Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. 11. forduló

2021.10.24 - 14:00

Győr-Ménfőcsanak, ESK Ménfőcsanak Sporttelep (Herold Trans Ménfőcsanak ESK)

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I.

Játékvezető
VADÁSZ CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÁLFY ÉVA, TAKÁCS NORBERT
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ABDA SC VVFK-BAU
90'
45'

Gólok

ANTAL SÁNDOR

2'

1 - 0

 

NÉMETH LÁSZLÓ

7'

2 - 0

 

VAYER GÁBOR

50'

3 - 0

 

FARAGÓ TOMÁS

72'

4 - 0

 

VERES MILÁN TIBOR

75'

5 - 0

 

 

5 - 1

80'

FEKETE TAMÁS
NÉMETH LÁSZLÓ

86'

6 - 1

 

FARAGÓ TOMÁS

89'

7 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSORNAI SE CSORNAI SE 11 9 1 1 29 11 18 28 7.5
2 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 11 8 1 2 43 18 25 25 9.3
3 ÜSTÖKÖS FC BÁCSA ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 11 8 1 2 21 11 10 25 8.6
4 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 11 7 1 3 40 17 23 22 8.5
5 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 11 7 0 4 26 24 2 21 8.3
6 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 11 6 0 5 30 16 14 18 7.9
7 KAPUVÁRI SE KAPUVÁRI SE 11 5 3 3 29 23 6 18 8.6
8 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 11 4 5 2 20 13 7 17 8.6
9 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 11 5 1 5 18 22 -4 16 8.4
10 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 11 3 2 6 21 21 0 11 9.1
11 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  11 3 2 6 19 35 -16 11 9.4
12 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 11 3 1 7 11 29 -18 10 7.5
13 DAC NÁDORVÁROS 1912 DAC NÁDORVÁROS 1912 11 2 3 6 14 23 -9 9 7.7
14 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 11 2 2 7 11 30 -19 8 9.2
15 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 11 2 1 8 14 31 -17 7 8.5
16 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 11 1 2 8 7 29 -22 5 8.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE CSORNAI SE 5 3 2 0 7 2 5 11 6 4 1 1 6 2 4 13 11 7 3 1 13 4 9 24
2 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 6 3 1 2 9 8 1 10 5 4 1 0 9 1 8 13 11 7 2 2 18 9 9 23
3 GÖNYŰ SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 6 4 1 1 5 2 3 13 5 3 1 1 8 3 5 10 11 7 2 2 13 5 8 23
4 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 5 3 1 1 6 2 4 10 6 4 0 2 6 4 2 12 11 7 1 3 12 6 6 22
5 GÖNYŰ SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 5 3 2 0 7 1 6 11 6 2 3 1 3 2 1 9 11 5 5 1 10 3 7 20
6 GÖNYŰ SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 7 2 3 2 6 2 4 9 4 3 0 1 4 1 3 9 11 5 3 3 10 3 7 18
7 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 6 4 0 2 10 4 6 12 5 1 2 2 3 4 -1 5 11 5 2 4 13 8 5 17
8 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 6 4 1 1 7 3 4 13 5 0 4 1 3 4 -1 4 11 4 5 2 10 7 3 17
9 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 6 2 1 3 3 6 -3 7 5 2 1 2 5 7 -2 7 11 4 2 5 8 13 -5 14
10 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 6 3 2 1 4 2 2 11 5 0 2 3 2 8 -6 2 11 3 4 4 6 10 -4 13
11 GÖNYŰ SE KAPUVÁRI SE 6 2 2 2 4 5 -1 8 5 1 1 3 4 6 -2 4 11 3 3 5 8 11 -3 12
12 GÖNYŰ SE DAC NÁDORVÁROS 1912 3 3 0 0 4 0 4 9 8 0 2 6 2 11 -9 2 11 3 2 6 6 11 -5 11
13 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 6 2 0 4 4 7 -3 6 5 0 3 2 1 5 -4 3 11 2 3 6 5 12 -7 9
14 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 5 1 1 3 2 3 -1 4 6 1 1 4 1 8 -7 4 11 2 2 7 3 11 -8 8
15 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 5 0 5 0 2 2 0 5 6 0 0 6 0 11 -11 0 11 0 5 6 2 13 -11 5
16 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 5 0 2 3 1 8 -7 2 6 0 2 4 0 4 -4 2 11 0 4 7 1 12 -11 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE CSORNAI SE 5 4 0 1 14 6 8 12 6 5 1 0 15 5 10 16 11 9 1 1 29 11 18 28
2 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 6 4 0 2 23 12 11 12 5 4 1 0 20 6 14 13 11 8 1 2 43 18 25 25
3 GÖNYŰ SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 5 5 0 0 14 5 9 15 6 3 1 2 7 6 1 10 11 8 1 2 21 11 10 25
4 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 6 4 1 1 21 9 12 13 5 3 0 2 19 8 11 9 11 7 1 3 40 17 23 22
5 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 6 5 0 1 18 10 8 15 5 2 0 3 8 14 -6 6 11 7 0 4 26 24 2 21
6 GÖNYŰ SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 6 4 0 2 16 6 10 12 5 2 0 3 14 10 4 6 11 6 0 5 30 16 14 18
7 GÖNYŰ SE KAPUVÁRI SE 6 3 2 1 13 11 2 11 5 2 1 2 16 12 4 7 11 5 3 3 29 23 6 18
8 GÖNYŰ SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 7 4 3 0 15 6 9 15 4 0 2 2 5 7 -2 2 11 4 5 2 20 13 7 17
9 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 5 2 0 3 8 10 -2 6 6 3 1 2 10 12 -2 10 11 5 1 5 18 22 -4 16
10 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 6 3 0 3 16 11 5 9 5 0 2 3 5 10 -5 2 11 3 2 6 21 21 0 11
11 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 6 2 2 2 11 18 -7 8 5 1 0 4 8 17 -9 3 11 3 2 6 19 35 -16 11
12 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 5 1 1 3 5 13 -8 4 6 2 0 4 6 16 -10 6 11 3 1 7 11 29 -18 10
13 GÖNYŰ SE DAC NÁDORVÁROS 1912 3 2 1 0 8 3 5 7 8 0 2 6 6 20 -14 2 11 2 3 6 14 23 -9 9
14 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 5 2 1 2 5 6 -1 7 6 0 1 5 6 24 -18 1 11 2 2 7 11 30 -19 8
15 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 6 2 0 4 10 11 -1 6 5 0 1 4 4 20 -16 1 11 2 1 8 14 31 -17 7
16 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 5 0 2 3 4 15 -11 2 6 1 0 5 3 14 -11 3 11 1 2 8 7 29 -22 5
 
ABDA SC VVFK-BAU
--2 - 2-2 - 13 - 02 - 2-1 - 71 - 6-----
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
-----2 - 1-3 - 04 - 21 - 0----4 - 2
CARBODENT VITNYÉD SE
1 - 3---3 - 1---1 - 20 - 4---3 - 0-
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
--1 - 11 - 10 - 0-5 - 0----3 - 23 - 2-2 - 0
CSORNAI SE
4 - 12 - 05 - 1-1 - 0--------2 - 4-
DAC NÁDORVÁROS 1912
-1 - 1---4 - 1-----3 - 1---
GÖNYŰ SE
-------1 - 32 - 2-0 - 50 - 0--1 - 5
GYŐRSZENTIVÁN SE
-0 - 11 - 3---1 - 01 - 2-1 - 5--6 - 0--
JÁNOSSOMORJAI SE
--1 - 3-0 - 3-----0 - 5-2 - 22 - 0-
KAPUVÁRI SE
---2 - 1-3 - 0--3 - 0-2 - 22 - 2--1 - 6
KORONCÓ KSSZE
---2 - 23 - 45 - 1--7 - 1--2 - 0--2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG
-1 - 2--1 - 56 - 3-5 - 1----4 - 06 - 1-
LOLAND NYÚL SC
3 - 2-1 - 2-0 - 1--4 - 0---2 - 46 - 2--
PANNONHALMA HORN SE
2 - 12 - 1---0 - 00 - 1------1 - 3-
SOPRONI FAC 1900
-0 - 2-1 - 0--4 - 04 - 1-4 - 35 - 4----
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
7 - 1-3 - 0-0 - 1---1 - 0--2 - 4-3 - 0-

