Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Megyei I. osztály 8. forduló

2021.10.08 - 19:00

Szeged, Szent Gellért Fórum

Csongrád

Csongrád-Csanád Megyei I. osztály

Játékvezető
GARGYA BALÁZS GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZABÓ LÁSZLÓ, JUHÁSZ SZABOLCS OLIVÉR
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
Szentesi Kinizsi SZITE
90'
45'

Gólok

SZŰCS ZSOLT

68'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZVSE - PIZZAMONSTER SZVSE - PIZZAMONSTER 7 6 1 0 40 4 36 19 9.3
2 SZEGED-CSANÁD GROSICS II. SZEGED-CSANÁD GROSICS II. 8 6 1 1 29 5 24 19 7.1
3 TISZASZIGET SE TISZASZIGET SE 8 6 0 2 18 10 8 18 7.3
4 ESK Kiskundorozsma ESK Kiskundorozsma 7 5 0 2 18 6 12 15 8.7
5 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 8 4 2 2 14 12 2 14 8.9
6 Szentesi Kinizsi SZITE Szentesi Kinizsi SZITE 8 4 1 3 18 16 2 13 7.6
7 ALGYŐI SK ALGYŐI SK 8 4 0 4 28 16 12 12 7.4
8 Makó FC II Makó FC II 8 3 1 4 14 19 -5 10 8.4
9 Hódmezővásárhelyi FC Hódmezővásárhelyi FC 8 3 1 4 18 24 -6 10 7
10 Bordány SK Bordány SK 8 3 1 4 11 19 -8 10 6.6
11 Deszk SC Deszk SC 8 3 0 5 15 18 -3 9 7.6
12 DAFC Szeged DAFC Szeged 8 2 1 5 14 20 -6 7 7.3
13 UTC 1913 Labdarúgó Kft UTC 1913 Labdarúgó Kft 8 1 1 6 8 24 -16 4 6.3
14 Contitech-Apátfalva SC Contitech-Apátfalva SC 8 0 0 8 8 60 -52 0 7.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Contitech-Apátfalva SC SZVSE - PIZZAMONSTER 3 3 0 0 6 0 6 9 4 4 0 0 10 0 10 12 7 7 0 0 16 0 16 21
2 Contitech-Apátfalva SC Szentesi Kinizsi SZITE 3 1 0 2 3 6 -3 3 5 4 1 0 9 0 9 13 8 5 1 2 12 6 6 16
3 Contitech-Apátfalva SC ESK Kiskundorozsma 4 2 2 0 3 0 3 8 3 2 0 1 5 1 4 6 7 4 2 1 8 1 7 14
4 Contitech-Apátfalva SC Hódmezővásárhelyi FC 3 2 0 1 3 1 2 6 5 2 2 1 7 7 0 8 8 4 2 2 10 8 2 14
5 Contitech-Apátfalva SC ALGYŐI SK 5 2 0 3 6 7 -1 6 3 2 1 0 9 0 9 7 8 4 1 3 15 7 8 13
6 Contitech-Apátfalva SC SZEGED-CSANÁD GROSICS II. 4 2 1 1 5 2 3 7 4 1 2 1 7 1 6 5 8 3 3 2 12 3 9 12
7 Contitech-Apátfalva SC MÓRAHALOM VSE 3 0 1 2 0 3 -3 1 5 3 1 1 3 1 2 10 8 3 2 3 3 4 -1 11
8 Contitech-Apátfalva SC TISZASZIGET SE 4 1 2 1 1 1 0 5 4 1 1 2 5 4 1 4 8 2 3 3 6 5 1 9
9 Contitech-Apátfalva SC Bordány SK 4 2 1 1 4 3 1 7 4 0 2 2 1 6 -5 2 8 2 3 3 5 9 -4 9
10 Contitech-Apátfalva SC Makó FC II 5 1 2 2 2 7 -5 5 3 1 1 1 3 4 -1 4 8 2 3 3 5 11 -6 9
11 Contitech-Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft 4 1 1 2 2 5 -3 4 4 1 1 2 4 3 1 4 8 2 2 4 6 8 -2 8
12 Contitech-Apátfalva SC DAFC Szeged 4 1 2 1 6 3 3 5 4 0 1 3 0 6 -6 1 8 1 3 4 6 9 -3 6
13 Contitech-Apátfalva SC Deszk SC 3 0 2 1 0 2 -2 2 5 1 1 3 3 6 -3 4 8 1 3 4 3 8 -5 6
14 Contitech-Apátfalva SC Contitech-Apátfalva SC 6 0 1 5 2 26 -24 1 2 0 1 1 0 4 -4 1 8 0 2 6 2 30 -28 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Contitech-Apátfalva SC SZVSE - PIZZAMONSTER 3 3 0 0 17 1 16 9 4 3 1 0 23 3 20 10 7 6 1 0 40 4 36 19
2 Contitech-Apátfalva SC SZEGED-CSANÁD GROSICS II. 4 3 1 0 12 4 8 10 4 3 0 1 17 1 16 9 8 6 1 1 29 5 24 19
3 Contitech-Apátfalva SC TISZASZIGET SE 4 4 0 0 8 1 7 12 4 2 0 2 10 9 1 6 8 6 0 2 18 10 8 18
4 Contitech-Apátfalva SC ESK Kiskundorozsma 4 3 0 1 9 4 5 9 3 2 0 1 9 2 7 6 7 5 0 2 18 6 12 15
5 Contitech-Apátfalva SC MÓRAHALOM VSE 3 1 1 1 5 7 -2 4 5 3 1 1 9 5 4 10 8 4 2 2 14 12 2 14
6 Contitech-Apátfalva SC Szentesi Kinizsi SZITE 3 1 0 2 7 11 -4 3 5 3 1 1 11 5 6 10 8 4 1 3 18 16 2 13
7 Contitech-Apátfalva SC ALGYŐI SK 5 2 0 3 14 11 3 6 3 2 0 1 14 5 9 6 8 4 0 4 28 16 12 12
8 Contitech-Apátfalva SC Makó FC II 5 1 1 3 5 13 -8 4 3 2 0 1 9 6 3 6 8 3 1 4 14 19 -5 10
9 Contitech-Apátfalva SC Hódmezővásárhelyi FC 3 1 0 2 5 7 -2 3 5 2 1 2 13 17 -4 7 8 3 1 4 18 24 -6 10
10 Contitech-Apátfalva SC Bordány SK 4 3 0 1 8 4 4 9 4 0 1 3 3 15 -12 1 8 3 1 4 11 19 -8 10
11 Contitech-Apátfalva SC Deszk SC 3 0 0 3 0 8 -8 0 5 3 0 2 15 10 5 9 8 3 0 5 15 18 -3 9
12 Contitech-Apátfalva SC DAFC Szeged 4 1 1 2 10 8 2 4 4 1 0 3 4 12 -8 3 8 2 1 5 14 20 -6 7
13 Contitech-Apátfalva SC UTC 1913 Labdarúgó Kft 4 0 1 3 3 13 -10 1 4 1 0 3 5 11 -6 3 8 1 1 6 8 24 -16 4
14 Contitech-Apátfalva SC Contitech-Apátfalva SC 6 0 0 6 7 51 -44 0 2 0 0 2 1 9 -8 0 8 0 0 8 8 60 -52 0
 
ALGYŐI SK
-9 - 1-2 - 0-1 - 4---0 - 22 - 4--
Contitech-Apátfalva SC
1 - 9--1 - 8--2 - 3-0 - 140 - 13--3 - 4
Bordány SK
--2 - 0-1 - 04 - 2----1 - 2--
DAFC Szeged
-6 - 1-1 - 2---1 - 1---2 - 4-
Deszk SC
------0 - 60 - 10 - 1----
ESK Kiskundorozsma
-3 - 0--4 - 1---0 - 2--2 - 1-
Hódmezővásárhelyi FC
----2 - 4--0 - 3---3 - 0-
Makó FC II
--0 - 01 - 2-1 - 5---0 - 5--3 - 1
MÓRAHALOM VSE
2 - 5-2 - 1-------1 - 1--
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
--4 - 1----4 - 0-3 - 31 - 0--
SZVSE - PIZZAMONSTER
---5 - 0--9 - 1-----3 - 0
Szentesi Kinizsi SZITE
---4 - 2--1 - 4----2 - 5-
TISZASZIGET SE
2 - 0-------3 - 11 - 0--2 - 0
UTC 1913 Labdarúgó Kft
-----0 - 42 - 2-1 - 3--0 - 4-

Meccsek

SZEGED-CSANÁD GROSICS II.

2021. 08. 21. 17:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2021. 08. 21. 17:30
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2021. 08. 27. 19:00
Szent Gellért Fórum
2021. 08. 27. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
Makó FC II
2021. 09. 04. 18:00
Apátfalva Sportpálya
2021. 09. 04. 18:00
Apátfalva Sportpálya
Contitech-Apátfalva SC
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2021. 09. 10. 16:30
Szent Gellért Fórum
2021. 09. 10. 16:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
SZVSE - PIZZAMONSTER
2021. 09. 18. 16:00
Deszk Sportpálya
2021. 09. 18. 16:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2021. 09. 24. 17:30
Szent Gellért Fórum
2021. 09. 24. 17:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
Bordány SK
2021. 10. 02. 15:00
Tiszasziget Sportpálya
2021. 10. 02. 15:00
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2021. 10. 08. 19:00
Szent Gellért Fórum
2021. 10. 08. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
Szentesi Kinizsi SZITE
2021. 10. 16. 14:30
Mórahalom Sportcentrum
2021. 10. 16. 14:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2021. 10. 22. 14:30
Szent Gellért Fórum
2021. 10. 22. 14:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
Hódmezővásárhelyi FC
2021. 10. 30. 13:30
Algyői Sportpálya
2021. 10. 30. 13:30
Algyői Sportpálya
ALGYŐI SK
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2021. 11. 05. 19:00
Szent Gellért Fórum
2021. 11. 05. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
DAFC Szeged
2021. 11. 13. 13:30
Újszegedi Sportpálya
2021. 11. 13. 13:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2022. 03. 04. 14:30
Szent Gellért Fórum
2022. 03. 04. 14:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
03. 04. 14:30
ESK Kiskundorozsma
2022. 03. 12. 14:30
Makó Város Sportcentrum
2022. 03. 12. 14:30
Makó Város Sportcentrum
Makó FC II
03. 12. 14:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2022. 03. 18. 15:00
Szent Gellért Fórum
2022. 03. 18. 15:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
03. 18. 15:00
Contitech-Apátfalva SC
2022. 03. 26. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2022. 03. 26. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
SZVSE - PIZZAMONSTER
03. 26. 15:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2022. 04. 01. 16:00
Szent Gellért Fórum
2022. 04. 01. 16:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
04. 01. 16:00
Deszk SC
2022. 04. 09. 16:00
Bordány Sportpálya
2022. 04. 09. 16:00
Bordány Sportpálya
Bordány SK
04. 09. 16:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2022. 04. 15. 16:30
Szent Gellért Fórum
2022. 04. 15. 16:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
04. 15. 16:30
TISZASZIGET SE
2022. 04. 23. 17:00
Szentes Városi Stadion
2022. 04. 23. 17:00
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
04. 23. 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2022. 04. 29. 17:00
Szent Gellért Fórum
2022. 04. 29. 17:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
04. 29. 17:00
MÓRAHALOM VSE
2022. 05. 07. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2022. 05. 07. 17:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
Hódmezővásárhelyi FC
05. 07. 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2022. 05. 13. 17:30
Szent Gellért Fórum
2022. 05. 13. 17:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
05. 13. 17:30
ALGYŐI SK
2022. 05. 21. 17:30
Bordány Sportpálya
2022. 05. 21. 17:30
Bordány Sportpálya
DAFC Szeged
05. 21. 17:30
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2022. 05. 28. 17:30
Szent Gellért Fórum
2022. 05. 28. 17:30
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
05. 28. 17:30
UTC 1913 Labdarúgó Kft

Szentesi Kinizsi SZITE

2021. 08. 22. 16:00
Bordány Sportpálya
2021. 08. 22. 16:00
Bordány Sportpálya
Bordány SK
Szentesi Kinizsi SZITE
2021. 08. 28. 18:00
Szentes Városi Stadion
2021. 08. 28. 18:00
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
TISZASZIGET SE
2021. 09. 04. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2021. 09. 04. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarúgó Kft
Szentesi Kinizsi SZITE
2021. 09. 11. 16:30
Mórahalom Sportcentrum
2021. 09. 11. 16:30
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
Szentesi Kinizsi SZITE
2021. 09. 18. 16:00
Szentes Városi Stadion
2021. 09. 18. 16:00
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
Hódmezővásárhelyi FC
2021. 09. 25. 16:00
Algyői Sportpálya
2021. 09. 25. 16:00
Algyői Sportpálya
ALGYŐI SK
Szentesi Kinizsi SZITE
2021. 10. 02. 15:00
Szentes Városi Stadion
2021. 10. 02. 15:00
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
DAFC Szeged
2021. 10. 08. 19:00
Szent Gellért Fórum
2021. 10. 08. 19:00
Szent Gellért Fórum
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
Szentesi Kinizsi SZITE
2021. 10. 16. 14:30
Szentes Városi Stadion
2021. 10. 16. 14:30
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
ESK Kiskundorozsma
2021. 10. 24. 14:30
Kiszombor Sportpálya
2021. 10. 24. 14:30
Kiszombor Sportpálya
Makó FC II
Szentesi Kinizsi SZITE
2021. 10. 30. 13:30
Szentes Városi Stadion
2021. 10. 30. 13:30
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
Contitech-Apátfalva SC
2021. 11. 06. 13:30
Mórahalom Sportcentrum
2021. 11. 06. 13:30
Mórahalom Sportcentrum
SZVSE - PIZZAMONSTER
Szentesi Kinizsi SZITE
2021. 11. 13. 13:30
Szentes Városi Stadion
2021. 11. 13. 13:30
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
Deszk SC
2022. 03. 05. 14:30
Szentes Városi Stadion
2022. 03. 05. 14:30
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
03. 05. 14:30
Bordány SK
2022. 03. 12. 14:30
Tiszasziget Sportpálya
2022. 03. 12. 14:30
Tiszasziget Sportpálya
TISZASZIGET SE
03. 12. 14:30
Szentesi Kinizsi SZITE
2022. 03. 19. 15:00
Szentes Városi Stadion
2022. 03. 19. 15:00
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
03. 19. 15:00
UTC 1913 Labdarúgó Kft
2022. 03. 26. 15:00
Szentes Városi Stadion
2022. 03. 26. 15:00
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
03. 26. 15:00
MÓRAHALOM VSE
2022. 04. 02. 16:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
2022. 04. 02. 16:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
Hódmezővásárhelyi FC
04. 02. 16:00
Szentesi Kinizsi SZITE
2022. 04. 09. 16:00
Szentes Városi Stadion
2022. 04. 09. 16:00
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
04. 09. 16:00
ALGYŐI SK
2022. 04. 16. 16:30
Bordány Sportpálya
2022. 04. 16. 16:30
Bordány Sportpálya
DAFC Szeged
04. 16. 16:30
Szentesi Kinizsi SZITE
2022. 04. 23. 17:00
Szentes Városi Stadion
2022. 04. 23. 17:00
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
04. 23. 17:00
SZEGED-CSANÁD GROSICS II.
2022. 04. 30. 17:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2022. 04. 30. 17:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
ESK Kiskundorozsma
04. 30. 17:00
Szentesi Kinizsi SZITE
2022. 05. 07. 17:00
Szentes Városi Stadion
2022. 05. 07. 17:00
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
05. 07. 17:00
Makó FC II
2022. 05. 14. 17:30
Apátfalva Sportpálya
2022. 05. 14. 17:30
Apátfalva Sportpálya
Contitech-Apátfalva SC
05. 14. 17:30
Szentesi Kinizsi SZITE
2022. 05. 21. 17:30
Szentes Városi Stadion
2022. 05. 21. 17:30
Szentes Városi Stadion
Szentesi Kinizsi SZITE
05. 21. 17:30
SZVSE - PIZZAMONSTER
2022. 05. 28. 17:30
Deszk Sportpálya
2022. 05. 28. 17:30
Deszk Sportpálya
Deszk SC
05. 28. 17:30
Szentesi Kinizsi SZITE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->