Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 1. forduló

2021.08.21 - 17:00

Balatonszepezd, Balatonszepezdi Sporttelep

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
GÖRÖG IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KARSAI ROLAND, RÁDLI DÁVID LÁSZLÓ
BALATONSZEPEZD ÖKSC
SOMLÓ SC
90'
45'

Gólok

KOVÁCS KÁLMÁN

51'

1 - 0

 

HORVÁTH PATRIK

88'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 1 1 0 0 6 0 6 3 12
2 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 1 1 0 0 5 2 3 3 10
3 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 1 1 0 0 4 1 3 3 11
4 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 1 1 0 0 2 0 2 3 9
5 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 1 0 1 0 2 2 0 1 6
6 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 1 0 1 0 2 2 0 1 5
7 ŐSI PSK ŐSI PSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 UGOD SE UGOD SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 1 0 0 1 0 2 -2 0 4
10 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 1 0 0 1 2 5 -3 0 2
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3
12 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 1 0 0 1 0 6 -6 0 1
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 1 1 0 0 5 2 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
------------
BKSE-PEREMARTON
------------
BALATONFÜREDI USC
------------
BALATONSZEPEZD ÖKSC
-------2 - 0----
CSABRENDEK FC
6 - 0-----------
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
------------
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
-5 - 2----------
SOMLÓ SC
------------
SZILÁGYI DSE
------------
TALIÁNDÖRÖGD SE
--1 - 4---------
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
---------2 - 2--
UGOD SE
------------

Meccsek

BALATONSZEPEZD ÖKSC

2021. 08. 21. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
SOMLÓ SC
2021. 08. 29. 17:00
Peremarton Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 09. 04. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 09. 04. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 09. 11. 16:30
Alsóörs Sporttelep
2021. 09. 11. 16:30
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 09. 18. 16:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
ŐSI PSK
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 02. 15:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 10. 02. 15:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 16. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSABRENDEK FC
2021. 10. 24. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 24. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 30. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 13. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 13. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 19. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 03. 19. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BKSE-PEREMARTON
2022. 03. 27. 16:00
Tihanyi Sportpálya
2022. 03. 27. 16:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 04. 02. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 04. 02. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 04. 10. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 04. 10. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 24. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 04. 24. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 08. 17:00
Csabrendek FC
2022. 05. 08. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 14. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
SZILÁGYI DSE
2022. 05. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 05. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
UGOD SE

SOMLÓ SC

2021. 08. 21. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
SOMLÓ SC
2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
SOMLÓ SC
2021. 11. 20. 13:30
Peremarton Sporttelep
2021. 11. 20. 13:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
SOMLÓ SC
2021. 09. 19. 16:00
Devecser SE Sporttelep
2021. 09. 19. 16:00
Devecser SE Sporttelep
SOMLÓ SC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 09. 26. 16:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 09. 26. 16:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
SOMLÓ SC
2021. 10. 03. 15:30
Somlószőlős SE
2021. 10. 03. 15:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ŐSI PSK
2021. 10. 10. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 10. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SOMLÓ SC
2021. 10. 17. 15:00
Somlószőlős SE
2021. 10. 17. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 31. 14:00
Somlószőlős SE
2021. 10. 31. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSABRENDEK FC
2021. 11. 06. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 11. 06. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
SOMLÓ SC
2021. 11. 14. 14:00
Somlószőlős SE
2021. 11. 14. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 03. 13. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 13. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2022. 04. 03. 16:30
Somlószőlős SE
2022. 04. 03. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
BKSE-PEREMARTON
2022. 04. 10. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2022. 04. 10. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
SOMLÓ SC
2022. 04. 15. 17:00
Somlószőlős SE
2022. 04. 15. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 04. 24. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 04. 24. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SOMLÓ SC
2022. 05. 01. 17:00
Somlószőlős SE
2022. 05. 01. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 08. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 05. 08. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2022. 05. 22. 17:00
Csabrendek FC
2022. 05. 22. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SOMLÓ SC
2022. 05. 29. 17:00
Somlószőlős SE
2022. 05. 29. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
SZILÁGYI DSE
2022. 06. 05. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 06. 05. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->