Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Női NB II. Nyugati csoport 7. forduló

2021.10.16 - 10:00

Pápa, PELC

MLSZ

Női NB II. Nyugati csoport

Játékvezető
OBUCH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RUFF ISTVÁN , OLÁH IZABELLA HERMINA
PÁPAI ELC
ZTE FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

55'

PUPOS VERONIKA BIANKA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEKSZÁRDI UFC SZEKSZÁRDI UFC 6 6 0 0 30 4 26 18 8.5
2 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 6 4 2 0 39 5 34 14 8
3 KELEN SC KELEN SC 6 4 1 1 26 14 12 13 5.5
4 BUDAÖRS BUDAÖRS 6 3 2 1 14 7 7 11 6
5 CSEPEL FC KFT. CSEPEL FC KFT. 5 3 1 1 9 7 2 10 8.4
6 VASAS KUBALA AKADÉMIA VASAS KUBALA AKADÉMIA 7 2 2 3 19 16 3 8 8.6
7 ADA NOVA SE ADA NOVA SE 6 2 1 3 7 15 -8 7 7.3
8 KÜLKER SC - VIKINO MESTER KÜLKER SC - VIKINO MESTER 6 2 0 4 4 12 -8 6 6
9 SZENTLŐRINC-DPASE SZENTLŐRINC-DPASE 5 1 3 1 9 12 -3 6 6
10 ZTE FC ZTE FC 4 1 1 2 4 7 -3 4 8.5
11 FC AJKA FC AJKA 5 1 1 3 6 17 -11 4 5.8
12 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 6 1 0 5 12 23 -11 3 5.5
13 PÁPAI ELC PÁPAI ELC 6 0 0 6 4 44 -40 0 5.2
14 ZICCER NLSE (Kizárva) ZICCER NLSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 AIRNERGY FC (Kizárva) AIRNERGY FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AIRNERGY FC (Kizárva) SZEKSZÁRDI UFC 2 2 0 0 5 1 4 6 4 3 1 0 9 0 9 10 6 5 1 0 14 1 13 16
2 AIRNERGY FC (Kizárva) MOL FEHÉRVÁR FC 3 2 1 0 10 3 7 7 3 1 2 0 9 1 8 5 6 3 3 0 19 4 15 12
3 AIRNERGY FC (Kizárva) KELEN SC 3 2 1 0 7 4 3 7 3 1 1 1 6 6 0 4 6 3 2 1 13 10 3 11
4 AIRNERGY FC (Kizárva) VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 1 1 1 1 1 0 4 4 2 1 1 6 5 1 7 7 3 2 2 7 6 1 11
5 AIRNERGY FC (Kizárva) SZENTLŐRINC-DPASE 2 1 1 0 1 0 1 4 3 2 0 1 4 3 1 6 5 3 1 1 5 3 2 10
6 AIRNERGY FC (Kizárva) KÜLKER SC - VIKINO MESTER 3 1 2 0 2 0 2 5 3 1 1 1 2 4 -2 4 6 2 3 1 4 4 0 9
7 AIRNERGY FC (Kizárva) CSEPEL FC KFT. 2 1 1 0 4 0 4 4 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 2 2 1 5 2 3 8
8 AIRNERGY FC (Kizárva) BUDAÖRS 4 1 2 1 4 3 1 5 2 0 2 0 2 2 0 2 6 1 4 1 6 5 1 7
9 AIRNERGY FC (Kizárva) ADA NOVA SE 3 0 1 2 1 5 -4 1 3 1 2 0 2 1 1 5 6 1 3 2 3 6 -3 6
10 AIRNERGY FC (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 4 0 2 2 5 8 -3 2 2 0 1 1 2 3 -1 1 6 0 3 3 7 11 -4 3
11 AIRNERGY FC (Kizárva) ZTE FC 2 0 0 2 0 2 -2 0 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 2 2 0 2 -2 2
12 AIRNERGY FC (Kizárva) FC AJKA 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 0 0 3 0 9 -9 0 5 0 1 4 0 10 -10 1
13 AIRNERGY FC (Kizárva) PÁPAI ELC 4 0 1 3 1 15 -14 1 2 0 0 2 0 5 -5 0 6 0 1 5 1 20 -19 1
14 AIRNERGY FC (Kizárva) ZICCER NLSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 AIRNERGY FC (Kizárva) AIRNERGY FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AIRNERGY FC (Kizárva) SZEKSZÁRDI UFC 2 2 0 0 8 3 5 6 4 4 0 0 22 1 21 12 6 6 0 0 30 4 26 18
2 AIRNERGY FC (Kizárva) MOL FEHÉRVÁR FC 3 2 1 0 20 3 17 7 3 2 1 0 19 2 17 7 6 4 2 0 39 5 34 14
3 AIRNERGY FC (Kizárva) KELEN SC 3 3 0 0 16 6 10 9 3 1 1 1 10 8 2 4 6 4 1 1 26 14 12 13
4 AIRNERGY FC (Kizárva) BUDAÖRS 4 1 2 1 7 5 2 5 2 2 0 0 7 2 5 6 6 3 2 1 14 7 7 11
5 AIRNERGY FC (Kizárva) CSEPEL FC KFT. 2 2 0 0 7 1 6 6 3 1 1 1 2 6 -4 4 5 3 1 1 9 7 2 10
6 AIRNERGY FC (Kizárva) VASAS KUBALA AKADÉMIA 3 1 0 2 8 4 4 3 4 1 2 1 11 12 -1 5 7 2 2 3 19 16 3 8
7 AIRNERGY FC (Kizárva) ADA NOVA SE 3 1 0 2 4 11 -7 3 3 1 1 1 3 4 -1 4 6 2 1 3 7 15 -8 7
8 AIRNERGY FC (Kizárva) KÜLKER SC - VIKINO MESTER 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 1 0 2 2 7 -5 3 6 2 0 4 4 12 -8 6
9 AIRNERGY FC (Kizárva) SZENTLŐRINC-DPASE 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 1 1 8 11 -3 4 5 1 3 1 9 12 -3 6
10 AIRNERGY FC (Kizárva) ZTE FC 2 0 1 1 3 5 -2 1 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 1 1 2 4 7 -3 4
11 AIRNERGY FC (Kizárva) FC AJKA 2 1 1 0 4 1 3 4 3 0 0 3 2 16 -14 0 5 1 1 3 6 17 -11 4
12 AIRNERGY FC (Kizárva) BVSC-ZUGLÓ 4 1 0 3 9 16 -7 3 2 0 0 2 3 7 -4 0 6 1 0 5 12 23 -11 3
13 AIRNERGY FC (Kizárva) PÁPAI ELC 4 0 0 4 2 31 -29 0 2 0 0 2 2 13 -11 0 6 0 0 6 4 44 -40 0
14 AIRNERGY FC (Kizárva) ZICCER NLSE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 AIRNERGY FC (Kizárva) AIRNERGY FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BUDAÖRS
--2 - 2--4 - 0-0 - 0-1 - 3----
BVSC-ZUGLÓ
2 - 5----3 - 1---0 - 4-4 - 6--
CSEPEL FC KFT.
-------2 - 05 - 1-----
MOL FEHÉRVÁR FC
---9 - 03 - 3-----8 - 0---
FC AJKA
-3 - 0---------1 - 1--
KELEN SC
-4 - 36 - 0--------6 - 3--
KÜLKER SC - VIKINO MESTER
---0 - 12 - 0----0 - 4----
AIRNERGY FC
--------------
ADA NOVA SE
-----2 - 6----0 - 5--2 - 0
PÁPAI ELC
---0 - 16----2 - 30 - 11---0 - 1
SZEKSZÁRDI UFC
----5 - 23 - 1--------
SZENTLŐRINC-DPASE
--0 - 0--------1 - 1--
VASAS KUBALA AKADÉMIA
0 - 2-----0 - 1--8 - 1----
ZICCER NLSE
--------------
ZTE FC
--0 - 2--------3 - 3--

