Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 4. forduló

2021.09.04 - 16:30

Tápiószecső, Tápiószecső FC Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FAZEKAS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TAMÁS ATTILA, TÓTH SZABINA
Tápiószecső FC
FC Dabas II.
90'
45'

Gólok

NAGY TAMÁS

5'

1 - 0

 

SURÁNYI DÁNIEL

45'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 4 4 0 0 16 8 8 12 12
2 Bugyi SE Bugyi SE 4 3 1 0 23 2 21 10 9.5
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 3 1 0 9 3 6 10 11.3
4 Örkényi SE Örkényi SE 4 3 0 1 15 4 11 9 7.3
5 Halásztelki FC Halásztelki FC 4 3 0 1 12 5 7 9 10
6 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 4 2 1 1 7 5 2 7 9.3
7 Ecser SE Ecser SE 4 2 1 1 8 10 -2 7 6.5
8 Üllői SE Üllői SE 4 2 0 2 13 8 5 6 9
9 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 3 1 1 1 3 6 -3 4 9.3
10 Albertirsai SE  Albertirsai SE  4 0 3 1 5 6 -1 3 5.5
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 3 0 1 2 3 5 -2 1 4.7
12 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 4 0 1 3 5 23 -18 1 6.3
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 3 0 0 3 3 9 -6 0 4.3
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 3 0 0 3 3 11 -8 0 3.3
15 Péteri KSK Péteri KSK 4 0 0 4 3 23 -20 0 5.5
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 2 2 0 0 6 0 6 6 2 1 1 0 6 0 6 4 4 3 1 0 12 0 12 10
2 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 2 0 4 2 2 8
3 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 0 2 0 1 1 0 2 4 2 2 0 4 2 2 8
4 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 2 0 2 0 1 1 0 2 2 2 0 0 3 1 2 6 4 2 2 0 4 2 2 8
5 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 2 2 0 0 7 0 7 6 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 2 1 1 7 2 5 7
6 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 3 1 1 1 4 3 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 4 2 1 1 5 3 2 7
7 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 2 1 1 0 2 0 2 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 1 1 5 4 1 7
8 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 2 1 1 4 3 1 7
9 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 6 5 1 6
10 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 3 1 1 1 1 1 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 1 1 0 4
11 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 1 0 2 2 5 -3 3
12 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 2 1 1 3 -2 2
13 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 2 6 -4 0
14 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 0 3 0 6 -6 0 4 0 0 4 1 9 -8 0
15 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 2 0 0 2 2 10 -8 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 0 4 3 14 -11 0
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 3 3 0 0 13 6 7 9 1 1 0 0 3 2 1 3 4 4 0 0 16 8 8 12
2 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 2 2 0 0 13 1 12 6 2 1 1 0 10 1 9 4 4 3 1 0 23 2 21 10
3 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 2 2 0 0 5 2 3 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 9 3 6 10
4 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 2 2 0 0 13 0 13 6 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 3 0 1 15 4 11 9
5 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 2 2 0 0 9 2 7 6 2 1 0 1 3 3 0 3 4 3 0 1 12 5 7 9
6 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 2 0 0 6 3 3 6 4 2 1 1 7 5 2 7
7 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 6 9 -3 3 4 2 1 1 8 10 -2 7
8 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 2 1 0 1 6 3 3 3 2 1 0 1 7 5 2 3 4 2 0 2 13 8 5 6
9 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 1 6 -5 1 3 1 1 1 3 6 -3 4
10 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 0 3 1 5 6 -1 3
11 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 3 0 1 2 3 5 -2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 2 3 5 -2 1
12 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 2 0 0 2 3 16 -13 0 2 0 1 1 2 7 -5 1 4 0 1 3 5 23 -18 1
13 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 0 3 3 9 -6 0
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 8 -6 0 3 0 0 3 3 11 -8 0
15 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 1 0 0 1 1 6 -5 0 3 0 0 3 2 17 -15 0 4 0 0 4 3 23 -20 0
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Albertirsai SE
-0 - 0----------2 - 2--
Alsónémedi SE
------0 - 1----1 - 1-2 - 3-
Aranyszarvas SE
--------2 - 1-----3 - 1
Bugyi SE
------4 - 19 - 0-------
Ecser SE
---0 - 0-2 - 1---------
FC Dabas II.
--1 - 4------------
Halásztelki FC
-------4 - 2----5 - 0--
Örkényi SE
----8 - 0------5 - 0---
Péteri KSK
----1 - 6----------
Ráckeve VAFC
---------1 - 3-----
Százhalombattai LK
0 - 0-----1 - 2--------
Szigethalom SC
---------------
Tápiószecső FC
-----2 - 0---------
Tápiószelei SE
---1 - 10----------2 - 6
Újhartyán VSE
4 - 3----3 - 2---6 - 1-----
Üllői SE
--------4 - 0-2 - 3----

Meccsek

Tápiószecső FC

2021. 08. 21. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Tápiószecső FC
2021. 08. 29. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 08. 29. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószecső FC
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
FC Dabas II.
2021. 09. 11. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 09. 11. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Tápiószecső FC
2021. 09. 18. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Albertirsai SE
2021. 09. 25. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Tápiószecső FC
2021. 10. 02. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 10. 02. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Halásztelki FC
2021. 10. 10. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 10. 10. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tápiószecső FC
2021. 10. 16. 14:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 10. 16. 14:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Ecser SE
2021. 10. 24. 13:30
Péteri sportpálya
2021. 10. 24. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószecső FC
2021. 10. 30. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 10. 30. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Tápiószelei SE
2021. 11. 06. 13:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2021. 11. 06. 13:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Tápiószecső FC
2021. 11. 13. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 11. 13. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Aranyszarvas SE
2021. 11. 21. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 11. 21. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tápiószecső FC
2022. 02. 26. 14:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 02. 26. 14:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Örkényi SE
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Alsónémedi SE
2022. 03. 12. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 03. 12. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2022. 03. 19. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 03. 19. 15:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Ráckeve VAFC
2022. 03. 27. 12:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 03. 27. 12:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószecső FC
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Üllői SE
2022. 04. 09. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2022. 04. 09. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Tápiószecső FC
2022. 04. 16. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 04. 16. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Bugyi SE
2022. 04. 23. 16:30
Ecseri sportpálya
2022. 04. 23. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószecső FC
2022. 04. 30. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 04. 30. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Péteri KSK
2022. 05. 07. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 05. 07. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Tápiószecső FC
2022. 05. 14. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Százhalombattai LK
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószecső FC
2022. 05. 28. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Újhartyán VSE

FC Dabas II.

2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
FC Dabas II.
2021. 09. 11. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 09. 11. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 09. 18. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 09. 18. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2021. 09. 25. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 10. 16. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 16. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 10. 24. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2021. 10. 30. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 30. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ecser SE
2021. 11. 06. 13:30
Péteri sportpálya
2021. 11. 06. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 11. 13. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 11. 13. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 11. 20. 13:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2021. 11. 20. 13:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
FC Dabas II.
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2022. 02. 26. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 02. 26. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2022. 03. 12. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 03. 12. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2022. 03. 20. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2022. 03. 27. 12:00
Örkény SE Sporttelep
2022. 03. 27. 12:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2022. 04. 02. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 02. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2022. 04. 23. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2022. 04. 23. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2022. 04. 30. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 30. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2022. 05. 05. 19:00
Vecsési Sportcentrum
2022. 05. 05. 19:00
Vecsési Sportcentrum
Ecser SE
FC Dabas II.
2022. 05. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 05. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2022. 05. 28.
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 05. 28.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Százhalombattai LK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->