Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 5. forduló

2021.09.11 - 16:00

Dabas, FC Dabas Wellis Sportpark

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
ZELMAN PÁL RÁMIL
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSARNAI CSABA, SZABÓ BENCE
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

TŐKÉS JÁNOS LEVENTE
FARKAS ZSOLT

54'

1 - 1

 

 

1 - 2

64'

BARTHA KRISZTIÁN

 

1 - 3

69'

FRANK ÁDÁM ISTVÁN

 

1 - 4

71'

KOVÁCS BENCE
NÉMETH ÁDÁM PÁL

80'

2 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 5 5 0 0 19 9 10 15 11.4
2 Bugyi SE Bugyi SE 5 4 1 0 26 3 23 13 8.6
3 Örkényi SE Örkényi SE 5 4 0 1 18 4 14 12 8.2
4 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 5 3 2 0 10 4 6 11 10.4
5 Halásztelki FC Halásztelki FC 5 3 1 1 13 6 7 10 8.8
6 Ecser SE Ecser SE 5 3 1 1 9 10 -1 10 7.4
7 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 5 2 1 2 8 8 0 7 8.2
8 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 4 2 1 1 4 6 -2 7 10
9 Üllői SE Üllői SE 5 2 0 3 14 11 3 6 7.8
10 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 4 1 1 2 7 7 0 4 6.3
11 Albertirsai SE  Albertirsai SE  4 0 3 1 5 6 -1 3 6
12 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 5 0 1 4 5 24 -19 1 6.6
13 FC Dabas II. FC Dabas II. 4 0 0 4 5 13 -8 0 5.8
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 4 0 0 4 3 12 -9 0 5
15 Péteri KSK Péteri KSK 5 0 0 5 3 26 -23 0 5
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 3 3 0 0 8 1 7 9 2 1 1 0 6 0 6 4 5 4 1 0 14 1 13 13
2 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 3 1 1 1 4 3 1 4 2 2 0 0 3 0 3 6 5 3 1 1 7 3 4 10
3 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 2 2 0 0 3 1 2 6 3 0 3 0 2 2 0 3 5 2 3 0 5 3 2 9
4 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 3 2 1 0 7 0 7 7 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 2 2 1 7 2 5 8
5 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 2 0 4 2 2 8
6 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 3 1 2 0 2 0 2 5 2 1 0 1 3 4 -1 3 5 2 2 1 5 4 1 8
7 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 3 2 1 0 4 1 3 7 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 2 2 1 5 4 1 8
8 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 2 0 2 0 1 1 0 2 3 2 0 1 4 3 1 6 5 2 2 1 5 4 1 8
9 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 3 1 1 1 1 1 0 4 1 1 0 0 1 0 1 3 4 2 1 1 2 1 1 7
10 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 3 1 0 2 1 3 -2 3 2 1 0 1 5 4 1 3 5 2 0 3 6 7 -1 6
11 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 1 5 -4 3 4 2 0 2 3 5 -2 6
12 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 2 2 1 4 -3 2
13 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 4 0 1 3 0 6 -6 1 5 0 1 4 1 9 -8 1
14 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 2 0 0 2 2 10 -8 0 3 0 1 2 1 4 -3 1 5 0 1 4 3 14 -11 1
15 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 2 0 0 2 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 0 4 2 7 -5 0
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 3 3 0 0 13 6 7 9 2 2 0 0 6 3 3 6 5 5 0 0 19 9 10 15
2 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 3 3 0 0 16 2 14 9 2 1 1 0 10 1 9 4 5 4 1 0 26 3 23 13
3 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 3 3 0 0 16 0 16 9 2 1 0 1 2 4 -2 3 5 4 0 1 18 4 14 12
4 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 2 2 0 0 5 2 3 6 3 1 2 0 5 2 3 5 5 3 2 0 10 4 6 11
5 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 3 2 1 0 10 3 7 7 2 1 0 1 3 3 0 3 5 3 1 1 13 6 7 10
6 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 3 2 1 0 3 1 2 7 2 1 0 1 6 9 -3 3 5 3 1 1 9 10 -1 10
7 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 2 0 1 7 6 1 6 5 2 1 2 8 8 0 7
8 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 1 1 2 6 -4 4 4 2 1 1 4 6 -2 7
9 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 3 1 0 2 7 6 1 3 2 1 0 1 7 5 2 3 5 2 0 3 14 11 3 6
10 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 3 0 1 2 3 5 -2 1 1 1 0 0 4 2 2 3 4 1 1 2 7 7 0 4
11 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 0 3 1 5 6 -1 3
12 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 2 0 0 2 3 16 -13 0 3 0 1 2 2 8 -6 1 5 0 1 4 5 24 -19 1
13 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 2 0 0 2 3 8 -5 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 4 0 0 4 5 13 -8 0
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 2 0 0 2 1 4 -3 0 2 0 0 2 2 8 -6 0 4 0 0 4 3 12 -9 0
15 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 1 0 0 1 1 6 -5 0 4 0 0 4 2 20 -18 0 5 0 0 5 3 26 -23 0
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Albertirsai SE
-0 - 0----------2 - 2--
Alsónémedi SE
------0 - 1----1 - 1-2 - 3-
Aranyszarvas SE
--------2 - 1-----3 - 1
Bugyi SE
------4 - 19 - 0-3 - 1-----
Ecser SE
---0 - 0-2 - 1------1 - 0--
FC Dabas II.
-2 - 41 - 4------------
Halásztelki FC
--1 - 1----4 - 2----5 - 0--
Örkényi SE
----8 - 0--3 - 0---5 - 0---
Péteri KSK
----1 - 6----------
Ráckeve VAFC
---------1 - 3-0 - 1---
Százhalombattai LK
0 - 0-----1 - 2--------
Szigethalom SC
---------------
Tápiószecső FC
-----2 - 0---------
Tápiószelei SE
---1 - 10----------2 - 6
Újhartyán VSE
4 - 3----3 - 2---6 - 1-----
Üllői SE
--------4 - 0-2 - 3---1 - 3

