3 - 9-
UTE
--2 - 4--

Meccsek

REAC-SISE

2020. 09. 07. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
2020. 09. 07. 20:30
Klebelsberg Kunó Általános Iskola
HIDEGKÚTI SC
REAC-SISE
2020. 09. 14. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 09. 14. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 09. 21. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2020. 09. 21. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
REAC-SISE
2020. 10. 05. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2020. 10. 05. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
REAC-SISE
2020. 10. 12. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TIHANYI FC
2020. 10. 19. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 10. 19. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 02. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2020. 11. 09. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2020. 11. 09. 20:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
REAC-SISE
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HALADÁS VSE II.
2020. 11. 23. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 11. 23. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
REAC-SISE
2020. 11. 30. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 30. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
BAK
2020. 12. 14. 20:30
Érd Aréna
2020. 12. 14. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
REAC-SISE
2020. 12. 21. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 12. 21. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 01. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 01. 11. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 01. 15. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2021. 01. 15. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
REAC-SISE
2021. 01. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 01. 25. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 02. 01. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC-SISE
2021. 02. 08. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 02. 08. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2021. 02. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 02. 15. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HIDEGKÚTI SC
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC-SISE
2021. 03. 01. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:00
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 03. 08. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 03. 08. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
BAK
REAC-SISE
2021. 03. 22. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 03. 22. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
ELTE-BEAC
2021. 03. 29. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 03. 29. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
REAC-SISE
2021. 04. 12. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 04. 12. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 04. 26. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 04. 26. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 05. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 05. 03. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
REAC-SISE
2021. 05. 17. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 05. 17. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
REAC-SISE
2021. 05. 24. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 05. 24. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HALADÁS VSE II.
2021. 05. 31. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 05. 31. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC-SISE
2021. 06. 03. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 06. 03. 20:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
UTE
2021. 06. 07. 20:30
Gabányi László Sportcsarnok
2021. 06. 07. 20:30
Gabányi László Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
REAC-SISE

HALADÁS VSE II.

2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 04. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2020. 09. 14. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 09. 18. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
2020. 10. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2020. 10. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
2020. 10. 12. 20:00
Zsigmondy Sportcsarnok
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
HALADÁS VSE II.
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 10. 16. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
BAK
2020. 11. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 11. 02. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
HIDEGKÚTI SC
2020. 11. 09. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2020. 11. 09. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
5 STARS - ÉRDI VSE
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2020. 11. 16. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HALADÁS VSE II.
2020. 11. 30. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
2020. 11. 30. 20:00
Tihanyi Sportcsarnok
TIHANYI FC
HALADÁS VSE II.
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
2020. 12. 07. 20:00
BEAC Sporttelep
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 09. 15:00
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
2021. 01. 11. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
2021. 01. 11. 20:30
ÁJTI Sport-és Rendezvénycsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HALADÁS VSE II.
2021. 01. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 01. 18. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
NAGYKANIZSAI FUTSAL CLUB
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 01. 25. 20:40
Aramis SE Futsal Csarnok
BAK
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 01. 18:20
Aramis SE Futsal Csarnok
2021. 02. 01. 18:20
Aramis SE Futsal Csarnok
HIDEGKÚTI SC
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 08. 20:30
Érd Aréna
2021. 02. 08. 20:30
Érd Aréna
5 STARS - ÉRDI VSE
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
2021. 02. 18. 21:00
Lauber Dezső Sportcsarnok
PTE PEAC-B BUILD&TRADE KFT.
HALADÁS VSE II.
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 02. 22. 18:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC-SISE
2021. 02. 26. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 02. 26. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 03. 01. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 03. 01. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
HALADÁS VSE II.
2021. 03. 08. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 03. 08. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TIHANYI FC
2021. 03. 29. 20:00
BEAC Sportcsarnok
2021. 03. 29. 20:00
BEAC Sportcsarnok
ELTE-BEAC
HALADÁS VSE II.
2021. 04. 09. 20:30
Tököl Városi Sportcsarnok
2021. 04. 09. 20:30
Tököl Városi Sportcsarnok
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
HALADÁS VSE II.
2021. 04. 12. 20:30
Vasas Sportcsarnok
2021. 04. 12. 20:30
Vasas Sportcsarnok
TFSE-SZERTARSPORT.HU
HALADÁS VSE II.
2021. 04. 26. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
2021. 04. 26. 20:30
UTE Labdarúgó Akadémia
UTE
HALADÁS VSE II.
2021. 04. 30. 20:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 04. 30. 20:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
KISÉP FUTSAL SZIGETSZENTMIKLÓS
2021. 05. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 05. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
ELTE-BEAC
2021. 05. 14. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 05. 14. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
TFSE-SZERTARSPORT.HU
2021. 05. 24. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
2021. 05. 24. 19:30
Csömöri Sportcsarnok
REAC-SISE
HALADÁS VSE II.
2021. 05. 31. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 05. 31. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
REAC-SISE
2021. 06. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
2021. 06. 07. 19:30
Haladás Sportcsarnok
HALADÁS VSE II.
UTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->