Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 9. forduló

2021.10.16 - 10:00

Budapest, Testvériség SE Sporttelep (Testvériség SE Barátság Sporttelep)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
ZÁM LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MILAVECZ PÉTER, SZUHODOVSZKI DÁVID
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC SPORT KFT.
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 8 1 0 34 3 31 25 10.8
2 UNIONE FC UNIONE FC 9 7 2 0 23 8 15 23 9.6
3 REAC SPORT KFT. REAC SPORT KFT. 9 7 1 1 24 4 20 22 9.6
4 CSEPEL FC SE CSEPEL FC SE 9 6 3 0 28 13 15 21 8.9
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 9 5 3 1 19 6 13 18 8.4
6 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 9 4 1 4 28 21 7 13 9
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 3 3 3 18 13 5 12 10.1
8 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 9 3 2 4 12 13 -1 11 7.8
9 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 9 3 2 4 18 24 -6 11 6.9
10 PESTSZENTIMREI SPORT KÖR PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 9 3 2 4 13 21 -8 11 8.6
11 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 9 3 0 6 12 20 -8 9 7.7
12 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 9 2 2 5 13 17 -4 8 8
13 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 9 2 2 5 12 31 -19 8 7.9
14 IKARUS BSE IKARUS BSE 9 1 2 6 8 25 -17 5 7.6
15 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 9 0 3 6 5 25 -20 3 5.8
16 MUN SE MUN SE 9 0 1 8 5 28 -23 1 9.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE 6 4 2 0 9 0 9 14 3 3 0 0 3 0 3 9 9 7 2 0 12 0 12 23
2 MUN SE CSEPEL FC SE 3 2 1 0 3 1 2 7 6 4 2 0 9 2 7 14 9 6 3 0 12 3 9 21
3 MUN SE REAC SPORT KFT. 4 3 1 0 10 2 8 10 5 1 4 0 2 1 1 7 9 4 5 0 12 3 9 17
4 MUN SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 2 3 0 5 2 3 9 4 2 1 1 6 1 5 7 9 4 4 1 11 3 8 16
5 MUN SE UNIONE FC 4 3 1 0 7 2 5 10 5 1 3 1 4 3 1 6 9 4 4 1 11 5 6 16
6 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 4 0 6 4 2 10 3 1 2 0 2 0 2 5 9 3 6 0 8 4 4 15
7 MUN SE CSEP-GÓL FC 3 1 0 2 2 4 -2 3 6 2 3 1 7 4 3 9 9 3 3 3 9 8 1 12
8 MUN SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 1 2 1 4 5 -1 5 5 1 4 0 3 2 1 7 9 2 6 1 7 7 0 12
9 MUN SE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 5 1 1 3 1 4 -3 4 4 2 1 1 4 2 2 7 9 3 2 4 5 6 -1 11
10 MUN SE BUDAFOKI MTE II. 4 1 2 1 8 3 5 5 5 1 1 3 7 9 -2 4 9 2 3 4 15 12 3 9
11 MUN SE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 5 2 1 2 8 5 3 7 4 0 2 2 1 6 -5 2 9 2 3 4 9 11 -2 9
12 MUN SE 1908 SZAC BUDAPEST 6 1 3 2 6 5 1 6 3 0 1 2 0 3 -3 1 9 1 4 4 6 8 -2 7
13 MUN SE IKARUS BSE 4 1 3 0 1 0 1 6 5 0 0 5 2 13 -11 0 9 1 3 5 3 13 -10 6
14 MUN SE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 1 1 1 1 4 -3 4 6 0 2 4 2 14 -12 2 9 1 3 5 3 18 -15 6
15 MUN SE ASR GÁZGYÁR 5 0 2 3 0 8 -8 2 4 0 2 2 2 6 -4 2 9 0 4 5 2 14 -12 4
16 MUN SE MUN SE 5 0 2 3 1 6 -5 2 4 0 1 3 1 6 -5 1 9 0 3 6 2 12 -10 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 MUN SE PÉNZÜGYŐR SE 6 5 1 0 22 2 20 16 3 3 0 0 12 1 11 9 9 8 1 0 34 3 31 25
2 MUN SE UNIONE FC 4 4 0 0 12 3 9 12 5 3 2 0 11 5 6 11 9 7 2 0 23 8 15 23
3 MUN SE REAC SPORT KFT. 4 4 0 0 20 2 18 12 5 3 1 1 4 2 2 10 9 7 1 1 24 4 20 22
4 MUN SE CSEPEL FC SE 3 2 1 0 6 2 4 7 6 4 2 0 22 11 11 14 9 6 3 0 28 13 15 21
5 MUN SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 5 3 2 0 8 3 5 11 4 2 1 1 11 3 8 7 9 5 3 1 19 6 13 18
6 MUN SE BUDAFOKI MTE II. 4 2 1 1 14 7 7 7 5 2 0 3 14 14 0 6 9 4 1 4 28 21 7 13
7 MUN SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 3 1 13 9 4 9 3 1 0 2 5 4 1 3 9 3 3 3 18 13 5 12
8 MUN SE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 4 2 0 2 8 8 0 6 5 1 2 2 4 5 -1 5 9 3 2 4 12 13 -1 11
9 MUN SE FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 5 3 1 1 17 12 5 10 4 0 1 3 1 12 -11 1 9 3 2 4 18 24 -6 11
10 MUN SE PESTSZENTIMREI SPORT KÖR 5 1 1 3 6 12 -6 4 4 2 1 1 7 9 -2 7 9 3 2 4 13 21 -8 11
11 MUN SE CSEP-GÓL FC 3 1 0 2 3 5 -2 3 6 2 0 4 9 15 -6 6 9 3 0 6 12 20 -8 9
12 MUN SE 1908 SZAC BUDAPEST 6 2 1 3 12 10 2 7 3 0 1 2 1 7 -6 1 9 2 2 5 13 17 -4 8
13 MUN SE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 1 0 2 4 13 -9 3 6 1 2 3 8 18 -10 5 9 2 2 5 12 31 -19 8
14 MUN SE IKARUS BSE 4 1 2 1 4 4 0 5 5 0 0 5 4 21 -17 0 9 1 2 6 8 25 -17 5
15 MUN SE ASR GÁZGYÁR 5 0 1 4 1 14 -13 1 4 0 2 2 4 11 -7 2 9 0 3 6 5 25 -20 3
16 MUN SE MUN SE 5 0 1 4 2 14 -12 1 4 0 0 4 3 14 -11 0 9 0 1 8 5 28 -23 1
 
