Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 12. forduló

2021.11.07 - 14:00

Balatonfüred, Balatonarácsi Utánpótlás Centrum (BUSC)

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
TÖRÖK GYULA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HORVÁTH DÁVID DOMINIK, SZABÓ LÁSZLÓ
BALATONFÜREDI USC
ŐSI PSK
90'
45'

Gólok

BENE DÁNIEL

19'

1 - 0

 

 

1 - 1

20'

HORVÁTH LÁSZLÓ
BENE DÁNIEL

23'

2 - 1

 

BENE DÁNIEL

26'

3 - 1

 

 

3 - 2

36'

VIDA DORIÁN

 

3 - 3

39'

MOLNÁR ZOLTÁN
BENE DÁNIEL

64'

4 - 3

 

DRAHOVSZKY GERGŐ BENCE

73'

5 - 3

 

 

5 - 4

82'

KOVÁCS KRISTÓF FERENC
FREY BARNA

84'

6 - 4

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 10 9 0 1 41 12 29 27 7
2 ŐSI PSK ŐSI PSK 10 7 0 3 40 28 12 21 6.6
3 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 10 6 1 3 43 24 19 19 6.7
4 UGOD SE UGOD SE 10 6 1 3 26 16 10 19 6.9
5 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 10 6 1 3 24 18 6 19 6.9
6 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 11 5 3 3 31 24 7 18 6.5
7 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 10 4 3 3 29 33 -4 15 7
8 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 10 3 0 7 17 26 -9 9 6.7
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 10 2 2 6 20 34 -14 8 5.7
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 10 2 1 7 13 33 -20 7 6.6
11 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 11 1 5 5 23 41 -18 7 6.1 Büntetőpont: -1
12 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 10 0 3 7 9 27 -18 3 5.7
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 5 5 0 0 13 0 13 15 5 3 1 1 10 4 6 10 10 8 1 1 23 4 19 25
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 5 4 1 0 9 3 6 13 5 2 2 1 9 9 0 8 10 6 3 1 18 12 6 21
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 5 3 1 1 7 5 2 10 5 2 0 3 8 8 0 6 10 5 1 4 15 13 2 16
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 6 3 1 2 12 12 0 10 4 1 3 0 5 2 3 6 10 4 4 2 17 14 3 16
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 5 3 2 0 8 3 5 11 6 1 2 3 6 11 -5 4 11 4 4 3 14 14 0 15
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 5 1 3 1 5 5 0 6 6 3 0 3 7 7 0 9 11 4 3 4 12 12 0 15
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 5 3 1 1 11 2 9 10 5 1 1 3 2 6 -4 4 10 4 2 4 13 8 5 14
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 6 1 3 2 5 7 -2 6 4 2 1 1 5 3 2 7 10 3 4 3 10 10 0 13
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 1 4 3 10 -7 4 4 1 2 1 6 6 0 5 10 2 3 5 9 16 -7 9
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 4 1 1 2 4 8 -4 4 6 0 4 2 1 3 -2 4 10 1 5 4 5 11 -6 8
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 5 1 2 2 3 4 -1 5 5 0 1 4 1 10 -9 1 10 1 3 6 4 14 -10 6
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 4 0 2 2 3 6 -3 2 6 1 1 4 5 14 -9 4 10 1 3 6 8 20 -12 6
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 5 5 0 0 26 4 22 15 5 4 0 1 15 8 7 12 10 9 0 1 41 12 29 27
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 5 5 0 0 24 9 15 15 5 2 0 3 16 19 -3 6 10 7 0 3 40 28 12 21
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 5 4 1 0 24 8 16 13 5 2 0 3 19 16 3 6 10 6 1 3 43 24 19 19
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 5 5 0 0 18 3 15 15 5 1 1 3 8 13 -5 4 10 6 1 3 26 16 10 19
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 6 3 0 3 15 14 1 9 4 3 1 0 9 4 5 10 10 6 1 3 24 18 6 19
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 5 3 1 1 17 9 8 10 6 2 2 2 14 15 -1 8 11 5 3 3 31 24 7 18
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 6 3 2 1 21 22 -1 11 4 1 1 2 8 11 -3 4 10 4 3 3 29 33 -4 15
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 4 2 0 2 11 11 0 6 6 1 0 5 6 15 -9 3 10 3 0 7 17 26 -9 9
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 4 1 2 1 8 7 1 5 6 1 0 5 12 27 -15 3 10 2 2 6 20 34 -14 8
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 1 4 7 19 -12 4 4 1 0 3 6 14 -8 3 10 2 1 7 13 33 -20 7
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 5 1 3 1 12 13 -1 6 6 0 2 4 11 28 -17 1 11 1 5 5 23 41 -18 7
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 5 0 0 5 3 11 -8 0 5 0 3 2 6 16 -10 3 10 0 3 7 9 27 -18 3
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
-2 - 42 - 2----3 - 23 - 3-2 - 2-
BKSE-PEREMARTON
3 - 32 - 20 - 2----3 - 0----
BALATONFÜREDI USC
--1 - 2--6 - 4-5 - 01 - 1-4 - 2-
BALATONSZEPEZD ÖKSC
---1 - 2-4 - 52 - 62 - 0-4 - 12 - 0-
CSABRENDEK FC
6 - 08 - 04 - 1---5 - 1----3 - 2
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
4 - 07 - 4--5 - 3-3 - 1----5 - 1
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
8 - 35 - 23 - 3-----6 - 0--2 - 0
SOMLÓ SC
----1 - 5-3 - 1--4 - 13 - 4-
SZILÁGYI DSE
---1 - 30 - 1-1 - 2-1 - 40 - 1--
TALIÁNDÖRÖGD SE
2 - 20 - 51 - 4-1 - 4--3 - 2---0 - 2
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
-2 - 1----5 - 43 - 9-2 - 26 - 33 - 3
UGOD SE
5 - 35 - 03 - 0-----1 - 04 - 0--

Meccsek

BALATONFÜREDI USC

2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 05. 16:30
Csabrendek FC
2021. 09. 05. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 12. 16:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 12. 16:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SZILÁGYI DSE
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 10. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 10. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SOMLÓ SC
2021. 10. 16. 15:00
Peremarton Sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 24. 14:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 24. 14:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 10. 31. 14:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 10. 31. 14:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 07. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 11. 07. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ŐSI PSK
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
BALATONFÜREDI USC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 03. 27. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 03. 27. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSABRENDEK FC
2022. 04. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 04. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
UGOD SE
2022. 05. 01. 17:00
Somlószőlős SE
2022. 05. 01. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 08. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 08. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BKSE-PEREMARTON
2022. 05. 15. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2022. 05. 15. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 06. 05. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONFÜREDI USC

ŐSI PSK

2021. 08. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
2021. 08. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2021. 09. 04. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 04. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
ŐSI PSK
2021. 09. 12. 16:30
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 12. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 09. 18. 16:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
ŐSI PSK
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2021. 10. 03. 15:30
Somlószőlős SE
2021. 10. 03. 15:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ŐSI PSK
2021. 10. 10. 15:00
Ősi Petőfi SK
2021. 10. 10. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BKSE-PEREMARTON
2021. 10. 17. 15:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 10. 17. 15:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
ŐSI PSK
2021. 10. 24. 14:30
Ősi Petőfi SK
2021. 10. 24. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 11. 07. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 11. 07. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ŐSI PSK
2021. 11. 14. 14:00
Ősi Petőfi SK
2021. 11. 14. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 03. 20. 15:00
Csabrendek FC
2022. 03. 20. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK
2022. 03. 27. 16:00
Ősi Petőfi SK
2022. 03. 27. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SZILÁGYI DSE
2022. 04. 03. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 04. 03. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2022. 04. 10. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 04. 10. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
ŐSI PSK
2022. 04. 24. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 04. 24. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SOMLÓ SC
2022. 04. 30. 15:00
Peremarton Sporttelep
2022. 04. 30. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
ŐSI PSK
2022. 05. 08. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 05. 08. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 05. 14. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
ŐSI PSK
2022. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONFÜREDI USC
2022. 06. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 06. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->