Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 5. forduló

2021.09.18 - 18:00

Veszprém, Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
RÁDLI DÁVID LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KARSAI ROLAND, PRESSING ROLAND
SZILÁGYI DSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

44'

KOCSIS MILÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ŐSI PSK ŐSI PSK 4 4 0 0 15 9 6 12 5.3
2 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 5 3 1 1 26 14 12 10 6.8
3 UGOD SE UGOD SE 4 3 1 0 14 6 8 10 9.8
4 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 5 3 1 1 12 7 5 10 8
5 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 4 3 0 1 17 7 10 9 6.5
6 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 4 1 2 1 9 9 0 5 6.3
7 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 5 1 2 2 12 19 -7 5 6.2
8 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 0 2 3 8 -5 3 7
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 4 1 0 3 5 12 -7 3 5.3
10 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 5 0 3 2 7 9 -2 3 6.6
11 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 5 0 2 3 11 24 -13 2 4.8
12 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 4 0 0 4 3 10 -7 0 5.8
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 3 2 0 1 6 6 0 6 2 1 1 0 3 0 3 4 5 3 1 1 9 6 3 10
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 2 2 0 0 3 1 2 6 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 6 3 3 10
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 0 1 4 2 2 3 4 3 0 1 8 2 6 9
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 2 0 1 6 5 1 6 2 1 0 1 4 2 2 3 5 3 0 2 10 7 3 9
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 0 1 5 3 2 6 4 2 1 1 5 3 2 7
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 2 1 1 0 5 2 3 4 3 1 0 2 3 6 -3 3 5 2 1 2 8 8 0 7
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 1 1 0 4 2 2 4 5 1 3 1 5 4 1 6
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 3 1 1 1 5 2 3 4 1 0 0 1 1 3 -2 0 4 1 1 2 6 5 1 4
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 0 2 0 5 -5 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 1 5 -4 3
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 3 0 0 0 0 3 4 0 3 1 0 3 -3 3
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 0 1 2 1 5 -4 1 5 0 2 3 2 7 -5 2
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 0 2 1 6 -5 0 4 0 1 3 1 8 -7 1
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 2 2 0 0 8 4 4 6 2 2 0 0 7 5 2 6 4 4 0 0 15 9 6 12
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 2 1 0 16 8 8 7 2 1 0 1 10 6 4 3 5 3 1 1 26 14 12 10
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 3 3 0 0 11 3 8 9 1 0 1 0 3 3 0 1 4 3 1 0 14 6 8 10
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 2 0 1 8 5 3 6 2 1 1 0 4 2 2 4 5 3 1 1 12 7 5 10
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 2 0 0 10 1 9 6 2 1 0 1 7 6 1 3 4 3 0 1 17 7 10 9
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 8 8 0 4 4 1 2 1 9 9 0 5
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 3 0 2 1 8 14 -6 2 2 1 0 1 4 5 -1 3 5 1 2 2 12 19 -7 5
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 0 2 2 8 -6 0 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 0 2 3 8 -5 3
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 0 2 2 10 -8 0 4 1 0 3 5 12 -7 3
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 0 3 0 6 6 0 3 5 0 3 2 7 9 -2 3
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 2 0 2 0 5 5 0 2 3 0 0 3 6 19 -13 0 5 0 2 3 11 24 -13 2
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 1 0 0 1 3 4 -1 0 3 0 0 3 0 6 -6 0 4 0 0 4 3 10 -7 0
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
--2 - 2-----3 - 3---
BKSE-PEREMARTON
--0 - 2----3 - 0----
BALATONFÜREDI USC
--------1 - 1---
BALATONSZEPEZD ÖKSC
-----4 - 5-2 - 0--2 - 0-
CSABRENDEK FC
6 - 0-4 - 1---------
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
----5 - 3-3 - 1-----
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
8 - 35 - 23 - 3---------
SOMLÓ SC
----------3 - 4-
SZILÁGYI DSE
------1 - 2--0 - 1--
TALIÁNDÖRÖGD SE
--1 - 4-1 - 4-------
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
-------3 - 9-2 - 2-3 - 3
UGOD SE
5 - 35 - 0------1 - 0---

Meccsek

SZILÁGYI DSE

2021. 11. 27. 13:00
Tihanyi Sportpálya
2021. 11. 27. 13:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
SZILÁGYI DSE
2021. 08. 29. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
SZILÁGYI DSE
2021. 09. 04. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 04. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
ŐSI PSK
2021. 09. 12. 16:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 12. 16:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SZILÁGYI DSE
2021. 09. 18. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 18. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
CSABRENDEK FC
2021. 10. 16. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 10. 16. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
SZILÁGYI DSE
2021. 10. 24. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 24. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZILÁGYI DSE
2021. 11. 06. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 11. 06. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
SOMLÓ SC
2021. 11. 13. 14:00
Peremarton Sporttelep
2021. 11. 13. 14:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
SZILÁGYI DSE
2022. 03. 13. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 03. 13. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 03. 19. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 03. 19. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 03. 27. 16:00
Ősi Petőfi SK
2022. 03. 27. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SZILÁGYI DSE
2022. 04. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 04. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 10. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 04. 10. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZILÁGYI DSE
2022. 04. 24. 17:00
Csabrendek FC
2022. 04. 24. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SZILÁGYI DSE
2022. 05. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 05. 14. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 05. 14. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
SZILÁGYI DSE
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
UGOD SE
2022. 05. 29. 17:00
Somlószőlős SE
2022. 05. 29. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
SZILÁGYI DSE
2022. 06. 05. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 06. 05. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BKSE-PEREMARTON

TALIÁNDÖRÖGD SE

2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 12. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2021. 09. 12. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2021. 09. 18. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 18. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 09. 26. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 09. 26. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 10. 02. 15:30
Balatonszepezdi Sportpálya
2021. 10. 02. 15:30
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
2021. 10. 17. 15:00
Somlószőlős SE
2021. 10. 17. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 24. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 24. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 10. 31. 14:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 10. 31. 14:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 11. 07. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 11. 07. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 11. 14. 14:00
Ősi Petőfi SK
2021. 11. 14. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
BALATONFÜREDI USC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 04. 03. 16:30
Csabrendek FC
2022. 04. 03. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 04. 10. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 04. 10. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZILÁGYI DSE
2022. 04. 15. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 04. 15. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 04. 24. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 04. 24. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 08. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 05. 08. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2022. 05. 14. 17:00
Peremarton Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 05. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 05. 28. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 06. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 06. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->