1908 SZAC BUDAPEST
1 - 2---3 - 3-5 - 11 - 0--1 - 2--1 - 2-
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--4 - 2-2 - 41 - 0---1 - 2-----
ASR GÁZGYÁR
-0 - 00 - 5-1 - 6-----0 - 1--0 - 2-
BUDAFOKI MTE II.
---4 - 22 - 3------0 - 0--8 - 2
CSEP-GÓL FC
3 - 0----------0 - 20 - 3--
CSEPEL FC SE
-----------3 - 0-1 - 12 - 1
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
---6 - 44 - 12 - 2--1 - 5-----4 - 0
IKARUS BSE
---0 - 2--0 - 02 - 0-2 - 2-----
MUN SE
--2 - 2-0 - 3---0 - 50 - 3----0 - 1
PÉNZÜGYŐR SE
1 - 1-4 - 0-5 - 0--9 - 0--1 - 0-2 - 1--
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
----0 - 21 - 4---0 - 2--2 - 1-3 - 3
REAC SPORT KFT.
----2 - 1-6 - 0-6 - 1-6 - 0----
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
-2 - 13 - 0----1 - 0---0 - 0-2 - 2-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-1 - 12 - 2----4 - 25 - 2--0 - 1--1 - 1
UNIONE FC
-1 - 0-4 - 1--5 - 12 - 1-------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
3 - 0-----------0 - 9-1 - 4

