Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 15. forduló

2021.11.20 - 13:00

Péteri, Péteri sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
SIMON II. JÁNOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NEMES DÁVID, LACZÓ BENCE
Péteri KSK
Albertirsai SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

BOKROS SÁNDOR BENCE

 

0 - 2

21'

FÁBIÁN DÁNIEL

 

0 - 3

61'

NASCIMENTO DE OLIVEIRA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Bugyi SE Bugyi SE 14 11 2 1 49 11 38 35 8.5
2 Örkényi SE Örkényi SE 14 11 1 2 51 11 40 34 8.4
3 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 14 10 2 2 30 12 18 32 8.4
4 Ecser SE Ecser SE 14 10 1 3 25 24 1 31 8.3
5 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 14 7 1 6 31 28 3 22 8.2
6 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 14 6 3 5 25 18 7 21 8.1
7 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 14 6 3 5 18 20 -2 21 8.1
8 Százhalombattai LK Százhalombattai LK 14 5 4 5 24 19 5 19 8
9 Halásztelki FC Halásztelki FC 14 5 3 6 25 22 3 18 7.9
10 Albertirsai SE  Albertirsai SE  14 4 5 5 22 26 -4 17 7.9
11 Üllői SE Üllői SE 14 5 1 8 22 34 -12 16 7.8
12 FC Dabas II. FC Dabas II. 14 4 2 8 20 25 -5 14 7.7
13 Péteri KSK Péteri KSK 14 3 1 10 18 45 -27 10 7.6
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 14 1 4 9 11 24 -13 7 7.6
15 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 14 0 1 13 9 61 -52 1 7.5
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 6 4 2 0 7 2 5 14 8 4 3 1 7 4 3 15 14 8 5 1 14 6 8 29
2 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 8 4 3 1 9 2 7 15 6 4 1 1 13 2 11 13 14 8 4 2 22 4 18 28
3 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 7 2 4 1 8 2 6 10 7 4 2 1 11 2 9 14 14 6 6 2 19 4 15 24
4 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 6 2 4 0 7 2 5 10 8 4 2 2 8 6 2 14 14 6 6 2 15 8 7 24
5 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 7 4 3 0 7 0 7 15 7 2 1 4 8 13 -5 7 14 6 4 4 15 13 2 22
6 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 9 3 3 3 8 8 0 12 5 2 2 1 3 1 2 8 14 5 5 4 11 9 2 20
7 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 7 2 3 2 6 8 -2 9 7 3 2 2 6 4 2 11 14 5 5 4 12 12 0 20
8 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 8 3 3 2 5 5 0 12 6 2 2 2 5 6 -1 8 14 5 5 4 10 11 -1 20
9 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 7 3 4 0 9 4 5 13 7 1 3 3 3 7 -4 6 14 4 7 3 12 11 1 19
10 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 6 3 1 2 6 4 2 10 8 2 2 4 5 10 -5 8 14 5 3 6 11 14 -3 18
11 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 7 2 2 3 7 8 -1 8 7 2 4 1 4 3 1 10 14 4 6 4 11 11 0 18
12 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 8 3 1 4 5 10 -5 10 6 1 3 2 5 6 -1 6 14 4 4 6 10 16 -6 16
13 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 6 2 0 4 4 9 -5 6 8 1 4 3 4 8 -4 7 14 3 4 7 8 17 -9 13
