Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 5. forduló

2021.09.17 - 19:00

Budapest, Pestszentimrei SK Sporttelep

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
APKÓ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENCZE ANDRÁS, GYANA GERGELY
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
CSEP-GÓL FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

ZSÁMBÉKI DOMINIK

 

0 - 2

22'

KRISTÓ DOMINIK LEVENTE

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 5 0 0 24 0 24 15 11.6
2 UNIONE FC UNIONE FC 5 4 1 0 15 5 10 13 10.8
3 REAC SPORT KFT. REAC SPORT KFT. 5 4 0 1 10 3 7 12 9.4
4 CSEPEL FC SE CSEPEL FC SE 5 3 2 0 15 8 7 11 10
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 2 2 1 9 5 4 8 8.6
6 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 2 2 1 7 6 1 8 8.4
7 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 5 2 2 1 8 8 0 8 10.6
8 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 5 2 1 2 13 12 1 7 6.8
9 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 2 1 2 6 6 0 7 8.6
10 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 5 2 0 3 6 10 -4 6 7.2
11 PESTSZENTIMREI SPORT KÖR PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 5 1 2 2 8 12 -4 5 8.8
12 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 5 1 1 3 12 13 -1 4 7
13 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 5 1 1 3 10 11 -1 4 7.2
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 5 1 1 3 7 20 -13 4 9.2
15 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 5 0 0 5 0 15 -15 0 4.8
16 MUN SE MUN SE 5 0 0 5 1 17 -16 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE 4 3 1 0 8 0 8 10 1 1 0 0 1 0 1 3 5 4 1 0 9 0 9 13
2 MUN SE CSEPEL FC SE 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 1 0 6 1 5 10 5 4 1 0 7 1 6 13
3 MUN SE UNIONE FC 2 2 0 0 5 1 4 6 3 1 2 0 4 2 2 5 5 3 2 0 9 3 6 11
4 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 1 3 0 4 3 1 6 1 1 0 0 2 0 2 3 5 2 3 0 6 3 3 9
5 MUN SE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 0 1 7 3 4 6 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 2 1 2 8 6 2 7
6 MUN SE CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 2 1 1 5 2 3 7 5 2 1 2 5 4 1 7
7 MUN SE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 3 1 0 2 1 3 -2 3 2 1 1 0 2 0 2 4 5 2 1 2 3 3 0 7
8 MUN SE REAC SPORT KFT. 2 1 1 0 5 2 3 4 3 0 3 0 0 0 0 3 5 1 4 0 5 2 3 7
9 MUN SE 1908 SZAC BUDAPEST 4 1 2 1 5 3 2 5 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 3 1 5 3 2 6
10 MUN SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 1 2 0 4 2 2 5 2 0 1 1 0 1 -1 1 5 1 3 1 4 3 1 6
11 MUN SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 2 0 3 2 1 5 5 1 3 1 3 4 -1 6
12 MUN SE BUDAFOKI MTE II. 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 0 2 5 6 -1 3 5 1 1 3 5 8 -3 4
13 MUN SE IKARUS BSE 2 1 1 0 1 0 1 4 3 0 0 3 1 10 -9 0 5 1 1 3 2 10 -8 4
14 MUN SE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 0 1 0 0 0 0 1 4 0 2 2 1 5 -4 2 5 0 3 2 1 5 -4 3
15 MUN SE MUN SE 3 0 1 2 0 3 -3 1 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 0 1 4 1 8 -7 1
16 MUN SE ASR GÁZGYÁR 3 0 1 2 0 6 -6 1 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 0 1 4 0 10 -10 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE 4 4 0 0 19 0 19 12 1 1 0 0 5 0 5 3 5 5 0 0 24 0 24 15
2 MUN SE UNIONE FC 2 2 0 0 9 2 7 6 3 2 1 0 6 3 3 7 5 4 1 0 15 5 10 13
3 MUN SE REAC SPORT KFT. 2 2 0 0 8 2 6 6 3 2 0 1 2 1 1 6 5 4 0 1 10 3 7 12
4 MUN SE CSEPEL FC SE 1 1 0 0 3 0 3 3 4 2 2 0 12 8 4 8 5 3 2 0 15 8 7 11
5 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 1 2 1 6 5 1 5 1 1 0 0 3 0 3 3 5 2 2 1 9 5 4 8
6 MUN SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 3 2 1 0 7 3 4 7 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 2 2 1 7 6 1 8
7 MUN SE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 1 1 0 0 3 0 3 3 4 1 2 1 5 8 -3 5 5 2 2 1 8 8 0 8
8 MUN SE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 1 0 12 6 6 7 2 0 0 2 1 6 -5 0 5 2 1 2 13 12 1 7
9 MUN SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 2 2 0 3 3 1 1 1 4 4 0 4 5 2 1 2 6 6 0 7
10 MUN SE CSEP-GÓL FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 2 0 2 6 7 -1 6 5 2 0 3 6 10 -4 6
11 MUN SE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 3 0 1 2 4 9 -5 1 2 1 1 0 4 3 1 4 5 1 2 2 8 12 -4 5
12 MUN SE BUDAFOKI MTE II. 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 0 2 10 10 0 3 5 1 1 3 12 13 -1 4
13 MUN SE 1908 SZAC BUDAPEST 4 1 1 2 10 8 2 4 1 0 0 1 0 3 -3 0 5 1 1 3 10 11 -1 4
14 MUN SE IKARUS BSE 2 1 1 0 4 2 2 4 3 0 0 3 3 18 -15 0 5 1 1 3 7 20 -13 4
15 MUN SE ASR GÁZGYÁR 3 0 0 3 0 8 -8 0 2 0 0 2 0 7 -7 0 5 0 0 5 0 15 -15 0
16 MUN SE MUN SE 3 0 0 3 0 9 -9 0 2 0 0 2 1 8 -7 0 5 0 0 5 1 17 -16 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
1 - 2---3 - 3-5 - 1------1 - 2-
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
-----1 - 0---1 - 2-----
ASR GÁZGYÁR
--0 - 5-------0 - 1--0 - 2-
BUDAFOKI MTE II.
----2 - 3------0 - 0---
CSEP-GÓL FC
------------0 - 3--
CSEPEL FC SE
-----------3 - 0---
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
---6 - 4-2 - 2--------4 - 0
IKARUS BSE
-------2 - 0-2 - 2-----
MUN SE
----0 - 3---0 - 5-----0 - 1
PÉNZÜGYŐR SE
--4 - 0-5 - 0--9 - 0--1 - 0----
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
----0 - 21 - 4--------3 - 3
REAC SPORT KFT.
----2 - 1---6 - 1------
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
-2 - 13 - 0----------2 - 2-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-1 - 1-----4 - 2---0 - 1--1 - 1
UNIONE FC
---4 - 1--5 - 1--------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
3 - 0--------------

Meccsek

PESTSZENTIMREI SPORT KÖR

2021. 10. 12. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 10. 12. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
CSEPEL FC SE
2021. 08. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 08. 28. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 09. 03. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 09. 03. 19:30
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 09. 12. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 09. 12. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 09. 17. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 09. 17. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
CSEP-GÓL FC
2021. 09. 24. 19:00
Budai II. László Stadion
2021. 09. 24. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 10. 01. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 10. 01. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
PÉNZÜGYŐR SE
2021. 10. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 10. 09. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 10. 15. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 10. 15. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 10. 22. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 10. 22. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
ASR GÁZGYÁR
2021. 10. 30. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 10. 30. 13:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 11. 05. 19:20
Vilmos Endre Sportcentrum
2021. 11. 05. 19:20
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 11. 12. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 11. 12. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 11. 19. 19:20
Vilmos Endre Sportcentrum
2021. 11. 19. 19:20
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
BUDAFOKI MTE II.
2021. 11. 27. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 11. 27. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 02. 19. 14:00
Csepel Stadion
2022. 02. 19. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 02. 26. 19:15
Vilmos Endre Sportcentrum
2022. 02. 26. 19:15
Vilmos Endre Sportcentrum
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2022. 03. 04. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2022. 03. 04. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 03. 11. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 03. 11. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
IKARUS BSE
2022. 03. 19. 16:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2022. 03. 19. 16:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
CSEP-GÓL FC
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 03. 25. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 03. 25. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
REAC SPORT KFT.
2022. 04. 02. 16:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
2022. 04. 02. 16:30
NAV Pasaréti úti Sporttelep
PÉNZÜGYŐR SE
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 04. 08. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 04. 08. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
MUN SE
2022. 05. 03. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2022. 05. 03. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 04. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 04. 23. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 04. 29. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 04. 29. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
1908 SZAC BUDAPEST
2022. 05. 07. 17:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 05. 07. 17:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 05. 13. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 05. 13. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 05. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 05. 21. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 05. 27. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 05. 27. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
UNIONE FC

CSEP-GÓL FC

2021. 08. 19. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 08. 19. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEP-GÓL FC
2021. 08. 28. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 08. 28. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
CSEP-GÓL FC
2021. 09. 04. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 09. 04. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
CSEP-GÓL FC
2021. 09. 11. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 09. 11. 15:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2021. 09. 17. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2021. 09. 17. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
CSEP-GÓL FC
2021. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
1908 SZAC BUDAPEST
2021. 10. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 10. 02. 14:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
CSEP-GÓL FC
2021. 10. 09. 14:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 10. 09. 14:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 10. 16. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 10. 16. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
CSEP-GÓL FC
2021. 10. 22. 19:45
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 10. 22. 19:45
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
CSEP-GÓL FC
2021. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
2021. 10. 30. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
CSEP-GÓL FC
2021. 11. 06. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 11. 06. 13:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 11. 12. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 11. 12. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
FÉLBESZAKADT
CSEP-GÓL FC
2021. 11. 30. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 11. 30. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
CSEP-GÓL FC
2021. 11. 20. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 11. 20. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
IKARUS BSE
2021. 11. 27. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 11. 27. 13:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
ASR GÁZGYÁR
2022. 02. 19. 16:30
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2022. 02. 19. 16:30
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
CSEP-GÓL FC
REAC SPORT KFT.
2022. 02. 26. 16:30
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2022. 02. 26. 16:30
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
CSEP-GÓL FC
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 03. 05. 16:30
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2022. 03. 05. 16:30
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
CSEP-GÓL FC
MUN SE
2022. 03. 12. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2022. 03. 12. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
THSE-SZABADKIKÖTŐ
CSEP-GÓL FC
2022. 03. 19. 16:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2022. 03. 19. 16:00
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
CSEP-GÓL FC
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2022. 03. 27. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2022. 03. 27. 15:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
CSEP-GÓL FC
2022. 04. 02. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 04. 02. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2022. 04. 08. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 04. 08. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
CSEP-GÓL FC
2022. 04. 14. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 04. 14. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
BUDAFOKI MTE II.
2022. 04. 23. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 04. 23. 17:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
UNIONE FC
2022. 04. 30. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 04. 30. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
CSEPEL FC SE
2022. 05. 07. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 05. 07. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
CSEP-GÓL FC
2022. 05. 14. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
2022. 05. 14. 17:30
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2022. 05. 22. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 05. 22. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
CSEP-GÓL FC
2022. 05. 28. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 05. 28. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
CSEP-GÓL FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->