Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. 4. forduló

2021.09.04 - 16:00

Pannonhalma, Pannonhalma SE sporttelep (Pannonhalma SE )

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I.

Játékvezető
TAKÁCS ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TURI MIKLÓS, VŐCSEI LÁSZLÓ
PANNONHALMA HORN SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 4 4 0 0 20 8 12 12 8.8
2 CSORNAI SE CSORNAI SE 4 3 1 0 14 6 8 10 10.5
3 KAPUVÁRI SE KAPUVÁRI SE 4 3 1 0 13 5 8 10 11.3
4 ÜSTÖKÖS FC BÁCSA ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 4 3 1 0 10 3 7 10 8.5
5 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 4 2 1 1 14 7 7 7 10.5
6 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 4 2 0 2 10 9 1 6 6.8
7 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 4 2 0 2 4 5 -1 6 9.5
8 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 4 1 2 1 10 8 2 5 7.5
9 DAC NÁDORVÁROS 1912 DAC NÁDORVÁROS 1912 4 1 2 1 8 8 0 5 7.8
10 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 4 1 2 1 7 7 0 5 5.3
11 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 4 1 1 2 6 10 -4 4 10
12 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 4 1 0 3 5 11 -6 3 7
13 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  4 1 0 3 6 13 -7 3 7.8
14 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 4 1 0 3 5 12 -7 3 6.5
15 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 4 0 1 3 2 12 -10 1 9
16 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 4 0 0 4 4 14 -10 0 9.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYŐRSZENTIVÁN SE LIPÓT PÉKSÉG 2 1 1 0 3 2 1 4 2 2 0 0 5 1 4 6 4 3 1 0 8 3 5 10
2 GYŐRSZENTIVÁN SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 1 1 0 3 4 3 0 1 6 2 4 9
3 GYŐRSZENTIVÁN SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 2 1 0 1 2 1 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 0 1 5 1 4 9
4 GYŐRSZENTIVÁN SE CSORNAI SE 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 3 0 1 6 3 3 9
5 GYŐRSZENTIVÁN SE CARBODENT VITNYÉD SE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 1 1 4 3 1 7
6 GYŐRSZENTIVÁN SE DAC NÁDORVÁROS 1912 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 2 1 1 3 2 1 7
7 GYŐRSZENTIVÁN SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 1 0 1 4 3 1 3 4 2 0 2 5 5 0 6
8 GYŐRSZENTIVÁN SE LOLAND NYÚL SC 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 2 1 4 4 0 5
9 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 1 1 1 2 2 0 4 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 2 1 2 2 0 5
10 GYŐRSZENTIVÁN SE KAPUVÁRI SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 0 1 2 1 1 3 4 1 1 2 3 3 0 4
11 GYŐRSZENTIVÁN SE KORONCÓ KSSZE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 2 3 -1 4
12 GYŐRSZENTIVÁN SE ABDA SC VVFK-BAU 2 1 0 1 1 2 -1 3 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 1 2 2 6 -4 4
13 GYŐRSZENTIVÁN SE SOPRONI FAC 1900 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 2 0 1 1 0 2 4 0 3 1 1 2 -1 3
14 GYŐRSZENTIVÁN SE JÁNOSSOMORJAI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 1 2 0 3 -3 1 4 0 2 2 0 3 -3 2
15 GYŐRSZENTIVÁN SE PANNONHALMA HORN SE 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 2 2 1 5 -4 2
16 GYŐRSZENTIVÁN SE GÖNYŰ SE 2 0 1 1 0 3 -3 1 2 0 0 2 0 2 -2 0 4 0 1 3 0 5 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYŐRSZENTIVÁN SE LIPÓT PÉKSÉG 2 2 0 0 12 4 8 6 2 2 0 0 8 4 4 6 4 4 0 0 20 8 12 12
2 GYŐRSZENTIVÁN SE CSORNAI SE 2 2 0 0 9 2 7 6 2 1 1 0 5 4 1 4 4 3 1 0 14 6 8 10
3 GYŐRSZENTIVÁN SE KAPUVÁRI SE 2 1 1 0 4 3 1 4 2 2 0 0 9 2 7 6 4 3 1 0 13 5 8 10
4 GYŐRSZENTIVÁN SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 2 2 0 0 7 2 5 6 2 1 1 0 3 1 2 4 4 3 1 0 10 3 7 10
5 GYŐRSZENTIVÁN SE KORONCÓ KSSZE 2 0 1 1 5 6 -1 1 2 2 0 0 9 1 8 6 4 2 1 1 14 7 7 7
6 GYŐRSZENTIVÁN SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 1 0 1 7 5 2 3 4 2 0 2 10 9 1 6
7 GYŐRSZENTIVÁN SE JÁNOSSOMORJAI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 2 5 -3 3 4 2 0 2 4 5 -1 6
8 GYŐRSZENTIVÁN SE LOLAND NYÚL SC 2 1 0 1 8 6 2 3 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 2 1 10 8 2 5
9 GYŐRSZENTIVÁN SE DAC NÁDORVÁROS 1912 2 1 1 0 5 2 3 4 2 0 1 1 3 6 -3 1 4 1 2 1 8 8 0 5
10 GYŐRSZENTIVÁN SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 2 1 7 7 0 5
11 GYŐRSZENTIVÁN SE PANNONHALMA HORN SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 0 2 4 9 -5 0 4 1 1 2 6 10 -4 4
12 GYŐRSZENTIVÁN SE SOPRONI FAC 1900 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 1 0 3 5 11 -6 3
13 GYŐRSZENTIVÁN SE ABDA SC VVFK-BAU 2 1 0 1 4 7 -3 3 2 0 0 2 2 6 -4 0 4 1 0 3 6 13 -7 3
14 GYŐRSZENTIVÁN SE CARBODENT VITNYÉD SE 2 0 0 2 1 6 -5 0 2 1 0 1 4 6 -2 3 4 1 0 3 5 12 -7 3
15 GYŐRSZENTIVÁN SE GÖNYŰ SE 2 0 1 1 1 5 -4 1 2 0 0 2 1 7 -6 0 4 0 1 3 2 12 -10 1
16 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 3 0 0 3 3 10 -7 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 4 0 0 4 4 14 -10 0
 
ABDA SC VVFK-BAU
-----3 - 0--1 - 7------
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
-------3 - 0------4 - 2
CARBODENT VITNYÉD SE
--------1 - 20 - 4-----
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
---1 - 1--------3 - 2--
CSORNAI SE
4 - 1-5 - 1------------
DAC NÁDORVÁROS 1912
-1 - 1---4 - 1---------
GÖNYŰ SE
-----------0 - 0--1 - 5
GYŐRSZENTIVÁN SE
--1 - 3----1 - 2-1 - 5-----
JÁNOSSOMORJAI SE
-------------2 - 0-
KAPUVÁRI SE
---2 - 1-------2 - 2---
KORONCÓ KSSZE
---2 - 23 - 4----------
LIPÓT PÉKSÉG
-----6 - 3-------6 - 1-
LOLAND NYÚL SC
-----------2 - 46 - 2--
PANNONHALMA HORN SE
2 - 1----0 - 0---------
SOPRONI FAC 1900
-0 - 2-----4 - 1-------
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
--------1 - 0--2 - 4---

Meccsek

PANNONHALMA HORN SE

2021. 08. 14. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 08. 14. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
PANNONHALMA HORN SE
2021. 08. 21. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 08. 28. 17:00
Nyúl SC sporttelep
2021. 08. 28. 17:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
PANNONHALMA HORN SE
2021. 09. 04. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 09. 04. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 09. 12. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 12. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PANNONHALMA HORN SE
2021. 09. 18. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
SOPRONI FAC 1900
2021. 09. 26. 16:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 09. 26. 16:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 10. 02. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 10. 02. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2021. 10. 10. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 10. 10. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
PANNONHALMA HORN SE
2021. 10. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
GÖNYŰ SE
2021. 10. 24. 14:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 24. 14:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 10. 30. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 10. 30. 14:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 11. 06. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 11. 06. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
CSORNAI SE
2021. 11. 14. 14:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 11. 14. 14:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
PANNONHALMA HORN SE
2021. 11. 20. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 11. 20. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 11. 27. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 11. 27. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 26. 15:00
Abda SC sporttelep
2022. 02. 26. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
PANNONHALMA HORN SE
2022. 03. 06. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 03. 06. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
LOLAND NYÚL SC
2022. 03. 13. 15:00
DAC sporttelep
2022. 03. 13. 15:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
PANNONHALMA HORN SE
2022. 03. 19. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 03. 19. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 26. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 03. 26. 16:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 02. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 04. 02. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 04. 09. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 04. 09. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 16. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 04. 16. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 04. 24. 17:00
Gönyű SE
2022. 04. 24. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 30. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 04. 30. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 05. 07. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 05. 07. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
KAPUVÁRI SE
2022. 05. 14. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
PANNONHALMA HORN SE
2022. 05. 21. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
KORONCÓ KSSZE
2022. 05. 28. 17:00
Vitnyédi SE
2022. 05. 28. 17:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
PANNONHALMA HORN SE

DAC NÁDORVÁROS 1912

2021. 08. 15. 18:00
DAC sporttelep
2021. 08. 15. 18:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2021. 08. 22. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 08. 22. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 08. 29. 17:00
DAC sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
GÖNYŰ SE
2021. 09. 04. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 09. 04. 16:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 09. 12. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 09. 12. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 09. 18. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 09. 26. 16:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 09. 26. 16:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 10. 02. 16:00
Vitnyédi SE
2021. 10. 02. 16:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 10. 09. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 10. 16. 15:00
Abda SC sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 10. 24. 14:00
DAC sporttelep
2021. 10. 24. 14:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
LOLAND NYÚL SC
2021. 10. 31. 14:00
DAC sporttelep
2021. 10. 31. 14:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 11. 07. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 11. 07. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 11. 14. 14:00
DAC sporttelep
2021. 11. 14. 14:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
SOPRONI FAC 1900
2021. 11. 21. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 11. 21. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 11. 27. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 27. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 02. 27. 15:00
DAC sporttelep
2022. 02. 27. 15:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
LIPÓT PÉKSÉG
2022. 03. 06. 15:00
Gönyű SE
2022. 03. 06. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 03. 13. 15:00
DAC sporttelep
2022. 03. 13. 15:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
PANNONHALMA HORN SE
2022. 03. 20. 15:00
DAC sporttelep
2022. 03. 20. 15:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
KAPUVÁRI SE
2022. 03. 27. 16:00
DAC sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
CSORNAI SE
2022. 04. 03. 17:00
DAC sporttelep
2022. 04. 03. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
KORONCÓ KSSZE
2022. 04. 10. 17:00
DAC sporttelep
2022. 04. 10. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 04. 17. 17:00
DAC sporttelep
2022. 04. 17. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 24. 17:00
DAC sporttelep
2022. 04. 24. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 04. 30. 17:00
Nyúl SC sporttelep
2022. 04. 30. 17:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 05. 08. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 05. 15. 17:00
DAC sporttelep
2022. 05. 15. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 21. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 05. 21. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 05. 28. 17:00
DAC sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
JÁNOSSOMORJAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->