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 7 0 2 5 1 7 -6 2 7 1 2 4 6 10 -4 5 14 1 4 9 7 17 -10 7
15 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 6 0 0 6 4 18 -14 0 8 0 2 6 1 11 -10 2 14 0 2 12 5 29 -24 2
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Szigethalom SC (Kizárva) Bugyi SE 8 7 1 0 27 4 23 22 6 4 1 1 22 7 15 13 14 11 2 1 49 11 38 35
2 Szigethalom SC (Kizárva) Örkényi SE 7 6 0 1 27 4 23 18 7 5 1 1 24 7 17 16 14 11 1 2 51 11 40 34
3 Szigethalom SC (Kizárva) Aranyszarvas SE 6 5 0 1 10 7 3 15 8 5 2 1 20 5 15 17 14 10 2 2 30 12 18 32
4 Szigethalom SC (Kizárva) Ecser SE 7 6 1 0 10 2 8 19 7 4 0 3 15 22 -7 12 14 10 1 3 25 24 1 31
5 Szigethalom SC (Kizárva) Újhartyán VSE 9 5 1 3 23 19 4 16 5 2 0 3 8 9 -1 6 14 7 1 6 31 28 3 22
6 Szigethalom SC (Kizárva) Alsónémedi SE 8 2 2 4 10 11 -1 8 6 4 1 1 15 7 8 13 14 6 3 5 25 18 7 21
7 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószecső FC 6 3 1 2 9 7 2 10 8 3 2 3 9 13 -4 11 14 6 3 5 18 20 -2 21
8 Szigethalom SC (Kizárva) Százhalombattai LK 6 2 2 2 10 5 5 8 8 3 2 3 14 14 0 11 14 5 4 5 24 19 5 19
9 Szigethalom SC (Kizárva) Halásztelki FC 7 3 3 1 19 10 9 12 7 2 0 5 6 12 -6 6 14 5 3 6 25 22 3 18
10 Szigethalom SC (Kizárva) Albertirsai SE 7 1 3 3 11 15 -4 6 7 3 2 2 11 11 0 11 14 4 5 5 22 26 -4 17
11 Szigethalom SC (Kizárva) Üllői SE 8 2 1 5 13 22 -9 7 6 3 0 3 9 12 -3 9 14 5 1 8 22 34 -12 16
12 Szigethalom SC (Kizárva) FC Dabas II. 7 2 0 5 10 17 -7 6 7 2 2 3 10 8 2 8 14 4 2 8 20 25 -5 14
13 Szigethalom SC (Kizárva) Péteri KSK 6 2 0 4 6 19 -13 6 8 1 1 6 12 26 -14 4 14 3 1 10 18 45 -27 10
14 Szigethalom SC (Kizárva) Ráckeve VAFC 7 0 2 5 3 10 -7 2 7 1 2 4 8 14 -6 5 14 1 4 9 11 24 -13 7
15 Szigethalom SC (Kizárva) Tápiószelei SE 6 0 0 6 5 35 -30 0 8 0 1 7 4 26 -22 1 14 0 1 13 9 61 -52 1
16 Szigethalom SC (Kizárva) Szigethalom SC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
Albertirsai SE
1 - 20 - 0-5 - 1-0 - 22 - 7-1 - 1---2 - 2--
Alsónémedi SE
--2 - 3---0 - 13 - 11 - 01 - 1-1 - 1-2 - 30 - 1
Aranyszarvas SE
-0 - 31 - 0----2 - 12 - 12 - 1----3 - 1
Bugyi SE
4 - 0---2 - 13 - 04 - 19 - 0-3 - 1-1 - 1-1 - 0-
Ecser SE
-1 - 02 - 10 - 0-2 - 1--2 - 0---1 - 0-2 - 0
FC Dabas II.
1 - 22 - 41 - 4-0 - 13 - 00 - 6-----3 - 0--
Halásztelki FC
-2 - 21 - 1---0 - 34 - 22 - 2---5 - 0-5 - 0
Örkényi SE
--1 - 2-8 - 0--3 - 0-4 - 1-5 - 03 - 03 - 1-
Péteri KSK
0 - 3---1 - 60 - 4---0 - 3-3 - 2-2 - 1-
Ráckeve VAFC
---1 - 2-0 - 2-1 - 10 - 01 - 3-0 - 1--0 - 1
Százhalombattai LK
0 - 0---4 - 10 - 01 - 2----1 - 24 - 0--
Szigethalom SC
---------------
Tápiószecső FC
1 - 1-0 - 3-1 - 22 - 02 - 1-----3 - 0--
Tápiószelei SE
-1 - 40 - 41 - 10----1 - 80 - 3----2 - 6
Újhartyán VSE
4 - 3-0 - 5-3 - 43 - 21 - 0--6 - 11 - 1-0 - 15 - 2-
Üllői SE
1 - 2--2 - 7-1 - 1-0 - 54 - 0-2 - 3-2 - 1-1 - 3