Meccsek

TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE

2021. 08. 19. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 08. 19. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
ASR GÁZGYÁR
2021. 08. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2021. 08. 28. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 09. 04. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 09. 04. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
UNIONE FC
2021. 09. 11. 15:30
Csepel Stadion
2021. 09. 11. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 09. 18. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 09. 18. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2021. 09. 24. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 09. 24. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 10. 02. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 10. 02. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
IKARUS BSE
2021. 10. 09. 14:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2021. 10. 09. 14:00
Csep-Gól FC Sporttelep
CSEP-GÓL FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 10. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 10. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC SPORT KFT.
2021. 10. 24. 13:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 10. 24. 13:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 10. 30. 10:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 10. 30. 10:00
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
MUN SE
2021. 11. 09. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 11. 09. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 11. 12. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2021. 11. 12. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 11. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 11. 20. 13:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2021. 11. 27. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2021. 11. 27. 13:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 05. 17. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 05. 17. 18:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 02. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 02. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
BUDAFOKI MTE II.
2022. 03. 05. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 03. 05. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 03. 11. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 03. 11. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
CSEPEL FC SE
2022. 03. 19. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2022. 03. 19. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 03. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 03. 25. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2022. 04. 03. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
2022. 04. 03. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 04. 08. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 04. 08. 19:45
Szántóföld utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
CSEP-GÓL FC
2022. 04. 14. 19:00
Budai II. László Stadion
2022. 04. 14. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 04. 23. 10:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
2022. 04. 23. 10:00
Vasgolyó utcai Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 04. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 04. 30. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 05. 07. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2022. 05. 07. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 05. 13. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 05. 13. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 05. 20. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
2022. 05. 20. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
1908 SZAC BUDAPEST
2022. 05. 25. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
2022. 05. 25. 18:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK

REAC SPORT KFT.

2021. 08. 19. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 08. 19. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEP-GÓL FC
2021. 08. 28. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2021. 08. 28. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 04. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2021. 09. 04. 17:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
PÉNZÜGYŐR SE
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 11. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 09. 11. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
MUN SE
2021. 09. 17. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2021. 09. 17. 18:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
REAC SPORT KFT.
2021. 09. 24. 19:00
Budai II. László Stadion
2021. 09. 24. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
2021. 10. 02. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2021. 10. 02. 14:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
REAC SPORT KFT.
2021. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
2021. 10. 09. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
2021. 10. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
2021. 10. 16. 10:00
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
REAC SPORT KFT.
2021. 10. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
2021. 10. 21. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
BUDAFOKI MTE II.
2021. 10. 30. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 10. 30. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
UNIONE FC
REAC SPORT KFT.
2021. 11. 06. 17:00
Budai II. László Stadion
2021. 11. 06. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
CSEPEL FC SE
2021. 11. 13. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
2021. 11. 13. 17:00
III. ker. TVE Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
REAC SPORT KFT.
2021. 11. 20. 17:00
Budai II. László Stadion
2021. 11. 20. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2021. 11. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2021. 11. 27. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
IKARUS BSE
REAC SPORT KFT.
2022. 02. 19. 16:30
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
2022. 02. 19. 16:30
ESMTK Utánpótlás Létesítmény
CSEP-GÓL FC
REAC SPORT KFT.
2022. 02. 26. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 02. 26. 12:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORT KFT.
ASR GÁZGYÁR
2022. 03. 05. 15:00
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 03. 05. 15:00
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORT KFT.
PÉNZÜGYŐR SE
2022. 03. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 03. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
MUN SE
REAC SPORT KFT.
2022. 03. 19. 13:30
Szántóföld utcai Sporttelep
2022. 03. 19. 13:30
Szántóföld utcai Sporttelep
REAC SPORT KFT.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2022. 03. 25. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2022. 03. 25. 19:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SPORT KÖR
REAC SPORT KFT.
2022. 04. 02. 17:00
Budai II. László Stadion
2022. 04. 02. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
1908 SZAC BUDAPEST
2022. 04. 09. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
2022. 04. 09. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
REAC SPORT KFT.
2022. 04. 14. 19:00
Budai II. László Stadion
2022. 04. 14. 19:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
2022. 04. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2022. 04. 23. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE II.
REAC SPORT KFT.
2022. 04. 30. 17:00
Budai II. László Stadion
2022. 04. 30. 17:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
UNIONE FC
2022. 05. 08. 17:30
Csepel Stadion
2022. 05. 08. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC SE
REAC SPORT KFT.
2022. 05. 14. 18:00
Budai II. László Stadion
2022. 05. 14. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2022. 05. 20. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2022. 05. 20. 20:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
REAC SPORT KFT.
2022. 05. 28. 18:00
Budai II. László Stadion
2022. 05. 28. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC SPORT KFT.
IKARUS BSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->