Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 17. forduló

2022.04.03 - 16:30

Csabrendek, Csabrendek FC (Csabrendek)

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
HEGEDŰS IMRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BALASSA DÁNIEL, KESZTHELYI KRISZTIÁN
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
90'
45'

Gólok

PÉTER BENCE

6'

1 - 0

 

CSORDÁS MÁTÉ

12'

2 - 0

 

BERKES LÁSZLÓ

32'

3 - 0

 

PÉTER BENCE

38'

4 - 0

 

KULMAN GYÖRGY

40'

5 - 0

 

PADOS BENJAMIN

69'

6 - 0

 

BUSA JÓZSEF

80'

7 - 0

 

PREININGER DÁVID

80'

8 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 15 13 1 1 56 15 41 40 7.3
2 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 15 11 1 3 72 27 45 34 7.1
3 UGOD SE UGOD SE 14 10 1 3 34 17 17 31 7.1
4 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 15 9 2 4 44 24 20 29 7.2
5 ŐSI PSK ŐSI PSK 14 9 1 4 50 32 18 28 6.3
6 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 14 7 3 4 46 26 20 24 6.9
7 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 15 5 3 7 36 46 -10 18 6.1
8 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 14 4 1 9 21 41 -20 13 6.1
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 15 3 2 10 28 52 -24 11 5.7
10 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 15 1 6 8 27 60 -33 8 5.8 Büntetőpont: -1
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 13 2 1 10 14 54 -40 7 5.7
12 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 15 0 4 11 13 47 -34 4 6.3
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 7 6 1 0 19 1 18 19 8 5 2 1 13 5 8 17 15 11 3 1 32 6 26 36
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 7 5 1 1 9 5 4 16 8 5 0 3 15 8 7 15 15 10 1 4 24 13 11 31
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 7 6 1 0 12 3 9 19 7 2 3 2 10 11 -1 9 14 8 4 2 22 14 8 28
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 8 3 3 2 11 8 3 12 7 4 1 2 9 5 4 13 15 7 4 4 20 13 7 25
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 7 2 3 2 11 6 5 9 7 4 0 3 10 7 3 12 14 6 3 5 21 13 8 21
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 7 3 2 2 11 3 8 11 7 3 1 3 5 6 -1 10 14 6 3 5 16 9 7 21
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 8 3 2 3 14 16 -2 11 7 1 5 1 5 3 2 8 15 4 7 4 19 19 0 19
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 7 3 2 2 8 6 2 11 8 2 2 4 8 14 -6 7 15 5 4 6 16 20 -4 18
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 7 1 2 4 6 8 -2 5 8 2 1 5 7 18 -11 7 15 3 3 9 13 26 -13 12
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 8 2 1 5 5 15 -10 7 6 0 4 2 1 3 -2 4 14 2 5 7 6 18 -12 11
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 1 4 3 10 -7 4 7 1 2 4 6 18 -12 5 13 2 3 8 9 28 -19 9
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 8 1 3 4 4 9 -5 6 7 0 1 6 1 15 -14 1 15 1 4 10 5 24 -19 7
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 7 6 1 0 36 6 30 19 8 7 0 1 20 9 11 21 15 13 1 1 56 15 41 40
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 7 6 1 0 29 9 20 19 8 5 0 3 43 18 25 15 15 11 1 3 72 27 45 34
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 7 7 0 0 23 4 19 21 7 3 1 3 11 13 -2 10 14 10 1 3 34 17 17 31
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 8 5 0 3 29 15 14 15 7 4 2 1 15 9 6 14 15 9 2 4 44 24 20 29
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 7 7 0 0 32 9 23 21 7 2 1 4 18 23 -5 7 14 9 1 4 50 32 18 28
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 7 4 1 2 26 11 15 13 7 3 2 2 20 15 5 11 14 7 3 4 46 26 20 24
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 8 3 2 3 24 28 -4 11 7 2 1 4 12 18 -6 7 15 5 3 7 36 46 -10 18
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 8 3 1 4 15 26 -11 10 6 1 0 5 6 15 -9 3 14 4 1 9 21 41 -20 13
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 7 2 2 3 13 15 -2 8 8 1 0 7 15 37 -22 3 15 3 2 10 28 52 -24 11
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 7 1 3 3 13 22 -9 6 8 0 3 5 14 38 -24 2 15 1 6 8 27 60 -33 8
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 1 4 7 19 -12 4 7 1 0 6 7 35 -28 3 13 2 1 10 14 54 -40 7
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 8 0 1 7 7 23 -16 1 7 0 3 4 6 24 -18 3 15 0 4 11 13 47 -34 4
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
-2 - 42 - 20 - 2--1 - 73 - 23 - 3-2 - 2-
BKSE-PEREMARTON
3 - 32 - 20 - 2---1 - 73 - 04 - 0--0 - 1
BALATONFÜREDI USC
--1 - 20 - 1-6 - 4-5 - 01 - 19 - 14 - 2-
BALATONSZEPEZD ÖKSC
7 - 07 - 1-1 - 2-4 - 52 - 62 - 0-4 - 12 - 0-
CSABRENDEK FC
6 - 08 - 04 - 1--2 - 25 - 1--8 - 0-3 - 2
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
4 - 07 - 4--5 - 3-3 - 1-4 - 04 - 0-5 - 1
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
8 - 35 - 23 - 3---2 - 0-6 - 0-3 - 12 - 0
SOMLÓ SC
-3 - 2-1 - 11 - 5-3 - 10 - 10-4 - 13 - 40 - 2
SZILÁGYI DSE
3 - 3-0 - 61 - 30 - 1-1 - 2-1 - 40 - 11 - 3-
TALIÁNDÖRÖGD SE
2 - 20 - 51 - 4-1 - 4--3 - 2---0 - 2
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
-2 - 1-2 - 41 - 2-5 - 43 - 9-2 - 26 - 33 - 3
UGOD SE
5 - 35 - 03 - 02 - 1----1 - 04 - 0-3 - 0

