Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 12. forduló

2021.11.07 - 14:00

Öskü, Palota-Vidék 2000 Öskü FC

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
MAGYAR ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VETŐ BALÁZS CSABA, BALOGH BÁLINT
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
UGOD SE
90'
45'

Gólok

NAGY LÁSZLÓ KRISZTIÁN

48'

1 - 0

 

TALIÁN KRISZTIÁN

78'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 10 9 0 1 41 12 29 27 7
2 ŐSI PSK ŐSI PSK 10 7 0 3 40 28 12 21 6.6
3 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 10 6 1 3 43 24 19 19 6.7
4 UGOD SE UGOD SE 10 6 1 3 26 16 10 19 6.9
5 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 10 6 1 3 24 18 6 19 6.9
6 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 11 5 3 3 31 24 7 18 6.5
7 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 10 4 3 3 29 33 -4 15 7
8 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 10 3 0 7 17 26 -9 9 6.4
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 10 2 2 6 20 34 -14 8 5.4
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 10 2 1 7 13 33 -20 7 6.6
11 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 11 1 5 5 23 41 -18 7 6.1 Büntetőpont: -1
12 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 10 0 3 7 9 27 -18 3 5.7
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 5 5 0 0 13 0 13 15 5 3 1 1 10 4 6 10 10 8 1 1 23 4 19 25
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 5 4 1 0 9 3 6 13 5 2 2 1 9 9 0 8 10 6 3 1 18 12 6 21
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 5 3 1 1 7 5 2 10 5 2 0 3 8 8 0 6 10 5 1 4 15 13 2 16
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 6 3 1 2 12 12 0 10 4 1 3 0 5 2 3 6 10 4 4 2 17 14 3 16
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 5 3 2 0 8 3 5 11 6 1 2 3 6 11 -5 4 11 4 4 3 14 14 0 15
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 5 1 3 1 5 5 0 6 6 3 0 3 7 7 0 9 11 4 3 4 12 12 0 15
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 5 3 1 1 11 2 9 10 5 1 1 3 2 6 -4 4 10 4 2 4 13 8 5 14
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 6 1 3 2 5 7 -2 6 4 2 1 1 5 3 2 7 10 3 4 3 10 10 0 13
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 1 4 3 10 -7 4 4 1 2 1 6 6 0 5 10 2 3 5 9 16 -7 9
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 4 1 1 2 4 8 -4 4 6 0 4 2 1 3 -2 4 10 1 5 4 5 11 -6 8
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 5 1 2 2 3 4 -1 5 5 0 1 4 1 10 -9 1 10 1 3 6 4 14 -10 6
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 4 0 2 2 3 6 -3 2 6 1 1 4 5 14 -9 4 10 1 3 6 8 20 -12 6
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 5 5 0 0 26 4 22 15 5 4 0 1 15 8 7 12 10 9 0 1 41 12 29 27
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 5 5 0 0 24 9 15 15 5 2 0 3 16 19 -3 6 10 7 0 3 40 28 12 21
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 5 4 1 0 24 8 16 13 5 2 0 3 19 16 3 6 10 6 1 3 43 24 19 19
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 5 5 0 0 18 3 15 15 5 1 1 3 8 13 -5 4 10 6 1 3 26 16 10 19
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 6 3 0 3 15 14 1 9 4 3 1 0 9 4 5 10 10 6 1 3 24 18 6 19
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 5 3 1 1 17 9 8 10 6 2 2 2 14 15 -1 8 11 5 3 3 31 24 7 18
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 6 3 2 1 21 22 -1 11 4 1 1 2 8 11 -3 4 10 4 3 3 29 33 -4 15
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 4 2 0 2 11 11 0 6 6 1 0 5 6 15 -9 3 10 3 0 7 17 26 -9 9
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 4 1 2 1 8 7 1 5 6 1 0 5 12 27 -15 3 10 2 2 6 20 34 -14 8
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 1 4 7 19 -12 4 4 1 0 3 6 14 -8 3 10 2 1 7 13 33 -20 7
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 5 1 3 1 12 13 -1 6 6 0 2 4 11 28 -17 1 11 1 5 5 23 41 -18 7
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 5 0 0 5 3 11 -8 0 5 0 3 2 6 16 -10 3 10 0 3 7 9 27 -18 3
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
-2 - 42 - 2----3 - 23 - 3-2 - 2-
BKSE-PEREMARTON
3 - 32 - 20 - 2----3 - 0----
BALATONFÜREDI USC
--1 - 2--6 - 4-5 - 01 - 1-4 - 2-
BALATONSZEPEZD ÖKSC
---1 - 2-4 - 52 - 62 - 0-4 - 12 - 0-
CSABRENDEK FC
6 - 08 - 04 - 1---5 - 1----3 - 2
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
4 - 07 - 4--5 - 3-3 - 1----5 - 1
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
8 - 35 - 23 - 3-----6 - 0--2 - 0
SOMLÓ SC
----1 - 5-3 - 1--4 - 13 - 4-
SZILÁGYI DSE
---1 - 30 - 1-1 - 2-1 - 40 - 1--
TALIÁNDÖRÖGD SE
2 - 20 - 51 - 4-1 - 4--3 - 2---0 - 2
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
-2 - 1----5 - 43 - 9-2 - 26 - 33 - 3
UGOD SE
5 - 35 - 03 - 0-----1 - 04 - 0--

Meccsek

GOSTECH PV ÖSKÜ FC

2021. 08. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 08. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BKSE-PEREMARTON
2021. 08. 29. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 08. 29. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 11. 20. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 20. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 12. 16:30
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 12. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 26. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 09. 26. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 10. 10. 15:00
Csabrendek FC
2021. 10. 10. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 10. 16. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 10. 16. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
SZILÁGYI DSE
2021. 10. 30. 14:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2021. 10. 30. 14:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
UGOD SE
2021. 11. 14. 14:00
Somlószőlős SE
2021. 11. 14. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 03. 12. 15:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 12. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 03. 20. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2022. 03. 20. 15:00
Péti MTE Sporttelep
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 03. 27. 16:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 04. 03. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 04. 03. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 04. 15. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 04. 15. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2022. 05. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 05. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 05. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 29. 17:00
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 06. 05. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 06. 05. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
06. 05. 17:00
SOMLÓ SC

UGOD SE

2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE
2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
UGOD SE
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZILÁGYI DSE
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
UGOD SE
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
UGOD SE
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 18. 18:00
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
UGOD SE
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
UGOD SE
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
UGOD SE
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 29. 17:00
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
06. 05. 17:00
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->