Meccsek

FC Dabas II.

2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 08. 22. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
FC Dabas II.
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
FC Dabas II.
2021. 09. 11. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 09. 11. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 09. 18. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 09. 18. 18:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Örkényi SE
2021. 09. 25. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
FC Dabas II.
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
FC Dabas II.
2021. 10. 16. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 16. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Halásztelki FC
2021. 10. 24. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2021. 10. 30. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 30. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ecser SE
2021. 11. 06. 13:30
Péteri sportpálya
2021. 11. 06. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 11. 13. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 11. 13. 13:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószelei SE
2021. 11. 20. 13:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2021. 11. 20. 13:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
FC Dabas II.
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2022. 02. 26. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 02. 26. 14:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Újhartyán VSE
2022. 03. 12. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 03. 12. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Tápiószecső FC
2022. 03. 20. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2022. 03. 27. 12:00
Örkény SE Sporttelep
2022. 03. 27. 12:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
FC Dabas II.
2022. 04. 02. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 02. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ráckeve VAFC
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 16. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Üllői SE
2022. 04. 23. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2022. 04. 23. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
FC Dabas II.
2022. 04. 30. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 30. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2022. 05. 05. 19:00
Vecsési Sportcentrum
2022. 05. 05. 19:00
Vecsési Sportcentrum
Ecser SE
FC Dabas II.
2022. 05. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 05. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
FC Dabas II.
2022. 05. 28.
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 05. 28.
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Százhalombattai LK

Alsónémedi SE

2021. 08. 15. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 08. 15. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2021. 08. 29. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 08. 29. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószecső FC
2021. 09. 05. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2021. 09. 05. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkényi SE
2021. 09. 11. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 09. 11. 16:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Alsónémedi SE
2021. 09. 19. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 09. 19. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2021. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Alsónémedi SE
2021. 10. 03. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 10. 03. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllői SE
2021. 10. 09. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 10. 09. 15:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Alsónémedi SE
2021. 10. 17. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 10. 17. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2021. 10. 24. 13:30
Ecseri sportpálya
2021. 10. 24. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Alsónémedi SE
2021. 10. 31. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2021. 10. 31. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2021. 11. 06. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 11. 06. 13:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Alsónémedi SE
2021. 11. 14. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 11. 14. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Százhalombattai LK
2021. 11. 20.
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 11. 20.
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2022. 02. 20. 14:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 02. 20. 14:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Alsónémedi SE
2022. 03. 12. 15:00
Örkény SE Sporttelep
2022. 03. 12. 15:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Alsónémedi SE
2022. 03. 20. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
FC Dabas II.
2022. 03. 27. 12:00
Ráckevei Sporttelep
2022. 03. 27. 12:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2022. 04. 03. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 04. 03. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Albertirsai SE
2022. 04. 09. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 04. 09. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Alsónémedi SE
2022. 04. 17. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 04. 17. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelki FC
2022. 04. 24. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2022. 04. 24. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2022. 05. 01. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2022. 05. 01. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ecser SE
2022. 05. 07. 16:30
Péteri sportpálya
2022. 05. 07. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Alsónémedi SE
2022. 05. 15. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 05. 15. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tápiószelei SE
2022. 05. 22. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2022. 05. 22. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Alsónémedi SE
2022. 05. 28. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 05. 28. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->