Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 6. forduló

2021.09.18 - 17:00

Tápiószentmárton, Tápiószentmártoni Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
TÓTH SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SIPOS LÁSZLÓ, SOÓS ADRIAN - MARIUS
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
90'
45'

Gólok

LENDVAI ZALÁN

22'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 6 6 0 0 20 9 11 18 10.7
2 Örkényi SE Örkényi SE 6 5 0 1 24 4 20 15 9.2
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 6 4 2 0 11 4 7 14 9.8
4 Bugyi SE Bugyi SE 6 4 1 1 26 4 22 13 7.2
5 Halásztelki FC Halásztelki FC 6 3 1 2 13 7 6 10 7
6 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 6 3 1 2 12 9 3 10 8.5
7 Ecser SE Ecser SE 6 3 1 2 10 14 -4 10 7
8 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 5 2 2 1 5 7 -2 8 10.2
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 5 2 1 2 8 7 1 7 8
10 Üllői SE Üllői SE 5 2 0 3 14 11 3 6 7
11 Albertirsai SE  Albertirsai SE  5 0 4 1 6 7 -1 4 6.2
12 Péteri KSK Péteri KSK 6 1 0 5 11 27 -16 3 6.8
13 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 6 0 1 5 6 32 -26 1 8.2
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 5 0 0 5 3 13 -10 0 5.4
15 FC Dabas II. FC Dabas II. 5 0 0 5 5 19 -14 0 4.6
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 3 3 0 0 8 1 7 9 3 1 1 1 6 1 5 4 6 4 1 1 14 2 12 13
2 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 3 3 0 0 4 1 3 9 3 0 3 0 2 2 0 3 6 3 3 0 6 3 3 12
3 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 3 2 1 0 7 0 7 7 3 1 1 1 4 2 2 4 6 3 2 1 11 2 9 11
4 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 3 1 2 0 5 1 4 5 3 2 0 1 4 3 1 6 6 3 2 1 9 4 5 11
5 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 4 1 2 1 4 3 1 5 2 2 0 0 3 0 3 6 6 3 2 1 7 3 4 11
6 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 4 2 1 1 2 1 1 7 1 1 0 0 1 0 1 3 5 3 1 1 3 1 2 10
7 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 2 1 1 5 5 2 3 0 4 2 2 9
8 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 3 2 1 0 4 1 3 7 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 2 3 1 5 4 1 9
9 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 3 1 2 0 2 0 2 5 3 1 0 2 3 8 -5 3 6 2 2 2 5 8 -3 8
10 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 2 1 1 0 2 0 2 4 3 1 0 2 1 5 -4 3 5 2 1 2 3 5 -2 7
11 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 3 1 0 2 1 3 -2 3 2 1 0 1 5 4 1 3 5 2 0 3 6 7 -1 6
12 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 5 1 1 3 3 7 -4 4 6 1 1 4 4 10 -6 4
13 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 3 0 1 2 1 6 -5 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 2 3 1 8 -7 2
14 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 3 0 0 3 3 13 -10 0 3 0 1 2 1 4 -3 1 6 0 1 5 4 17 -13 1
15 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 0 3 1 5 -4 0 5 0 0 5 2 8 -6 0
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 4 4 0 0 14 6 8 12 2 2 0 0 6 3 3 6 6 6 0 0 20 9 11 18
2 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 3 3 0 0 16 0 16 9 3 2 0 1 8 4 4 6 6 5 0 1 24 4 20 15
3 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 3 3 0 0 6 2 4 9 3 1 2 0 5 2 3 5 6 4 2 0 11 4 7 14
4 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 3 3 0 0 16 2 14 9 3 1 1 1 10 2 8 4 6 4 1 1 26 4 22 13
5 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 3 2 1 0 10 3 7 7 3 1 0 2 3 4 -1 3 6 3 1 2 13 7 6 10
6 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 3 1 1 1 5 3 2 4 3 2 0 1 7 6 1 6 6 3 1 2 12 9 3 10
7 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 3 2 1 0 3 1 2 7 3 1 0 2 7 13 -6 3 6 3 1 2 10 14 -4 10
8 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 1 1 2 6 -4 4 5 2 2 1 5 7 -2 8
9 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 4 1 1 2 4 5 -1 4 1 1 0 0 4 2 2 3 5 2 1 2 8 7 1 7
10 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 3 1 0 2 7 6 1 3 2 1 0 1 7 5 2 3 5 2 0 3 14 11 3 6
11 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 2 1 4 5 -1 2 5 0 4 1 6 7 -1 4
12 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 1 0 0 1 1 6 -5 0 5 1 0 4 10 21 -11 3 6 1 0 5 11 27 -16 3
13 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 3 0 0 3 4 24 -20 0 3 0 1 2 2 8 -6 1 6 0 1 5 6 32 -26 1
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 2 0 0 2 1 4 -3 0 3 0 0 3 2 9 -7 0 5 0 0 5 3 13 -10 0
15 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 3 0 0 3 3 14 -11 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 5 0 0 5 5 19 -14 0
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Albertirsai SE
-0 - 0----------2 - 2--
Alsónémedi SE
------0 - 1-1 - 0--1 - 1-2 - 3-
Aranyszarvas SE
--1 - 0-----2 - 1-----3 - 1
Bugyi SE
------4 - 19 - 0-3 - 1-----
Ecser SE
---0 - 0-2 - 1------1 - 0--
FC Dabas II.
-2 - 41 - 4---0 - 6--------
Halásztelki FC
--1 - 1----4 - 2----5 - 0--
Örkényi SE
----8 - 0--3 - 0---5 - 0---
Péteri KSK
----1 - 6----------
Ráckeve VAFC
---------1 - 3-0 - 1---
Százhalombattai LK
0 - 0---4 - 1-1 - 2--------
Szigethalom SC
---------------
Tápiószecső FC
1 - 1----2 - 0---------
Tápiószelei SE
---1 - 10----1 - 8-----2 - 6
Újhartyán VSE
4 - 3----3 - 21 - 0--6 - 1-----
Üllői SE
--------4 - 0-2 - 3---1 - 3

