Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 14. forduló

2021.11.13 - 13:00

Albertirsa, Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
KVETÁK VILMOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KŐHEGYI BENCE, ERB LAJOS
Albertirsai SE
Ecser SE
90'
45'

Gólok

NASCIMENTO DE OLIVEIRA

12'

1 - 0

 

 

1 - 1

19'

DEMETER KRISTÓF
BOKROS SÁNDOR BENCE

25'

2 - 1

 

HALGAS ISTVÁN

68'

3 - 1

 

FÁBIÁN DÁNIEL

83'

4 - 1

 

LÁZÁR LEVENTE

91'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Örkényi SE Örkényi SE 14 11 1 2 51 11 40 34 8.5
2 Bugyi SE Bugyi SE 13 10 2 1 46 11 35 32 8.6
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 13 10 2 1 30 9 21 32 8.4
4 Ecser SE Ecser SE 13 9 1 3 23 24 -1 28 8.2
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 13 7 1 5 31 27 4 22 8.2
6 Halásztelki FC Halásztelki FC 13 5 3 5 25 19 6 18 8.6
7 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 13 5 3 5 24 19 5 18 7.8
8 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 13 5 3 5 22 18 4 18 8.4
9 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 13 5 3 5 17 20 -3 18 8.2
10 Üllői SE Üllői SE 13 5 1 7 22 32 -10 16 8.2
11 Albertirsai SE  Albertirsai SE  13 3 5 5 19 26 -7 14 7.4
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 13 4 1 8 20 25 -5 13 7.8
13 Péteri KSK Péteri KSK 13 3 1 9 18 42 -24 10 7.4
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 13 0 4 9 8 24 -16 4 7
15 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 13 0 1 12 9 58 -49 1 7
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 7 4 2 1 9 2 7 14 6 4 1 1 13 2 11 13 13 8 3 2 22 4 18 27
2 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 5 3 2 0 5 2 3 11 8 4 3 1 7 4 3 15 13 7 5 1 12 6 6 26
3 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 7 2 4 1 8 2 6 10 7 4 2 1 11 2 9 14 14 6 6 2 19 4 15 24
4 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 5 2 3 0 7 2 5 9 8 4 2 2 8 6 2 14 13 6 5 2 15 8 7 23
5 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 6 4 2 0 7 0 7 14 7 2 1 4 8 13 -5 7 13 6 3 4 15 13 2 21
6 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 8 3 3 2 5 5 0 12 5 2 2 1 5 4 1 8 13 5 5 3 10 9 1 20
7 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 8 3 2 3 8 8 0 11 5 2 2 1 3 1 2 8 13 5 4 4 11 9 2 19
8 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 7 3 4 0 9 4 5 13 6 1 2 3 3 7 -4 5 13 4 6 3 12 11 1 18
9 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 6 3 1 2 6 4 2 10 7 2 1 4 5 10 -5 7 13 5 2 6 11 14 -3 17
10 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 7 2 2 3 7 8 -1 8 6 2 3 1 4 3 1 9 13 4 5 4 11 11 0 17
11 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 7 2 3 2 6 8 -2 9 6 2 2 2 4 4 0 8 13 4 5 4 10 12 -2 17
12 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 8 3 1 4 5 10 -5 10 5 1 2 2 5 6 -1 5 13 4 3 6 10 16 -6 15
13 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 5 2 0 3 4 7 -3 6 8 1 4 3 4 8 -4 7 13 3 4 6 8 15 -7 13
