Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 1. forduló

2021.08.19 - 18:00

Budapest, Testvériség SE Sporttelep (Testvériség SE Barátság Sporttelep)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
CSORBA SÁNDOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SUDICKY BÁLINT, KIRÁLY SZILVESZTER
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
ASR GÁZGYÁR
90'
45'

Gólok

AMBRÓZI ÁLMOS MANÓ

22'

1 - 0

 

TAMÁS DÁVID

44'

2 - 0

 

ROSTA LEVENTE

91'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 9 0 9 3 16
2 CSEPEL FC SE CSEPEL FC SE 1 1 0 0 4 1 3 3 14
3 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 1 0 0 3 0 3 3 15
4 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 6 4 2 3 13
5 REAC SPORT KFT. REAC SPORT KFT. 1 1 0 0 2 1 1 3 11
6 UNIONE FC UNIONE FC 1 1 0 0 2 1 1 3 10
7 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 1 0 0 1 0 1 3 12
8 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 1 0 1 0 1 1 0 1 9
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 1 0 1 1 0 1 8
10 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 1 2 -1 0 6
11 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 5
12 MUN SE MUN SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 7
13 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 1 0 0 1 4 6 -2 0 4
14 PESTSZENTIMREI SPORT KÖR PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 1 0 0 1 1 4 -3 0 2
15 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 1 0 0 1 0 3 -3 0 3
16 IKARUS BSE IKARUS BSE 1 0 0 1 0 9 -9 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 IKARUS BSE PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
2 IKARUS BSE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
3 IKARUS BSE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 IKARUS BSE CSEPEL FC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 IKARUS BSE 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
6 IKARUS BSE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 IKARUS BSE CSEP-GÓL FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 IKARUS BSE REAC SPORT KFT. 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 IKARUS BSE THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 IKARUS BSE UNIONE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
11 IKARUS BSE MUN SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 IKARUS BSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 IKARUS BSE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 IKARUS BSE ASR GÁZGYÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 IKARUS BSE BUDAFOKI MTE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
16 IKARUS BSE IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 IKARUS BSE PÉNZÜGYŐR SE 1 1 0 0 9 0 9 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 0 9 3
2 IKARUS BSE CSEPEL FC SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
3 IKARUS BSE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
4 IKARUS BSE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 1 1 0 0 6 4 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 4 2 3
5 IKARUS BSE REAC SPORT KFT. 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 IKARUS BSE UNIONE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
7 IKARUS BSE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 IKARUS BSE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 IKARUS BSE THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 IKARUS BSE 1908 SZAC BUDAPEST 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 IKARUS BSE CSEP-GÓL FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 IKARUS BSE MUN SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 IKARUS BSE BUDAFOKI MTE II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 4 6 -2 0 1 0 0 1 4 6 -2 0
14 IKARUS BSE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
15 IKARUS BSE ASR GÁZGYÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
16 IKARUS BSE IKARUS BSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 9 -9 0 1 0 0 1 0 9 -9 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
-------------1 - 2-
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
---------------
ASR GÁZGYÁR
---------------
BUDAFOKI MTE II.
---------------
CSEP-GÓL FC
---------------
CSEPEL FC SE
---------------
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
---6 - 4-----------
IKARUS BSE
---------------
MUN SE
--------------0 - 1
PÉNZÜGYŐR SE
-------9 - 0-------
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
-----1 - 4---------
REAC SPORT KFT.
----2 - 1----------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--3 - 0------------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-1 - 1-------------
UNIONE FC
---------------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
---------------

Meccsek

TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE

2021. 08. 19. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 08. 19. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
ASR GÁZGYÁR
2021. 08. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 08. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 09. 04. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 09. 04. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
UNIONE FC
2021. 09. 11. 15:30
Csepel Stadion
2021. 09. 11. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 09. 18. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 09. 24. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 09. 24. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 10. 02. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 10. 02. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
IKARUS BSE
2021. 10. 09. 14:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 10. 09. 14:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 10. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 10. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC SPORT KFT.
2021. 10. 24. 13:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 10. 24. 13:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 10. 30. 10:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 10. 30. 10:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
MUN SE
2021. 11. 09. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 11. 09. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 11. 12. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 11. 12. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 11. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 11. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 11. 27. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 11. 27. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 05. 17. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 05. 17. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 02. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 02. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BUDAFOKI MTE II.
2022. 03. 05. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 03. 05. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 03. 11. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 03. 11. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
CSEPEL FC SE
2022. 03. 19. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 03. 19. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 03. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 03. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2022. 04. 03. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 03. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 04. 08. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 04. 08. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
CSEP-GÓL FC
2022. 04. 14. 19:00
Budai II. László Stadion
2022. 04. 14. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 04. 23. 10:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2022. 04. 23. 10:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 04. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 04. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 05. 07. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2022. 05. 07. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 05. 13. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 05. 13. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 05. 20. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
2022. 05. 20. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
1908 SZAC BUDAPEST
2022. 05. 25. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
2022. 05. 25. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

ASR GÁZGYÁR

2021. 08. 19. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 08. 19. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
ASR GÁZGYÁR
2021. 08. 28. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 08. 28. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 04. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 09. 04. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
BUDAFOKI MTE II.
2021. 09. 11. 15:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 09. 11. 15:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
ASR GÁZGYÁR
2021. 09. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 09. 18. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
UNIONE FC
2021. 09. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 09. 25. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
ASR GÁZGYÁR
2021. 10. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 10. 02. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
CSEPEL FC SE
2021. 10. 10. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 10. 10. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
ASR GÁZGYÁR
2021. 10. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 10. 16. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 10. 22. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 10. 22. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
ASR GÁZGYÁR
2021. 10. 30. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 10. 30. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 11. 06. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 11. 06. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ASR GÁZGYÁR
2021. 11. 13. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 11. 13. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
IKARUS BSE
2021. 11. 20. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 11. 20. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
ASR GÁZGYÁR
2021. 11. 27. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 11. 27. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2022. 05. 17. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 05. 17. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 02. 26. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 02. 26. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORT KFT.
ASR GÁZGYÁR
2022. 03. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 03. 05. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
ASR GÁZGYÁR
2022. 03. 12. 10:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 03. 12. 10:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 03. 19. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 03. 19. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
ASR GÁZGYÁR
2022. 03. 27. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 03. 27. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
MUN SE
2022. 04. 02. 16:30
Csepel Stadion
2022. 04. 02. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
ASR GÁZGYÁR
2022. 04. 20. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 04. 20. 17:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 04. 15. 19:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 04. 15. 19:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
ASR GÁZGYÁR
2022. 04. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 04. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 04. 29. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2022. 04. 29. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ASR GÁZGYÁR
2022. 05. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 05. 07. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
1908 SZAC BUDAPEST
2022. 05. 14. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 05. 14. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
ASR GÁZGYÁR
2022. 05. 21. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 05. 21. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 05. 28. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 05. 28. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
CSEP-GÓL FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->