Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II.o. U19 8. forduló

2021.10.10 - 13:00

Taliándörögd, Sportpálya Taliándörögd

Veszprém

CoreComm SI Megyei II.o. U19

Játékvezető
KIS TIBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KESZTHELYI KRISZTIÁN
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

PÁLFI DOMINIK

 

0 - 2

20'

HŐBE KONSTANTIN LÁSZLÓ

 

0 - 3

68'

BOJNÁR ANDOR

 

0 - 4

76'

GYŐRI BOTOND

 

0 - 5

79'

KISS ROLAND

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 5 4 1 0 34 8 26 13 7.8
2 UGOD SE UGOD SE 5 4 1 0 20 7 13 13 7.2
3 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 4 4 0 0 51 3 48 12 8.5
4 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 5 3 2 0 24 8 16 11 6.2
5 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 6 3 0 3 15 21 -6 9 4.2
6 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 5 2 0 3 8 14 -6 6 7.2
7 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 5 2 0 3 18 17 1 5 6.2 Büntetőpont: -1
8 ŐSI PSK ŐSI PSK 7 1 2 4 14 31 -17 5 4
9 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 1 0 4 3 31 -28 3 3.8
10 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 7 0 0 7 4 51 -47 0 3.8
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 3 2 1 0 8 2 6 7 2 2 0 0 4 0 4 6 5 4 1 0 12 2 10 13
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 3 3 0 0 18 1 17 9 1 1 0 0 9 0 9 3 4 4 0 0 27 1 26 12
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 2 0 0 8 1 7 6 3 1 2 0 7 2 5 5 5 3 2 0 15 3 12 11
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 1 0 1 0 1 1 0 1 4 2 2 0 10 5 5 8 5 2 3 0 11 6 5 9
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 3 1 2 0 4 1 3 5 3 1 0 2 2 10 -8 3 6 2 2 2 6 11 -5 8
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 1 1 0 7 1 6 4 3 1 0 2 2 6 -4 2 5 2 1 2 9 7 2 6
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 4 1 1 2 2 5 -3 4 3 0 2 1 3 10 -7 2 7 1 3 3 5 15 -10 6
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 0 1 2 3 6 -3 1 2 1 0 1 1 3 -2 3 5 1 1 3 4 9 -5 4
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 0 3 1 9 -8 0 2 1 0 1 1 6 -5 3 5 1 0 4 2 15 -13 3
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 3 0 0 3 1 14 -13 0 4 0 1 3 2 11 -9 1 7 0 1 6 3 25 -22 1
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 2 2 0 0 16 3 13 6 3 2 1 0 18 5 13 7 5 4 1 0 34 8 26 13
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 3 2 1 0 12 5 7 7 2 2 0 0 8 2 6 6 5 4 1 0 20 7 13 13
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 3 3 0 0 36 3 33 9 1 1 0 0 15 0 15 3 4 4 0 0 51 3 48 12
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 1 0 1 0 2 2 0 1 4 3 1 0 22 6 16 10 5 3 2 0 24 8 16 11
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 3 2 0 1 8 5 3 6 3 1 0 2 7 16 -9 3 6 3 0 3 15 21 -6 9
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 3 1 0 2 4 10 -6 3 2 1 0 1 4 4 0 3 5 2 0 3 8 14 -6 6
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 1 0 1 11 5 6 3 3 1 0 2 7 12 -5 2 5 2 0 3 18 17 1 5
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 4 1 1 2 10 9 1 4 3 0 1 2 4 22 -18 1 7 1 2 4 14 31 -17 5
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 0 3 1 20 -19 0 2 1 0 1 2 11 -9 3 5 1 0 4 3 31 -28 3
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 3 0 0 3 2 27 -25 0 4 0 0 4 2 24 -22 0 7 0 0 7 4 51 -47 0
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
--1 - 3----1 - 90 - 15---
BKSE-PEREMARTON
3 - 0-3 - 1----2 - 4----
BALATONFÜREDI USC
------------
BALATONSZEPEZD ÖKSC
-----2 - 1-2 - 8-0 - 1--
CSABRENDEK FC
9 - 0-----2 - 5-----
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
-1 - 2--4 - 1-3 - 3----2 - 3
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
9 - 17 - 2----------
SOMLÓ SC
------2 - 2-----
SZILÁGYI DSE
----7 - 1-18 - 1--11 - 1--
TALIÁNDÖRÖGD SE
----1 - 5--0 - 10---0 - 5
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
------------
UGOD SE
3 - 18 - 3------1 - 1---

Meccsek

TALIÁNDÖRÖGD SE

2021. 09. 12. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2021. 09. 12. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2021. 09. 18. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 09. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 09. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 10. 02. 13:30
Balatonszepezdi Sportpálya
2021. 10. 02. 13:30
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 10. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 10. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
2021. 10. 17. 13:00
Somlószőlős SE
2021. 10. 17. 13:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 24. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 24. 12:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 11. 07. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 11. 07. 12:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 11. 14. 12:00
Ősi Petőfi SK
2021. 11. 14. 12:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 04. 03. 14:30
Csabrendek FC
2022. 04. 03. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 04. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 04. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZILÁGYI DSE
2022. 04. 15. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 04. 15. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 04. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 04. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 01. 15:00
Ugod SE
2022. 05. 01. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 08. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 05. 08. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2022. 05. 14. 15:00
Peremarton Sporttelep
2022. 05. 14. 15:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 28. 15:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 28. 15:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
05. 28. 15:00
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 06. 05. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 06. 05. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
06. 05. 15:00
ŐSI PSK

UGOD SE

2021. 08. 29. 15:00
Ugod SE
2021. 08. 29. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2021. 09. 05. 14:30
Ugod SE
2021. 09. 05. 14:30
Ugod SE
UGOD SE
BKSE-PEREMARTON
2021. 09. 19. 14:00
Ugod SE
2021. 09. 19. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 26. 14:00
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 26. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2021. 10. 10. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 10. 10. 13:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE
2021. 10. 24. 12:30
Csabrendek FC
2021. 10. 24. 12:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2021. 10. 31. 12:00
Ugod SE
2021. 10. 31. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
SZILÁGYI DSE
2021. 11. 07. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 07. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
UGOD SE
2021. 11. 14. 12:00
Ugod SE
2021. 11. 14. 12:00
Ugod SE
UGOD SE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 03. 20. 13:00
Somlószőlős SE
2022. 03. 20. 13:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2022. 03. 27. 14:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 27. 14:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
UGOD SE
2022. 05. 08. 15:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 05. 08. 15:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
05. 08. 15:00
UGOD SE
2022. 04. 15. 15:00
Ugod SE
2022. 04. 15. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2022. 05. 01. 15:00
Ugod SE
2022. 05. 01. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 15. 15:00
Ugod SE
2022. 05. 15. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2022. 05. 21. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 21. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
UGOD SE
2022. 05. 29. 15:00
Ugod SE
2022. 05. 29. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
05. 29. 15:00
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 06. 05. 15:00
Balatonszepezdi Sportpálya
2022. 06. 05. 15:00
Balatonszepezdi Sportpálya
BALATONSZEPEZD ÖKSC
06. 05. 15:00
UGOD SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->