Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Megye I. osztály 3. forduló

2021.08.29 - 17:00

Csabacsűd, Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület

Békés

Megye I. osztály

Játékvezető
TÓTH IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
LÁZA ANDRÁS , KOVÁCS KRISZTINA
CSABACSŰDI GYLSE
GYOMAENDRŐDI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

PAPP KRISZTIÁN

 

0 - 2

13'

BARNA VIKTOR

 

0 - 3

20'

BARNA VIKTOR

 

0 - 4

47'

PAPP KRISZTIÁN
KISS GÁBOR

58'

1 - 4

 

RAFAJ ROLAND

64'

2 - 4

 

 

2 - 5

87'

SEBŐK MARTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYOMAENDRŐDI FC GYOMAENDRŐDI FC 3 3 0 0 16 5 11 9 11
2 OKÁNY KSK OKÁNY KSK 3 3 0 0 8 2 6 9 10
3 KÖRÖSLADÁNYI MSK KÖRÖSLADÁNYI MSK 3 2 1 0 11 4 7 7 9
4 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 3 2 1 0 8 1 7 7 7.7
5 NAGYSZÉNÁS SE NAGYSZÉNÁS SE 3 2 1 0 8 4 4 7 6.7
6 JAMINA SE JAMINA SE 3 1 2 0 4 3 1 5 6.7
7 GYULAI TERMÁL FC GYULAI TERMÁL FC 3 1 1 1 4 3 1 4 6.3
8 SZABADKÍGYÓSI SZSC SZABADKÍGYÓSI SZSC 3 1 0 2 3 8 -5 3 6.3
9 SZARVASI FC 1905 SZARVASI FC 1905 3 0 0 3 2 7 -5 0 5
10 CSABACSŰDI GYLSE CSABACSŰDI GYLSE 3 0 0 3 4 13 -9 0 4
11 SZEGHALMI FC SZEGHALMI FC 3 0 0 3 3 12 -9 0 3.3
12 SARKADI KINIZSI LE SARKADI KINIZSI LE 3 0 0 3 2 11 -9 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SARKADI KINIZSI LE GYOMAENDRŐDI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 7 1 6 6 3 2 1 0 8 2 6 7
2 SARKADI KINIZSI LE OMTK-ULE 1913 2 1 1 0 2 0 2 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 4 0 4 7
3 SARKADI KINIZSI LE KÖRÖSLADÁNYI MSK 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 4 2 2 7
4 SARKADI KINIZSI LE JAMINA SE 2 2 0 0 2 0 2 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 2 0 2 7
5 SARKADI KINIZSI LE OKÁNY KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3 3 2 0 1 4 1 3 6
6 SARKADI KINIZSI LE SARKADI KINIZSI LE 2 1 1 0 1 0 1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 2 1 1 5
7 SARKADI KINIZSI LE NAGYSZÉNÁS SE 2 1 0 1 4 3 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 4 3 1 4
8 SARKADI KINIZSI LE SZABADKÍGYÓSI SZSC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 1 1 1 2 3 -1 4
9 SARKADI KINIZSI LE GYULAI TERMÁL FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 0 3 -3 1
10 SARKADI KINIZSI LE SZEGHALMI FC 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 1 2 1 6 -5 1
11 SARKADI KINIZSI LE CSABACSŰDI GYLSE 2 0 0 2 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 1 6 -5 0
12 SARKADI KINIZSI LE SZARVASI FC 1905 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SARKADI KINIZSI LE GYOMAENDRŐDI FC 1 1 0 0 6 1 5 3 2 2 0 0 10 4 6 6 3 3 0 0 16 5 11 9
2 SARKADI KINIZSI LE OKÁNY KSK 1 1 0 0 4 1 3 3 2 2 0 0 4 1 3 6 3 3 0 0 8 2 6 9
3 SARKADI KINIZSI LE KÖRÖSLADÁNYI MSK 1 1 0 0 5 1 4 3 2 1 1 0 6 3 3 4 3 2 1 0 11 4 7 7
4 SARKADI KINIZSI LE OMTK-ULE 1913 2 1 1 0 6 1 5 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 8 1 7 7
5 SARKADI KINIZSI LE NAGYSZÉNÁS SE 2 1 1 0 6 4 2 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 8 4 4 7
6 SARKADI KINIZSI LE JAMINA SE 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 4 3 1 5
7 SARKADI KINIZSI LE GYULAI TERMÁL FC 2 1 0 1 3 2 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 4 3 1 4
8 SARKADI KINIZSI LE SZABADKÍGYÓSI SZSC 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 3 6 -3 3 3 1 0 2 3 8 -5 3
9 SARKADI KINIZSI LE SZARVASI FC 1905 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0 3 0 0 3 2 7 -5 0
10 SARKADI KINIZSI LE CSABACSŰDI GYLSE 2 0 0 2 3 8 -5 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 0 0 3 4 13 -9 0
11 SARKADI KINIZSI LE SZEGHALMI FC 1 0 0 1 2 5 -3 0 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 0 0 3 3 12 -9 0
12 SARKADI KINIZSI LE SARKADI KINIZSI LE 2 0 0 2 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 3 0 0 3 2 11 -9 0
 
CSABACSŰDI GYLSE
2 - 5-------1 - 3--
GYOMAENDRŐDI FC
-------6 - 1---
GYULAI TERMÁL FC
-----0 - 2----3 - 0
JAMINA SE
--1 - 1------2 - 1-
KÖRÖSLADÁNYI MSK
5 - 1----------
NAGYSZÉNÁS SE
----3 - 3----3 - 1-
OKÁNY KSK
----------4 - 1
OMTK-ULE 1913
---1 - 1----5 - 0--
SARKADI KINIZSI LE
----0 - 3-1 - 2----
SZABADKÍGYÓSI SZSC
-----0 - 2-----
SZARVASI FC 1905
-------0 - 2---
SZEGHALMI FC
-2 - 5---------

Meccsek

CSABACSŰDI GYLSE

2021. 08. 14. 17:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2021. 08. 14. 17:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
SZABADKÍGYÓSI SZSC
2021. 08. 21. 17:00
Körösladányi MSK Sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Körösladányi MSK Sporttelep
KÖRÖSLADÁNYI MSK
CSABACSŰDI GYLSE
2021. 08. 29. 17:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2021. 08. 29. 17:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
GYOMAENDRŐDI FC
2021. 09. 04. 16:30
Okány Községi Sporttelep
2021. 09. 04. 16:30
Okány Községi Sporttelep
OKÁNY KSK
CSABACSŰDI GYLSE
2021. 09. 12. 16:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2021. 09. 12. 16:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
GYULAI TERMÁL FC
2021. 09. 18. 16:00
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
SZEGHALMI FC
CSABACSŰDI GYLSE
2021. 09. 25. 16:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2021. 09. 25. 16:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
SARKADI KINIZSI LE
2021. 10. 03. 15:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2021. 10. 03. 15:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
JAMINA SE
2021. 10. 09. 15:00
Nagyszénás Sportpálya
2021. 10. 09. 15:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
CSABACSŰDI GYLSE
2021. 10. 17. 14:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2021. 10. 17. 14:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
OMTK-ULE 1913
2021. 10. 24. 14:30
Szarvas Erzsébet-ligeti Sporttelep
2021. 10. 24. 14:30
Szarvas Erzsébet-ligeti Sporttelep
SZARVASI FC 1905
CSABACSŰDI GYLSE
2021. 10. 30. 11:30
Szabadkígyós Sportpálya
2021. 10. 30. 11:30
Szabadkígyós Sportpálya
SZABADKÍGYÓSI SZSC
CSABACSŰDI GYLSE
2021. 11. 07. 13:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2021. 11. 07. 13:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2021. 11. 13. 13:30
Gyomaendrőd Sportpálya
2021. 11. 13. 13:30
Gyomaendrőd Sportpálya
GYOMAENDRŐDI FC
CSABACSŰDI GYLSE
2021. 11. 21. 13:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2021. 11. 21. 13:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
OKÁNY KSK
2021. 11. 27. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2021. 11. 27. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI TERMÁL FC
CSABACSŰDI GYLSE
2021. 12. 04. 13:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2021. 12. 04. 13:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
SZEGHALMI FC
2022. 02. 19. 14:00
Sarkad Sportpálya
2022. 02. 19. 14:00
Sarkad Sportpálya
SARKADI KINIZSI LE
CSABACSŰDI GYLSE
2022. 02. 26. 10:00
Békéscsaba Jamina Sportpálya
2022. 02. 26. 10:00
Békéscsaba Jamina Sportpálya
JAMINA SE
CSABACSŰDI GYLSE
2022. 03. 06. 14:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2022. 03. 06. 14:30
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
NAGYSZÉNÁS SE
2022. 03. 12. 14:30
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2022. 03. 12. 14:30
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
CSABACSŰDI GYLSE
2022. 03. 20. 15:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2022. 03. 20. 15:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
SZARVASI FC 1905

GYOMAENDRŐDI FC

2021. 08. 14. 17:00
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
2021. 08. 14. 17:00
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
SZEGHALMI FC
GYOMAENDRŐDI FC
2021. 08. 21. 17:00
Gyomaendrőd Sportpálya
2021. 08. 21. 17:00
Gyomaendrőd Sportpálya
GYOMAENDRŐDI FC
SARKADI KINIZSI LE
2021. 08. 29. 17:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
2021. 08. 29. 17:00
Csabacsűdi Gyermek Labdarúgó Sportegyesület
CSABACSŰDI GYLSE
GYOMAENDRŐDI FC
2021. 09. 04. 16:30
Gyomaendrőd Sportpálya
2021. 09. 04. 16:30
Gyomaendrőd Sportpálya
GYOMAENDRŐDI FC
NAGYSZÉNÁS SE
2021. 09. 10. 19:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2021. 09. 10. 19:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
GYOMAENDRŐDI FC
2021. 09. 18. 16:00
Gyomaendrőd Sportpálya
2021. 09. 18. 16:00
Gyomaendrőd Sportpálya
GYOMAENDRŐDI FC
SZARVASI FC 1905
2021. 09. 25. 16:00
Szabadkígyós Sportpálya
2021. 09. 25. 16:00
Szabadkígyós Sportpálya
SZABADKÍGYÓSI SZSC
GYOMAENDRŐDI FC
2021. 10. 02. 15:00
Gyomaendrőd Sportpálya
2021. 10. 02. 15:00
Gyomaendrőd Sportpálya
GYOMAENDRŐDI FC
KÖRÖSLADÁNYI MSK
2021. 10. 09. 10:00
Békéscsaba Jamina Sportpálya
2021. 10. 09. 10:00
Békéscsaba Jamina Sportpálya
JAMINA SE
GYOMAENDRŐDI FC
2021. 10. 16. 14:30
Okány Községi Sporttelep
2021. 10. 16. 14:30
Okány Községi Sporttelep
OKÁNY KSK
GYOMAENDRŐDI FC
2021. 10. 24. 14:30
Gyomaendrőd Sportpálya
2021. 10. 24. 14:30
Gyomaendrőd Sportpálya
GYOMAENDRŐDI FC
GYULAI TERMÁL FC
2021. 10. 30. 11:30
Gyomaendrőd Sportpálya
2021. 10. 30. 11:30
Gyomaendrőd Sportpálya
GYOMAENDRŐDI FC
SZEGHALMI FC
2021. 11. 06. 13:30
Sarkad Sportpálya
2021. 11. 06. 13:30
Sarkad Sportpálya
SARKADI KINIZSI LE
GYOMAENDRŐDI FC
2021. 11. 13. 13:30
Gyomaendrőd Sportpálya
2021. 11. 13. 13:30
Gyomaendrőd Sportpálya
GYOMAENDRŐDI FC
CSABACSŰDI GYLSE
2021. 11. 20. 13:00
Nagyszénás Sportpálya
2021. 11. 20. 13:00
Nagyszénás Sportpálya
NAGYSZÉNÁS SE
GYOMAENDRŐDI FC
2021. 11. 27. 13:00
Gyomaendrőd Sportpálya
2021. 11. 27. 13:00
Gyomaendrőd Sportpálya
GYOMAENDRŐDI FC
OMTK-ULE 1913
2021. 12. 04. 13:00
Szarvas Erzsébet-ligeti Sporttelep
2021. 12. 04. 13:00
Szarvas Erzsébet-ligeti Sporttelep
SZARVASI FC 1905
GYOMAENDRŐDI FC
2022. 02. 19. 14:00
Gyomaendrőd Sportpálya
2022. 02. 19. 14:00
Gyomaendrőd Sportpálya
GYOMAENDRŐDI FC
SZABADKÍGYÓSI SZSC
2022. 02. 26. 14:00
Körösladányi MSK Sporttelep
2022. 02. 26. 14:00
Körösladányi MSK Sporttelep
KÖRÖSLADÁNYI MSK
GYOMAENDRŐDI FC
2022. 03. 05. 14:30
Gyomaendrőd Sportpálya
2022. 03. 05. 14:30
Gyomaendrőd Sportpálya
GYOMAENDRŐDI FC
JAMINA SE
2022. 03. 12. 14:30
Gyomaendrőd Sportpálya
2022. 03. 12. 14:30
Gyomaendrőd Sportpálya
GYOMAENDRŐDI FC
OKÁNY KSK
2022. 03. 19. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2022. 03. 19. 15:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULAI TERMÁL FC
GYOMAENDRŐDI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL