Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 20. forduló

2022.04.24 - 17:00

Balatonfüred, Balatonarácsi Utánpótlás Centrum (BUSC)

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
LUKÁCS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
VETŐ BALÁZS CSABA, KUN ATTILA
BALATONFÜREDI USC
UGOD SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

ZSOLDOS SZILÁRD
FÜLE ANDRÁS LÁSZLÓ

15'

1 - 1

 

 

1 - 2

17'

RADÁCS BÁLINT
FÜLE ANDRÁS LÁSZLÓ

23'

2 - 2

 

 

2 - 3

30'

GÖDRI ÁDÁM
SZENTE DÁVID

51'

3 - 3

 

KOLTAI TIBOR

75'

4 - 3

 

 

4 - 4

80'

KOCSIS SÁNDOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 16 14 1 1 59 15 44 43 7.3
2 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 17 12 1 4 74 30 44 37 7.3
3 UGOD SE UGOD SE 16 11 2 3 46 21 25 35 7.1
4 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 18 11 2 5 51 29 22 35 7.2
5 ŐSI PSK ŐSI PSK 17 11 1 5 58 39 19 34 6.1
6 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 17 8 4 5 54 34 20 28 6.1
7 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 16 5 4 7 40 48 -8 19 6.6
8 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 17 5 2 10 31 50 -19 17 6.3
9 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 17 5 2 10 34 55 -21 17 6
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 16 3 1 12 17 59 -42 10 5.8
11 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 18 1 6 11 30 76 -46 8 5.9 Büntetőpont: -1
12 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 17 0 4 13 14 52 -38 4 6.6
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 8 6 2 0 19 1 18 20 8 5 2 1 13 5 8 17 16 11 4 1 32 6 26 37
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 8 6 1 1 10 5 5 19 9 5 0 4 15 9 6 15 17 11 1 5 25 14 11 34
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 9 4 3 2 13 8 5 15 9 5 2 2 12 6 6 17 18 9 5 4 25 14 11 32
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 9 7 2 0 15 4 11 23 8 2 3 3 10 13 -3 9 17 9 5 3 25 17 8 32
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 7 4 1 2 13 3 10 13 9 5 1 3 12 8 4 16 16 9 2 5 25 11 14 29
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 9 3 3 3 14 9 5 12 8 4 0 4 10 9 1 12 17 7 3 7 24 18 6 24
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 9 3 3 3 8 10 -2 12 9 2 2 5 9 17 -8 7 18 5 5 8 17 27 -10 19
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 9 3 2 4 15 18 -3 11 7 1 5 1 6 4 2 8 16 4 7 5 21 22 -1 19
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 9 3 1 5 8 16 -8 10 8 1 4 3 3 6 -3 7 17 4 5 8 11 22 -11 17
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 8 1 3 4 7 9 -2 6 9 2 2 5 7 18 -11 8 17 3 5 9 14 27 -13 14
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 8 1 2 5 4 13 -9 5 8 1 2 5 6 19 -13 5 16 2 4 10 10 32 -22 10
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 8 1 3 4 4 9 -5 6 9 0 3 6 2 16 -14 3 17 1 6 10 6 25 -19 9
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 8 7 1 0 39 6 33 22 8 7 0 1 20 9 11 21 16 14 1 1 59 15 44 43
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 8 7 1 0 31 9 22 22 9 5 0 4 43 21 22 15 17 12 1 4 74 30 44 37
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 7 7 0 0 24 4 20 21 9 4 2 3 22 17 5 14 16 11 2 3 46 21 25 35
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 9 6 0 3 33 16 17 18 9 5 2 2 18 13 5 17 18 11 2 5 51 29 22 35
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 9 9 0 0 40 12 28 27 8 2 1 5 18 27 -9 7 17 11 1 5 58 39 19 34
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 9 5 2 2 33 15 18 17 8 3 2 3 21 19 2 11 17 8 4 5 54 34 20 28
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 9 3 3 3 27 31 -4 12 7 2 1 4 13 17 -4 7 16 5 4 7 40 48 -8 19
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 9 4 1 4 20 27 -7 13 8 1 1 6 11 23 -12 4 17 5 2 10 31 50 -19 17
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 8 3 2 3 15 16 -1 11 9 2 0 7 19 39 -20 6 17 5 2 10 34 55 -21 17
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 8 2 1 5 10 22 -12 7 8 1 0 7 7 37 -30 3 16 3 1 12 17 59 -42 10
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 9 1 3 5 15 33 -18 6 9 0 3 6 15 43 -28 2 18 1 6 11 30 76 -46 8
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 8 0 1 7 7 23 -16 1 9 0 3 6 7 29 -22 3 17 0 4 13 14 52 -38 4
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2 - 42 - 42 - 20 - 2--1 - 73 - 23 - 3-2 - 20 - 7
BKSE-PEREMARTON
3 - 32 - 20 - 2---1 - 73 - 04 - 0-2 - 10 - 1
BALATONFÜREDI USC
--1 - 20 - 1-6 - 43 - 05 - 01 - 19 - 14 - 24 - 4
BALATONSZEPEZD ÖKSC
7 - 07 - 14 - 11 - 2-4 - 52 - 62 - 0-4 - 12 - 0-
CSABRENDEK FC
6 - 08 - 04 - 1--2 - 25 - 1-3 - 08 - 0-3 - 2
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
4 - 07 - 4-3 - 15 - 3-3 - 15 - 24 - 04 - 0-5 - 1
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
8 - 35 - 23 - 3---2 - 0-6 - 02 - 03 - 12 - 0
SOMLÓ SC
5 - 13 - 2-1 - 11 - 5-3 - 10 - 10-4 - 13 - 40 - 2
SZILÁGYI DSE
3 - 3-0 - 61 - 30 - 1-1 - 2-1 - 40 - 11 - 3-
TALIÁNDÖRÖGD SE
2 - 20 - 51 - 41 - 21 - 4--3 - 2-2 - 1-0 - 2
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
-2 - 1-2 - 41 - 2-5 - 43 - 93 - 32 - 26 - 33 - 3
UGOD SE
5 - 35 - 03 - 02 - 1--4 - 0-1 - 04 - 0--

Meccsek

BALATONFÜREDI USC

2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 08. 22. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 05. 16:30
Csabrendek FC
2021. 09. 05. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 12. 16:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 12. 16:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SZILÁGYI DSE
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 09. 26. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 10. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 10. 15:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
SOMLÓ SC
2021. 10. 16. 15:00
Peremarton Sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 24. 14:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 10. 24. 14:30
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2021. 10. 31. 14:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 10. 31. 14:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
BALATONFÜREDI USC
2021. 11. 07. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2021. 11. 07. 14:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
ŐSI PSK
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2022. 03. 13. 15:00
Tihanyi Sportpálya
BALATONFÜREDI USC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 03. 27. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 03. 27. 16:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
CSABRENDEK FC
2022. 04. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 04. 02. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 04. 15. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
BALATONFÜREDI USC
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
UGOD SE
2022. 05. 01. 17:00
Somlószőlős SE
2022. 05. 01. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
BALATONFÜREDI USC
2022. 05. 08. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 05. 08. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
BKSE-PEREMARTON
2022. 05. 15. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2022. 05. 15. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
BALATONFÜREDI USC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 06. 05. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
06. 05. 17:00
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
2022. 05. 29. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
05. 29. 17:00
BALATONFÜREDI USC

UGOD SE

2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE
2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
UGOD SE
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
SZILÁGYI DSE
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
UGOD SE
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
UGOD SE
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 18. 18:00
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
UGOD SE
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
UGOD SE
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
UGOD SE
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 29. 17:00
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
06. 05. 17:00
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->