Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Duna Takarék Megyei I. 15. forduló

2021.11.21 - 14:00

Gönyű, Gönyű SE

Győr-Moson-Sopron

Duna Takarék Megyei I.

Játékvezető
LUKÁCSI CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TURI MIKLÓS, MAKKOS ROZÁLIA
GÖNYŰ SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

88'

OROSZ ADRIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CSORNAI SE CSORNAI SE 15 12 1 2 47 16 31 37 9
2 ÜSTÖKÖS FC BÁCSA ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 15 12 1 2 34 17 17 37 8.9
3 LIPÓT PÉKSÉG LIPÓT PÉKSÉG 15 10 2 3 49 23 26 32 8.9
4 KORONCÓ KSSZE KORONCÓ KSSZE 15 10 1 4 53 20 33 31 8.8
5 KAPUVÁRI SE KAPUVÁRI SE 15 9 3 3 47 29 18 30 8.7
6 SOPRONI FAC 1900 SOPRONI FAC 1900 15 9 1 5 34 30 4 28 8.7
7 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 15 9 0 6 43 23 20 27 8.6
8 CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 15 6 6 3 33 17 16 24 8.5
9 CARBODENT VITNYÉD SE CARBODENT VITNYÉD SE 15 6 2 7 25 33 -8 20 8.5
10 LOLAND NYÚL SC LOLAND NYÚL SC 15 5 2 8 32 30 2 17 8.4
11 DAC NÁDORVÁROS 1912 DAC NÁDORVÁROS 1912 15 4 3 8 21 32 -11 15 8.3
12 JÁNOSSOMORJAI SE JÁNOSSOMORJAI SE 15 4 1 10 14 45 -31 13 8.3
13 ABDA SC VVFK-BAU  ABDA SC VVFK-BAU  15 3 3 9 22 42 -20 12 8.2
14 PANNONHALMA HORN SE PANNONHALMA HORN SE 15 2 3 10 14 46 -32 9 8.1
15 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 15 2 1 12 18 47 -29 7 8.1
16 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 15 1 2 12 11 47 -36 5 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE CSORNAI SE 7 5 2 0 10 3 7 17 8 5 2 1 8 3 5 17 15 10 4 1 18 6 12 34
2 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 8 5 1 2 13 10 3 16 7 4 3 0 9 1 8 15 15 9 4 2 22 11 11 31
3 GÖNYŰ SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 8 6 1 1 9 4 5 19 7 3 3 1 10 5 5 12 15 9 4 2 19 9 10 31
4 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 7 4 1 2 10 6 4 13 8 4 1 3 7 6 1 13 15 8 2 5 17 12 5 26
5 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 8 4 2 2 10 4 6 14 7 3 2 2 7 5 2 11 15 7 4 4 17 9 8 25
6 GÖNYŰ SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 7 3 3 1 11 6 5 12 8 3 4 1 6 3 3 13 15 6 7 2 17 9 8 25
7 GÖNYŰ SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 9 3 4 2 11 2 9 13 6 3 2 1 6 3 3 11 15 6 6 3 17 5 12 24
8 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 8 4 2 2 8 5 3 14 7 1 4 2 5 6 -1 7 15 5 6 4 13 11 2 21
9 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 8 3 1 4 8 9 -1 10 7 2 3 2 5 7 -2 9 15 5 4 6 13 16 -3 19
10 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 8 3 2 3 5 7 -2 11 7 2 2 3 6 9 -3 8 15 5 4 6 11 16 -5 19
11 GÖNYŰ SE KAPUVÁRI SE 8 2 3 3 6 8 -2 9 7 2 1 4 8 8 0 7 15 4 4 7 14 16 -2 16
12 GÖNYŰ SE DAC NÁDORVÁROS 1912 5 3 1 1 5 2 3 10 10 1 2 7 4 13 -9 5 15 4 3 8 9 15 -6 15
13 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 8 3 3 2 5 6 -1 12 7 0 3 4 4 11 -7 3 15 3 6 6 9 17 -8 15
14 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 7 1 2 4 2 4 -2 5 8 1 1 6 2 16 -14 4 15 2 3 10 4 20 -16 9
15 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 7 0 6 1 3 4 -1 6 8 0 2 6 1 12 -11 2 15 0 8 7 4 16 -12 8
16 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 7 0 3 4 1 10 -9 3 8 0 2 6 2 9 -7 2 15 0 5 10 3 19 -16 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GÖNYŰ SE CSORNAI SE 7 5 0 2 23 10 13 15 8 7 1 0 24 6 18 22 15 12 1 2 47 16 31 37
2 GÖNYŰ SE ÜSTÖKÖS FC BÁCSA 7 7 0 0 22 10 12 21 8 5 1 2 12 7 5 16 15 12 1 2 34 17 17 37
3 GÖNYŰ SE LIPÓT PÉKSÉG 8 6 0 2 28 14 14 18 7 4 2 1 21 9 12 14 15 10 2 3 49 23 26 32
4 GÖNYŰ SE KORONCÓ KSSZE 8 6 1 1 26 9 17 19 7 4 0 3 27 11 16 12 15 10 1 4 53 20 33 31
5 GÖNYŰ SE KAPUVÁRI SE 8 5 2 1 22 14 8 17 7 4 1 2 25 15 10 13 15 9 3 3 47 29 18 30
6 GÖNYŰ SE SOPRONI FAC 1900 8 6 0 2 22 14 8 18 7 3 1 3 12 16 -4 10 15 9 1 5 34 30 4 28
7 GÖNYŰ SE SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 8 6 0 2 26 9 17 18 7 3 0 4 17 14 3 9 15 9 0 6 43 23 20 27
8 GÖNYŰ SE CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT 9 5 4 0 25 7 18 19 6 1 2 3 8 10 -2 5 15 6 6 3 33 17 16 24
9 GÖNYŰ SE CARBODENT VITNYÉD SE 7 3 0 4 13 17 -4 9 8 3 2 3 12 16 -4 11 15 6 2 7 25 33 -8 20
10 GÖNYŰ SE LOLAND NYÚL SC 8 4 0 4 21 14 7 12 7 1 2 4 11 16 -5 5 15 5 2 8 32 30 2 17
11 GÖNYŰ SE DAC NÁDORVÁROS 1912 5 3 1 1 11 6 5 10 10 1 2 7 10 26 -16 5 15 4 3 8 21 32 -11 15
12 GÖNYŰ SE JÁNOSSOMORJAI SE 7 2 1 4 7 16 -9 7 8 2 0 6 7 29 -22 6 15 4 1 10 14 45 -31 13
13 GÖNYŰ SE ABDA SC VVFK-BAU 8 2 3 3 13 21 -8 9 7 1 0 6 9 21 -12 3 15 3 3 9 22 42 -20 12
14 GÖNYŰ SE PANNONHALMA HORN SE 7 2 2 3 7 13 -6 8 8 0 1 7 7 33 -26 1 15 2 3 10 14 46 -32 9
15 GÖNYŰ SE GYŐRSZENTIVÁN SE 8 2 0 6 11 20 -9 6 7 0 1 6 7 27 -20 1 15 2 1 12 18 47 -29 7
16 GÖNYŰ SE GÖNYŰ SE 7 0 2 5 4 22 -18 2 8 1 0 7 7 25 -18 3 15 1 2 12 11 47 -36 5
 
ABDA SC VVFK-BAU
0 - 1-2 - 2-2 - 13 - 02 - 2-1 - 71 - 6---2 - 2-
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
--3 - 2--2 - 1-3 - 04 - 21 - 0-5 - 3--4 - 2
CARBODENT VITNYÉD SE
1 - 31 - 4--3 - 14 - 3--1 - 20 - 4---3 - 0-
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
--1 - 11 - 10 - 0-5 - 09 - 0--1 - 13 - 23 - 2-2 - 0
CSORNAI SE
4 - 12 - 05 - 1-1 - 07 - 1--2 - 3----2 - 4-
DAC NÁDORVÁROS 1912
-1 - 1---4 - 13 - 1----3 - 1-0 - 2-
GÖNYŰ SE
---0 - 1---1 - 32 - 20 - 60 - 50 - 0--1 - 5
GYŐRSZENTIVÁN SE
-0 - 11 - 3-0 - 3-1 - 01 - 21 - 61 - 5--6 - 0--
JÁNOSSOMORJAI SE
2 - 0-1 - 3-0 - 30 - 3----0 - 5-2 - 22 - 0-
KAPUVÁRI SE
---2 - 1-3 - 0--3 - 03 - 22 - 22 - 26 - 1-1 - 6
KORONCÓ KSSZE
---2 - 23 - 45 - 1--7 - 1-2 - 02 - 03 - 0-2 - 1
LIPÓT PÉKSÉG
2 - 11 - 23 - 1-1 - 56 - 3-5 - 1----4 - 06 - 1-
LOLAND NYÚL SC
3 - 2-1 - 2-0 - 1--4 - 04 - 1--2 - 46 - 2-1 - 2
PANNONHALMA HORN SE
2 - 12 - 11 - 1-1 - 60 - 00 - 1------1 - 3-
SOPRONI FAC 1900
-0 - 2-1 - 0--4 - 04 - 1-4 - 35 - 4-1 - 3-3 - 1
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
7 - 1-3 - 0-0 - 16 - 1-4 - 21 - 0--2 - 4-3 - 0-

