Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 4. forduló

2021.09.11 - 16:30

Alsóörs, Alsóörs Sporttelep

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
SZABÓ ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KIS TIBOR, KESZTHELYI KRISZTIÁN
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BALATONSZEPEZD ÖKSC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

KOVÁCS KÁLMÁN

 

0 - 2

24'

HORVÁTH PATRIK
UDVARDI MÁRK

26'

1 - 2

 

ÓVÁRI GYULA

42'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 4 3 1 0 8 2 6 10 9.5
2 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 4 3 0 1 23 11 12 9 7.5
3 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 4 3 0 1 17 7 10 9 7.8
4 ŐSI PSK ŐSI PSK 3 3 0 0 10 5 5 9 4.3
5 UGOD SE UGOD SE 3 2 1 0 9 3 6 7 9.3
6 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 3 1 1 1 6 6 0 4 7.3
7 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 4 1 0 3 5 12 -7 3 5
8 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 4 0 3 1 7 8 -1 3 7.3
9 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 4 0 2 2 8 16 -8 2 4
10 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 4 0 2 2 8 19 -11 2 3.5
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 0 2 2 8 -6 0 4.5
12 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 3 0 0 3 0 6 -6 0 4.3
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 0 1 4 2 2 3 4 3 0 1 8 2 6 9
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 2 0 0 4 2 2 6 2 1 0 1 4 2 2 3 4 3 0 1 8 4 4 9
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 2 2 0 0 3 1 2 6 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 4 2 2 7
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 3 2 0 1 6 6 0 6 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 1 1 6 6 0 7
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 1 0 4 2 2 4 4 1 3 0 4 2 2 6
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 2 1 1 0 4 0 4 4 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 1 1 5 3 2 4
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 0 1 2 1 1 3 3 1 1 1 2 1 1 4
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 2 1 1 0 5 2 3 4 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 1 1 2 6 7 -1 4
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 3 0 0 0 0 3 3 0 3 0 0 0 0 3
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 1 5 -4 1 4 0 2 2 2 6 -4 2
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 0 1 3 1 8 -7 1
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 0 2 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 4 2 2 4 4 3 1 0 8 2 6 10
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 2 0 0 13 5 8 6 2 1 0 1 10 6 4 3 4 3 0 1 23 11 12 9
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 2 0 0 10 1 9 6 2 1 0 1 7 6 1 3 4 3 0 1 17 7 10 9
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 2 2 0 0 8 4 4 6 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 10 5 5 9
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 2 2 0 0 6 0 6 6 1 0 1 0 3 3 0 1 3 2 1 0 9 3 6 7
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 0 1 5 5 0 3 3 1 1 1 6 6 0 4
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 0 2 2 10 -8 0 4 1 0 3 5 12 -7 3
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 3 0 6 6 0 3 4 0 3 1 7 8 -1 3
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 3 0 2 1 8 14 -6 2 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 0 2 2 8 16 -8 2
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 2 0 2 0 5 5 0 2 2 0 0 2 3 14 -11 0 4 0 2 2 8 19 -11 2
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 0 2 2 8 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 8 -6 0
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 0 6 -6 0 3 0 0 3 0 6 -6 0
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
--2 - 2-----3 - 3---
BKSE-PEREMARTON
--0 - 2----3 - 0----
BALATONFÜREDI USC
--------1 - 1---
BALATONSZEPEZD ÖKSC
-------2 - 0--2 - 0-
CSABRENDEK FC
6 - 0-4 - 1---------
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
----5 - 3-3 - 1-----
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
8 - 35 - 2----------
SOMLÓ SC
------------
SZILÁGYI DSE
------1 - 2-----
TALIÁNDÖRÖGD SE
--1 - 4-1 - 4-------
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
-------3 - 9-2 - 2-3 - 3
UGOD SE
-5 - 0------1 - 0---

Meccsek

MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS

2021. 08. 22. 17:00
Csabrendek FC
2021. 08. 22. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 08. 29. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
SZILÁGYI DSE
2021. 11. 20. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 20. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 11. 16:30
Alsóörs Sporttelep
2021. 09. 11. 16:30
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 26. 16:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 09. 26. 16:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
SOMLÓ SC
2021. 10. 02. 15:30
Peremarton Sporttelep
2021. 10. 02. 15:30
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 12. 04. 13:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 12. 04. 13:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 10. 24. 14:30
Ősi Petőfi SK
2021. 10. 24. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 10. 31. 14:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 10. 31. 14:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 07. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 11. 07. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 03. 12. 15:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 03. 12. 15:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
CSABRENDEK FC
2022. 03. 19. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 03. 19. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 03. 27. 16:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 04. 02. 16:30
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 04. 02. 16:30
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
UGOD SE
2022. 04. 15. 17:00
Somlószőlős SE
2022. 04. 15. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 04. 23. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 04. 23. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BKSE-PEREMARTON
2022. 05. 01. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2022. 05. 01. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 05. 14. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
ŐSI PSK
2022. 06. 05. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 06. 05. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 05. 28. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
TALIÁNDÖRÖGD SE

BALATONSZEPEZD ÖKSC

2021. 08. 21. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2021. 08. 21. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
SOMLÓ SC
2021. 08. 29. 17:00
Peremarton Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 09. 04. 16:30
Balatonszepezdi Sportpálya
2021. 09. 04. 16:30
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 09. 11. 16:30
Alsóörs Sporttelep
2021. 09. 11. 16:30
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 09. 18. 16:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2021. 09. 18. 16:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
ŐSI PSK
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 02. 15:30
Balatonszepezdi Sportpálya
2021. 10. 02. 15:30
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 16. 15:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2021. 10. 16. 15:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSABRENDEK FC
2021. 10. 24. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 24. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 30. 14:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2021. 10. 30. 14:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 13. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 13. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 19. 15:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 03. 19. 15:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BKSE-PEREMARTON
2022. 03. 27. 16:00
Tihanyi Sportpálya
2022. 03. 27. 16:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 04. 02. 16:30
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 04. 02. 16:30
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 04. 10. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 04. 10. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 24. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 04. 24. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 08. 17:00
Csabrendek FC
2022. 05. 08. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 14. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 05. 14. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
SZILÁGYI DSE
2022. 05. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 05. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->