Meccsek

Aranyszarvas SE

2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 08. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Aranyszarvas SE
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Ráckeve VAFC
2021. 08. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 08. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 09. 03. 19:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 09. 03. 19:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Üllői SE
2021. 09. 11. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 09. 11. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Aranyszarvas SE
2021. 09. 18. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 09. 18. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2021. 09. 25. 16:00
Ecseri sportpálya
2021. 09. 25. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Aranyszarvas SE
2021. 10. 02. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 10. 02. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2021. 10. 09. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Aranyszarvas SE
2021. 10. 16. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 10. 16. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Százhalombattai LK
2021. 10. 24. 13:30
Örkény SE Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Aranyszarvas SE
2021. 10. 31. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 31. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Aranyszarvas SE
2021. 11. 13. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 11. 13. 13:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Aranyszarvas SE
2021. 11. 20.
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 11. 20.
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Alsónémedi SE
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
FC Dabas II.
2022. 02. 26. 14:00
Ráckevei Sporttelep
2022. 02. 26. 14:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Aranyszarvas SE
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2022. 03. 12. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 03. 12. 16:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Aranyszarvas SE
2022. 03. 19. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 03. 19. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Halásztelki FC
2022. 03. 27. 12:00
Bugyi SE Sporttelep
2022. 03. 27. 12:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Aranyszarvas SE
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Ecser SE
2022. 04. 09. 16:00
Péteri sportpálya
2022. 04. 09. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2022. 04. 16. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 04. 16. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószelei SE
2022. 04. 24. 16:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2022. 04. 24. 16:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Aranyszarvas SE
2022. 04. 30. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 04. 30. 16:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Örkényi SE
2022. 05. 07. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 05. 07. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Újhartyán VSE
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Tápiószecső FC
2022. 05. 28. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 05. 28. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Aranyszarvas SE

Bugyi SE

2021. 08. 15. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 08. 15. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkényi SE
2021. 09. 29. 17:30
Ecseri sportpálya
2021. 09. 29. 17:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Bugyi SE
2021. 08. 29. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Péteri KSK
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 09. 04. 16:30
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Bugyi SE
2021. 09. 12. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 09. 12. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Százhalombattai LK
2021. 09. 18. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 09. 18. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Bugyi SE
2021. 09. 26. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 09. 26. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2021. 10. 10. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 10. 10. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tápiószecső FC
2021. 10. 17. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2021. 10. 17. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2021. 10. 24. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
FC Dabas II.
2021. 10. 30. 13:30
Ráckevei Sporttelep
2021. 10. 30. 13:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Bugyi SE
2021. 11. 07. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 11. 07. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Albertirsai SE
2021. 11. 13. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 11. 13. 13:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Bugyi SE
2021. 11. 21. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 11. 21. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelki FC
2022. 02. 19. 14:00
Örkény SE Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Bugyi SE
2022. 02. 27. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2022. 02. 27. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ecser SE
2022. 03. 05. 14:30
Péteri sportpálya
2022. 03. 05. 14:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2022. 03. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2022. 03. 13. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tápiószelei SE
2022. 03. 20.
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2022. 03. 20.
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Bugyi SE
2022. 03. 27. 12:00
Bugyi SE Sporttelep
2022. 03. 27. 12:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Aranyszarvas SE
2022. 04. 03. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 04. 03. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2022. 04. 16. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 04. 16. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Bugyi SE
2022. 04. 24. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2022. 04. 24. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2022. 04. 30. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 04. 30. 16:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Bugyi SE
2022. 05. 08. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2022. 05. 08. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ráckeve VAFC
2022. 05. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 05. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Bugyi SE
2022. 05. 22. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2022. 05. 22. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllői SE
2022. 05. 28. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2022. 05. 28. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Bugyi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->