Meccsek

Péteri KSK

2021. 08. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2021. 08. 14. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Péteri KSK
2021. 08. 24. 18:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2021. 08. 24. 18:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Péteri KSK
2021. 08. 29. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Péteri KSK
2021. 09. 04. 16:30
Péteri sportpálya
2021. 09. 04. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Ecser SE
2021. 09. 11.
Örkény SE Sporttelep
2021. 09. 11.
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Péteri KSK
2021. 09. 18. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Péteri KSK
2021. 09. 25. 16:00
Péteri sportpálya
2021. 09. 25. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Százhalombattai LK
2021. 10. 02. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
2021. 10. 02. 17:00
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Péteri KSK
2021. 10. 09. 15:00
Péteri sportpálya
2021. 10. 09. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Újhartyán VSE
2021. 10. 24. 13:30
Péteri sportpálya
2021. 10. 24. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószecső FC
2021. 10. 31. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2021. 10. 31. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Péteri KSK
2021. 11. 06. 13:30
Péteri sportpálya
2021. 11. 06. 13:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
FC Dabas II.
2021. 11. 13. 13:00
Ráckevei Sporttelep
2021. 11. 13. 13:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Péteri KSK
2021. 11. 20. 13:00
Péteri sportpálya
2021. 11. 20. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Albertirsai SE
2022. 02. 19. 14:00
Péteri sportpálya
2022. 02. 19. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Üllői SE
2022. 02. 26. 14:00
Péteri sportpálya
2022. 02. 26. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Halásztelki FC
2022. 03. 05. 14:30
Péteri sportpálya
2022. 03. 05. 14:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Bugyi SE
2022. 03. 12. 15:00
Ecseri sportpálya
2022. 03. 12. 15:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Péteri KSK
2022. 03. 19. 15:00
Péteri sportpálya
2022. 03. 19. 15:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Örkényi SE
2022. 03. 27. 12:00
Péteri sportpálya
2022. 03. 27. 12:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Tápiószelei SE
2022. 05. 18. 17:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2022. 05. 18. 17:30
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Péteri KSK
2022. 04. 09. 16:00
Péteri sportpálya
2022. 04. 09. 16:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Aranyszarvas SE
2022. 04. 17. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2022. 04. 17. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Péteri KSK
2022. 04. 30. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
2022. 04. 30. 16:30
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Péteri KSK
2022. 05. 07. 16:30
Péteri sportpálya
2022. 05. 07. 16:30
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Alsónémedi SE
2022. 05. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2022. 05. 14. 17:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Péteri KSK
2022. 05. 21. 14:00
Péteri sportpálya
2022. 05. 21. 14:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Ráckeve VAFC
2022. 05. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 05. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Péteri KSK

Albertirsai SE

2021. 08. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 08. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószelei SE
2021. 08. 21. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
2021. 08. 21. 17:00
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Százhalombattai LK
Albertirsai SE
2021. 08. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 08. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Aranyszarvas SE
2021. 09. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2021. 09. 05. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Albertirsai SE
2021. 09. 18. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Tápiószecső FC Sporttelep
Tápiószecső FC
Albertirsai SE
2021. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 09. 25. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Alsónémedi SE
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2021. 10. 02. 15:00
FC Dabas Wellis Sportpark
FC Dabas II.
Albertirsai SE
2021. 10. 09. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 10. 09. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ráckeve VAFC
2021. 10. 16. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 10. 16. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Örkényi SE
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
2021. 10. 24. 13:30
Üllői Városi Sporttelep
Üllői SE
Albertirsai SE
2021. 10. 30. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 10. 30. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Halásztelki FC
2021. 11. 07. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2021. 11. 07. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Albertirsai SE
2021. 11. 13. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2021. 11. 13. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Ecser SE
2021. 11. 20. 13:00
Péteri sportpálya
2021. 11. 20. 13:00
Péteri sportpálya
Péteri KSK
Albertirsai SE
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
2022. 02. 19. 14:00
Tápiószelei SE Sporttelep
Tápiószelei SE
Albertirsai SE
2022. 02. 26. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 02. 26. 14:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
Albertirsai SE
Százhalombattai LK
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
2022. 03. 05. 14:30
Tápiószentmártoni Sporttelep
Aranyszarvas SE
Albertirsai SE
2022. 03. 12. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 03. 12. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Újhartyán VSE
2022. 03. 27. 12:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 03. 27. 12:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Tápiószecső FC
2022. 04. 03. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2022. 04. 03. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Albertirsai SE
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 10. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
FC Dabas II.
2022. 04. 16. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2022. 04. 16. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Albertirsai SE
2022. 04. 23. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2022. 04. 23. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkényi SE
Albertirsai SE
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 04. 30. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Üllői SE
2022. 05. 07. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2022. 05. 07. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelki FC
Albertirsai SE
2022. 05. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 05. 14. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Bugyi SE
2022. 05. 21. 17:00
Ecseri sportpálya
2022. 05. 21. 17:00
Ecseri sportpálya
Ecser SE
Albertirsai SE
2022. 05. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2022. 05. 28. 17:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
Albertirsai SE
Péteri KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->