Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

CoreComm SI Megyei II.o. U19 9. forduló

2021.10.16 - 13:00

Öskü, Palota-Vidék 2000 Öskü FC

Veszprém

CoreComm SI Megyei II.o. U19

Játékvezető
LUKÁCS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ROGÁCSI ESZTER
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
SZILÁGYI DSE
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZILÁGYI DSE SZILÁGYI DSE 5 5 0 0 55 3 52 15 7.2
2 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 6 4 2 0 28 8 20 14 7.2
3 GOSTECH PV ÖSKÜ FC GOSTECH PV ÖSKÜ FC 6 4 1 1 34 12 22 13 6.5
4 UGOD SE UGOD SE 5 4 1 0 20 7 13 13 6.8
5 BKSE-PEREMARTON BKSE-PEREMARTON 6 3 0 3 15 21 -6 9 5.7
6 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 6 3 0 3 20 18 2 8 6.3 Büntetőpont: -1
7 BALATONSZEPEZD ÖKSC BALATONSZEPEZD ÖKSC 6 2 0 4 9 16 -7 6 6.7
8 ŐSI PSK ŐSI PSK 7 1 2 4 14 31 -17 5 4
9 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 6 1 0 5 3 35 -32 3 3.8
10 MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 7 0 0 7 4 51 -47 0 4
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 3 3 0 0 18 1 17 9 2 2 0 0 10 0 10 6 5 5 0 0 28 1 27 15
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 3 2 1 0 8 2 6 7 2 2 0 0 4 0 4 6 5 4 1 0 12 2 10 13
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 2 0 10 5 5 8 6 3 3 0 13 6 7 12
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 2 0 1 8 2 6 6 3 1 2 0 7 2 5 5 6 3 2 1 15 4 11 11
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 3 1 2 0 4 1 3 5 3 1 0 2 2 10 -8 3 6 2 2 2 6 11 -5 8
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 1 1 0 7 1 6 4 4 1 1 2 2 6 -4 3 6 2 2 2 9 7 2 7
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 4 1 1 2 2 5 -3 4 3 0 2 1 3 10 -7 2 7 1 3 3 5 15 -10 6
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 4 0 2 2 3 6 -3 2 2 1 0 1 1 3 -2 3 6 1 2 3 4 9 -5 5
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 0 3 1 9 -8 0 3 1 0 2 1 8 -7 3 6 1 0 5 2 17 -15 3
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 3 0 0 3 1 14 -13 0 4 0 1 3 2 11 -9 1 7 0 1 6 3 25 -22 1
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SZILÁGYI DSE 3 3 0 0 36 3 33 9 2 2 0 0 19 0 19 6 5 5 0 0 55 3 52 15
2 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) SOMLÓ SC 2 1 1 0 6 2 4 4 4 3 1 0 22 6 16 10 6 4 2 0 28 8 20 14
3 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) GOSTECH PV ÖSKÜ FC 3 2 0 1 16 7 9 6 3 2 1 0 18 5 13 7 6 4 1 1 34 12 22 13
4 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) UGOD SE 3 2 1 0 12 5 7 7 2 2 0 0 8 2 6 6 5 4 1 0 20 7 13 13
5 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BKSE-PEREMARTON 3 2 0 1 8 5 3 6 3 1 0 2 7 16 -9 3 6 3 0 3 15 21 -6 9
6 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) CSABRENDEK FC 2 1 0 1 11 5 6 3 4 2 0 2 9 13 -4 5 6 3 0 3 20 18 2 8
7 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) BALATONSZEPEZD ÖKSC 4 1 0 3 5 12 -7 3 2 1 0 1 4 4 0 3 6 2 0 4 9 16 -7 6
8 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) ŐSI PSK 4 1 1 2 10 9 1 4 3 0 1 2 4 22 -18 1 7 1 2 4 14 31 -17 5
9 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 0 3 1 20 -19 0 3 1 0 2 2 15 -13 3 6 1 0 5 3 35 -32 3
10 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS 3 0 0 3 2 27 -25 0 4 0 0 4 2 24 -22 0 7 0 0 7 4 51 -47 0
11 KÜLSŐVAT SE (Kizárva) KÜLSŐVAT SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
--1 - 3----1 - 90 - 15---
BKSE-PEREMARTON
3 - 0-3 - 1----2 - 4----
BALATONFÜREDI USC
------------
BALATONSZEPEZD ÖKSC
---1 - 2-2 - 1-2 - 8-0 - 1--
CSABRENDEK FC
9 - 0-----2 - 5-----
KÜLSŐVAT SE
------------
ŐSI PSK
-1 - 2--4 - 1-3 - 3----2 - 3
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
9 - 17 - 2------0 - 4---
SOMLÓ SC
------2 - 2--4 - 0--
SZILÁGYI DSE
----7 - 1-18 - 1--11 - 1--
TALIÁNDÖRÖGD SE
----1 - 5--0 - 10---0 - 5
TIHANY-BALATONSZŐLŐS SE
------------
UGOD SE
3 - 18 - 3------1 - 1---

Meccsek

GOSTECH PV ÖSKÜ FC

2021. 08. 22. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 08. 22. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BKSE-PEREMARTON
2021. 09. 04. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 09. 04. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2021. 09. 12. 14:30
Ősi Petőfi SK
2021. 09. 12. 14:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 09. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
2021. 09. 26. 14:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 10. 10. 13:00
Csabrendek FC
2021. 10. 10. 13:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 10. 16. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 10. 16. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
SZILÁGYI DSE
2021. 10. 30. 12:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2021. 10. 30. 12:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
ELMARDT
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 03. 05. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2022. 03. 05. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2021. 11. 07. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 11. 07. 12:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
UGOD SE
2022. 02. 26. 14:00
Somlószőlős SE
2022. 02. 26. 14:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 03. 12. 13:00
Peremarton Sporttelep
2022. 03. 12. 13:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 03. 27. 14:00
Alsóörs Sporttelep
2022. 03. 27. 14:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 04. 03. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 04. 03. 14:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2022. 04. 15. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 04. 15. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2022. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 05. 01. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2022. 05. 08. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 08. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 05. 22. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 05. 22. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2022. 05. 29. 15:00
Ugod SE Sporttelep
2022. 05. 29. 15:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 06. 05. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2022. 06. 05. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC

SZILÁGYI DSE

2021. 08. 29. 15:00
Alsóörs Sporttelep
2021. 08. 29. 15:00
Alsóörs Sporttelep
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
SZILÁGYI DSE
2021. 09. 04. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 04. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
ŐSI PSK
2021. 09. 18. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 09. 18. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2021. 10. 02. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 02. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
CSABRENDEK FC
2021. 10. 16. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2021. 10. 16. 13:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
SZILÁGYI DSE
2021. 10. 24. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 10. 24. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BALATONSZEPEZD ÖKSC
2021. 10. 31. 12:00
Ugod SE Sporttelep
2021. 10. 31. 12:00
Ugod SE Sporttelep
UGOD SE
SZILÁGYI DSE
2021. 11. 06. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2021. 11. 06. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
SOMLÓ SC
2021. 11. 13. 12:00
Peremarton Sporttelep
2021. 11. 13. 12:00
Peremarton Sporttelep
BKSE-PEREMARTON
SZILÁGYI DSE
2022. 03. 19. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 03. 19. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
MERSE MINIMÁL ALSÓÖRS
2022. 03. 27. 14:00
Ősi Petőfi SK
2022. 03. 27. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SZILÁGYI DSE
2022. 04. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2022. 04. 10. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZILÁGYI DSE
2022. 04. 24. 15:00
Csabrendek FC
2022. 04. 24. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SZILÁGYI DSE
2022. 05. 08. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 08. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
GOSTECH PV ÖSKÜ FC
2022. 05. 14. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 05. 14. 15:00
Balatonszepezdi Sporttelep
BALATONSZEPEZD ÖKSC
SZILÁGYI DSE
2022. 05. 21. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 05. 21. 16:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
UGOD SE
2022. 05. 29. 15:00
Somlószőlős SE
2022. 05. 29. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
SZILÁGYI DSE
2022. 06. 05. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2022. 06. 05. 15:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
SZILÁGYI DSE
BKSE-PEREMARTON
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->