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 7 0 2 5 1 7 -6 2 6 0 2 4 4 10 -6 2 13 0 4 9 5 17 -12 4
15 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 5 0 0 5 4 16 -12 0 8 0 2 6 1 11 -10 2 13 0 2 11 5 27 -22 2
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 7 6 0 1 27 4 23 18 7 5 1 1 24 7 17 16 14 11 1 2 51 11 40 34
2 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 7 6 1 0 24 4 20 19 6 4 1 1 22 7 15 13 13 10 2 1 46 11 35 32
3 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 5 5 0 0 10 4 6 15 8 5 2 1 20 5 15 17 13 10 2 1 30 9 21 32
4 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 6 5 1 0 8 2 6 16 7 4 0 3 15 22 -7 12 13 9 1 3 23 24 -1 28
5 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 8 5 1 2 23 18 5 16 5 2 0 3 8 9 -1 6 13 7 1 5 31 27 4 22
6 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 7 3 3 1 19 10 9 12 6 2 0 4 6 9 -3 6 13 5 3 5 25 19 6 18
7 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 5 2 1 2 10 5 5 7 8 3 2 3 14 14 0 11 13 5 3 5 24 19 5 18
8 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 8 2 2 4 10 11 -1 8 5 3 1 1 12 7 5 10 13 5 3 5 22 18 4 18
9 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 6 3 1 2 9 7 2 10 7 2 2 3 8 13 -5 8 13 5 3 5 17 20 -3 18
10 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 8 2 1 5 13 22 -9 7 5 3 0 2 9 10 -1 9 13 5 1 7 22 32 -10 16
11 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 7 1 3 3 11 15 -4 6 6 2 2 2 8 11 -3 8 13 3 5 5 19 26 -7 14
12 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 7 2 0 5 10 17 -7 6 6 2 1 3 10 8 2 7 13 4 1 8 20 25 -5 13
13 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 5 2 0 3 6 16 -10 6 8 1 1 6 12 26 -14 4 13 3 1 9 18 42 -24 10
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 7 0 2 5 3 10 -7 2 6 0 2 4 5 14 -9 2 13 0 4 9 8 24 -16 4
15 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 5 0 0 5 5 32 -27 0 8 0 1 7 4 26 -22 1 13 0 1 12 9 58 -49 1
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Albertirsai SE
1 - 20 - 0-5 - 1-0 - 22 - 7-1 - 1---2 - 2--
Alsónémedi SE
--2 - 3---0 - 13 - 11 - 01 - 1-1 - 1-2 - 30 - 1
Aranyszarvas SE
--1 - 0----2 - 12 - 12 - 1----3 - 1
Bugyi SE
4 - 0---2 - 1-4 - 19 - 0-3 - 1-1 - 1-1 - 0-
Ecser SE
-1 - 02 - 10 - 0-2 - 1--2 - 0---1 - 0--
FC Dabas II.
1 - 22 - 41 - 4-0 - 13 - 00 - 6-----3 - 0--
Halásztelki FC
-2 - 21 - 1---0 - 34 - 22 - 2---5 - 0-5 - 0
Örkényi SE
--1 - 2-8 - 0--3 - 0-4 - 1-5 - 03 - 03 - 1-
Péteri KSK
----1 - 60 - 4---0 - 3-3 - 2-2 - 1-
Ráckeve VAFC
---1 - 2-0 - 2-1 - 10 - 01 - 3-0 - 1--0 - 1
Százhalombattai LK
0 - 0---4 - 1-1 - 2----1 - 24 - 0--
Szigethalom SC
---------------
Tápiószecső FC
1 - 1-0 - 3-1 - 22 - 02 - 1-----3 - 0--
Tápiószelei SE
-1 - 40 - 41 - 10----1 - 8-----2 - 6
Újhartyán VSE
4 - 3-0 - 5-3 - 43 - 21 - 0--6 - 11 - 1--5 - 2-
Üllői SE
1 - 2--2 - 7-1 - 1-0 - 54 - 0-2 - 3-2 - 1-1 - 3