Meccsek

SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK

2021. 08. 15. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 08. 15. 18:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 08. 21. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 08. 21. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 08. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 08. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 09. 05. 16:00
Gönyű SE
2021. 09. 05. 16:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 12. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 12. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
PANNONHALMA HORN SE
2021. 09. 18. 16:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 09. 18. 16:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 26. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 09. 26. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
CSORNAI SE
2021. 10. 03. 16:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 10. 03. 16:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 10. 10. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 10. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 10. 16. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 10. 24. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 24. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 10. 30. 14:00
Nyúl SC sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 07. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 11. 07. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 11. 14. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 11. 14. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 11. 20. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 11. 20. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 11. 28. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 11. 28. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 02. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 02. 27. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 03. 06. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2022. 03. 06. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÖNYŰ SE
2022. 03. 19. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2022. 03. 19. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 03. 27. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
KAPUVÁRI SE
2022. 04. 02. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 04. 02. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 10. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 04. 10. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
KORONCÓ KSSZE
2022. 04. 16. 17:00
Vitnyédi SE
2022. 04. 16. 17:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 04. 24. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 04. 24. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 30. 17:00
Abda SC sporttelep
2022. 04. 30. 17:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 08. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 08. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
LOLAND NYÚL SC
2022. 05. 15. 17:00
DAC sporttelep
2022. 05. 15. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 22. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 05. 22. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
05. 28. 17:00
SOPRONI FAC 1900

ABDA SC VVFK-BAU

2021. 08. 14. 18:00
Abda SC sporttelep
2021. 08. 14. 18:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GÖNYŰ SE
2021. 08. 21. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 08. 21. 17:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 08. 28. 17:00
Abda SC sporttelep
2021. 08. 28. 17:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
KAPUVÁRI SE
2021. 09. 04. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 09. 04. 17:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 09. 11. 17:00
Abda SC sporttelep
2021. 09. 11. 17:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
KORONCÓ KSSZE
2021. 09. 18. 15:00
Vitnyédi SE
2021. 09. 18. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 09. 25. 16:00
Abda SC sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 02. 16:00
Abda SC sporttelep
2021. 10. 02. 16:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 10. 09. 15:00
Nyúl SC sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 10. 16. 15:00
Abda SC sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 10. 24. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2021. 10. 24. 14:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 10. 30. 14:00
Abda SC sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
SOPRONI FAC 1900
2021. 11. 07. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
2021. 11. 07. 14:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 11. 13. 14:00
Abda SC sporttelep
2021. 11. 13. 14:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2021. 11. 21. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2021. 11. 21. 14:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
ABDA SC VVFK-BAU
2021. 11. 28. 14:00
Gönyű SE
2021. 11. 28. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 02. 26. 15:00
Abda SC sporttelep
2022. 02. 26. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
PANNONHALMA HORN SE
2022. 03. 05. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 03. 05. 15:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 03. 12. 15:00
Abda SC sporttelep
2022. 03. 12. 15:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
CSORNAI SE
2022. 03. 20. 15:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 03. 20. 15:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 03. 27. 16:00
Abda SC sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 04. 02. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 02. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 04. 10. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 04. 10. 17:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 04. 16. 17:00
Abda SC sporttelep
2022. 04. 16. 17:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
LOLAND NYÚL SC
2022. 04. 24. 17:00
DAC sporttelep
2022. 04. 24. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 04. 30. 17:00
Abda SC sporttelep
2022. 04. 30. 17:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2022. 05. 07. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2022. 05. 07. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 14. 17:00
Abda SC sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
JÁNOSSOMORJAI SE
2022. 05. 21. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
2022. 05. 21. 17:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 05. 28. 17:00
Abda SC sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
Abda SC sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
05. 28. 17:00
LIPÓT PÉKSÉG
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->