Meccsek

GÖNYŰ SE

2021. 08. 14. 18:00
Abda SC Sporttelep
2021. 08. 14. 18:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
GÖNYŰ SE
2021. 08. 22. 17:00
Gönyű SE
2021. 08. 22. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LOLAND NYÚL SC
2021. 08. 29. 17:00
DAC sporttelep
2021. 08. 29. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
GÖNYŰ SE
2021. 09. 05. 16:00
Gönyű SE
2021. 09. 05. 16:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 09. 11. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 09. 11. 17:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
GÖNYŰ SE
2021. 09. 19. 16:00
Gönyű SE
2021. 09. 19. 16:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 09. 25. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 09. 25. 16:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
GÖNYŰ SE
2021. 10. 03. 16:00
Gönyű SE
2021. 10. 03. 16:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 10. 10. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
2021. 10. 10. 15:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
GÖNYŰ SE
2021. 10. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
GÖNYŰ SE
2021. 10. 24. 14:00
Gönyű SE
2021. 10. 24. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
KAPUVÁRI SE
2021. 10. 30. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
GÖNYŰ SE
2021. 11. 07. 14:00
Gönyű SE
2021. 11. 07. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
KORONCÓ KSSZE
2021. 11. 13. 14:00
Vitnyédi SE
2021. 11. 13. 14:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
GÖNYŰ SE
2021. 11. 21. 14:00
Gönyű SE
2021. 11. 21. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 28. 14:00
Gönyű SE
2021. 11. 28. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 02. 26. 15:00
Nyúl SC sporttelep
2022. 02. 26. 15:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
GÖNYŰ SE
2022. 03. 06. 15:00
Gönyű SE
2022. 03. 06. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
DAC NÁDORVÁROS 1912
2022. 03. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 03. 13. 15:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
GÖNYŰ SE
2022. 03. 20. 15:00
Gönyű SE
2022. 03. 20. 15:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
SOPRONI FAC 1900
2022. 03. 27. 16:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 03. 27. 16:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
GÖNYŰ SE
2022. 04. 03. 17:00
Gönyű SE
2022. 04. 03. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 04. 10. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2022. 04. 10. 17:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
GÖNYŰ SE
2022. 04. 17. 17:00
Gönyű SE
2022. 04. 17. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2022. 04. 24. 17:00
Gönyű SE
2022. 04. 24. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
PANNONHALMA HORN SE
2022. 04. 30. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
2022. 04. 30. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
GÖNYŰ SE
2022. 05. 08. 17:00
Gönyű SE
2022. 05. 08. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
CSORNAI SE
2022. 05. 15. 17:00
Koroncó SE sportpálya
2022. 05. 15. 17:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
GÖNYŰ SE
2022. 05. 22. 17:00
Gönyű SE
2022. 05. 22. 17:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
CARBODENT VITNYÉD SE
2022. 05. 28. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
GÖNYŰ SE

CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT

2021. 08. 14. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 08. 14. 18:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
PANNONHALMA HORN SE
2021. 08. 21. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
2021. 08. 21. 17:00
Kapuvári SE sporttelepe
KAPUVÁRI SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 08. 28. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 08. 28. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
CSORNAI SE
2021. 09. 05. 16:00
Koroncó SE sportpálya
2021. 09. 05. 16:00
Koroncó SE sportpálya
KORONCÓ KSSZE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 09. 11. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 11. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
CARBODENT VITNYÉD SE
2021. 09. 19. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 09. 19. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
GYŐRSZENTIVÁN SE
2021. 09. 25. 16:00
Abda SC Sporttelep
2021. 09. 25. 16:00
Abda SC Sporttelep
ABDA SC VVFK-BAU
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 02. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 02. 16:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
LOLAND NYÚL SC
2021. 10. 09. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 09. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
DAC NÁDORVÁROS 1912
2021. 10. 16. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 16. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
2021. 10. 24. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
2021. 10. 24. 14:00
Soproni Anger réti Sporttelep
SOPRONI FAC 1900
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 10. 30. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 10. 30. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
JÁNOSSOMORJAI SE
2021. 11. 06. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
2021. 11. 06. 14:00
Bácsa FC SE sportpálya
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 13. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
2021. 11. 13. 14:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
LIPÓT PÉKSÉG
2021. 11. 21. 14:00
Gönyű SE
2021. 11. 21. 14:00
Gönyű SE
GÖNYŰ SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2021. 11. 27. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
2021. 11. 27. 14:00
Pannonhalma SE sporttelep
PANNONHALMA HORN SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 02. 26. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 02. 26. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
KAPUVÁRI SE
2022. 03. 05. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
2022. 03. 05. 15:00
Kocsis István Városi Sporttelep
CSORNAI SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 12. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 03. 12. 15:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
KORONCÓ KSSZE
2022. 03. 19. 15:00
Vitnyédi SE
2022. 03. 19. 15:00
Vitnyédi SE
CARBODENT VITNYÉD SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 03. 27. 16:00
Győrszentiván SE sporttelep
2022. 03. 27. 16:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 02. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 02. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ABDA SC VVFK-BAU
2022. 04. 09. 17:00
Nyúl SC sporttelep
2022. 04. 09. 17:00
Nyúl SC sporttelep
LOLAND NYÚL SC
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 17. 17:00
DAC sporttelep
2022. 04. 17. 17:00
DAC sporttelep
DAC NÁDORVÁROS 1912
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 24. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 04. 24. 17:00
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 04. 30. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 04. 30. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
SOPRONI FAC 1900
2022. 05. 08. 17:00
Jánossomorja SE sportpálya
2022. 05. 08. 17:00
Jánossomorja SE sportpálya
JÁNOSSOMORJAI SE
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 14. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 14. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
ÜSTÖKÖS FC BÁCSA
2022. 05. 21. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2022. 05. 21. 15:00
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
LIPÓT PÉKSÉG
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
2022. 05. 28. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
2022. 05. 28. 17:00
MTE 1904 Sporttelep
CREDOBUS TEHETSÉGKÖZPONT
GÖNYŰ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->