Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád-Csanád Megyei IV. osztály Tisza-Maros 1. forduló

2021.08.22 - 17:30

Szeged, Újszegedi Sportpálya (UTC pálya)

Csongrád

Csongrád-Csanád Megyei IV. osztály Tisza-Maros

Játékvezető
KASZA LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ACZÉL TIBOR, BERNÁT ANDRÁS
UTC 1913 Labdarugó Kft
KÜBEKHÁZA SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

25'

KOZMA LÁSZLÓ
ÖRDÖGH MÁRTON

42'

1 - 1

 

 

1 - 2

45'

BARNA GÁBOR
TÖRÖK MÁTÉ

82'

2 - 2

 

PALAKOVICS PÉTER

88'

3 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Deszk SC II Deszk SC II 1 1 0 0 9 2 7 3
2 MUFC-Duocor MUFC-Duocor 1 1 0 0 7 1 6 3
3 Eperjes FC Eperjes FC 1 1 0 0 3 0 3 3
4 Maroslele SE Maroslele SE 1 1 0 0 4 2 2 3
5 Újszentiván-Pázsit SE II Újszentiván-Pázsit SE II 1 1 0 0 2 0 2 3
6 UTC 1913 Labdarugó Kft UTC 1913 Labdarugó Kft 1 1 0 0 3 2 1 3
7 Csongrád Csongrád 0 0 0 0 0 0 0 0
8 KÜBEKHÁZA SE KÜBEKHÁZA SE 1 0 0 1 2 3 -1 0
9 Gyálarét-LS 2015 SE Gyálarét-LS 2015 SE 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 Nagylak Fc Nagylak Fc 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 Szikáncs Szikáncs 1 0 0 1 0 3 -3 0
12 SZEGVÁRI MAS SE SZEGVÁRI MAS SE 1 0 0 1 1 7 -6 0
13 FK 1899 SZEGED II. FK 1899 SZEGED II. 1 0 0 1 2 9 -7 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FK 1899 SZEGED II. Deszk SC II 1 1 0 0 4 0 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3
2 FK 1899 SZEGED II. MUFC-Duocor 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 FK 1899 SZEGED II. Gyálarét-LS 2015 SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 FK 1899 SZEGED II. KÜBEKHÁZA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 FK 1899 SZEGED II. Eperjes FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 FK 1899 SZEGED II. Nagylak Fc 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
7 FK 1899 SZEGED II. Újszentiván-Pázsit SE II 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
8 FK 1899 SZEGED II. Csongrád 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FK 1899 SZEGED II. SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FK 1899 SZEGED II. Maroslele SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 FK 1899 SZEGED II. UTC 1913 Labdarugó Kft 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 FK 1899 SZEGED II. Szikáncs 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 FK 1899 SZEGED II. SZEGVÁRI MAS SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 FK 1899 SZEGED II. FK 1899 SZEGED II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FK 1899 SZEGED II. Deszk SC II 1 1 0 0 9 2 7 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 2 7 3
2 FK 1899 SZEGED II. MUFC-Duocor 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 7 1 6 3
3 FK 1899 SZEGED II. Eperjes FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
4 FK 1899 SZEGED II. Maroslele SE 1 1 0 0 4 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3
5 FK 1899 SZEGED II. Újszentiván-Pázsit SE II 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
6 FK 1899 SZEGED II. UTC 1913 Labdarugó Kft 1 1 0 0 3 2 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3
7 FK 1899 SZEGED II. Csongrád 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FK 1899 SZEGED II. SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FK 1899 SZEGED II. KÜBEKHÁZA SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
10 FK 1899 SZEGED II. Gyálarét-LS 2015 SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
11 FK 1899 SZEGED II. Nagylak Fc 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 FK 1899 SZEGED II. Szikáncs 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 FK 1899 SZEGED II. SZEGVÁRI MAS SE 1 0 0 1 1 7 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
14 FK 1899 SZEGED II. FK 1899 SZEGED II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 9 -7 0 1 0 0 1 2 9 -7 0
 
Csongrád
-----------------
Deszk SC II
------------9 - 2----
DESZK SC II.
-----------------
EPERJES FC
-----------------
Eperjes FC
-----------------
GYÁLARÉT-LS 2015 SE
-----------------
Gyálarét-LS 2015 SE
-----------------
KÜBEKHÁZA SE
-----------------
MUFC-Duocor
-----------------
Maroslele SE
------4 - 2----------
SZEGVÁRI MAS SE
--------1 - 7--------
Nagylak Fc
--------------0 - 2--
FK 1899 SZEGED II.
-----------------
FK 1899 SZEGED II.
-----------------
Újszentiván -PÁZSIT SE II.
-----------------
Újszentiván-Pázsit SE II
-----------------
Szikáncs
----0 - 3------------
UTC 1913 Labdarugó Kft
-------3 - 2---------

Meccsek

UTC 1913 Labdarugó Kft

2021. 08. 22. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2021. 08. 22. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarugó Kft
KÜBEKHÁZA SE
2021. 08. 28. 17:30
Szeged-Gyálarét Sportpálya
2021. 08. 28. 17:30
Szeged-Gyálarét Sportpálya
Gyálarét-LS 2015 SE
UTC 1913 Labdarugó Kft
2021. 09. 05. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2021. 09. 05. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarugó Kft
Újszentiván-Pázsit SE II
2021. 09. 11. 16:30
Eperjes Sporpálya
2021. 09. 11. 16:30
Eperjes Sporpálya
Eperjes FC
UTC 1913 Labdarugó Kft
2021. 09. 19. 16:00
Újszegedi Sportpálya
2021. 09. 19. 16:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarugó Kft
MUFC-Duocor
2021. 09. 26. 16:00
Csongrád Város Sportpálya
2021. 09. 26. 16:00
Csongrád Város Sportpálya
Csongrád
UTC 1913 Labdarugó Kft
2021. 10. 03. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2021. 10. 03. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarugó Kft
FK 1899 SZEGED II.
2021. 10. 10. 10:00
Deszk Sportpálya
2021. 10. 10. 10:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC II
UTC 1913 Labdarugó Kft
2021. 10. 24. 14:30
Szegvár Sportpálya
2021. 10. 24. 14:30
Szegvár Sportpálya
SZEGVÁRI MAS SE
10. 24. 14:30
UTC 1913 Labdarugó Kft
2021. 10. 31. 13:30
Újszegedi Sportpálya
2021. 10. 31. 13:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarugó Kft
10. 31. 13:30
Szikáncs
2021. 11. 07. 13:30
Nagylak Sportpálya
2021. 11. 07. 13:30
Nagylak Sportpálya
Nagylak Fc
11. 07. 13:30
UTC 1913 Labdarugó Kft
2021. 11. 14. 13:30
Újszegedi Sportpálya
2021. 11. 14. 13:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarugó Kft
11. 14. 13:30
Maroslele SE
2022. 03. 12. 14:30
Kübekháza Sportpálya
2022. 03. 12. 14:30
Kübekháza Sportpálya
KÜBEKHÁZA SE
03. 12. 14:30
UTC 1913 Labdarugó Kft
2022. 03. 20. 15:00
Újszegedi Sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarugó Kft
03. 20. 15:00
Gyálarét-LS 2015 SE
2022. 03. 27. 15:00
Újszentiván Sportpálya
2022. 03. 27. 15:00
Újszentiván Sportpálya
Újszentiván-Pázsit SE II
03. 27. 15:00
UTC 1913 Labdarugó Kft
2022. 04. 03. 16:00
Újszegedi Sportpálya
2022. 04. 03. 16:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarugó Kft
04. 03. 16:00
Eperjes FC
2022. 04. 10. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
2022. 04. 10. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
MUFC-Duocor
04. 10. 16:00
UTC 1913 Labdarugó Kft
2022. 04. 17. 16:30
Újszegedi Sportpálya
2022. 04. 17. 16:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarugó Kft
04. 17. 16:30
Csongrád
2022. 04. 23. 17:00
KÉSZ Sport Aréna
2022. 04. 23. 17:00
KÉSZ Sport Aréna
FK 1899 SZEGED II.
04. 23. 17:00
UTC 1913 Labdarugó Kft
2022. 05. 01. 17:00
Újszegedi Sportpálya
2022. 05. 01. 17:00
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarugó Kft
05. 01. 17:00
Deszk SC II
2022. 05. 15. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2022. 05. 15. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarugó Kft
05. 15. 17:30
SZEGVÁRI MAS SE
2022. 05. 21. 17:30
2022. 05. 21. 17:30
Szikáncs
05. 21. 17:30
UTC 1913 Labdarugó Kft
2022. 05. 29. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2022. 05. 29. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarugó Kft
05. 29. 17:30
Nagylak Fc
2022. 06. 05. 17:30
Maroslele Sportpálya
2022. 06. 05. 17:30
Maroslele Sportpálya
Maroslele SE
06. 05. 17:30
UTC 1913 Labdarugó Kft

KÜBEKHÁZA SE

2021. 08. 22. 17:30
Újszegedi Sportpálya
2021. 08. 22. 17:30
Újszegedi Sportpálya
UTC 1913 Labdarugó Kft
KÜBEKHÁZA SE
2021. 08. 28. 17:30
Kübekháza Sportpálya
2021. 08. 28. 17:30
Kübekháza Sportpálya
KÜBEKHÁZA SE
Deszk SC II
2021. 09. 05. 16:00
Kübekháza Sportpálya
2021. 09. 05. 16:00
Kübekháza Sportpálya
KÜBEKHÁZA SE
Gyálarét-LS 2015 SE
2021. 09. 18. 16:00
Kübekháza Sportpálya
2021. 09. 18. 16:00
Kübekháza Sportpálya
KÜBEKHÁZA SE
Újszentiván-Pázsit SE II
2021. 09. 25. 16:00
Szegvár Sportpálya
2021. 09. 25. 16:00
Szegvár Sportpálya
SZEGVÁRI MAS SE
KÜBEKHÁZA SE
2021. 10. 02. 15:00
Kübekháza Sportpálya
2021. 10. 02. 15:00
Kübekháza Sportpálya
KÜBEKHÁZA SE
Eperjes FC
2021. 10. 09. 15:00
2021. 10. 09. 15:00
Szikáncs
KÜBEKHÁZA SE
2021. 10. 17. 14:30
Kübekháza Sportpálya
2021. 10. 17. 14:30
Kübekháza Sportpálya
KÜBEKHÁZA SE
MUFC-Duocor
2021. 10. 24. 14:30
Nagylak Sportpálya
2021. 10. 24. 14:30
Nagylak Sportpálya
Nagylak Fc
10. 24. 14:30
KÜBEKHÁZA SE
2021. 10. 30. 13:30
Kübekháza Sportpálya
2021. 10. 30. 13:30
Kübekháza Sportpálya
KÜBEKHÁZA SE
10. 30. 13:30
Csongrád
2021. 11. 07. 13:30
Maroslele Sportpálya
2021. 11. 07. 13:30
Maroslele Sportpálya
Maroslele SE
11. 07. 13:30
KÜBEKHÁZA SE
2021. 11. 13. 13:30
Kübekháza Sportpálya
2021. 11. 13. 13:30
Kübekháza Sportpálya
KÜBEKHÁZA SE
11. 13. 13:30
FK 1899 SZEGED II.
2022. 03. 12. 14:30
Kübekháza Sportpálya
2022. 03. 12. 14:30
Kübekháza Sportpálya
KÜBEKHÁZA SE
03. 12. 14:30
UTC 1913 Labdarugó Kft
2022. 03. 20. 15:00
Deszk Sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC II
03. 20. 15:00
KÜBEKHÁZA SE
2022. 03. 26. 15:00
Szeged-Gyálarét Sportpálya
2022. 03. 26. 15:00
Szeged-Gyálarét Sportpálya
Gyálarét-LS 2015 SE
03. 26. 15:00
KÜBEKHÁZA SE
2022. 04. 10. 16:00
Újszentiván Sportpálya
2022. 04. 10. 16:00
Újszentiván Sportpálya
Újszentiván-Pázsit SE II
04. 10. 16:00
KÜBEKHÁZA SE
2022. 04. 16. 16:30
Kübekháza Sportpálya
2022. 04. 16. 16:30
Kübekháza Sportpálya
KÜBEKHÁZA SE
04. 16. 16:30
SZEGVÁRI MAS SE
2022. 04. 23. 17:00
Eperjes Sporpálya
2022. 04. 23. 17:00
Eperjes Sporpálya
Eperjes FC
04. 23. 17:00
KÜBEKHÁZA SE
2022. 04. 30. 17:00
Kübekháza Sportpálya
2022. 04. 30. 17:00
Kübekháza Sportpálya
KÜBEKHÁZA SE
04. 30. 17:00
Szikáncs
2022. 05. 08. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2022. 05. 08. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
MUFC-Duocor
05. 08. 17:00
KÜBEKHÁZA SE
2022. 05. 14. 17:30
Kübekháza Sportpálya
2022. 05. 14. 17:30
Kübekháza Sportpálya
KÜBEKHÁZA SE
05. 14. 17:30
Nagylak Fc
2022. 05. 22. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
2022. 05. 22. 17:30
Csongrád Város Sportpálya
Csongrád
05. 22. 17:30
KÜBEKHÁZA SE
2022. 05. 28. 17:30
Kübekháza Sportpálya
2022. 05. 28. 17:30
Kübekháza Sportpálya
KÜBEKHÁZA SE
05. 28. 17:30
Maroslele SE
2022. 06. 05. 17:30
KÉSZ Sport Aréna
2022. 06. 05. 17:30
KÉSZ Sport Aréna
FK 1899 SZEGED II.
06. 05. 17:30
KÜBEKHÁZA SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->