Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 8. forduló

2021.09.22 - 14:00

Miskolc, DVTK Edzőközpont

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
VALU TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DOBOS DÁVID, PÁLINKÁS DONÁT FERENC
DVTK II.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

33'

VÁRADI ÁDÁM
JUREK GÁBOR

39'

1 - 1

 

 

1 - 2

58'

SZABÓ ZSOMBOR
CSATÁRI GERGŐ

62'

2 - 2

 

 

2 - 3

73'

VÁRADI ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 8 8 0 0 25 5 20 24
2 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 8 7 1 0 25 4 21 22
3 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 8 6 2 0 16 6 10 20
4 DEAC DEAC 8 6 1 1 23 7 16 19
5 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 8 5 3 0 18 6 12 18
6 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 8 5 1 2 19 11 8 16
7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 8 4 2 2 25 16 9 14
8 EGER SE EGER SE 8 4 0 4 12 12 0 12
9 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 8 3 2 3 13 15 -2 11
10 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 8 3 1 4 12 12 0 10
11 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 8 3 1 4 12 14 -2 10
12 PUTNOK FC PUTNOK FC 8 2 3 3 9 7 2 9
13 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 8 2 3 3 10 10 0 9
14 TISZAFÜREDI VSE TISZAFÜREDI VSE 8 2 2 4 11 12 -1 8
15 HIDASNÉMETI VSC HIDASNÉMETI VSC 8 2 1 5 10 27 -17 7
16 DVSC II. DVSC II. 8 1 3 4 11 17 -6 6
17 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 8 1 2 5 5 20 -15 5
18 DVTK II. DVTK II. 8 1 1 6 9 23 -14 4
19 SBTC SBTC 8 0 1 7 3 22 -19 1
20 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 8 0 0 8 3 25 -22 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 4 3 0 1 7 1 6 9 4 4 0 0 7 0 7 12 8 7 0 1 14 1 13 21
2 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DEAC 5 5 0 0 9 0 9 15 3 1 2 0 3 1 2 5 8 6 2 0 12 1 11 20
3 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BKV ELŐRE 5 4 1 0 7 2 5 13 3 2 1 0 4 2 2 7 8 6 2 0 11 4 7 20
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 3 0 1 6 3 3 9 4 3 0 1 3 2 1 9 8 6 0 2 9 5 4 18
5 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER EGER SE 4 3 0 1 6 2 4 9 4 1 2 1 2 2 0 5 8 4 2 2 8 4 4 14
6 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 4 2 1 1 2 1 1 7 4 2 1 1 3 2 1 7 8 4 2 2 5 3 2 14
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 2 2 0 5 2 3 8 4 1 3 0 3 2 1 6 8 3 5 0 8 4 4 14
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 5 2 2 1 5 3 2 8 3 1 2 0 5 3 2 5 8 3 4 1 10 6 4 13
9 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER FÜZESGYARMATI SK 4 2 2 0 3 0 3 8 4 1 0 3 3 5 -2 3 8 3 2 3 6 5 1 11
10 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TISZAFÜREDI VSE 3 0 2 1 2 3 -1 2 5 2 3 0 4 1 3 9 8 2 5 1 6 4 2 11
11 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER JÁSZBERÉNYI FC 5 3 0 2 6 4 2 9 3 0 1 2 0 3 -3 1 8 3 1 4 6 7 -1 10
12 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 1 2 1 1 2 -1 5 4 1 1 2 2 4 -2 4 8 2 3 3 3 6 -3 9
13 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER HIDASNÉMETI VSC 4 1 1 2 1 3 -2 4 4 1 1 2 3 6 -3 4 8 2 2 4 4 9 -5 8
14 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVSC II. 3 0 2 1 2 4 -2 2 5 1 2 2 4 4 0 5 8 1 4 3 6 8 -2 7
15 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER PUTNOK FC 4 0 3 1 0 1 -1 3 4 1 1 2 2 3 -1 4 8 1 4 3 2 4 -2 7
16 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 2 3 -1 3 6 0 3 3 1 4 -3 3 8 1 3 4 3 7 -4 6
17 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÁLLYA KSE 4 0 3 1 0 2 -2 3 4 0 1 3 1 5 -4 1 8 0 4 4 1 7 -6 4
18 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVTK II. 4 0 3 1 3 4 -1 3 4 0 1 3 1 9 -8 1 8 0 4 4 4 13 -9 4
19 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SBTC 4 0 0 4 0 5 -5 0 4 1 0 3 1 5 -4 3 8 1 0 7 1 10 -9 3
20 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 4 0 1 3 2 7 -5 1 4 0 0 4 0 6 -6 0 8 0 1 7 2 13 -11 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BKV ELŐRE 5 5 0 0 13 3 10 15 3 3 0 0 12 2 10 9 8 8 0 0 25 5 20 24
2 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC 4 3 1 0 11 4 7 10 4 4 0 0 14 0 14 12 8 7 1 0 25 4 21 22
3 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ 4 3 1 0 5 2 3 10 4 3 1 0 11 4 7 10 8 6 2 0 16 6 10 20
4 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DEAC 5 5 0 0 18 5 13 15 3 1 1 1 5 2 3 4 8 6 1 1 23 7 16 19
5 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 3 1 0 10 3 7 10 4 2 2 0 8 3 5 8 8 5 3 0 18 6 12 18
6 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 3 0 1 12 5 7 9 4 2 1 1 7 6 1 7 8 5 1 2 19 11 8 16
7 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II. 5 2 2 1 15 8 7 8 3 2 0 1 10 8 2 6 8 4 2 2 25 16 9 14
8 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER EGER SE 4 3 0 1 9 3 6 9 4 1 0 3 3 9 -6 3 8 4 0 4 12 12 0 12
9 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SÉNYŐ-CARNIFEX FC 4 3 1 0 10 4 6 10 4 0 1 3 3 11 -8 1 8 3 2 3 13 15 -2 11
10 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER JÁSZBERÉNYI FC 5 3 0 2 9 6 3 9 3 0 1 2 3 6 -3 1 8 3 1 4 12 12 0 10
11 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER ÚJPEST FC II. 2 0 0 2 3 6 -3 0 6 3 1 2 9 8 1 10 8 3 1 4 12 14 -2 10
12 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER PUTNOK FC 4 1 2 1 5 3 2 5 4 1 1 2 4 4 0 4 8 2 3 3 9 7 2 9
13 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER FÜZESGYARMATI SK 4 2 2 0 5 1 4 8 4 0 1 3 5 9 -4 1 8 2 3 3 10 10 0 9
14 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TISZAFÜREDI VSE 3 0 1 2 4 7 -3 1 5 2 1 2 7 5 2 7 8 2 2 4 11 12 -1 8
15 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER HIDASNÉMETI VSC 4 1 1 2 6 12 -6 4 4 1 0 3 4 15 -11 3 8 2 1 5 10 27 -17 7
16 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVSC II. 3 0 1 2 4 8 -4 1 5 1 2 2 7 9 -2 5 8 1 3 4 11 17 -6 6
17 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÁLLYA KSE 4 1 1 2 2 9 -7 4 4 0 1 3 3 11 -8 1 8 1 2 5 5 20 -15 5
18 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER DVTK II. 4 1 0 3 5 10 -5 3 4 0 1 3 4 13 -9 1 8 1 1 6 9 23 -14 4
19 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER SBTC 4 0 1 3 1 10 -9 1 4 0 0 4 2 12 -10 0 8 0 1 7 3 22 -19 1
20 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER 4 0 0 4 2 13 -11 0 4 0 0 4 1 12 -11 0 8 0 0 8 3 25 -22 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
---3 - 3--2 - 2-----3 - 1-6 - 0--1 - 2-
BKV ELŐRE
-2 - 1----3 - 1----1 - 03 - 0---4 - 1--
DEAC
--2 - 0---2 - 1-7 - 03 - 2--------4 - 2
DVTK II.
2 - 31 - 4--2 - 1--0 - 2-----------
DVSC II.
----------0 - 3---2 - 22 - 3---
EGER SE
-----------1 - 34 - 0-1 - 0-3 - 0--
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
---1 - 1----3 - 0----3 - 1---3 - 1-
FÜZESGYARMATI SK
----3 - 1------0 - 0---0 - 0-2 - 0-
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
----0 - 0-------2 - 1-2 - 1-1 - 0--
HIDASNÉMETI VSC
-0 - 5---4 - 1--1 - 51 - 1---------
JÁSZBERÉNYI FC
-1 - 3---0 - 1-2 - 1---2 - 1----4 - 0--
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
---5 - 2---------3 - 0-2 - 1-1 - 1-
PUTNOK FC
--0 - 0---1 - 1--3 - 0--------1 - 2
SBTC
------0 - 3----0 - 3---0 - 3--1 - 1
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
4 - 3---2 - 03 - 0--1 - 1----------
TÁLLYA KSE
------0 - 0----0 - 5---1 - 0-1 - 4-
TISZAFÜREDI VSE
2 - 4-------------2 - 2--0 - 1-
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
--0 - 4---2 - 4----0 - 3------0 - 2
ÚJPEST FC II.
----1 - 3---2 - 3----------
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
---5 - 1-----2 - 42 - 0---3 - 0----

Meccsek

DVTK II.

2021. 08. 01. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2021. 08. 01. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
DVTK II.
2021. 08. 11. 17:30
DVTK Edzőközpont
2021. 08. 11. 17:30
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BKV ELŐRE
2021. 08. 15. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2021. 08. 15. 17:30
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
DVTK II.
2021. 08. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
2021. 08. 22. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
EGER SE
2021. 09. 01. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2021. 09. 01. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
DVTK II.
2021. 09. 04. 11:00
DVTK Edzőközpont
2021. 09. 04. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
2021. 09. 12. 17:30
Kolorcity Aréna
2021. 09. 12. 17:30
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
DVTK II.
2021. 09. 22. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 09. 22. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 09. 26. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 09. 26. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
DVTK II.
2021. 10. 03. 11:00
DVTK Edzőközpont
2021. 10. 03. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
DVSC II.
2021. 10. 13. 13:00
DVTK Edzőközpont
2021. 10. 13. 13:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
ÚJPEST FC II.
2021. 10. 17. 11:00
DVTK Edzőközpont
2021. 10. 17. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
TÁLLYA KSE
2021. 10. 20. 13:00
Sényő Sporttelep
2021. 10. 20. 13:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DVTK II.
2021. 10. 24. 13:00
DVTK Edzőközpont
2021. 10. 24. 13:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
SBTC
2021. 10. 31. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 10. 31. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2021. 11. 07. 13:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2021. 11. 07. 13:00
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
DVTK II.
2021. 11. 14. 11:00
DVTK Edzőközpont
2021. 11. 14. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
HIDASNÉMETI VSC
2021. 11. 21. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2021. 11. 21. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DVTK II.
2021. 11. 28. 11:00
DVTK Edzőközpont
2021. 11. 28. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
JÁSZBERÉNYI FC
2021. 12. 05. 11:00
DVTK Edzőközpont
2021. 12. 05. 11:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
12. 05. 11:00
DEAC
2022. 02. 13.
BKV Előre Sporttelep
2022. 02. 13.
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
02. 13.
DVTK II.
2022. 02. 20.
DVTK Edzőközpont
2022. 02. 20.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
02. 20.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2022. 02. 27.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2022. 02. 27.
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
02. 27.
DVTK II.
2022. 03. 06.
DVTK Edzőközpont
2022. 03. 06.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
03. 06.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2022. 03. 13.
Hajdúszoboszlói Sporttelep
2022. 03. 13.
Hajdúszoboszlói Sporttelep
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
03. 13.
DVTK II.
2022. 03. 20.
DVTK Edzőközpont
2022. 03. 20.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
03. 20.
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2022. 03. 27.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 03. 27.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
03. 27.
DVTK II.
2022. 04. 03.
DVTK Edzőközpont
2022. 04. 03.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
04. 03.
TISZAFÜREDI VSE
2022. 04. 10.
Debreceni Nagyerdei Stadion
2022. 04. 10.
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
04. 10.
DVTK II.
2022. 04. 13.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 04. 13.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
04. 13.
DVTK II.
2022. 04. 17.
Tállya Községi Sporttelep
2022. 04. 17.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
04. 17.
DVTK II.
2022. 04. 24.
DVTK Edzőközpont
2022. 04. 24.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
04. 24.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2022. 05. 01.
Szojka Ferenc Stadion
2022. 05. 01.
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
05. 01.
DVTK II.
2022. 05. 04.
DVTK Edzőközpont
2022. 05. 04.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
05. 04.
FÜZESGYARMATI SK
2022. 05. 08.
DVTK Edzőközpont
2022. 05. 08.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
05. 08.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
2022. 05. 15.
Hidasnémeti Sportcentrum
2022. 05. 15.
Hidasnémeti Sportcentrum
HIDASNÉMETI VSC
05. 15.
DVTK II.
2022. 05. 22.
DVTK Edzőközpont
2022. 05. 22.
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
05. 22.
PUTNOK FC
2022. 05. 29.
Jászberényi Városi Stadion
2022. 05. 29.
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
05. 29.
DVTK II.

