Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 19. forduló

2022.04.15 - 17:00

Balatonszepezd, Balatonszepezdi Sporttelep

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
MAGYAR ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SIPŐCZ MÁRTON, BORBÉLY LÁSZLÓ
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BALATONFÜREDI USC
90'
45'

Gólok

KRÓMER PATRIK

4'

1 - 0

 

SZOKOLAI PATRIK ÁKOS

40'

2 - 0

 

LIPPAI DÁVID

87'

3 - 0

 

HUMLI PÉTER

90'

4 - 0

 

 

4 - 1

90'

RADÁCS BÁLINT

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 15 13 1 1 56 15 41 40 7.3
2 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 17 12 1 4 74 30 44 37 7.3
3 UGOD SE UGOD SE 16 12 1 3 45 17 28 37 7.2
4 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 17 10 2 5 49 28 21 32 7.1
5 ŐSI PSK ŐSI PSK 16 10 1 5 53 37 16 31 5.9
6 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 16 8 3 5 50 30 20 27 6.3
7 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 17 5 4 8 40 51 -11 19 6.4
8 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 16 5 2 9 29 45 -16 17 6.5
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 16 4 2 10 30 53 -23 14 5.8
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 15 3 1 11 16 57 -41 10 5.9
11 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 17 1 6 10 28 72 -44 8 5.7 Büntetőpont: -1
12 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 16 0 4 12 14 49 -35 4 6.6
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 7 6 1 0 19 1 18 19 8 5 2 1 13 5 8 17 15 11 3 1 32 6 26 36
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 8 6 1 1 10 5 5 19 9 5 0 4 15 9 6 15 17 11 1 5 25 14 11 34
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 9 4 3 2 13 8 5 15 8 4 2 2 10 6 4 14 17 8 5 4 23 14 9 29
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 8 6 2 0 13 4 9 20 8 2 3 3 10 13 -3 9 16 8 5 3 23 17 6 29
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 8 4 2 2 13 3 10 14 8 4 1 3 9 6 3 13 16 8 3 5 22 9 13 27
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 8 3 3 2 12 6 6 12 8 4 0 4 10 9 1 12 16 7 3 6 22 15 7 24
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 9 3 2 4 15 18 -3 11 8 1 6 1 6 4 2 9 17 4 8 5 21 22 -1 20
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 8 3 2 3 8 10 -2 11 9 2 2 5 9 17 -8 7 17 5 4 8 17 27 -10 18
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 9 3 1 5 8 16 -8 10 7 1 4 2 3 4 -1 7 16 4 5 7 11 20 -9 17
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 8 1 3 4 7 9 -2 6 8 2 1 5 7 18 -11 7 16 3 4 9 14 27 -13 13
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 7 1 2 4 4 11 -7 5 8 1 2 5 6 19 -13 5 15 2 4 9 10 30 -20 10
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 8 1 3 4 4 9 -5 6 8 0 2 6 2 16 -14 2 16 1 5 10 6 25 -19 8
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 7 6 1 0 36 6 30 19 8 7 0 1 20 9 11 21 15 13 1 1 56 15 41 40
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 8 7 1 0 31 9 22 22 9 5 0 4 43 21 22 15 17 12 1 4 74 30 44 37
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 8 8 0 0 27 4 23 24 8 4 1 3 18 13 5 13 16 12 1 3 45 17 28 37
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 9 6 0 3 33 16 17 18 8 4 2 2 16 12 4 14 17 10 2 5 49 28 21 32
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 8 8 0 0 35 10 25 24 8 2 1 5 18 27 -9 7 16 10 1 5 53 37 16 31
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 8 5 1 2 29 11 18 16 8 3 2 3 21 19 2 11 16 8 3 5 50 30 20 27
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 9 3 3 3 27 31 -4 12 8 2 1 5 13 20 -7 7 17 5 4 8 40 51 -11 19
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 9 4 1 4 20 27 -7 13 7 1 1 5 9 18 -9 4 16 5 2 9 29 45 -16 17
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 8 3 2 3 15 16 -1 11 8 1 0 7 15 37 -22 3 16 4 2 10 30 53 -23 14
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 7 2 1 4 9 20 -11 7 8 1 0 7 7 37 -30 3 15 3 1 11 16 57 -41 10
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 8 1 3 4 13 29 -16 6 9 0 3 6 15 43 -28 2 17 1 6 10 28 72 -44 8
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 8 0 1 7 7 23 -16 1 8 0 3 5 7 26 -19 3 16 0 4 12 14 49 -35 4
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
-2 - 42 - 20 - 2--1 - 73 - 23 - 3-2 - 20 - 7
BKSE-PEREMARTON
3 - 32 - 20 - 2---1 - 73 - 04 - 0-2 - 10 - 1
BALATONFÜREDI USC
--1 - 20 - 1-6 - 43 - 05 - 01 - 19 - 14 - 2-
BALATONSZEPEZD ÖKSC
7 - 07 - 14 - 11 - 2-4 - 52 - 62 - 0-4 - 12 - 0-
CSABRENDEK FC
6 - 08 - 04 - 1--2 - 25 - 1--8 - 0-3 - 2
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
4 - 07 - 4-3 - 15 - 3-3 - 1-4 - 04 - 0-5 - 1
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
8 - 35 - 23 - 3---2 - 0-6 - 02 - 03 - 12 - 0
SOMLÓ SC
5 - 13 - 2-1 - 11 - 5-3 - 10 - 10-4 - 13 - 40 - 2
SZILÁGYI DSE
3 - 3-0 - 61 - 30 - 1-1 - 2-1 - 40 - 11 - 3-
TALIÁNDÖRÖGD SE
2 - 20 - 51 - 4-1 - 4--3 - 2-2 - 1-0 - 2
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
-2 - 1-2 - 41 - 2-5 - 43 - 93 - 32 - 26 - 33 - 3
UGOD SE
5 - 35 - 03 - 02 - 1--4 - 0-1 - 04 - 0-3 - 0

