Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 4. forduló

2021.09.03 - 19:00

Tápiószentmárton, Tápiószentmártoni Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KÁLÉ ELEMÉR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
DÉCSI NÁNDOR, RISZ DOMONKOS
Aranyszarvas SE
Üllői SE
90'
45'

Gólok

LEDACS-KIS BALÁZS

10'

1 - 0

 

 

1 - 1

21'

SIMON ZSOLT
LEDACS-KIS BALÁZS

30'

2 - 1

 

LENDVAI ZALÁN

56'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 4 4 0 0 16 8 8 12 12
2 Bugyi SE Bugyi SE 4 3 1 0 23 2 21 10 9.5
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 4 3 1 0 9 3 6 10 11.3
4 Örkényi SE Örkényi SE 4 3 0 1 15 4 11 9 7.3
5 Halásztelki FC Halásztelki FC 4 3 0 1 12 5 7 9 10
6 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 4 2 1 1 7 5 2 7 9.3
7 Ecser SE Ecser SE 4 2 1 1 8 10 -2 7 6.5
8 Üllői SE Üllői SE 4 2 0 2 13 8 5 6 9
9 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 3 1 1 1 3 6 -3 4 9.3
10 Albertirsai SE  Albertirsai SE  4 0 3 1 5 6 -1 3 5.5
11 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 3 0 1 2 3 5 -2 1 4.7
12 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 4 0 1 3 5 23 -18 1 6.3
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 3 0 0 3 3 9 -6 0 4.3
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 3 0 0 3 3 11 -8 0 3.3
15 Péteri KSK Péteri KSK 4 0 0 4 3 23 -20 0 5.5
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 2 2 0 0 6 0 6 6 2 1 1 0 6 0 6 4 4 3 1 0 12 0 12 10
2 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 2 0 4 2 2 8
3 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 2 2 0 0 3 1 2 6 2 0 2 0 1 1 0 2 4 2 2 0 4 2 2 8
4 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 2 0 2 0 1 1 0 2 2 2 0 0 3 1 2 6 4 2 2 0 4 2 2 8
5 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 2 2 0 0 7 0 7 6 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 2 1 1 7 2 5 7
6 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 3 1 1 1 4 3 1 4 1 1 0 0 1 0 1 3 4 2 1 1 5 3 2 7
7 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 2 1 1 0 2 0 2 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 1 1 5 4 1 7
8 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 2 1 1 4 3 1 7
9 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 6 5 1 6
10 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 3 1 1 1 1 1 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 1 1 1 0 4
11 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 1 0 2 2 5 -3 3
12 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 2 1 1 3 -2 2
13 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 2 6 -4 0
14 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 0 3 0 6 -6 0 4 0 0 4 1 9 -8 0
15 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 2 0 0 2 2 10 -8 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 0 4 3 14 -11 0
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 3 3 0 0 13 6 7 9 1 1 0 0 3 2 1 3 4 4 0 0 16 8 8 12
2 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 2 2 0 0 13 1 12 6 2 1 1 0 10 1 9 4 4 3 1 0 23 2 21 10
3 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 2 2 0 0 5 2 3 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 9 3 6 10
4 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 2 2 0 0 13 0 13 6 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 3 0 1 15 4 11 9
5 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 2 2 0 0 9 2 7 6 2 1 0 1 3 3 0 3 4 3 0 1 12 5 7 9
6 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 2 0 0 6 3 3 6 4 2 1 1 7 5 2 7
7 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 6 9 -3 3 4 2 1 1 8 10 -2 7
8 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 2 1 0 1 6 3 3 3 2 1 0 1 7 5 2 3 4 2 0 2 13 8 5 6
9 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 1 1 1 6 -5 1 3 1 1 1 3 6 -3 4
10 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 0 3 1 5 6 -1 3
11 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 3 0 1 2 3 5 -2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 2 3 5 -2 1
12 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 2 0 0 2 3 16 -13 0 2 0 1 1 2 7 -5 1 4 0 1 3 5 23 -18 1
13 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 0 3 3 9 -6 0
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 8 -6 0 3 0 0 3 3 11 -8 0
15 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 1 0 0 1 1 6 -5 0 3 0 0 3 2 17 -15 0 4 0 0 4 3 23 -20 0
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Albertirsai SE
-0 - 0----------2 - 2--
Alsónémedi SE
------0 - 1----1 - 1-2 - 3-
Aranyszarvas SE
--------2 - 1-----3 - 1
Bugyi SE
------4 - 19 - 0-------
Ecser SE
---0 - 0-2 - 1---------
FC Dabas II.
--1 - 4------------
Halásztelki FC
-------4 - 2----5 - 0--
Örkényi SE
----8 - 0------5 - 0---
Péteri KSK
----1 - 6----------
Ráckeve VAFC
---------1 - 3-----
Százhalombattai LK
0 - 0-----1 - 2--------
Szigethalom SC
---------------
Tápiószecső FC
-----2 - 0---------
Tápiószelei SE
---1 - 10----------2 - 6
Újhartyán VSE
4 - 3----3 - 2---6 - 1-----
Üllői SE
--------4 - 0-2 - 3----