Meccsek

Albertirsai SE

2021. 08. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 08. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószelei SE
2021. 08. 21. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2021. 08. 21. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Albertirsai SE
2021. 08. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 08. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 09. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 09. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Albertirsai SE
2021. 09. 18. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Albertirsai SE
2021. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Alsónémedi SE
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 10. 09. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 10. 09. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ráckeve VAFC
2021. 10. 16. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 10. 16. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Örkényi SE
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE
2021. 10. 30. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 10. 30. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Halásztelki FC
2021. 11. 07. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 11. 07. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Albertirsai SE
2021. 11. 13. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 11. 13. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ecser SE
2021. 11. 20. 13:00
Péteri sportpálya
2021. 11. 20. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Albertirsai SE
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Albertirsai SE
2022. 02. 26. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 02. 26. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Albertirsai SE
Százhalombattai LK
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2022. 03. 12. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 03. 12. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Újhartyán VSE
2022. 03. 27. 12:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 03. 27. 12:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószecső FC
2022. 04. 03. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 04. 03. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Albertirsai SE
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2022. 04. 16. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2022. 04. 16. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Albertirsai SE
2022. 04. 23. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2022. 04. 23. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Albertirsai SE
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Üllői SE
2022. 05. 07. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2022. 05. 07. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Albertirsai SE
2022. 05. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 05. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Bugyi SE
2022. 05. 21. 17:00
Ecseri sportpálya
2022. 05. 21. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Albertirsai SE
2022. 05. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 05. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Péteri KSK

Ecser SE

2021. 09. 22. 17:30
Ecseri sportpálya
2021. 09. 22. 17:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Halásztelki FC
2021. 09. 29. 17:30
Ecseri sportpálya
2021. 09. 29. 17:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Bugyi SE
2021. 08. 28. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2021. 08. 28. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Ecser SE
2021. 09. 04. 16:30
Péteri sportpálya
2021. 09. 04. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Ecser SE
2021. 09. 11. 16:00
Ecseri sportpálya
2021. 09. 11. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószelei SE
2021. 09. 18. 16:00
Százhalombattai VUK SE sportpályája
2021. 09. 18. 16:00
Százhalombattai VUK SE sportpályája
Százhalombattai LK
Ecser SE
2021. 09. 25. 16:00
Ecseri sportpálya
2021. 09. 25. 16:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Aranyszarvas SE
2021. 10. 03. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2021. 10. 03. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ecser SE
2021. 10. 16. 14:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 10. 16. 14:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Ecser SE
2021. 10. 24. 13:30
Ecseri sportpálya
2021. 10. 24. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Alsónémedi SE
2021. 10. 30. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 30. 13:30
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Ecser SE
2021. 11. 06. 13:30
Ecseri sportpálya
2021. 11. 06. 13:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Ráckeve VAFC
2021. 11. 13. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 11. 13. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ecser SE
2021. 11. 20. 13:00
Ecseri sportpálya
2021. 11. 20. 13:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Üllői SE
2022. 02. 19. 14:00
Ecseri sportpálya
2022. 02. 19. 14:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Halásztelki FC
2022. 02. 27. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2022. 02. 27. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ecser SE
2022. 03. 05. 14:30
Ecseri sportpálya
2022. 03. 05. 14:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Örkényi SE
2022. 03. 12. 15:00
Ecseri sportpálya
2022. 03. 12. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Péteri KSK
2022. 03. 19. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 03. 19. 15:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Ecser SE
2022. 03. 27. 12:00
Ecseri sportpálya
2022. 03. 27. 12:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Százhalombattai LK
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 04. 02. 16:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Ecser SE
2022. 04. 09. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
2022. 04. 09. 16:30
UFC Gyömrő Sporttelep
Ecser SE
Újhartyán VSE
2022. 04. 23. 16:30
Ecseri sportpálya
2022. 04. 23. 16:30
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Tápiószecső FC
2022. 05. 01. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2022. 05. 01. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ecser SE
2022. 05. 05. 19:00
Vecsési Sportcentrum
2022. 05. 05. 19:00
Vecsési Sportcentrum
Ecser SE
FC Dabas II.
2022. 05. 14. 17:00
Ráckevei Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Ecser SE
2022. 05. 21. 17:00
Ecseri sportpálya
2022. 05. 21. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Albertirsai SE
2022. 05. 27. 19:00
Üllői Városi Sporttelep
2022. 05. 27. 19:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Ecser SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->