Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 17. forduló

2022.05.18 - 18:00

Ugod, Ugod SE Sporttelep

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
UGOD SE
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
90'
30'
60'

Gólok

Csapatok

CSERÉK
VEZETŐEDZŐ
CSERÉK
VEZETŐEDZŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 15 13 1 1 56 15 41 40 7.3
2 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 15 11 1 3 72 27 45 34 7.1
3 UGOD SE UGOD SE 14 10 1 3 34 17 17 31 7.1
4 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 15 9 2 4 44 24 20 29 7.2
5 ŐSI PSK ŐSI PSK 14 9 1 4 50 32 18 28 6.3
6 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 14 7 3 4 46 26 20 24 6.9
7 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 15 5 3 7 36 46 -10 18 6.1
8 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 14 4 1 9 21 41 -20 13 6.1
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 15 3 2 10 28 52 -24 11 5.7
10 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 15 1 6 8 27 60 -33 8 5.8 Büntetőpont: -1
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 13 2 1 10 14 54 -40 7 5.7
12 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 15 0 4 11 13 47 -34 4 6.3
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 7 6 1 0 19 1 18 19 8 5 2 1 13 5 8 17 15 11 3 1 32 6 26 36
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 7 5 1 1 9 5 4 16 8 5 0 3 15 8 7 15 15 10 1 4 24 13 11 31
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 7 6 1 0 12 3 9 19 7 2 3 2 10 11 -1 9 14 8 4 2 22 14 8 28
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 8 3 3 2 11 8 3 12 7 4 1 2 9 5 4 13 15 7 4 4 20 13 7 25
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 7 2 3 2 11 6 5 9 7 4 0 3 10 7 3 12 14 6 3 5 21 13 8 21
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 7 3 2 2 11 3 8 11 7 3 1 3 5 6 -1 10 14 6 3 5 16 9 7 21
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 8 3 2 3 14 16 -2 11 7 1 5 1 5 3 2 8 15 4 7 4 19 19 0 19
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 7 3 2 2 8 6 2 11 8 2 2 4 8 14 -6 7 15 5 4 6 16 20 -4 18
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 7 1 2 4 6 8 -2 5 8 2 1 5 7 18 -11 7 15 3 3 9 13 26 -13 12
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 8 2 1 5 5 15 -10 7 6 0 4 2 1 3 -2 4 14 2 5 7 6 18 -12 11
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 1 4 3 10 -7 4 7 1 2 4 6 18 -12 5 13 2 3 8 9 28 -19 9
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 8 1 3 4 4 9 -5 6 7 0 1 6 1 15 -14 1 15 1 4 10 5 24 -19 7
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 7 6 1 0 36 6 30 19 8 7 0 1 20 9 11 21 15 13 1 1 56 15 41 40
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 7 6 1 0 29 9 20 19 8 5 0 3 43 18 25 15 15 11 1 3 72 27 45 34
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 7 7 0 0 23 4 19 21 7 3 1 3 11 13 -2 10 14 10 1 3 34 17 17 31
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 8 5 0 3 29 15 14 15 7 4 2 1 15 9 6 14 15 9 2 4 44 24 20 29
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 7 7 0 0 32 9 23 21 7 2 1 4 18 23 -5 7 14 9 1 4 50 32 18 28
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 7 4 1 2 26 11 15 13 7 3 2 2 20 15 5 11 14 7 3 4 46 26 20 24
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 8 3 2 3 24 28 -4 11 7 2 1 4 12 18 -6 7 15 5 3 7 36 46 -10 18
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 8 3 1 4 15 26 -11 10 6 1 0 5 6 15 -9 3 14 4 1 9 21 41 -20 13
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 7 2 2 3 13 15 -2 8 8 1 0 7 15 37 -22 3 15 3 2 10 28 52 -24 11
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 7 1 3 3 13 22 -9 6 8 0 3 5 14 38 -24 2 15 1 6 8 27 60 -33 8
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 1 4 7 19 -12 4 7 1 0 6 7 35 -28 3 13 2 1 10 14 54 -40 7
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 8 0 1 7 7 23 -16 1 7 0 3 4 6 24 -18 3 15 0 4 11 13 47 -34 4
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
-2 - 42 - 20 - 2--1 - 73 - 23 - 3-2 - 2-
BKSE-PEREMARTON
3 - 32 - 20 - 2---1 - 73 - 04 - 0--0 - 1
BALATONFÜREDI USC
--1 - 20 - 1-6 - 4-5 - 01 - 19 - 14 - 2-
BALATONSZEPEZD ÖKSC
7 - 07 - 1-1 - 2-4 - 52 - 62 - 0-4 - 12 - 0-
CSABRENDEK FC
6 - 08 - 04 - 1--2 - 25 - 1--8 - 0-3 - 2
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
4 - 07 - 4--5 - 3-3 - 1-4 - 04 - 0-5 - 1
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
8 - 35 - 23 - 3---2 - 0-6 - 0-3 - 12 - 0
SOMLÓ SC
-3 - 2-1 - 11 - 5-3 - 10 - 10-4 - 13 - 40 - 2
SZILÁGYI DSE
3 - 3-0 - 61 - 30 - 1-1 - 2-1 - 40 - 11 - 3-
TALIÁNDÖRÖGD SE
2 - 20 - 51 - 4-1 - 4--3 - 2---0 - 2
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
-2 - 1-2 - 41 - 2-5 - 43 - 9-2 - 26 - 33 - 3
UGOD SE
5 - 35 - 03 - 02 - 1----1 - 04 - 0-3 - 0

Meccsek

UGOD SE

2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
SOMLÓ SC
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE Sporttelep
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
UGOD SE
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
SZILÁGYI DSE
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
UGOD SE
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
UGOD SE
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
UGOD SE
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
ŐSI PSK
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
UGOD SE
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
UGOD SE
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
UGOD SE

TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE

2021. 11. 27. 13:00
Tihanyi Sportpálya
2021. 11. 27. 13:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
SZILÁGYI DSE
2021. 08. 29. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 08. 29. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 09. 04. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 09. 04. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
UGOD SE
2021. 09. 19. 16:00
Devecser SE Sporttelep
2021. 09. 19. 16:00
Devecser SE Sporttelep
SOMLÓ SC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 09. 26. 16:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 09. 26. 16:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 12. 04. 13:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 12. 04. 13:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 10. 17. 15:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 10. 17. 15:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
ŐSI PSK
2021. 10. 24. 14:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 24. 14:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 10. 31. 14:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 10. 31. 14:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 11. 14. 14:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 11. 14. 14:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
CSABRENDEK FC
2022. 03. 13. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 03. 13. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 03. 20. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2022. 03. 20. 15:00
Péti MTE Sporttelep
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 03. 27. 16:00
Tihanyi Sportpálya
2022. 03. 27. 16:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 04. 10. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2022. 04. 10. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
SOMLÓ SC
2022. 04. 15. 17:00
Peremarton Sporttelep
2022. 04. 15. 17:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 05. 01. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2022. 05. 01. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 05. 08. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 05. 08. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 05. 15. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2022. 05. 15. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 05. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 06. 05. 17:00
Csabrendek FC
2022. 06. 05. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->