Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 2. forduló

2021.08.21 - 17:00

Tápiószele, Tápiószelei SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
SZÁSZ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABADOS TIBOR, FEKETE ISTVÁN
Tápiószelei SE
Üllői SE
90'
45'

Gólok

SERES EDUÁRD

3'

1 - 0

 

 

1 - 1

8'

TVARUSKA ATTILA
SERES EDUÁRD

19'

2 - 1

 

 

2 - 2

27'

FALU ATTILA KRISZTIÁN

 

2 - 3

33'

SÜLI LEHEL

 

2 - 4

38'

DÁNYI RÓBERT

 

2 - 5

80'

SIMON ZSOLT

 

2 - 6

91'

LANTOS ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Üllői SE Üllői SE 2 2 0 0 10 2 8 6 12.5
2 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 2 0 0 6 2 4 6 12.5
3 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 2 2 0 0 6 4 2 6 12
4 Bugyi SE Bugyi SE 2 1 1 0 4 1 3 4 6.5
5 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 2 1 1 0 3 1 2 4 10.5
6 Ecser SE Ecser SE 2 1 1 0 2 1 1 4 6
7 Örkényi SE Örkényi SE 2 1 0 1 6 4 2 3 9
8 Halásztelki FC Halásztelki FC 2 1 0 1 5 4 1 3 10.5
9 Albertirsai SE  Albertirsai SE  2 0 2 0 2 2 0 2 7.5
10 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 2 0 1 1 4 8 -4 1 5
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 3
12 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 2 0 0 2 2 5 -3 0 3.5
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 2 0 0 2 3 7 -4 0 2.5
14 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 1 0 0 1 0 5 -5 0 7
15 Péteri KSK Péteri KSK 2 0 0 2 2 8 -6 0 4.5
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 5 2 3 6
2 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
3 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 2 1 1 0 2 0 2 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 0 2 4
4 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
5 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
6 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
7 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
8 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 4 2 2 3
9 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
10 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
13 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
14 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 3 6 -3 0
15 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 6 2 4 3 2 2 0 0 10 2 8 6
2 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 6 2 4 6
3 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 6 4 2 6
4 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 4 1 3 4
5 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
6 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 2 1 1 0 2 1 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 2 1 1 4
7 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 1 1 0 0 5 0 5 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 6 4 2 3
8 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 1 1 0 0 4 2 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 5 4 1 3
9 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
10 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 1 0 0 1 2 6 -4 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 4 8 -4 1
11 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
12 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
13 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 3 7 -4 0
14 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
15 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 8 -6 0 2 0 0 2 2 8 -6 0
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Albertirsai SE
------------2 - 2--
Alsónémedi SE
-------------2 - 3-
Aranyszarvas SE
--------2 - 1------
Bugyi SE
------4 - 1--------
Ecser SE
---0 - 0-2 - 1---------
FC Dabas II.
--1 - 4------------
Halásztelki FC
-------4 - 2-------
Örkényi SE
-----------5 - 0---
Péteri KSK
---------------
Ráckeve VAFC
---------1 - 3-----
Százhalombattai LK
0 - 0--------------
Szigethalom SC
---------------
Tápiószecső FC
---------------
Tápiószelei SE
--------------2 - 6
Újhartyán VSE
-----3 - 2---------
Üllői SE
--------4 - 0------

Meccsek

Tápiószelei SE

2021. 08. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 08. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószelei SE
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Üllői SE
2021. 08. 28. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 08. 28. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Tápiószelei SE
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Bugyi SE
2021. 09. 11. 16:00
Ecseri sportpálya
2021. 09. 11. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószelei SE
2021. 09. 18. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Péteri KSK
2021. 09. 25.
Örkény SE Sporttelep
2021. 09. 25.
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tápiószelei SE
2021. 10. 02. 15:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2021. 10. 02. 15:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Tápiószelei SE
2021. 10. 09. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Aranyszarvas SE
2021. 10. 17. 14:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 17. 14:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószelei SE
2021. 10. 30. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 10. 30. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Tápiószelei SE
2021. 11. 06. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 11. 06. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Alsónémedi SE
2021. 11. 13. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 11. 13. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 11. 20. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 11. 20. 13:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Ráckeve VAFC
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Albertirsai SE
2022. 02. 26. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 02. 26. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Tápiószelei SE
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Halásztelki FC
2022. 03. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2022. 03. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tápiószelei SE
2022. 03. 19. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 03. 19. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Ecser SE
2022. 03. 27. 12:00
Péteri sportpálya
2022. 03. 27. 12:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószelei SE
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Örkényi SE
2022. 04. 09. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 04. 09. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Tápiószelei SE
Százhalombattai LK
2022. 04. 16. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 04. 16. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószelei SE
2022. 04. 23. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 04. 23. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Újhartyán VSE
2022. 05. 07. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 05. 07. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Tápiószecső FC
2022. 05. 15. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 05. 15. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószelei SE
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2022. 05. 28. 17:00
Ráckevei Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Tápiószelei SE

Üllői SE

2021. 08. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 08. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Péteri KSK
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Üllői SE
2021. 08. 28. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 08. 28. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Százhalombattai LK
2021. 09. 03. 19:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 09. 03. 19:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllői SE
2021. 09. 11. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 09. 11. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Újhartyán VSE
2021. 09. 25. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Tápiószecső FC
2021. 10. 03. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 10. 03. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllői SE
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 10. 16. 14:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 10. 16. 14:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllői SE
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE
2021. 10. 30. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 30. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Örkényi SE
2021. 11. 06. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 11. 06. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Üllői SE
2021. 11. 13. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 11. 13. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Bugyi SE
2021. 11. 20. 13:00
Ecseri sportpálya
2021. 11. 20. 13:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Üllői SE
2022. 02. 19. 14:00
Péteri sportpálya
2022. 02. 19. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Üllői SE
2022. 02. 26. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 02. 26. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Tápiószelei SE
2022. 03. 06. 14:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2022. 03. 06. 14:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Üllői SE
2022. 03. 12. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 03. 12. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Aranyszarvas SE
2022. 03. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllői SE
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Üllői SE
2022. 04. 09. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 04. 09. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Alsónémedi SE
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2022. 04. 23. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2022. 04. 23. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Ráckeve VAFC
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Üllői SE
2022. 05. 07. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2022. 05. 07. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Üllői SE
2022. 05. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Halásztelki FC
2022. 05. 22. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2022. 05. 22. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllői SE
2022. 05. 27. 19:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 05. 27. 19:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Ecser SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->