Meccsek

BALATONSZEPEZD ÖKSC

2021. 08. 21. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
SOMLÓ SC
2021. 08. 29. 17:00
Peremarton Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 09. 04. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 09. 04. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 09. 11. 16:30
Alsóörs Sporttelep
2021. 09. 11. 16:30
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 09. 18. 16:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
ŐSI PSK
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 02. 15:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 10. 02. 15:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 16. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
CSABRENDEK FC
2021. 10. 24. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 24. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 30. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 13. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 13. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 19. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 03. 19. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BKSE-PEREMARTON
2022. 03. 27. 16:00
Tihanyi Sportpálya
2022. 03. 27. 16:00
Tihanyi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 04. 02. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 04. 02. 16:30
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 04. 10. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 04. 10. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 24. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 04. 24. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 08. 17:00
Csabrendek FC
2022. 05. 08. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 14. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
SZILÁGYI DSE
2022. 05. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 05. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
UGOD SE

BALATONFÜREDI USC

2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 05. 16:30
Csabrendek FC
2021. 09. 05. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 12. 16:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 12. 16:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SZILÁGYI DSE
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 10. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 10. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SOMLÓ SC
2021. 10. 16. 15:00
Peremarton Sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 24. 14:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 24. 14:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 10. 31. 14:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 10. 31. 14:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 07. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 11. 07. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ŐSI PSK
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
BALATONFÜREDI USC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 03. 27. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 03. 27. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSABRENDEK FC
2022. 04. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 04. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
UGOD SE
2022. 05. 01. 17:00
Somlószőlős SE
2022. 05. 01. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 08. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 08. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BKSE-PEREMARTON
2022. 05. 15. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2022. 05. 15. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 06. 05. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
BALATONFÜREDI USC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->