Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 5. forduló

2021.09.18 - 16:00

Öskü, Palota-Vidék 2000 Öskü FC

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
ÁKOS DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GÁSPÁR ANDRÁS
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONFÜREDI USC
90'
45'

Gólok

HULKA BENCE

7'

1 - 0

 

 

1 - 1

11'

HIDEGHÉTI MÁTYÁS
TALIÁN KRISZTIÁN

26'

2 - 1

 

 

2 - 2

33'

BENE DÁNIEL

 

2 - 3

42'

HIDEGHÉTI MÁTYÁS
TALIÁN KRISZTIÁN

64'

3 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ŐSI PSK ŐSI PSK 4 4 0 0 15 9 6 12 5.3
2 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 5 3 1 1 26 14 12 10 6.8
3 UGOD SE UGOD SE 4 3 1 0 14 6 8 10 9.8
4 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 5 3 1 1 12 7 5 10 8
5 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 4 3 0 1 17 7 10 9 6.5
6 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 4 1 2 1 9 9 0 5 6.3
7 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 5 1 2 2 12 19 -7 5 6.2
8 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 0 2 3 8 -5 3 7
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 4 1 0 3 5 12 -7 3 5.3
10 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 5 0 3 2 7 9 -2 3 6.6
11 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 5 0 2 3 11 24 -13 2 4.8
12 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 4 0 0 4 3 10 -7 0 5.8
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 3 2 0 1 6 6 0 6 2 1 1 0 3 0 3 4 5 3 1 1 9 6 3 10
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 6 3 3 10
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 0 1 4 2 2 3 4 3 0 1 8 2 6 9
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 2 0 1 6 5 1 6 2 1 0 1 4 2 2 3 5 3 0 2 10 7 3 9
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 0 1 5 3 2 6 4 2 1 1 5 3 2 7
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 2 1 1 0 5 2 3 4 3 1 0 2 3 6 -3 3 5 2 1 2 8 8 0 7
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 1 1 0 4 2 2 4 5 1 3 1 5 4 1 6
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 3 1 1 1 5 2 3 4 1 0 0 1 1 3 -2 0 4 1 1 2 6 5 1 4
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 0 2 0 5 -5 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 1 5 -4 3
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 3 0 0 0 0 3 4 0 3 1 0 3 -3 3
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 1 5 -4 1 5 0 2 3 2 7 -5 2
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 0 1 3 1 8 -7 1
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 2 2 0 0 8 4 4 6 2 2 0 0 7 5 2 6 4 4 0 0 15 9 6 12
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 2 1 0 16 8 8 7 2 1 0 1 10 6 4 3 5 3 1 1 26 14 12 10
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 3 3 0 0 11 3 8 9 1 0 1 0 3 3 0 1 4 3 1 0 14 6 8 10
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 2 0 1 8 5 3 6 2 1 1 0 4 2 2 4 5 3 1 1 12 7 5 10
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 2 0 0 10 1 9 6 2 1 0 1 7 6 1 3 4 3 0 1 17 7 10 9
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 8 8 0 4 4 1 2 1 9 9 0 5
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 3 0 2 1 8 14 -6 2 2 1 0 1 4 5 -1 3 5 1 2 2 12 19 -7 5
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 0 2 2 8 -6 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 3 8 -5 3
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 0 2 2 10 -8 0 4 1 0 3 5 12 -7 3
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 3 0 6 6 0 3 5 0 3 2 7 9 -2 3
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 2 0 2 0 5 5 0 2 3 0 0 3 6 19 -13 0 5 0 2 3 11 24 -13 2
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 0 0 3 0 6 -6 0 4 0 0 4 3 10 -7 0
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
--2 - 2-----3 - 3---
BKSE-PEREMARTON
--0 - 2----3 - 0----
BALATONFÜREDI USC
--------1 - 1---
BALATONSZEPEZD ÖKSC
-----4 - 5-2 - 0--2 - 0-
CSABRENDEK FC
6 - 0-4 - 1---------
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
----5 - 3-3 - 1-----
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
8 - 35 - 23 - 3---------
SOMLÓ SC
----------3 - 4-
SZILÁGYI DSE
------1 - 2--0 - 1--
TALIÁNDÖRÖGD SE
--1 - 4-1 - 4-------
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
-------3 - 9-2 - 2-3 - 3
UGOD SE
5 - 35 - 0------1 - 0---

Meccsek

GOSTECH PV ÖSKÜ FC

2021. 08. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 08. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BKSE-PEREMARTON
2021. 08. 29. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 08. 29. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 11. 20. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 20. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 12. 16:30
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 12. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 26. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 09. 26. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 10. 10. 15:00
Csabrendek FC
2021. 10. 10. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 10. 16. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 10. 16. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
SZILÁGYI DSE
2021. 10. 30. 14:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2021. 10. 30. 14:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
UGOD SE
2021. 11. 14. 14:00
Somlószőlős SE
2021. 11. 14. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 03. 12. 15:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 12. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 03. 20. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2022. 03. 20. 15:00
Péti MTE Sporttelep
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 03. 27. 16:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 04. 03. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 04. 03. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 04. 15. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 04. 15. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2022. 05. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 05. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 05. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 06. 05. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 06. 05. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC

BALATONFÜREDI USC

2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 05. 16:30
Csabrendek FC
2021. 09. 05. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 12. 16:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 12. 16:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SZILÁGYI DSE
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 10. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 10. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SOMLÓ SC
2021. 10. 16. 15:00
Peremarton Sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 24. 14:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 24. 14:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 10. 31. 14:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 10. 31. 14:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 07. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 11. 07. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ŐSI PSK
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
BALATONFÜREDI USC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 03. 27. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 03. 27. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSABRENDEK FC
2022. 04. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 04. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
UGOD SE
2022. 05. 01. 17:00
Somlószőlős SE
2022. 05. 01. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 08. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 08. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BKSE-PEREMARTON
2022. 05. 15. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2022. 05. 15. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 06. 05. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONFÜREDI USC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->