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

2021. 08. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 08. 01. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
FÜZESGYARMATI SK
2021. 08. 11. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2021. 08. 11. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
TISZAFÜREDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 08. 15. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 08. 15. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
DVSC II.
2021. 08. 22. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 08. 22. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
ÚJPEST FC II.
2021. 09. 01. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 09. 01. 16:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
TÁLLYA KSE
2021. 09. 04. 16:00
Sényő Sporttelep
2021. 09. 04. 16:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 09. 12. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 09. 12. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
SBTC
2021. 09. 22. 14:00
DVTK Edzőközpont
2021. 09. 22. 14:00
DVTK Edzőközpont
DVTK II.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 09. 26. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 09. 26. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
2021. 10. 03. 15:00
Hidasnémeti Sportcentrum
2021. 10. 03. 15:00
Hidasnémeti Sportcentrum
HIDASNÉMETI VSC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 10. 10. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 10. 10. 15:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
PUTNOK FC
2021. 10. 17. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
2021. 10. 17. 13:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 10. 20. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2021. 10. 20. 13:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
DEAC
2021. 10. 24. 13:00
BKV Előre Sporttelep
2021. 10. 24. 13:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 10. 31. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 10. 31. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
2021. 11. 07. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2021. 11. 07. 13:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 11. 14. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 11. 14. 13:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
2021. 11. 21. 13:00
Hajdúszoboszlói Sporttelep
2021. 11. 21. 13:00
Hajdúszoboszlói Sporttelep
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2021. 11. 28. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2021. 11. 28. 11:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
2021. 12. 05. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2021. 12. 05. 13:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
12. 05. 13:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 02. 13.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 02. 13.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
02. 13.
TISZAFÜREDI VSE
2022. 02. 20.
Debreceni Nagyerdei Stadion
2022. 02. 20.
Debreceni Nagyerdei Stadion
DVSC II.
02. 20.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 02. 27.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2022. 02. 27.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC II.
02. 27.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 03. 06.
Tállya Községi Sporttelep
2022. 03. 06.
Tállya Községi Sporttelep
TÁLLYA KSE
03. 06.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 03. 13.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 03. 13.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
03. 13.
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2022. 03. 20.
Szojka Ferenc Stadion
2022. 03. 20.
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
03. 20.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 03. 27.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 03. 27.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
03. 27.
DVTK II.
2022. 04. 03.
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
2022. 04. 03.
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
04. 03.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 04. 10.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 04. 10.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
04. 10.
HIDASNÉMETI VSC
2022. 04. 13.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2022. 04. 13.
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
04. 13.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 04. 17.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 04. 17.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
04. 17.
JÁSZBERÉNYI FC
2022. 04. 24.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2022. 04. 24.
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEAC
04. 24.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 05. 01.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 05. 01.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
05. 01.
BKV ELŐRE
2022. 05. 04.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
2022. 05. 04.
Kisvárda Várkerti Sporttelep
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
05. 04.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 05. 08.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 05. 08.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
05. 08.
EGER SE
2022. 05. 15.
Tiszaújváros Sportcentrum
2022. 05. 15.
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
05. 15.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
2022. 05. 22.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
2022. 05. 22.
Békéscsaba Utánpótlás Központ
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
05. 22.
AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
2022. 05. 29.
Kolorcity Aréna
2022. 05. 29.
Kolorcity Aréna
KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
05. 29.
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->