Meccsek

Aranyszarvas SE

2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Ráckeve VAFC
2021. 08. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 08. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 09. 03. 19:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 09. 03. 19:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllői SE
2021. 09. 11. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 09. 11. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Aranyszarvas SE
2021. 09. 18. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 09. 18. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2021. 09. 25. 16:00
Ecseri sportpálya
2021. 09. 25. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Aranyszarvas SE
2021. 10. 02. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 10. 02. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2021. 10. 09. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Aranyszarvas SE
2021. 10. 16. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 10. 16. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Százhalombattai LK
2021. 10. 24. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Aranyszarvas SE
2021. 10. 31. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 31. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2021. 11. 13. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 11. 13. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Aranyszarvas SE
2021. 11. 20.
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 11. 20.
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2022. 02. 26. 14:00
Ráckevei Sporttelep
2022. 02. 26. 14:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Aranyszarvas SE
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2022. 03. 12. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 03. 12. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Aranyszarvas SE
2022. 03. 19. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 03. 19. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelki FC
2022. 03. 27. 12:00
Bugyi SE Sporttelep
2022. 03. 27. 12:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Aranyszarvas SE
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Ecser SE
2022. 04. 09. 16:00
Péteri sportpálya
2022. 04. 09. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2022. 04. 16. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 04. 16. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószelei SE
2022. 04. 24. 16:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2022. 04. 24. 16:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Aranyszarvas SE
2022. 04. 30. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 04. 30. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkényi SE
2022. 05. 07. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 05. 07. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószecső FC
2022. 05. 28. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 05. 28. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE

Üllői SE

2021. 08. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 08. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Péteri KSK
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Üllői SE
2021. 08. 28. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 08. 28. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Százhalombattai LK
2021. 09. 03. 19:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 09. 03. 19:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllői SE
2021. 09. 11. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 09. 11. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Újhartyán VSE
2021. 09. 25. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Tápiószecső FC
2021. 10. 03. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 10. 03. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllői SE
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 10. 16. 14:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 10. 16. 14:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Üllői SE
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE
2021. 10. 30. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 30. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Örkényi SE
2021. 11. 06. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 11. 06. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Üllői SE
2021. 11. 13. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 11. 13. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Bugyi SE
2021. 11. 20. 13:00
Ecseri sportpálya
2021. 11. 20. 13:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Üllői SE
2022. 02. 19. 14:00
Péteri sportpálya
2022. 02. 19. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Üllői SE
2022. 02. 26. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 02. 26. 14:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Tápiószelei SE
2022. 03. 06. 14:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2022. 03. 06. 14:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Üllői SE
2022. 03. 12. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 03. 12. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Aranyszarvas SE
2022. 03. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllői SE
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Üllői SE
2022. 04. 09. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 04. 09. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Alsónémedi SE
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2022. 04. 23. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
2022. 04. 23. 16:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Ráckeve VAFC
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Üllői SE
2022. 05. 07. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2022. 05. 07. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Üllői SE
2022. 05. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Halásztelki FC
2022. 05. 22. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2022. 05. 22. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllői SE
2022. 05. 27. 19:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 05. 27. 19:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Ecser SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->