Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 2. forduló

2021.08.22 - 17:00

Újhartyán, Újhartyáni sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KÁLÉ ELEMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÉCSI KRISZTIÁN VIKTOR, GINDL SZABOLCS ERIK
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

WRÁBEL TIBOR

52'

1 - 0

 

WRÁBEL TIBOR

63'

2 - 0

 

 

2 - 1

80'

KERÉK LÁSZLÓ
VARGA BALÁZS

82'

3 - 1

 

 

3 - 2

85'

FODOR GERGELY

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllői SE Üllői SE 2 2 0 0 10 2 8 6
2 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 2 0 0 6 2 4 6
3 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 2 2 0 0 6 4 2 6
4 Bugyi SE Bugyi SE 2 1 1 0 4 1 3 4
5 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 2 1 1 0 3 1 2 4
6 Ecser SE Ecser SE 2 1 1 0 2 1 1 4
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 2 1 0 1 8 4 4 3
8 Örkényi SE Örkényi SE 2 1 0 1 6 4 2 3
9 Halásztelki FC Halásztelki FC 2 1 0 1 5 4 1 3
10 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 2 1 0 1 5 5 0 3
11 Albertirsai SE  Albertirsai SE  2 0 2 0 2 2 0 2
12 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 2 0 1 1 4 8 -4 1
13 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 FC Dabas II. FC Dabas II. 2 0 0 2 3 7 -4 0
15 Péteri KSK Péteri KSK 2 0 0 2 2 8 -6 0
16 Szigethalom SC Szigethalom SC 2 0 0 2 1 11 -10 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC Üllői SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
2 Szigethalom SC Bugyi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
3 Szigethalom SC Ecser SE 2 1 1 0 2 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 0 2 4
4 Szigethalom SC Albertirsai SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Szigethalom SC Aranyszarvas SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
6 Szigethalom SC Százhalombattai LK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
7 Szigethalom SC Újhartyán VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
8 Szigethalom SC Örkényi SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 4 2 2 3
9 Szigethalom SC Alsónémedi SE 2 1 0 1 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 1 3
10 Szigethalom SC Halásztelki FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 Szigethalom SC Tápiószecső FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 1 0 1 1 4 -3 3
12 Szigethalom SC FC Dabas II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
13 Szigethalom SC Ráckeve VAFC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
14 Szigethalom SC Péteri KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
15 Szigethalom SC Tápiószelei SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 3 6 -3 0
16 Szigethalom SC Szigethalom SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC Üllői SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 6 2 4 3 2 2 0 0 10 2 8 6
2 Szigethalom SC Aranyszarvas SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 6 2 4 6
3 Szigethalom SC Újhartyán VSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 6 4 2 6
4 Szigethalom SC Bugyi SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 4 1 3 4
5 Szigethalom SC Százhalombattai LK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
6 Szigethalom SC Ecser SE 2 1 1 0 2 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 4
7 Szigethalom SC Alsónémedi SE 2 1 0 1 8 4 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 8 4 4 3
8 Szigethalom SC Örkényi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 6 4 2 3
9 Szigethalom SC Halásztelki FC 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 5 4 1 3
10 Szigethalom SC Tápiószecső FC 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 5 5 0 3
11 Szigethalom SC Albertirsai SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
12 Szigethalom SC Tápiószelei SE 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 4 8 -4 1
13 Szigethalom SC Ráckeve VAFC 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
14 Szigethalom SC FC Dabas II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
15 Szigethalom SC Péteri KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 8 -6 0 2 0 0 2 2 8 -6 0
16 Szigethalom SC Szigethalom SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 11 -10 0 2 0 0 2 1 11 -10 0
 
Albertirsai SE
------------2 - 2--
Alsónémedi SE
----------6 - 1--2 - 3-
Aranyszarvas SE
--------2 - 1------
Bugyi SE
------4 - 1--------
Ecser SE
---0 - 0-2 - 1---------
FC Dabas II.
--1 - 4------------
Halásztelki FC
-------4 - 2-------
Örkényi SE
-----------5 - 0---
Péteri KSK
---------------
Ráckeve VAFC
---------1 - 3-----
Százhalombattai LK
0 - 0--------------
Szigethalom SC
---------------
Tápiószecső FC
-----------5 - 0---
Tápiószelei SE
--------------2 - 6
Újhartyán VSE
-----3 - 2---------
Üllői SE
--------4 - 0------

Meccsek

Újhartyán VSE

2021. 08. 15. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 08. 15. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 09. 22. 19:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 09. 22. 19:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2021. 09. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 09. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Albertirsai SE
2021. 09. 11. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 09. 11. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Újhartyán VSE
2021. 09. 19. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 09. 19. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelki FC
2021. 09. 26. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 09. 26. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2021. 10. 03. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 03. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ecser SE
2021. 10. 09. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 10. 09. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2021. 10. 17. 14:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 17. 14:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószelei SE
2021. 10. 24. 14:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 24. 14:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
10. 24. 14:30
Százhalombattai LK
2021. 10. 31. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 31. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
10. 31. 13:30
Aranyszarvas SE
2021. 11. 06. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 11. 06. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
11. 06. 13:30
Újhartyán VSE
2021. 11. 13. 13:00
Ócsai sportpálya
2021. 11. 13. 13:00
Ócsai sportpálya
Szigethalom SC
11. 13. 13:00
Újhartyán VSE
2021. 11. 21. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 11. 21. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
11. 21. 13:00
Tápiószecső FC

FC Dabas II.

2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 08. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 08. 29. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Szigethalom SC
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
FC Dabas II.
2021. 09. 11. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 09. 11. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 09. 18. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 09. 18. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2021. 09. 25. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 10. 16. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 16. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 10. 24. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
10. 24. 13:30
FC Dabas II.
2021. 10. 30. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 30. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
10. 30. 13:30
Ecser SE
2021. 11. 06. 13:30
Péteri sportpálya
2021. 11. 06. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
11. 06. 13:30
FC Dabas II.
2021. 11. 13. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 11. 13. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
11. 13. 13:00
Tápiószelei SE
2021. 11. 20. 13:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2021. 11. 20. 13:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
11. 20. 13:00
FC Dabas II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->