Meccsek

PÁPAI ELC

2021. 08. 28. 12:00
Perutz Stadion
2021. 08. 28. 12:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
SZEKSZÁRDI UFC
2021. 09. 04. 17:30
Vasas Sporttelep
2021. 09. 04. 17:30
Vasas Sporttelep
VASAS KUBALA AKADÉMIA
PÁPAI ELC
2021. 09. 08. 18:00
Perutz Stadion
2021. 09. 08. 18:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
MOL FEHÉRVÁR FC
2021. 09. 25. 12:00
Perutz Stadion
2021. 09. 25. 12:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
ADA NOVA SE
2021. 10. 03. 15:00
Csepel Stadion
2021. 10. 03. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC KFT.
PÁPAI ELC
2021. 10. 16. 10:00
PELC
2021. 10. 16. 10:00
PELC
PÁPAI ELC
ZTE FC
2021. 10. 30. 12:00
Perutz Stadion
2021. 10. 30. 12:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
SZENTLŐRINC-DPASE
2021. 11. 13. 11:00
Kelen SC Sporttelep
2021. 11. 13. 11:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
PÁPAI ELC
2021. 11. 20. 12:00
Perutz Stadion
2021. 11. 20. 12:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
BUDAÖRS
2021. 11. 27. 14:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2021. 11. 27. 14:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PÁPAI ELC
2021. 12. 04. 12:00
Perutz Stadion
2021. 12. 04. 12:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
KÜLKER SC - VIKINO MESTER
2021. 12. 12. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2021. 12. 12. 14:00
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
PÁPAI ELC
2022. 02. 12. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2022. 02. 12. 13:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
PÁPAI ELC
2022. 02. 19. 12:00
Perutz Stadion
2022. 02. 19. 12:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2022. 04. 21. 18:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
2022. 04. 21. 18:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
MOL FEHÉRVÁR FC
PÁPAI ELC
2022. 03. 13. 13:00
Szécsisziget Sportpálya
2022. 03. 13. 13:00
Szécsisziget Sportpálya
ADA NOVA SE
PÁPAI ELC
2022. 03. 19. 12:00
Perutz Stadion
2022. 03. 19. 12:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
CSEPEL FC KFT.
2022. 03. 27. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 03. 27. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
PÁPAI ELC
2022. 04. 09. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2022. 04. 09. 12:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
SZENTLŐRINC-DPASE
PÁPAI ELC
2022. 04. 27. 18:30
Perutz Stadion
2022. 04. 27. 18:30
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
KELEN SC
2022. 04. 30. 17:15
Budaörsi Városi Stadion
2022. 04. 30. 17:15
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
PÁPAI ELC
2022. 05. 07. 12:00
Perutz Stadion
2022. 05. 07. 12:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
FC AJKA
2022. 05. 15. 12:00
Goldball Sporttelep
2022. 05. 15. 12:00
Goldball Sporttelep
KÜLKER SC - VIKINO MESTER
PÁPAI ELC
2022. 05. 21. 12:00
Perutz Stadion
2022. 05. 21. 12:00
Perutz Stadion
PÁPAI ELC
BVSC-ZUGLÓ

ZTE FC

2021. 09. 05. 16:00
Léránt Lajos Sportcentrum
2021. 09. 05. 16:00
Léránt Lajos Sportcentrum
ADA NOVA SE
ZTE FC
2021. 09. 12. 11:00
ZTE Edzőpályák
2021. 09. 12. 11:00
ZTE Edzőpályák
ZTE FC
CSEPEL FC KFT.
2021. 10. 02. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 10. 02. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SZENTLŐRINC-DPASE
2021. 10. 16. 10:00
PELC
2021. 10. 16. 10:00
PELC
PÁPAI ELC
ZTE FC
2021. 10. 24. 11:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 10. 24. 11:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KELEN SC
2021. 10. 30. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
2021. 10. 30. 16:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
ZTE FC
2021. 11. 07. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 11. 07. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
FC AJKA
2021. 11. 14. 13:00
SINOSZ Sportcentrum
2021. 11. 14. 13:00
SINOSZ Sportcentrum
KÜLKER SC - VIKINO MESTER
ZTE FC
2021. 11. 20. 11:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 11. 20. 11:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
BVSC-ZUGLÓ
2021. 11. 27. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
2021. 11. 27. 14:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
SZEKSZÁRDI UFC
ZTE FC
2021. 12. 04. 11:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2021. 12. 04. 11:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
VASAS KUBALA AKADÉMIA
2021. 12. 11. 12:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
2021. 12. 11. 12:00
Székesfehérvári Sóstói Stadion
MOL FEHÉRVÁR FC
ZTE FC
2022. 02. 19. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 02. 19. 14:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
ADA NOVA SE
2022. 02. 27. 10:00
Csepel USE Sporttelep (Hollandi út)
2022. 02. 27. 10:00
Csepel USE Sporttelep (Hollandi út)
CSEPEL FC KFT.
ZTE FC
2022. 03. 19. 17:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
2022. 03. 19. 17:00
Dunaújvárosi Vidámpark Műfüves Pálya
SZENTLŐRINC-DPASE
ZTE FC
2022. 03. 27. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 03. 27. 10:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
PÁPAI ELC
2022. 04. 02. 12:00
Kelen SC Sporttelep
2022. 04. 02. 12:00
Kelen SC Sporttelep
KELEN SC
ZTE FC
2022. 04. 10. 16:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 10. 16:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
BUDAÖRS
2022. 04. 16. 14:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 04. 16. 14:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
ZTE FC
2022. 04. 24. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 04. 24. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
KÜLKER SC - VIKINO MESTER
2022. 05. 01. 18:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
2022. 05. 01. 18:30
BVSC Utánpótlás Labdarúgó Centrum
BVSC-ZUGLÓ
ZTE FC
2022. 05. 07. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 05. 07. 12:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
SZEKSZÁRDI UFC
2022. 05. 14. 16:00
Vasas Sporttelep
2022. 05. 14. 16:00
Vasas Sporttelep
VASAS KUBALA AKADÉMIA
ZTE FC
2022. 05. 21. 11:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
2022. 05. 21. 11:00
Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum
ZTE FC
MOL FEHÉRVÁR FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL