Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 1. forduló

2021.08.14 - 17:00

Dabas, FC Dabas Wellis Sportpark

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
ZELMAN PÁL RÁMIL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FENYVESI ROLAND, BERKES ISTVÁN
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

18'

SZTEHLIK GÁBOR
KERÉK LÁSZLÓ

40'

1 - 1

 

 

1 - 2

53'

MAJOROS SZABOLCS

 

1 - 3

64'

MAJOROS SZABOLCS

 

1 - 4

69'

MAJOROS SZABOLCS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllői SE Üllői SE 1 1 0 0 4 0 4 3 15
2 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 1 1 0 0 4 1 3 3 13
3 Bugyi SE Bugyi SE 1 1 0 0 4 1 3 3 14
4 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 1 1 0 0 3 1 2 3 12
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 1 1 0 0 3 2 1 3 10
6 Ecser SE Ecser SE 1 1 0 0 2 1 1 3 11
7 Albertirsai SE  Albertirsai SE  1 0 1 0 2 2 0 1 8
8 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 1 0 1 0 2 2 0 1 7
9 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 5
11 Halásztelki FC Halásztelki FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
12 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 1 0 0 1 1 3 -2 0 4
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 2
14 Örkényi SE Örkényi SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
15 Péteri KSK Péteri KSK 1 0 0 1 0 4 -4 0 1
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
2 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
4 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
2 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
3 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
4 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
5 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
6 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
8 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
9 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
13 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
14 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
15 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Albertirsai SE
------------2 - 2--
Alsónémedi SE
-------------2 - 3-
Aranyszarvas SE
---------------
Bugyi SE
------4 - 1--------
Ecser SE
-----2 - 1---------
FC Dabas II.
--1 - 4------------
Halásztelki FC
---------------
Örkényi SE
---------------
Péteri KSK
---------------
Ráckeve VAFC
---------1 - 3-----
Százhalombattai LK
---------------
Szigethalom SC
---------------
Tápiószecső FC
---------------
Tápiószelei SE
---------------
Újhartyán VSE
---------------
Üllői SE
--------4 - 0------

Meccsek

FC Dabas II.

2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
FC Dabas II.
2021. 09. 11. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 09. 11. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 09. 18. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 09. 18. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2021. 09. 25. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 10. 16. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 16. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 10. 24. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2021. 10. 30. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 30. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ecser SE
2021. 11. 06. 13:30
Péteri sportpálya
2021. 11. 06. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 11. 13. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 11. 13. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 11. 20. 13:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2021. 11. 20. 13:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
FC Dabas II.
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2022. 02. 26. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 02. 26. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2022. 03. 12. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 03. 12. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2022. 03. 20. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2022. 03. 27. 12:00
Örkény SE Sporttelep
2022. 03. 27. 12:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2022. 04. 02. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 02. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2022. 04. 23. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2022. 04. 23. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2022. 04. 30. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 30. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2022. 05. 05. 19:00
Vecsési Sportcentrum
2022. 05. 05. 19:00
Vecsési Sportcentrum
Ecser SE
FC Dabas II.
2022. 05. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 05. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2022. 05. 28.
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 05. 28.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Százhalombattai LK

Aranyszarvas SE

2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Ráckeve VAFC
2021. 08. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 08. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 09. 03. 19:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 09. 03. 19:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllői SE
2021. 09. 11. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 09. 11. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Aranyszarvas SE
2021. 09. 18. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 09. 18. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2021. 09. 25. 16:00
Ecseri sportpálya
2021. 09. 25. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Aranyszarvas SE
2021. 10. 02. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 10. 02. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2021. 10. 09. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Aranyszarvas SE
2021. 10. 16. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 10. 16. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Százhalombattai LK
2021. 10. 24. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Aranyszarvas SE
2021. 10. 31. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 31. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2021. 11. 13. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 11. 13. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Aranyszarvas SE
2021. 11. 20.
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 11. 20.
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2022. 02. 26. 14:00
Ráckevei Sporttelep
2022. 02. 26. 14:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Aranyszarvas SE
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2022. 03. 12. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 03. 12. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Aranyszarvas SE
2022. 03. 19. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 03. 19. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelki FC
2022. 03. 27. 12:00
Bugyi SE Sporttelep
2022. 03. 27. 12:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Aranyszarvas SE
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Ecser SE
2022. 04. 09. 16:00
Péteri sportpálya
2022. 04. 09. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2022. 04. 16. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 04. 16. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószelei SE
2022. 04. 24. 16:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2022. 04. 24. 16:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Aranyszarvas SE
2022. 04. 30. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 04. 30. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkényi SE
2022. 05. 07. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 05. 07. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószecső FC
2022. 05. 28. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 05. 28. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->