Meccsek

CSABRENDEK FC

2021. 08. 22. 17:00
Csabrendek FC
2021. 08. 22. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 08. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
2021. 08. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2021. 09. 05. 16:30
Csabrendek FC
2021. 09. 05. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 12. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2021. 09. 12. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2021. 10. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
CSABRENDEK FC
2021. 10. 10. 15:00
Csabrendek FC
2021. 10. 10. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 10. 16. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSABRENDEK FC
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2021. 10. 31. 14:00
Somlószőlős SE
2021. 10. 31. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSABRENDEK FC
2021. 11. 07. 14:00
Csabrendek FC
2021. 11. 07. 14:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BKSE-PEREMARTON
2021. 11. 14. 14:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 11. 14. 14:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
CSABRENDEK FC
2022. 03. 12. 15:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 03. 12. 15:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
CSABRENDEK FC
2022. 03. 20. 15:00
Csabrendek FC
2022. 03. 20. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK
2022. 03. 27. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 03. 27. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSABRENDEK FC
2022. 04. 03. 16:30
Csabrendek FC
2022. 04. 03. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 04. 24. 17:00
Csabrendek FC
2022. 04. 24. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SZILÁGYI DSE
2022. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2022. 05. 08. 17:00
Csabrendek FC
2022. 05. 08. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 05. 22. 17:00
Csabrendek FC
2022. 05. 22. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SOMLÓ SC
2022. 05. 28. 17:00
Peremarton Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
CSABRENDEK FC
2022. 06. 05. 17:00
Csabrendek FC
2022. 06. 05. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE

TALIÁNDÖRÖGD SE

2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 12. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2021. 09. 12. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2021. 09. 18. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 18. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 09. 26. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 09. 26. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 10. 02. 15:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 10. 02. 15:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
2021. 10. 17. 15:00
Somlószőlős SE
2021. 10. 17. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 24. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 24. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 10. 31. 14:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 10. 31. 14:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 11. 07. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 11. 07. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 11. 14. 14:00
Ősi Petőfi SK
2021. 11. 14. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
BALATONFÜREDI USC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 04. 03. 16:30
Csabrendek FC
2022. 04. 03. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 04. 10. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 04. 10. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZILÁGYI DSE
2022. 04. 15. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 04. 15. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 04. 24. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 04. 24. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 08. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 05. 08. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2022. 05. 14. 17:00
Peremarton Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 05. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 05. 28. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 06. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 06. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->