Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt 25. forduló

2022.05.29 - 17:00

Ugod, Ugod SE Sporttelep

Veszprém

CoreComm SI Megyei II. osztály felnőtt

Játékvezető
VIZI ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GRÓF LÁSZLÓ ISTVÁN , NÉMETH ADRIÁN
UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

4'

TALIÁN KRISZTIÁN

 

0 - 2

65'

JANCSEK MÁTÉ

 

0 - 3

76'

TALIÁN KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 21 17 2 2 76 22 54 53 7
2 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 21 15 1 5 84 32 52 46 6.8
3 UGOD SE UGOD SE 21 14 2 5 56 30 26 44 6.9
4 ŐSI PSK ŐSI PSK 21 14 1 6 70 43 27 43 6.6
5 BALATONFÜREDI USC BALATONFÜREDI USC 22 13 4 5 75 37 38 43 6.6
6 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 21 13 2 6 60 34 26 41 6.7
7 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 21 6 3 12 41 65 -24 21 6.2
8 TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 21 5 5 11 44 64 -20 20 6.6
9 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 21 5 2 14 33 63 -30 17 6.5
10 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 21 4 2 15 23 70 -47 14 6.3
11 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 22 3 6 13 38 91 -53 14 6.1 Büntetőpont: -1
12 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 21 1 4 16 16 65 -49 7 6
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 10 8 2 0 26 2 24 26 11 6 3 2 15 6 9 21 21 14 5 2 41 8 33 47
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 10 6 3 1 10 5 5 21 11 7 0 4 18 10 8 21 21 13 3 5 28 15 13 42
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 11 5 3 3 21 10 11 18 11 6 1 4 13 10 3 19 22 11 4 7 34 20 14 37
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 11 5 2 4 15 6 9 17 10 6 1 3 14 8 6 19 21 11 3 7 29 14 15 36
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 10 5 3 2 14 8 6 18 11 5 3 3 13 8 5 18 21 10 6 5 27 16 11 36
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 11 7 3 1 15 5 10 24 10 2 5 3 11 14 -3 11 21 9 8 4 26 19 7 35
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 11 4 4 3 9 10 -1 16 11 2 3 6 11 23 -12 8 22 6 7 9 20 33 -13 24
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 11 3 4 4 18 21 -3 13 10 1 8 1 6 4 2 11 21 4 12 5 24 25 -1 24
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 11 3 2 6 8 17 -9 11 10 2 4 4 5 12 -7 10 21 5 6 10 13 29 -16 21
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 11 2 4 5 9 11 -2 10 10 2 2 6 8 21 -13 8 21 4 6 11 17 32 -15 18
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 10 1 3 6 5 15 -10 6 11 2 2 7 7 22 -15 8 21 3 5 13 12 37 -25 14
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 10 1 3 6 5 13 -8 6 11 0 4 7 2 17 -15 4 21 1 7 13 7 30 -23 10
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 10 8 1 1 48 10 38 25 11 9 1 1 28 12 16 28 21 17 2 2 76 22 54 53
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 10 8 1 1 33 10 23 25 11 7 0 4 51 22 29 21 21 15 1 5 84 32 52 46
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 11 9 0 2 31 13 18 27 10 5 2 3 25 17 8 17 21 14 2 5 56 30 26 44
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 11 10 0 1 43 15 28 30 10 4 1 5 27 28 -1 13 21 14 1 6 70 43 27 43
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONFÜREDI USC 11 7 2 2 42 17 25 23 11 6 2 3 33 20 13 20 22 13 4 5 75 37 38 43
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 10 7 0 3 38 16 22 21 11 6 2 3 22 18 4 20 21 13 2 6 60 34 26 41
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 11 4 3 4 20 23 -3 15 10 2 0 8 21 42 -21 6 21 6 3 12 41 65 -24 21
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE 11 3 3 5 31 41 -10 12 10 2 2 6 13 23 -10 8 21 5 5 11 44 64 -20 20
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 11 4 1 6 20 31 -11 13 10 1 1 8 13 32 -19 4 21 5 2 14 33 63 -30 17
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 10 3 2 5 13 24 -11 11 11 1 0 10 10 46 -36 3 21 4 2 15 23 70 -47 14
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 11 2 3 6 19 39 -20 9 11 1 3 7 19 52 -33 5 22 3 6 13 38 91 -53 14
12 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 10 0 1 9 8 31 -23 1 11 1 3 7 8 34 -26 6 21 1 4 16 16 65 -49 7
13 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2 - 42 - 42 - 20 - 2-0 - 51 - 73 - 23 - 34 - 12 - 20 - 7
BKSE-PEREMARTON
3 - 32 - 20 - 22 - 2-1 - 41 - 73 - 04 - 02 - 12 - 10 - 1
BALATONFÜREDI USC
6 - 03 - 21 - 20 - 1-6 - 43 - 05 - 01 - 19 - 14 - 24 - 4
BALATONSZEPEZD ÖKSC
7 - 07 - 14 - 11 - 2-4 - 52 - 62 - 05 - 04 - 12 - 0-
CSABRENDEK FC
6 - 08 - 04 - 13 - 4-2 - 25 - 16 - 03 - 08 - 0-3 - 2
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
4 - 07 - 40 - 33 - 15 - 3-3 - 15 - 24 - 04 - 03 - 05 - 1
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
8 - 35 - 23 - 32 - 00 - 1-2 - 0-6 - 02 - 03 - 12 - 0
SOMLÓ SC
5 - 13 - 20 - 31 - 11 - 5-3 - 10 - 100 - 14 - 13 - 40 - 2
SZILÁGYI DSE
3 - 3-0 - 61 - 30 - 1-1 - 21 - 51 - 40 - 11 - 30 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
2 - 20 - 51 - 41 - 21 - 4--3 - 23 - 22 - 10 - 00 - 2
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
3 - 42 - 11 - 62 - 41 - 2-5 - 43 - 93 - 32 - 26 - 33 - 3
UGOD SE
5 - 35 - 03 - 02 - 11 - 5-4 - 00 - 31 - 04 - 03 - 13 - 0

Meccsek

UGOD SE

2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
SOMLÓ SC
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE Sporttelep
2021. 09. 05. 16:30
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 09. 12. 16:30
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
UGOD SE
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 09. 19. 16:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 26. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 10. 02. 15:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BALATONFÜREDI USC
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
2021. 10. 24. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 10. 31. 14:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
SZILÁGYI DSE
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
UGOD SE
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 11. 14. 14:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 20. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
UGOD SE
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 18. 18:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
UGOD SE
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 04. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
ŐSI PSK
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 24. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
UGOD SE
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 01. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 15. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 21. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
UGOD SE
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 06. 05. 17:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
UGOD SE

GOSTECH PV ÖSKÜ FC

2021. 08. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 08. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BKSE-PEREMARTON
2021. 08. 29. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
2021. 08. 29. 17:00
Balatonszőlősi Sportpálya
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 11. 20. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 20. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 12. 16:30
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 12. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 09. 18. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONFÜREDI USC
2021. 09. 26. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 09. 26. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 10. 10. 15:00
Csabrendek FC
2021. 10. 10. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 10. 16. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 10. 16. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
SZILÁGYI DSE
2021. 10. 30. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 07. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
UGOD SE
2021. 11. 14. 14:00
Somlószőlős SE
2021. 11. 14. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 03. 12. 15:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 12. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 03. 20. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2022. 03. 20. 15:00
Péti MTE Sporttelep
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
2022. 03. 27. 16:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 04. 03. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 04. 03. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
2022. 04. 10. 17:00
Balatonarácsi Utánpótlás Centrum
BALATONFÜREDI USC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 04. 15. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 04. 15. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2022. 05. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 05. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 05. 22. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 29. 17:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 06. 05. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 06. 05. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL